O harmonogram spotkań wyborczych Andrzeja Dudy w terenie

Obrazek użytkownika Jerzy Mariusz Zerbe
Kraj

Andrzej Duda, faworyt i  nadzieja Polaków, mozolnym trudem realizuje program bezpośrednich kontaktów z mieszkańcami miast i wsi. Każdego dnia przebywa setki kilometrów. Uświadamia społeczeństwu jak wiele jest do zrobienia by Polskę wyrwać z marazmu, zahamować postępujący rozkład państwa, na nowe tory pchnąć gospodarkę, wydźwignąć kraj z  międzynarodowego niebytu.

O kolejnych etapach podróży i spotkaniach kandydata do urzędu prezydenckiego dowiadujemy się  bardzo rzadko w prezentowanych migawkach telewizyjnych, niestety zawsze post factum. Wierzyć mi się nie chce, aby sztab wyborczy Andrzeja Dudy nie zdawał sobie sprawy z potrzeby wcześniejszego anonsowania jego obecności,  o datach, miejscach i godzinach spotkań z wyborcami.  

Pilna jest potrzeba opracowania ogólnie dostępnego ogólnopolskiego harmonogramu wizyt Dudy i ogłoszenia go wszędzie gdzie to możliwe - w mediach niezależnych, Telewizji Republika i Telewizji TRWAM, w Gazecie Polskiej i Gazecie Polskiej Codziennie, na portalu Niezależna.pl, jak również na innych portalach internetowych.  Informacja taka powinna zapewnić lepszą frekwencję osób zainteresowanych na spotkaniach z kandydatem PiS na prezydenta RP. To sprawa nader ważna dla właściwego przygotowania się na majowe wybory prezydenckie. Kto wie, czy nie kluczowa dla zwycięstwa.

Apeluję zatem  do Sztabu Prawa i Sprawiedliwości o spełnienie oczekiwań ludzi sympatyzujących z tą partią i z Andrzejem Dudą – nadzieją na lepsze jutro nas wszystkich.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Ogladałam polecone na salonie 24 spotkanie  z A. Dudą - podpisywał umowę programową z Polakami.

Razem ze mną oglądało niewiele ponad 2 tys osób. Nie każdy śledzi linki, gdzie można coś obejrzeć. A Trwam chyba zajęło postawę wyczekującą, co do popierania kandydatów.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1467501

mógłby skomentować zachowanie kandydata na Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego w japońskim parlamencie.

Myślę sobie, że jak ludzie zobaczyli by, jak zachowuje się indywidum obecnie piastujące urząd Prezydenta, to chociaż część przejrzała by na oczy.

A telewizje musiały by pokazać co Andrzej Duda komentuje.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1467506

"A telewizje musiały by pokazać co Andrzej Duda komentuje."

Musiałyby? Żartujesz sobie. A nawet jakby podały - to z odpowiednim komentażem...

Vote up!
2
Vote down!
0

Stasiek

#1467529

Jeżeli chcemy wybrać prezydenta,polskiego patriotę,to musimy go dokładnie poznać,a chętnych do tego urzędu mamy wielu.

Na przykład pan Andrzej Duda– informuje na facebook’u, że nie jest potomkiem banderowca,pisząc: „Mój dziadek – Alojzy Duda mieszkał w Starym Sączu, był kuśnierzem i zmarł 01.07.1992 roku”.

Czy ci co mieszkają w Starym Sączu przez dziesięciolecia mogą to potwierdzić? Na zdjęciu podobieństwo banderowca Michala Dudy do p.Andrzeja Dudy może budzić wątpliwości,a p.Andrzej Duda jak dotad nie wyparł się,że jego teść to Antypolak.

Muszę przyznać,że osobiście lubię p.Andrzeja Dudę.Jego wystapienia są przemyślane i rzeczowe.Dzisiejsze wystąpienie p.Andzeja Dudy w Warszawie w Hali EXPO i prezentacja jego cztero- punktowej naprawy Polski była bardzo sugestywna i godna uwagi.

W zasadzie,po swoich życiowych doświadczeniach nie ufam nikomu,ale pamiętam,że system opluwania kandydatów do głównych urzędów RP, jest nam dobrze znany od czasu startu Stanisława Tymińskiego w wyborach Prezydenta Polski w 1990 roku.Czy to ma miejsce także w przypadku A.Dudy -wszystko jest możliwe.

Vote up!
6
Vote down!
0

przeciw bezprawiu

#1467522

Do wyborów jeszcze ponad 2 miesiące.
Teraz jest trudno cokolwiek ukryć, więc jest naszym obowiązkiem wobec własnego sumienia sprawdzić bardzo dokładnie KAŻDEGO KANDYDATA i jego najbliższych, którzy mogą mieć wpływ na podejmowane przez niego decyzje. Decyzje, które będą BYĆ albo NIE BYĆ, ni tylko dla nas samych, ale SZCZEGÓLNIE DLA POLSKI, NASZEJ OJCZYZNY i przyszłych jej pokoleń.
Niech żaden intruz typu hartmana nie ma prawa pluć wielu milionom Polaków w twarz i poniewierać naszym HONOREM I GODNOŚCIĄ.
Za swoje haniebne zachowanie niech staje przed POLSKIM WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI I OSĄDZONY BĘDZIE ZGODNIE Z PRAWEM USTANOWIONYM PRZEZ POLSKI PARLAMENT.
W Parlamencie niech mają przywilej zasiadania TYLKO LUDZIE SZLACHETNI I PRAWI.

Koniec głosowania na "chybił-trafił".

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-3

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1467523

Ukryć można wszystko i prawie zawsze.Najlepszym przykładem jest Bolek.

"Niech żaden intruz typu hartmana nie ma prawa pluć wielu milionom Polaków w twarz i poniewierać naszym HONOREM I GODNOŚCIĄ. Za swoje haniebne zachowanie niech staje przed POLSKIM WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI I OSĄDZONY BĘDZIE ZGODNIE Z PRAWEM USTANOWIONYM PRZEZ POLSKI PARLAMENT. W Parlamencie niech mają przywilej zasiadania TYLKO LUDZIE SZLACHETNI I PRAWI"

Tak powinno być,ale w obecnej chwili są to tylko pobożne życzenia.

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

przeciw bezprawiu

#1467525

"Bolek" był przed wielu laty, kiedy nie było internetu, a komunikacja pomiędzy ludźmi bardziej ograniczona i ciekawostki rozchodziły się pocztą pantoflową, albo były drukowane na bibule. Teraz, jak widzisz "zapora" - wybryk bula w odległej Japonii natychmiast ujrzał światło dzienne i poszedł w szeroki świat.
:)))))))

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-2

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1467549

Jak słuzby czytają Sienkiewicza
 

http://www.poloniatube.com/?p=4019

Vote up!
2
Vote down!
0

Poloniatube

#1467527

Na sprawdzanie jednego nie musimy już tracić czasu. 

Vote up!
2
Vote down!
-1

jan patmo

#1467566

Pomysł bardzo dobry. Można by włączyć w tę akcję wszystkie niezależne radia i niszowe telewizje. Nie wiem jakie podejście do kandydatury ma telewizja TRWAM.

Są wśród niepoprawnych ludzie mądrzy i posiadajacy kontakty, np. redaktorzy Radia Niepoprawni, może oni mogliby coś zdziałać lub zaproponować.

Szeregowi blogerzy, do tego mieszkający na prowincji niewiele mogą zdziałać.

Pozdrawiam

Myślidar

Vote up!
3
Vote down!
0
#1467587

na kandydata na prezydenta Polski.
I co z tego ze bym oddal glos na niego jak wiem ze to wszystko to farsa i wyrezyserowany teatr.
Chcecie scenariusz?
Otoz odbeda sie jak zwykle tkz demokratyczne wybory Duada bedzie bedzie druga tura i oczywiscie wygra ten, kto mial wygrac czyli WSIok Komoruski.Beda protesty ze wybory sfalszowane ci co u wladzy powiedza ze nie i tym zajma sie rozgrzane sady ,ktore stwierdza ze falszerstw nie byla i tak dalej w kolo Macieju.
Czy PIS i Duda nie zdaja sobie sprawy z sytuacji w Polsce? czy Duda jest idjota ze nie wie ze wpuszcza Polakow w kolejne maliny i daje nam nadzieje na wygrana ?
Wedlug mnie to to jest Duda gracz tak jak i ten caly niby opozycyjny PIS.
Czas by Polacy wzieli Polske we wlasne rece pogonili te wszytkie partie w piz.u.
PISowi jesli by tak naprawde by na Polscve zalezalo by nuie wystawial zAdnego kandydata no bo po co ludziom dawac jakies nad zieje tylko wycofal by sie z polityki i zszedl do podziemia by ratowac Polske, bo juz czas najwyzszy na partyzantke, aby wyzwolic Polske.

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1467640

A kto ma to zrobic i w jaki sposób? Inni?

Vote up!
2
Vote down!
0
#1467648

ale gdzie ?

Niemcy kupią lasy, ogrodzą  i obowiązywał bedezia zakaz wstepu do lasu.

 

Vote up!
2
Vote down!
0

wp

#1467839

Zabrałem już głos tu: http://niepoprawni.pl/blog/seaman25/listpytanie-do-pana-andrzeja-dudy ponad tydzień temu, wysłałem nawet list (zwykłą pocztą) i e-mail  do sztabu wyborczego Pana Andrzeja Dudy i..... NIC!, ani odpowiedzi ani korekty na stronie www.andrzejduda.pl. Czy w sztabie są aż tak "niekumaci" i nie wiedzą jak bardzo jest to ważne aby znać terminy spotkań z WYPRZEDZENIEM!!!  a może to..... "mały sabotaż", wszak była już kiedyś pewna szefowa (pani J.K-R) kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego, która zdradziła i poszła w ministry do przeciwników.

Cytuję fragment listu: "Staram się śledzić pański kalendarz spotkań, niestety na stronie WWW.andrzejduda.pl (w zakładce „kalendarz”) są tylko już odbyte spotkania a brak jakiejkolwiek informacji o spotkaniach planowanych, np. na najbliższy tydzień".
Vote up!
4
Vote down!
-1
#1467652

kto ma gdzieś "pod ręką"  biuro PiS itd. (a jak nie ma pod ręką to np.jakiś znajomy może mieć) i niech po prostu zgłasza tam ten poważny brak, jak trzeba to niech nawet zrobi awanturę. Ja gdybym była w Polsce to poszłabym do pierwszej lepszej placówki PiS i od progu poprosiła o harmonogram A.Dudy i spytała dlaczego na  http://andrzejduda.pl/kalendarz  jest pusto ! I potem - to już w zależności od sytuacji...

To jest do zrobienia i obowiązkowo należy zrobić ale już, na cito, nie czekając na Godota. W tej sprawie już napisałam do kilku osób by sprawę popchnęły w Polsce i dalej będę pisać, każdy może to zrobić, ale zrobić naprawdę bo samo się nie zrobi.

A poza tym... to jest nasz interes.

Pozdrawiam i do roboty!

 

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1467721