W końcu wygraliśmy!

Obrazek użytkownika Gawrion
Kraj

To szczęśliwa chwila, na którą wielu z nas pracowało tutaj przez ostatnie 8 lat. 

Dziękuję Wam bardzo serdecznie - Blogerzy, Komentatorzy, Czytelnicy i propagatorzy naszych treści!

Dziękuję wszystkim osobom z Redakcji, Stowarzyszonym z Redakcją - obecnej Ekipie i tej historycznej. Powstanie, stworzenie Niepoprawnych wzięło się ze stanowczego głosu sprzeciwu wobec fałszowania rzeczywistości politycznej po 2005 roku. 

Dołożyliśmy do tej zmiany bardzo dużo, bo to "internet" wygrał te wybory. Osiągnęliśmy to wolontariatem. 

Musimy teraz skupić się na "jesieni".

Ta radość oczywiście nie oznacza tego,  że Andrzej Duda będzie miał taryfę ulgową. Wręcz przeciwnie - z wielkim zainteresowaniem musimy patrzeć na ręce osobom, które dzięki naszej tytanicznej pracy uzyskały od Narodu mandat. Czujemy jednak już teraz,  że to zmiana o 180 stopni. To zmiana niosąca nadzieje na zainteresowanie się najwyższych urzędników Państwa polską racją stanu. 

Pilnujmy tego. 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (36 głosów)

Komentarze

moze poczekamy z ta euforia do jutra ???

chyba powinnismy byc przygotowni na wszystko...

myslisz, ze tak latwo oddadzo wladze ???

Twoje slowa w Bozej lasce...

pzdr.

Vote up!
14
Vote down!
-7

chris

#1480809

Adam Michnik: Komorowski przegra wybory tylko, jeśli pijany przejedzie na pasach zakonnice w ciąży

Vote up!
20
Vote down!
-1
#1480813

ja osobiscie znam tylko kilka sylab, na cale slowa nigdy nie mialem cierpliwosci,

a i to co mial do powiedzenia nigdy mnie nie interesowalo...

Vote up!
13
Vote down!
-6

chris

#1480815

Michnik skomentował porażkę Bronisława Komorowskiego następującymi słowami:

„Oczywiście rezultat tych wyborów i zwycięstwo pana Dudy oznacza radykalne przemeblowanie polskiej sceny politycznej. To otwiera drogę do zwycięstwa PiS-u w wyborach parlamentarnych, co w konsekwencji otwiera drogę do tego, że Polska przestanie być państwem demokratycznym na takiej zasadzie, jak była dotąd, a stanie się państwem na podobieństwo IV RP, to znaczy drogi kroczącej ku – różnie mówią – jedni: systemowi autorytarnemu, inni demokraturze, a ja powiem wprost: to aksamitna droga do dyktatury!” – mówił Michnik w powyborczym komentarzu video.
https://youtu.be/VgQQKbqF56M

Vote up!
15
Vote down!
0
#1480843

Skończyć z tą Wyborczą, skończyć z tym faszyzmem.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
14
Vote down!
-1
#1480849

aby załozyc stronę pod nazwą: "Dość finansowania Gazety Wyborczej z naszych podatków". Jestem za, a zobaczymy co obecny (NIE)Rząd na to?

Vote up!
11
Vote down!
0

Skorpion48

#1480901

 

To akcja stanowczo niewystarczająca, a wręcz bałamutna, bo tylko idąca w dobrym kierunku, ale samoograniczająca się do reagowania na objawy. Przez to nic nie zmieni, niczego nie wyleczy, a może zmarnotrawić bezcenną energię inicjatyw obywatelskich.

Żeby coś zmienić naprawdę, akcja musi pójść znacznie szersza.

W swojej ostatniej notce: “Skończyć z tą Wyborczą, skończyć z tym faszyzmem” pokazałem cały ten mechanizm faszystowskiego procederu “prywatyzacji zysków, a uspołeczniania strat”, z którego wywodzi się to finansowanie. Odmian tego w Polsce jest mnóstwo, np.:

od 

 

po

  

 

To wszystko to nie jakiś lokalny przekręt – to zorganizowana i szeroko zakrojona akcja faszystowska. Opiera się bezpośrednio o definicję Mussoliniego: “Faszyzm to związek korporacji prywatnych i państwa”. Demokracja miałaby zginąć.

Gazeta wyborcza gra w tym związku czołową rolę w Polsce. Można powiedzieć, że kieruje strumienie obywatelskich pieniędzy pochodzących z różnych typów faszystowskich grabieży do prywatnych kieszeni (i to podmiotów często zagranicznych, czy ponadnarodowych, a Polsce zdecydowanie wrogich), z użyciem aparatu państwowego. Tak właśnie działa faszyzm.

Samo odebranie Wyborczej finansowania bezpośredniego z budżetu państwa tylko jej utrudni życie, ale nie powstrzyma procederów, nie powstrzyma ruinowania kraju przez faszyzm.

Tu jest potrzebna akcja nie mniejsza jak akcja ochrony lasów państwowych przed groźbą prywatyzacji. Jako już posiadający powne doświadczenie możemy stanąć na jej czele.

Celem jej musi być odzyskanie dla Narodu rynku medialnego, celem obrony demokracji. Celem musi być pelna kontrola niezależnych od jakichkolwiek sił politycznych organizacji obywatelskich nad mediami nadającymi na rynek publiczny.

Takie rzeczy, jak powstrzymanie ekspansji faszyzmu, likwidacji Gazety Wyborczej jako centrum faszystowskiego spisku na Polskę, a przy tym dopiero i likwidacja jej finansowania przez Państwo same staną się jej owocami. Jakże nam koniecznymi już owocami.

 

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1480910

Moliwe, że ma Pan rację. Pomyslałem sobie, taki elaborat,"geniusz inetelektu." tyle światłych mysli,. przedstawionych w sposób jasny, prawie dyktatorski to może z takim potencjalem włączy się  na fb w ta propozycję. W swojej naiwności sądziłem, że taki geniusz myśli pchnie propozycję do przodu, pojawi sie na fb i pomoże. A tu po kilkiu dniach okazuje się, że jest to kanapowy myśliciel, "pierdnął coś",sączący swoje "genialne przemyslenia do gawiedzi, ale cos zrobić, pomóc to nie. On, prawe jak Komorowskli jest ponad to, jemu się należy uwaga. Zatem, jeśli ma Pan pomysł, to do roboty. Gadaczy mamy dość w PO. Pokaż Pan co Pan potrafi?

Vote up!
3
Vote down!
0

Skorpion48

#1481404

...wwww......nnn.....ooo  

wie ! 

Vote up!
8
Vote down!
0
#1480881

Witam! Wreszcie slowo stalo sie cialem! Ciesze sie ,jak nigdy! Zapoczatkowalismy nowa godna Polske! Pozdrawiam Pana!  Warto bylo pilnowac!

Vote up!
19
Vote down!
0

ronin

#1480814

To dzięki Tobie, dałeś nam możliwość wyrażania swoich opinii publicznie, za co serdecznie dziękujemy. To ten właśnie portal Niepoprawni.pl - założony między innymi przez Ciebie - wydatnie przysłużył się do uświadamiania społeczeństwa poprzez treści naszych artykułów, felietonów i komentarzy.

Serdeczności dla Ciebie i Małej Mi,

P.S.

Sprężajmy się już przed październikowymi wyborami parlametarnymi.

 

Vote up!
24
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1480820

Doskonale się uzupełniamy. Ja tworzę możliwości techniczne, pilnuję żeby działało. Oczywiście coś tam czasami skrobnę, coś wymyślę, ale to nasza wspólna zasługa. Przez te wiele lat, wiele osób mówiło mi że to nie ma sensu, że nic nie zmienimy. Ja jednak mam ogromne przekonanie o tym że nasza działalność ma sens. O ile na samym początku byliśmy grupką komentatorów czytanych głównie przez grupkę czytelników i liczby faktycznie wskazywały na niszę, to w ciągu tych wielu lat zbudowaliśmy wielki potencjał wiarygodnego pisania. 

Nie możemy tego zmarnować trzeba iść za ciosem. 

Dziękuję za miłe słowa ;) 

Tak - musimy już uświadamiać ludzi na jesień. 

Vote up!
23
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1480835

Zgadzam się z Tobą w 100%.

Vote up!
13
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1480845

Bardzo mi miło :)

Vote up!
8
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1480937

To Oczywista Oczywistość.

GAWRION, NASZ SZEF, MAŁA MI.

 

Chyba nie da się tego tak skwitować kilkoma zdaniami.. To jest Tytaniczne Osiągnięcie. To Nasze Forum. TO Miejsce. Ten Nasz Drugi Dom, który właściwie dla mnie jest Pierwszym.

Wystarczy popatrzeć trochę wstecz. To zupełnie wyjątkowe miejsce w bardzo wielu aspektach.

Może ktoś kiedyś pracę jakąś doktorską skrobnie albo inną habilitację pod tytułem....Niepoprawni.pl

NIECH ŻYJE POLSKA !

NIECH ŻYJE ANDRZEJ DUDA PREZYDENT !

NIECH ŻYJĄ Niepoprawni.pl !

 

Vote up!
11
Vote down!
0
#1480883

Bardzo dziękuję! To dla mnie wielki zaszczyt czytać takie słowa. To wielki zaszczyt wspołtworzyć pionierski portal, który jako jeden z pierwszych zaczął przeciwstawiać się poprawności mainstreamu. Pamiętajmy że w 2008 roku nie było portali niezależna.pl, wpolityce.pl, nie było TV Republika. Na początku bylismy bardzo osamotnieni w walce.

Całe szczeście że powstały te media, bo pozwoliło to przełamać monopol mainstreamu. Musimy teraz dbać o to by pilnować rzetelności i obiektywności tych naszych mediów. Ludzie - szczególnie Ci którym zwycięstwo zawdzięcza Andrzej Duda - są bardzo mocno wyczuleni na fałsz. Przed Andrzejem Dudą i wszystkim iprawicowymi opcjami wielka praca - jej głównym celem jest odkłamanie wizerunku prawicy jako radyklanej, agresywnej, zacofanej, powodującej wstyd i obciach. PiS i inne prawicowe partie muszaą prowadzić bardzo ostrożną i rozważną politykę i strategię komunikacyjną. Wydaje się że Andrzej Duda to rozumie - warto aby zrozumieli to wszyscy. Rzeczywistość była fałszowana przez bardzo długi czas - wiele osób jeszcze przez lata będzie myślało stereotypami.

Vote up!
8
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1480939

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Najważniejszą sprawą dla utrzymania pozytywnego wizerunku PiS w chwili obecnej, wydaje się być dalsze trzymanie Jarosława Kaczyńskiego w partyjnym sejfie (areszcie domowym).
Jak widać, metoda na wyborcze zwycięstwo była prosta. Zniknął Jarosław, zniknęły kłopoty.
Okazuje się, że przez 8 lat świadomie, lub nieświadomie zniechęcał wyborców.

TzW

Vote up!
5
Vote down!
-7

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1480958

Niestety ale masz rację. Mamy do czynienia z bardzo dużym paradoksem. Polityk ideowy i chyba jedyna osoba w PiS, której tak mocno ufam, ma zniszczony wizerunek do tego stopnia, że nawet 2 kadencje z wypełnionymi obietnicami przez A. Dudę nie byłyby w stanie do końca zmienić tego wizerunku. Tu jużdziałają odruchy bezwarunkowe Pawłowa - ludzie nie potrafią wyjaśnić dlaczego go nienawidzą. Dobrze obrazuje to ta wypowiedź 2m55s:

https://youtu.be/L0rZd7ZSXro?t=2m55s

Tylko jest jedna różnica pomiędzy tym Panem z filmu a Tobą. Ten Pan z filmu ma wyprany mózg, a Ty dokonale wiesz o co chodzi i wiesz w jaki sposób niszczono sztucznie wizerunek PiS i Kaczyńskich. Wobec tego bardzo zastanawiające są Twoje wypowiedzi udokumentowane na naszym portalu. Ty głupi nie jesteś.

Vote up!
10
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1481043

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

dpwdź jst prst. Nsttn bcn jst kt z jkch przyczyn krytykj Jrsłw Kczyńskg. Njwżnjszym dl dbr Plsk jst t, żby pzstł w cn, n pkzywł sę n fszwł, przynjmnj d jsn, njlpj d smj mrytry. Nch dzł z drgj ln, p cch skryc (t ptrf njlpj), z z plców nnych. n sm nstty, jg nfntyln pglądy, spsób byc fzjnm, dstrszją znchęcją ldz. Jg wzrnk jż ngdy sę n zmn. Ls przypsł m rlę pltyczng prs, fry dzck nszczng przz rwlcję. Nch będz z tj rl dmny. Być frą w dbrj sprw t zszczyt. P.S. Drdzłm tż Pswcm, żby d jsn n psnęl n jdng słw Smlńsk. Żdnych wczrynk, msęcznc, wrków, smętnych grków fgrk. M być n tn tmt csz jkby mkm zsł, jkby w gól Smlńsk ngdy n zstnł. Psłchją t wygrją. N psłchją t będz bryndz.
Vote up!
1
Vote down!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1481095

Walka z otwartą przyłbicą z tym akurat śmiertelnym wrogiem jest samobójstwem!

Pozdrawiam

 

Vote up!
1
Vote down!
-2

jan patmo

#1481105

No, ale daje Pan dobre rady...

Jaaaaaaasneeeee !

najlepiej zapomniec o SMOLENSKIM ZAMACHU STANU...jakby nigdy nie zaistnial....

 

To tak, jakby pol rodziny wymordowano, a ojciec dalej idzie do roboty,

a do tego jego mocodawca jest wspolwinny smierci czlonkow tejze rodziny...

 

Panie TZW wiadomym jest, ze polityka kieruje sie swoimi prawami,

ale odrobine przyzwoitosci powinien kazdy czlowiek posiadac...

 

Po drodze napisal Pan, ze Kaczynski " glupio " zginal na wlasne zyczenie...

Przypominam wiec Panu, ze w Somolenskim Zamachu Stanu zginelo rowniez 95

innych Polakow...i  juz na sama ich pamiec, powinien Pan powstrzymac sie od podobnych stwierdzen...

i to niezaleznie od Panskich pogladow politycznych...

 

I Pan mi pisze o ogniskach dziekczynnych ????   o Zielonych Swiatkach...

 

Pan pisal o szemranym towarzstwie... sam moglbym Panu cos do tego tematu dodac...

Jednak Panskimi komentarzami wpisuje sie Pan niemalze w kazdym miejscu w propagande

obecnego rezimu...i to jest bardzo widoczne i stad ten atak na Panska osobe.

Nie wiem, moze, to jest nieudolna forma Panskich wypowiedzi...moze, niezamierzone,

ale fakt pozostaje faktem !

 

Osobiscie od ponad trzydziestu lat mieszkam poza krajem, poruszam sie po calym Bozym Swiecie,

jestem na kazdy Kontyneciei , widze i przezywam kazdego dnia i wszedzie agenture WSI. 

Sa umocowani w kazdej Polonii i w kazdej Ambasadzie, w kazdych przejawach powiazan gospodarczych.

Pan chyba nie zdaje sobie sprawy w jakiej sytuacji znajduje sie nasz kraj ? ...

 

Osobiscie jestem za formacja Grzegorza Brauna, ale nie przyszedl jeszcze czas, bysmy mogli pojc ta droga.

Jednak negacja a priori w stosunku do PiS-u, lub do nowego Prezydenta pana Andrzeja Dudy, to jest samounicestwienie...

I jezeli Pan tego nie rozumie, to znaczy, ze NIC !  Pan nie rozumie...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

chris

#1481106

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mój przkz dtyczący Smlńsk jst zpłn nny d tg c Pn sgrj. Npsłm wyrźn : D JSN zpmnć Smlńsk, n n zwsz zpmnć. Wdz Pn różncę ? Pzwl Pn, ż c d clwśc wylt d Smlńsk zwązną z tym śmrcą 96 sób, pzstnę przy swm zdn. Wlkrtn psłm zdfn, rgncj, bzczlnśc ndpwdzlnśc pltycznj Lch Kczyńskg w stsnkch z Rsją, któr dprwdzł d zmch. Cch, pdstępn bdw Jdpln n trn nszg krj, tż n wszystkm sę pdbł. N dzwmy sę węc. Pdł frą włsnj pltycznj ndpwdzlnśc. Być mż nrzł tż przy kzj wl sób. P.S. C d Grzgrz Brn, mm pdbn c Pn zdn.
Vote up!
2
Vote down!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1481109

Nie ma zadnego ZAPOMINANIA !!!

o swojej corce czy synu, tez by Pan do jesieni zapomnial ????

nie ma zadnych kompromisow, jezeli chodzi o mord !!!

na takiej bazie Rzeczpospolitej budowac nie mozna i NIE WOLNO !!!

tam zginela rowniez  kobieta. ktora byla z lewicy i rowniez nie moze to odgrywac zadnej roli !!!

choc lewica jest mi formacja wrecz wstretna !

Prawda Drogi Panie nie ma zadnych cieni i nie moze miec zadnych fasad...

Polak glowe nosi wysoko i falszem sie brzydzi !  prosze o tym nie zapominac !

nie ma zadnego szemrania po kuluarach...zadnego pozostawiania na pozniej !

 

Odnosnie Judopoloni i innych tematow sp. Lecha Kaczynskiego  widze podobienstwa do mojego punku widzenia,

ale pozwoli Pan, ze powtornie zwroce Mu uwage, Panska forma przekazu jest nie do przyjecia.

Pan  niejednokrotnie zapomina sie w slowie, gdy idzie o zmarlych...i prosze, by Pan  zaniechal podobnych komentarzy.

To nie jest nasza cecha narodowa. W Panskich komentarzach nie idzie o to, ze wymsknie Mu sie to czy owo,

Pan czyni to tendencyjnie i to jest wrecz niedopuszczalne i to jest quinta essentia tego calego problemu.

 

Odnosnie polityki wzgledem Rosji, to sp. Prezydent Lech Kaczynski wykazywal wrecz heroiczna odwage

i to bylo jak najbardziej porzadane w owej sytuacji. Putin zostawil sobie Polske na "deser",

zobaczymy czy to mu sie uda...

W kazdym razie musimy dolozyc staran, by mu w gardle stanela...

Zydostwo nie jest naszym jedynym zagrozeniem, i prosze o tym nie zapominac !!!

Rosja w dzisiejszej formie nigdy nie bedzie naszym przyjacielem... wiec zadne zblizenie nie jest mozliwe !

 

I w koncu jezeli jest Pan rowniez zwolennikiem Grzegorza Brana, to mowimy Tak-tak i Nie-nie !

I nie ma zadnego szemrania na boku i pieprzenia po katach...sam Grzegorz Braun scedowal swoj glos na Andrzeja Dude i

tym samy wyznaczyl kierunek wyborow dla swoich wyborcow. Tutaj idzie o odnowe Rzeczpospolita , a nie o prywate !

Nie ma zadnego umizgiwania sie do kogokolwiek. Przekaz musi byc czytelny i tylko na takiej bazie mozna budowac wolna

Polske...

Z tego. co Pan pisal na Gadaczce wnioskuje, ze jest Pan patryjota, katolikiem i porzadnym Polakiem,

ktory opiera swoje jestestwo na tradycyjnym polskim gruncie, prosze wiec, by formulowal swoje posty 

adekwatnie do obecnej sytuacji w kraju i oddzielal plew od ziarna.

 

z powazaniem

Krzysztof

Szczesc Boze

 

 

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

chris

#1481150

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Bardzo sobie cenię Pański tok myślenia. Jest na wskroś polski, czyli szlachetny, honorowy, prawy i prostolinijny. Niestety polski, oznacza też często : naiwny i infantylny.
Proszę zauważyć, że tak długo jak PiS i jego lider był prawy i honorowy, prawdomówny i szlachetny, wszystkie wybory przegrywał. Kiedy zarzucono tę naiwną retorykę i schowano "prawego" Jarosława i Smoleńsk w najciemniejszy kąt, natychmiast przedstawiciel PiS wygrał.

Z chamami, komunistami, żydami i germańcami jeszcze nikt na świecie nie wygrał prawością i miłosierdziem. Tylko cwaniactwo, bezwzględność i brak skrupułów może ich pokonać.

Polska mentalność na szczęście ewoluuje, dojrzewa i coraz więcej Polaków rozumie, że takie cechy i elementy jak honor, miłość i prawość, na czas bezwzględnej walki należy głęboko schować i wyjąć dopiero wtedy gdy będą bezpieczne.
W obecnej chwili, prawda, kultura są zbyt słaba aby samodzielnie zaistnieć i przetrwać. Prawda potrzebuje kłamstwa jako wsparcia i narzędzia, a kultura chamstwa i jest to niestety niezbity fakt, czy się to Panu podoba czy nie.

Bardzo cenię sobie równie Pańską próbę "ucywilizowania" mnie. Niestety szanse na to są bardzo marne. Na Polski kulturowy genotyp składa się wiele elementów. Pan posługuje się jednymi a ja drugimi.
Jeśli chodzi o wyrażanie moich opinii, to nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia, czy mówię o żywych, czy umarłych. Mówię o nich to, co uważam za prawdziwe.

Cieszę się natomiast, że obydwoje darzymy zaufaniem Grzegorza Brauna. To daje szansę na porozumienie.

Pozdrawiam serdrcznie

TzW

Vote up!
3
Vote down!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1481206

Wstepem dziekuje Panu, za slowa uznania kierowane pod moim adresem.

 

Panskie...cyt

:...Prawda potrzebuje klamstwa jako wsparcia...

jest stwierdzeniem chybionym i nie ma na niego miejsca w polskiej mentalnosci.

Powtarzam, my Polacy mamy inna tradycje narodowa niz reszta Europy i nie wolno nam druzgotac,

tych wszystkich wysilkow, ktore pokolenia naszych przodkow przez setki lat wypracowaly.

I o tym probowalem Pana przekonac. Nie WOLNO nam  znizac sie  do podobnych praktyk, poprostu NIE WOLNO !!!

Wolnosc slowa ponad wszystko !

wiec, kazdy moze glosic co chce, jedyne co, to forma wypowiedzi jest istotna..., a ta  u Pana czasami jest razaca

i o to  wielu ma do Pana pretensje i  w tym caly szkopul.

 

Ja Pana w zadnym razie nie probuje "ucywilizowac" , gdziez bym smial ?

To juz z gruntu rzeczy, byloby obrazem Panskiej osoby, a ja na takie praktyki sobie nie pozwalam.

Probuje natomiast uswiadomic Panu, ze sam wciska sie w pewna nisze, do ktorej Pan zapewne nie nalezy...

i nigdy nalezec nie bedzie. Ja potarfie czytac pomiedzy wierszami, a Pana rozumiem doskonale i Panskie intencje.

 

Kultury narodowej w zadnym razie nie nalezy filcowac, ani ja przeksztalcac na wlasny uzytek, czy tez potrzeby chwili.

Znamy dobrze inne nacje, ktore sa w tym bardzo biegle, nieprawdaz ???

Wiec nie mozna psioczyc na innych i samemu czynic to samo... i o tym pisze i prosze , to zrozumiec.

Polak glowe zawsze nosi wysoko i do pewnych praktyk nigdy sie nie zniza !  i znizal nie bedzie !!!

A katolik, to  juz wogole nie...

Polak, to wielkie slowo i nie kazdy moze sie nim pochwalic...wiec musimy, to cenic wiecej niz cokolwiek inne...

bo to w prostej linii odnosi sie do Najjasniejszej Rzeczpospolitej.

Slowem,  po samym Bogu, te najwazniejsza dla kazdego Polaka.

pozdrawiam

Szczesc Boze

Krzysztof

Vote up!
6
Vote down!
-1

chris

#1481217

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

piszesz,że "wolność słowa ponad wszystko"..i dalej ,jak rozumiem, właściwie treść jest obojętna byle forma gładka?  Nie mogę się z tym zgodzić. Wolność słowa owszem ale merytoryczna , odpowiedzialna i ..dopiero w dalszym ciągu kulturalna.Nie da się odpowiadać elegancko na bzdety, prowokacje i głupie komentarze. Wiele osób ,którzy tak często  są oburzeni formą, to tylko dlatego,że nie potrafią merytorycznie dyskutować lub zwyczajnie brak im argumentów..Wtedy najczęściej forma urasta do wielkości góry, która urodzłia mysz.Cenię sobie wpisy obu panow i serdecznie pozdrawiam.Ale G.Brauna  też.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Verita

#1481222

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Bo wiesz Verito. Jeśli chodzi o Pana Zdecydowanego i mnie, to obaj jesteśmy zagorzałymi patriotami, tyle, że on jest ideowcem, a ja pragmatykiem i oportunistą, pozostawiającym idee na lepsze czasy.

Pozdrawiam
TzW

Vote up!
2
Vote down!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1481228

Zdecydowany ma rację.

 Najpierw garść cytatów z równoległego wpisu:

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/jedenascie-zasad-budowy-frontu-zgody

“Bestię w ludzkiej skórze trzeba najpierw pokonać, a dopiero później można w niej szukać człowieka, przebaczać, tolerować, czy równouprawniać”, “Bestii nigdy nie wolno traktować jak człowieka dopóki ma zły zamiar, czy jeszcze robi coś złego, co nie uznaje się za winnego złego czynu, ludzkiej krzywdy. Bestię, dla której miejsce jest w klatce, dokąd jest bestią. W żadnym przypadku nie wolno mieszać bestii z ludźmi, tak jak dobra ze złem. Dopiero jak zrozumie, że ma godność osobową jako człowiek i zechce żyć jak człowiek, a więc dobry człowiek, można z nim wchodzić w dialog jak z człowiekiem, dać mu szansę odpokutowania zła, naprawy krzywd wyrządzonych, podjęcia starań, o uznanie go za człowieka godnego zaufania.”

zasadą: “Zła nienawidzić, ale dobro w tym człowieka kochać” – bo w sytuacjach konfliktowych nie podejmujemy ataków personalnych, nie widzimy wroga w człowieku, tylko tego wroga usiłujemy zdefiniować i wyizolować, a zwalczać jako zło, zachowując przy tym przyjazne relacje z człowiekiem

zasada “tolerancji”... również brak tolerancji w życiu publicznym dla wszystkiego co jest nam wrogie (nikt nie może nas zmusić do tolerowania tego co jest dla nas złe, co chce nas okłamać czy oszukać, albo nam zaszkodzić, co chce nas skrzywdzić, co chce nas zniszczyć, wywłaszczyć czy zniewolić... podobnie wrogie naszym bliskim, szkodliwe dla naszej przyszłości  itd.) – gdybyśmy się z tym zgodzili, bylibyśmy samobójcami.

"w przypadku spraw duchowych obowiązuje priorytet skupienia się najpierw na ludzkich wartości wyższego rzędu..." 

Wszystko to w ramach trzymania się idei. 

Idzie więc się obronić, zachować człowieczeństwo i godność większą jak zwalczana bestia, a można i jej dać szansę na powrót do człowieczeństwa (jeśli prawdziwie zechce).

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1481254

No sliczna kobieto czytam , ze mnie nie do konca zrozumialas. Ja nie pisalem o sztuce dla sztuki...

not Art for Art !

Nie forma jako taka, tylko forma tresci...Forma moze byc kulturalna, albo i nie.

Wiec ja pisze o formie wypowiedzi, bez rozrozniania na jej kulturalny wydzwiek..

i naturalnym jest, ze owa forma scisle zwiazana jest z trescia.Ja pisze o glebszym znaczeniu owej formy.

Jest to pewnego rodzaju kulturowa symbioza, ktora  wywplywa z mentalnosci danego Narodu.

Przeciez adwesarz tanczacy z widlami nie uzywa obskornego jezyka, wiec wypowiada sie kulturalnie,

ale forma nie ta i o tym pisze...

dlatego np. Francuzi maja zgola inna forme wypowiedzi niz Niemcy, czy tez Brazylijczycy...

.czy Kolezanka mnie tym razem zrozumiala ?

Naturalnie, ze mozna elegancko odpowiadac na bzdety, trzeba jedynie wykazac duzo cierpliwosci...

mi jej czasami brakuje...

serd.pzdr.

Krzysztof

Szczesc Boze

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-2

chris

#1481229

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Obaj macie rację? Tak nie może być ..bo prawda jest tylko jedna.Chyba że....tak jak woda i ogień , dwa żywioły potrzebne do życia...ale daleko od siebie:-)Pozdrawiam.

Vote up!
2
Vote down!
-4

Verita

#1481232

ale Ty przewrotna jestes :-)))))

typowa kobiecosc z Ciebie wychodzi...

Nie moja Droga, mezczyzni widza troche inaczej...nie ma dwoch prawd.

My jestesmy bardziej pragmatyczni w takich sporach.

pzdr ;-)

Vote up!
2
Vote down!
-2

chris

#1481235

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1481225

caly ten Panski komentarz nijak ma sie do Katolika,Chrzescijanina i Polaka.

Nigdy zlo nie moze byc zlem zwyciezone.

Walka owszem, jak najbardziej, ale naszym narzedziem nigdy nie moze byc zlo...

 

zapytam prowokacyjnie, podobnie jak Pan to uczynil

a gdzie jest miejsce na ognisko dziekczynne ???

i z jakim sercem ???

a gdzie Bog ?

 

 

pzdr.serd.

Szczesc Boze

Krzysztof

 

ps. od x lat chodze regularnie na mate i na ring,

stoczylem wiele walk w moim zyciu,

ale nigdy zlo nie bylo moja droga...

bo wiedzialem, ze byc nie moze...

 

ps.2/  Dobro nigdy nie zaprzega zla,

to jest nonsens...

Bog Honor Ojczyzna !

to jest droga dla naszego Narodu,

a nie jakies jarmarczne zachowania...

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

chris

#1481233

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1481238

..., chyba zes Pan dzisiaj na dobrej bance :-))))))))))))))))))))))))

 

Panie ja nie tylko na macie i ringu, ja wladam szabla , mieczem , strzelam i pare innych rzeczy...szachy tyz !

Co Pan mi tu za glupoty imputuje ???

walki wrecz, jak rowniez biala i palna bron, to sa tematy obronne, tu wlasnie pracuje sie nad charakterem

i wyrabia szlachetnosc ! , by w razie potrzeby spieszyc do obrony Rzeczpospolitej, a nie tylko jezorem mielic...

Czy mowi Panu cos to:

 

no tak, bez urazy Kolego , ale na dzisiaj zakonczymy,

czytam, zes Pan lekko niedysponowany...

pzdr.

Krzysztof

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

chris

#1481263

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Jak Pan chce bronić tej Rzeczypospolitej, skoro włóczysz się pan od 30 lat po świecie :)))

Ja rozumiem, że służba nie drużba i, że funkcjonariusze muszą co jakiś czas przechodzić szkolenia (ring, strzelanie, dywersja, sabotaż, inwigilacja, itd.) inaczej nie dostaliby licencji, ale czy naprawdę nie czas wrócić do cywila ?

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
1
Vote down!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1481320

i do kogo ta prowokacja ?

i kto sie sposobi ?

wystarczy czytac posty i wiadomo, kto zacz...Paaaaaaaanie,  tanczacy z widlami...

typuje na bylego komucha, z przymusu  resortowy emeryt, albo zwykla pijaczyna...

kiedys bylo stanowisko, mozna wyczytac jakim jezykiem posluguje sie, ale teraz pozostalo tylko warczenie...

to nie jest jedynie  kwestia pogladow politycznych, to jest nienawisc...a taka wykazuja tyllko libertyni i komuchy...

i tym samy odkryl pan karty, panie z widlami...

a jezeli myle sie, to altarnatywa jest poprzez pedzenie bimbru i jego konsumpcji calkowite popmieszanie rzeczywistosci...

pozostala euredyka nie podparta zadna moralnoscia...i to caly ten walczyk z widlami...albo raczej oberek...

bardziej pasuje ;-)

i prosze nie podpinac sie pod Brauna...bo to jakbym bolka ogladal z Matka Boska w klapie...

kompletna kompromitacja...wstyd, pozostal jedynie wstyd i hanba panie z widlami...

Gawrion ma dobre serce i toleruje cos takiego,

ja nie znosze kompromisow, ze mna nie ma zadnych tancow...od zaraz znikna tanczacy z widlami z mojej rzeczywistosci

 

NON SUNT CONDIGNCE RELISIT PULVEREM  !

 

 

 

Vote up!
1
Vote down!
-2

chris

#1481364

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Brdz dzękję z Pńską chrktrystykę mjj sby. Rzmm, ż psł Pn ją d src jk przystł n prwdzwg Plk- ptrtę, przyznm, ż brdz n t lczę. znczłby t, ż jst Pn pjętnym cznm w jdn wczór spr sę d mn nczył. Jdnym z mch złżń był nczn Pn w szybkm tmp cwnctw, wyrfnwn mnplcj. Lkcję tę zdł Pn dsknl. Wnszę t p tym, ż zwrcjąc sę d mn wczrj pr : Plk, ktlk, ptrt, myślł Pn : kmch, pjk, gnt. węc zlczył Pn gzmn. Cszę sę, ż ndl psdm zdlnśc szybkg nczn przkzywn wdzy. Chć czywśc n wyklczm, ż tn dbry wynk zdng przz Pn tst, mż być n tylk mją zsłgą. Mż n jst Pn ż tk pjętny jk myślę Pńsk pkn-prwdzący, msł t śwęt zsdy scjtchnk mnplcj wtłczć w Pńską głwę ltm. W sm nsttn. Będą z Pn "ldz" KMPRMS JST MTKĄ ZGDY SKCS. -t słw mj Pzdrwm brdz srdczn ;)
Vote up!
0
Vote down!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1481374

Mylisz się na każdym kroku, np.:

"mata i ring to właśnie kwintesencja zła. Bóg nie namawia człowieka do rywalizacji ( wręcz tego zabrania), lecz do pomocy"

Kwintesencja zła to niesprawiedliwość - zwłaszcza krzywdzenie drugiego człowieka. Tam, gdzie są przestrzegane zasady sportu, tam nie ma krzywdzenia.

Co do rywalizacji to Bóg właśnie do niej człowieka zachęca. Weźmy: "Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj". Cóż to innego jak nie wezwanie do rywalizacji w dobru, wezwanie do tego by być lepszym jak przeciwnik, a zarazem wezwanie do walki?

Bóg namawia do pomocy też nie takiej, jakiej ktoś oczekuje, tylko takiej, która przyniesie tej osobie dobry owoc. A to wymaga nie tylko przeciwstawienia się jej, ale i powstrzymania jej w czynieniu zła.

Jezus mówi, że nie pokój przyniósł, tylko miecz, mówi, że stanie matka przeciw córce, a córka przeciw matce – obie zgodnie z Jego nauką, z miłości do drugiej, a więc i dla pomocy ku dobru.

Nadstawienie drugiego policzka to postawa nieugiętego wojownika. Więc nie tylko rywalizacja, ale i walka.

Wzięcie na siebie grzechu drugiego człowieka to istota przebaczenia.

Każdy, kto przebacza drugiemu, zło dobrem zwycięża.

 

Tylko że żeby przebaczyć swojemu winowajcy i odcierpieć za jego winy to trzeba go naprawdę kochać. A prawdziwie kochać, to kochać dobro, a nienawidzieć zła...

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1481267

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mylisz pojęcia Miarka. Walka ze złem nie jest rywalizacją, lecz jak sam to nazwałeś jest walką. Rywalizacja, to zmagania dwóch równorzędnych partnerów.

Co do Twojego cytatu.
Cyt :".......przebaczyć swojemu winowajcy i odcierpieć za niego winy....." . Dawno czegoś bardziej bezsensownego nie czytałem.
Jeżeli w to wierzysz co piszesz, to oczekuję, że jeżeli ktoś okradnie Twój dom, to Ty pójdziesz za niego do więzienia, a jeśli Twój partner zdefrauduje Twoje pieniądze, to ty będziesz dług za niego spłacał.................z miłości.

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1481323

"Mylisz pojęcia Miarka. Walka ze złem nie jest rywalizacją, lecz jak sam to nazwałeś jest walką. Rywalizacja, to zmagania dwóch równorzędnych partnerów"

Nic nie mylę. A to, co tu podajesz samo w sobie jest prawdą. Nie jest jednak prawdą jednocześnie, czy w tym samym wymiarze.

Walka ze złem jest walką w wymiarze zmagań dobra i zła. Natomiast rywalizacja jest zmaganiem człowieka z człowiekiem. W tym drugim przypadku obie strony stoją po stronie dobra (w tym wyraża się ich równorzędność).

"Cyt :".......przebaczyć swojemu winowajcy i odcierpieć za niego winy....." . Dawno czegoś bardziej bezsensownego nie czytałem".

Bo czytasz nieuważnie nie "niego', a "jego":

"Tylko że żeby przebaczyć swojemu winowajcy i odcierpieć za jego winy to trzeba go naprawdę kochać. A prawdziwie kochać, to kochać dobro, a nienawidzieć zła.."

A może jeszcze miłość jest dla Ciebie bezsensowna?

"...to ty będziesz dług za niego spłacał.................z miłości."

Właśnie tak, tylko że to będzie rzadki przypadek, bo ten, komu się wybacza jest zobowiązany sam do zadośćuczynienia ze wszystkich swoich sił i w miarę posiadanych środków bez ukrywania jakichkolwiek możliwości. (podobnie i z więzieniem - tu jeszcze sąd ma głos). Przeważnie więc sam spłaci. Czasami też starczy mu tylko troszkę pomóc, czy nim pokireować...

Pozdrawiam

miarka

 

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1481389

To nie jest fikcja.To honor właśnie decyduje jakich środków użyć aby zaistniała sprawiedliwość.Myślę, że czasami trzeba się posunąć do zła aby dobro mogło zaistnieć..np.kara śmierci czy wojny obronne. Nastawianie tylko drugiego policzka..bez odwalenia czasem..to raczej teoria:-) Mam nadzieję,że obejdzie się bez pojedynku.Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-4

Verita

#1481245

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Pojedynek raczej jest nam pisany, tyle, że nie wiadomo jeszcze jaki. Zdecydowany to też być może Wielkopolanin, a więc albo ring, albo piwo.
Tak to jest u Wiary Lecha.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-4

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1481253

czytalem, ze u Wasci niejakie specyfiki sie produkuje,

to moze juz miodu jakiego...,

po trzezwemu jak widze, to nie zdzierze...

pzdr.

Vote up!
2
Vote down!
-2

chris

#1481271

o jakim zlu prawisz ? a coz to za intelektualne fanaberie ?

O moj Boze...doprawdy musze poszukac mojej cierpliwosci...

ojojoj...Verito...

pzdr.

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

chris

#1481270

Na miejscu PiSu, a zwłaszcza Jarosława Kaczyńskiego, nie lekceważyłbym wielu rad i porad TzW. Razem z Ruchem Kukiza może bowiem PiS osiągnąć w jesiennych wyborach zdecydowaną większość pozwalającą na zmianę Konstytucji i wszystkiego co niezbędne do tego, aby Polska była Polską... 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

jan patmo

#1481307

Błogosławieni cierpliwi...

Vote up!
14
Vote down!
0
#1480821

i bedziemy mieli Polske Wielka Wymarzona. To co nam zostawili to niestety bagno. Wiec zawijac rekawy i do roboty. Nie ma odpoczynku. Odpoczynek w raju.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

Vote up!
14
Vote down!
-1

casey

#1480824

mordercy spod Miroslawca i Smolenska, samobojcy krazacy po Polsce w kominiarkach w dresach i czlonkowie z FSB, beda bardzo nam przeszkadzac

 

Vote up!
16
Vote down!
-1
#1480841

Vote up!
20
Vote down!
0
#1480842

że to nie koniec walki. To dopiero początek. I teraz wcale nie będzie łatwiej. No, może odrobinkę.

Vote up!
17
Vote down!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1480825

Witaj

Choć mam świadomość tych już tysięcy godzin nad klawiaturą,

to mam też świadomość że WARTO BYŁO.

Wiem też, że nie czas na odkładanie broni,

bo DZIEŁO NALEŻY PROWADZIĆ DO KOŃCA.

Dlatego BARDZO DZIĘKUJĘ za możliwość, jaką stworzyłeś

Ty ale i wcześniejszy Zespół, którego nadal czuję się

maleńkim fragmentem.

Chciałbym, abyśmy w miarę możności, stali się

zaczynem słów Naszego Prezydenta, Andrzeja Dudy -

zakopujmy podziały i wracajmy do Wspólnoty.

Wspólnoty kochających Polskę.

Pozdrawiam jednocześnie dziękując Tobie i Małej Mi,

bo znam przecież skalę Waszych wyrzeczeń, z jakimi

wiąże się prowadzenie Niepoprawnych.

KU CHWALE OJCZYZNY

Vote up!
15
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1480826

Dziękuję. Tak - warto było. 

Masz rację - trzeba dalej pracować. Trzeba - tak jak piszesz - tworzyć wspólnotę ludzi wyrastajacych z prawych wartości. Tym bardziej że te wartości przeżywają renesans głównie wśród młodych. Beton się nie nawróci. Nasz przekaz musi być spójny i jednolity. Upadły pewne mity - przeciwna opcja będzie starała się ponownie zaszczepić podziały, niechęć, wstyd, nienawiść. Komorowski już mówi o bitwach, fali nienawiści. Na zapleczu już czekają kolejne Kaciki, Hadacze itp. Nie możemy się wpisywać w ich plan. Trzeba być czujnym. 

Vote up!
15
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1480836

Nie muszę Cię przecież zapewniać, że rospin nie odpuszcza pola.

Nam nie straszne żółte kamizelki:)))

A da Dobry Bóg, to usiądziemy kiedyś przy ognisku ze skwierczącym barankiem,

i będziemy na Polskiej Ławeczce gawędzić, jak to drzewiej bywało.

Pozdrówka raz jeszcze

Vote up!
13
Vote down!
-1

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1480856

I się pod nimi podpisuję !

 

Pozdrawiam.

Vote up!
13
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1480858

Nareszcie NASZ PREZYDENT!

Polski Prezydent!

Gratulacje dla Niego i jego sztabu wyborczego za ogromny wkład pracy w to zwycięstwo.

Oby był to początek wielkich zmian!

Vote up!
15
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1480829

Vote up!
17
Vote down!
0
#1480830

... Niesioł - po szczawiu i mirabelkach ma właśnie... rozwolnienie, a wzmógło je to, że jego "funfel" Komoruski przerżnął wybory. 

Pozdrawiam,

Vote up!
12
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1480833

Vote up!
17
Vote down!
0
#1480838

To wygląda na ciężkie zatwardzenie, jak ktoś nie poda jemu rycyny to długo będzie musiał siedzieć na kiblu.

Vote up!
11
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1480847

Ja to czekam na następną:

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
16
Vote down!
-1
#1480852

Wiercił się w kaftanie
Przed komisją lekarzy
Aż jeden POwstał i szedł, gdzie Stefek
Blady czekał na wyrok surowy,
I dotknął ręką jego łysej głowy,
I rzekł: "Pójdźże, Stefanku ja cię leczyć każę!"

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1480862

Witam! Panie Jozefie, warto bylo dolozyc swoja cegielke, aby zobaczyc mine tego osobnika! Uff...,ale to dopiero poczatek zmian! Jeszcze duzo robactwa zostalo! Przed nami duzo nowych wyzwan! Pozdrawiam!

Vote up!
10
Vote down!
-1

ronin

#1480876

kwaśne te mirabelki, ojojoj!

Vote up!
11
Vote down!
0

viki

#1480890

ale praca jaka czeka teraz nowego Prezydenta i jego wspolpracownikow jest ogromna i ogromnie niebezpieczna. Odbudowac Polske pewnie bylo latwiej po II wojnie swiatowej niz po 25 latch rzadow lewactwa i zydomafii  miezdunarodnym rodowodem

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1480839

A choć łatwo nie będzie, to  mamy nadzieję na lepsze w osobie Andrzeja Dudy.

No, nareszcie teraz będę mogła ze spokojnym sumieniem świętować andrzejki. :)))

A Niesiołowi (z rozwolnieniem po mirabelkach, bo strasznie zielone przecież są) brakuje robala na nosie. 

Bez robala buźkę jakąś niekompletną ma.

Vote up!
11
Vote down!
-1

Niueste

#1480846

Poland election: President Komorowski concedes to rival Duda

 
Andrzej Duda celebrates on the release of the exit polls

Polish President Bronislaw Komorowski has conceded the election to conservative challenger Andrzej Duda following the release of exit polls.

They suggested Mr Duda had taken the run-off vote by 53% to 47%.

Mr Duda had edged Mr Komorowski, who had been the favourite, in the first round but did not gain the 50% needed to win outright.

The president has limited powers, but is head of the armed forces and can veto new laws.

The exit polls had been delayed after a woman died at a polling station on Sunday.

Official results are expected later on Monday.

Wake-up call

"I respect your choice," Mr Komorowski told voters at a gathering of his supporters. "I wish my challenger a successful presidency."

Speaking to supporters in Warsaw, Mr Duda said: "Thank you President Bronislaw Komorowski for the rivalry of this presidential campaign and for your congratulations.

"Those who voted for me voted for change. Together we can change Poland."

The victory will be a wake-up call to Prime Minister Ewa Kopacz, an ally of Mr Komorowski, ahead of parliamentary elections this autumn.


Bronislaw Komorowski had been favourite in opinion polls

Analysis: BBC's Adam Easton in Warsaw

This is a remarkable and decisive victory for Mr Duda. It's remarkable because he is a relative unknown and Mr Komorowski has been a popular president. It suggests that many Poles have grown weary of President Komorowski's backers, the governing centre-right Civic Platform party.

In its eight years in office the party has maintained Poland's economic growth despite the financial crisis. But it has also reneged on some of its promises and increased the retirement age, an unpopular move.

Poland is gradually catching up to Western Europe's living standards but youth unemployment is high and Poles can still earn much more in the UK or Germany. Many Poles simply do not feel the benefit of 25 years of near uninterrupted growth and Mr Duda appeals to them.

He has promised to bring the retirement age back down, but he'd need his Law and Justice party to win this autumn's parliamentary elections to be able to do that. It's been 10 years since they won an election but many think that may now happen. If it does, judging by its last spell in office in 2005-2007, Poland will become more inward looking and much less at ease with its EU partners.

Mr Komorowski, 62, took office five years ago after his predecessor, Lech Kaczynski, died in a plane crash.

Mr Komorowski had been the favourite according to previous opinion polls and had been looking for a second term.

Mr Duda, 43, is from the right-wing opposition Law and Justice party, which is led by former President Kaczynski's twin brother, Jaroslaw.

In the first round Mr Duda attracted most support in the more conservative eastern regions of the country, near the border with Ukraine and Belarus.

 

Vote up!
13
Vote down!
0
#1480844

Oj tam. Przecież to drugie miejsce, sam pisałeś. Ale dzieki za fotkę - ta przestraszona facjata BeKa  przynajmniej słodzi  potok wypowiedzianych przez niego gróźb, bo nie było to nic innego. Jest pięknie. :)))

Vote up!
11
Vote down!
-1

Niueste

#1480854

Świetna fotka - przez szkła okularów widać, że w Bulu cały czas siedział mini-Bul

"Krul" był nagi, cały czas, choć "dwur" wciskał nam ciemnoty.

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1480863

Tak w jednej chwili, po 8 latach nie da się uwierzyć w uczciwość instytucji firmowanych  przez "państwo polskie zdało egzamin". Zwłaszcza po 10 kwietnia 2010...

Dałam temu wyraz w:

http://niepoprawni.pl/blog/contessa/bigos-sie-przypalil-a-oni-nie-pomogli

 

Pozdrawiam.

Vote up!
12
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1480857

Zobacz jak cieszą się Szkoci ze zwycięstwa Dudy:

http://bit.ly/1AonTqA

Vote up!
9
Vote down!
-1

Poloniatube

#1480861

http://bit.ly/1F4AoD7

Vote up!
9
Vote down!
-1

Poloniatube

#1480867

Hau!, hau!, oraz deprymujący pesymizm. Nurtuje mnie jedno zasadnicze pytanie. Jaki był prawdziwy wynik wyborczy, jeśli przez gardło Rymarza przecisnęła się ponad czteropunktowa różnica?. Cirka 20%?, czy więcej?....

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1480878

Proszę bardzo:

krulbul TW Litwin, WSIowy, "bezpartyjny" komoruski agent (p)rezydęt - 4,7 %

 

DR ANDRZEJ DUDA, Prawo i Sprawiedliwość - 53 %

Vote up!
10
Vote down!
-1
#1480887

To była ciężka walka. Sam wiesz. Dużo nerwów i emocji. I również zwątpienia. Widząc wczoraj uśmiech Kuźniara pomyślałem - no to już pozamiatane. Bo Andrzej Duda musiał wygrać wysoko. I wygrał.

Po raz pierwszy w historii szalę zwycięstwa przechylił internet. Na niepoprawnych wykrystalizowała się jedynie słuszna linia - Duda musi mieć silne poparcie. W końcu chyba wszyscy to zrozumieli, nie ujmując zwolennikom Kukiza, Brauna, czy Korwina.

Idzie przełom w Polsce. Teraz dopiero będzie dużo do roboty.

 

Chyba zacznę popierać Pawła. Wejście tej formacji (silne!!!) jest chyba najlepszym prognostykiem dla kraju.

 

Pozdrawiam ze szczerą radością

Vote up!
8
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1480880

Dziękuję za miłe słowa. Dziękuję Tobie za ogrom pracy wykonany na FB. Nerwy były ale nie patrz na nie. Patrz na to co udało nam się wspólnie zrobić. To głównie dzięki Twojej pracy udało nam się dotrzeć do tylu Polaków na FB. Jaka to praca? Jej ogrom obrazuje pole na poniższym wykresie. Warto działać na tym polu, tym bardziej że mam nieodparte wrażenie że Facebook jest w dużej mierze prawicowy. Można było to dostrzec po treściach komentarzy pod wynurzeniami Karolaka pod dzielnymi wpisami Pudziana, Kukiza. Nie da się ukryć, ze masę pracy wykonaliśmy wspólnie w maju!

Nie bez znaczenia jest również nasza wspólna akcja obrony lasów, dzięki której dotarliśmy z naszym przesłaniem do setek tysięcy ludzi:

Vote up!
10
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1480929

Pilnujmy Polski bo oszalała ze stachu sitwa PO-szustów zdolna jest jeszcze do wielu niespodzianek. Nie zaczbnijmy sie dzielić, skłócać, tylko wspólne, solidarne działanie pozwoli na kolejny sukces jesienią.

Vote up!
11
Vote down!
-1

Yagon 12

#1480884

Dzięki CI Boże, jakże się cieszę, że wygrał nasz Prezydent Andrzej Duda. Dzięki. Módlmy się, żeby POlszewicy nie robili mu takich ohydnych świństw jak za prezydentury Lecha Kaczyńskiego. A teraz przed Dudą potężna i niewyobrażalnie ciężka praca, ale myślę, że wszyscy uczciwi i szlachetni Polacy zrobią wszystko, absolutnie wszystko, aby mu pomóc. Boże chroń Prezydenta, NASZEGO PREZYDENTA.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1480888

na WSI

 

Polska takiego cudu

jeszcze nie widziała

żeby to wieś głosów

na WSI nie oddała

Vote up!
8
Vote down!
-1

jan patmo

#1480889

Niech oficjalnie PKW potwierdzi. Ja podobnie jak Contessa, mam obawy ... uwierzę jak dotknę :)

Bardzo proszę wszystkich aby ciągle pilnowali oddanych głosów, wysyłali do sztabu RKW dane z lokalnych komisji o wynikach i zgłaszali wszelkie nieprawidłowości. To ważne, nie dajmy się kiwnąć na mecie.

Mam wielką stysfakcję z tego, że to MÓJ model prowadzenia kampani i pracy w terenie  ostatecznie się potwierdził w pierwszym po latach ogólnopolskim sukcesie w wyborach. Przez lata pisałam o pracy u podstaw, o wyjściu do szarego człowieka z przysłowiową "kawą" i dobrym słowem, o polskiej biedzie i tragedii młodego pokolenia. Przekonywałam że młodziez będzie NASZĄ KAWALERIĄ która zmiecie sitwę.

Udało się ! .... ale to jeszcze nie koniec. Teraz czeka nas bój najważniejszy. Wybory do sejmu trzeba nie tylko wygrać, w wyborach do sejmu potrzebny jest pogrom sitwy.

Jak się wygrywa wybory z sitwą już wiecie na przykładzie Andrzeja Dudy i np. na moim terenie.

Bierzcie wszystkie  sprawy w swoje ręce a odzyskamy Polskę !  Prezes i Andrzej Duda za Was tego nie zrobią

 

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1480902

WE ARE THE CHAMPIONS  !!!

 

 

 

 

 

UT PUGNARENT  COMPATRIOTAE !!!

pzdr.

Vote up!
8
Vote down!
-1

chris

#1480904

Obywatel Schetyna -publicznie komentując wyniki..

"ciężko będzie odwrócić wyniki wyborów, nawet licząc nocą.."

Ogłoszenia drobne..:

sprzedam po okazyjnej cenie 16 BRONKOBUSÓW..

No i po BULU....

Po BULU...mili państwo...

Mamy sytuację PO BULU...

No więc wygrana..

Gratulacje dla zwycięscy Andrzeja Dudy - oczywistym ..

Gratulacje dla tych co uczestniczyli -głosując ..bądź -nadzorując wybory!!!

Ruch Kontroli Wyborów!!!!!!

Ruch Kontroli wyborów nie powinien się - rozwiązywać a przeciwnie -zawiązywać!!!

WIELKIE DZIĘKI., czynnie uczestniczyli w początku zmian SPOŁECZNYCH. dla tych , którzy, z ramienia społecznego nadzorowali społecznie wybory!!!

Zwycięstwo Andrzeja Dudy jest nadzieją na zmiany w kraju.

.Ile z tego spełnimy , wspólnie z panem prezydentem zależeć będzie od OBUDZENIA inicjatywy społecznej ,

takiej jak wspomniany Ruch Kontroli Wyborów..

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że w Polsce linia konfrontacji polega na tych co nazywamy WSI a narodem..

Tym z WSI się -chce są dobrze zorganizowanie..ale maja pewna wajchę.. ta wajchą jest NARÓD...jesteśmy -MY..obywatele..

Na ile pragnienie wolności w nas rozbudzone powstrzyma ekspansję WSI ..na tyle będziemy wolni.

W Polsce PO się "sfilcowało"...czytaj - zużyło..

Ta partia jest wyeksploatowana..

Ci , którzy, przez ponad 7 lat na niej robili szemrane biznesy - wiedzą o tym

ONI to wiedzą..

Zatem w kraju.... aby trochę Osiecką " wielkie poruszenie -ci odlatują , ci zostają"

Nowa inicjatywa panów Olechowskiego & CO.. zmierzająca do założenia NOWEJ formacji politycznej..to nowa inicjatywa WSI...jak najbardziej..

Panowie - "ONI"   się przepoczwarzają...

po obywatela Kukiza ..

który jest.. a nawet uzyskał ...to co uzyskał i to UZYSKANA KUKIZA otworzyła drogę do wygranej Andrzeja Dudy..

WSI ma już przyczółek 20% Kukiza..

ONI już mają 20%..

.a samego piosenkarza..no cóż..zmienią w odpowiednim momencie..

Wygrana Dudy jest bez wątpienia wygraną NARODU...

ONI -grają swoje..a NARÓD -musi grać swoje...

Bez zwycięstwa byliśmy pozbawieni możliwości zmian!

Od czego zacząć? ja myślę ..choć to zaszokuje 

od powołania zespołu IPN do POLSKICH OFIAR związanych z II światową..tych fizycznych ..ofiary w ludziach i tych materialnych...

Ktoś powie , ze upadłem na głowę..? nic podobnego POLSKIE LASY chcemy mieć?

Odszkodowania od Niemców -chcemy mieć? Niemcy i ratowali euro naszymi rezerwami..i się NIE WSTYDZILI...

To jest baza..to jest baza pod państwo..

Polskie, I- wsze... miejsce wśród krajów -ofiar II Światowej zajął -niesłusznie Izrael i zrobili z tego biznes..

.Zarabiają na tym.. A z nas robią -sprawców... od tego powinniśmy zacząć..

Co nie oznacza wcale , ze inne rzeczy będą leżały odłogiem..Nie.. IPN -swoje ..a rządy -swoje...

Vote up!
9
Vote down!
-1

poko

#1480903

jakie rządy ?!

a TO to co to k....a  m..ć Jest ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1480908

"Jakie rządy?"

Faszystowskie. Tak się wyraża faszyzm: uspołecznianie strat, prywatyzacja korzyści". "Związek korporacji prywatnych i państwa" - dokładnie to władz państwowych czy układu trzymającego władzę, albo przestępczych organizacji upodobnionych do partii politycznych, a uprawiających partyjniactwo i prywatę.

"Jakie rządy?"

Rządy zdrajców, co to przyjechali na ruskich czołgach i do tej pory się tu panoszyli. Rządy zdrajców, co to Polsce zwłasza kłamstwem i pomówieniem wbijają nóż w plecy, pozbawiają morale i faktycznych, materialnych  sił samoobronnych.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1480997

Dobrze mówisz z tym IPN. To niepodważalny autorytet, to źródło prawdy historycznej...

Chodzi o to, że przez kłamstwa dotyczące historii zupełnie odwrócono logiczne myślenie i z największych ofiar i prawdziwych wrogów faszyzmu zrobiono z nas samych faszystów, a prawdziwi faszyści podnoszą dziś głowy przypisując sobie tytuł antyfaszystów.

To rzeczywiście cios dla nas nie tylko szczególnie zdradziecki, zadawany przez “nasze” po polsku piszące i po polsku mówiące media nadające swój przekaz na rynek publiczny. To cios szczególnie dotkliwy – otwarta rana wciąż jeszcze zakłamywana aplikowaną na “pedagogiką wstydu” za winy wmówione, przy czym jeszce zdrajcy biją się tu w piersi niby swoje, ale mówiąc “my Polacy” – i w naszym imieniu w rzeczywistości występując biorą na nasze konto te krzywdy wyrządzone, ale nas nie ociążające, jednak według ich interpretacji obciążające, więc i otwierające pole dla urojonych zadośćuczynień, rekompensat, zwrotów i przywilejów dla ofiar przez Naród Polski, a nie prawdziwych winnych.

To nie tylko wołające o pomstę do nieba renty płacone przez podatnika polskiego, a nie niemieckiego;, to nie tylko urojone pretensje do 65mld $ i sięganie po niezbywalne lasy państwowe, to nie tylko rekompensaty, zwroty i przywileje dla żydowskich pokrzywdzonych jakimiś wywłaszczeniami, kiedy polscy, nie mniej dotkliwie tu krzywdzeni, o swoje prawa dobić się nie mogą (a nawet na im odebranym pourządzała się czerwona żydokomuna), to rana śmiertelna, która zagraża nam błyskawicznym wykrwawieniem się z wszystkiego co posiadamy, z wszelkiej własności (a już nam grozi podatek katastralny tak formułowany, żeby tego dokonać), a jak własności, to i wolności i odpowiedzialności i pełnej demoralizacji, deprawacji, wynaturzenia, zezwierzęcenia z zamianą w roślinki zdolne tylko do życia “tu i teraz”, a tylko z łaski panów jacy tylko zechcą tego się podjąć, albo skazanymi na zupełną zagładę, gdy nie zechną, tylko potraktują “kraj nad wisłą” jako już swój i bez nas.

Czyż da się skutecznie upominać u Niemców o biliony z odszkodowań wojennych z opinią faszystów – winnych rozpętania wojny? A przecież i taka propaganda antypolska poszła w świat. W Ameryce taka jest przeważnie świadomość społeczna. Nawet muzea holokaustu, co powinny bronić prawdy o naszej roli w stosunku do Żydów głoszą kłamliwie polski antysemityzm i współsprawstwo.

Tak więc rację oczywiście masz, ale droga do tego to przede wszystkim bój o prawdę na poziomie medialnym i bój z faszystami, co nas chcą ograbiać i zniewalać.

Bez tego nawet najrzetelniejsza wiedza z IPN nie przebije się do światowe opinii publicznej, która tu jest ostatecznym arbitrem.

Tak więc publikację prawdziwej wiedzy historycznej trzeba IPN-owi zlecić niezwłocznie, wyposażyć go we wszelkie środki i uprawnienia do badań w kraju i za granicą, ale ani chwili nie zwlekać z przejmowaniem mediów, o którym piszę powyżej oraz likwidacją całego faszyzmu prawdziwego. Tym, co nie czytali polecam notkę:

http://niepoprawni.pl/blog/miarka/skonczyc-z-ta-wyborcza-skonczyc-z-tym-faszyzmem#comments

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1480993

To, co dzieje się teraz przyprawia o mrowie. Nigdy jeszcze tak bardzo nie podkreślano jedynie "sondażowego" wyniku wyborów. Mam złe przeczucia. Oby zawiodły!

Mąciciele robią wszystko, by Polskę doprowadzić do chaosu. Polski majdan nie wyszedł, bo jesteśmy nadto wstrzemięźliwi i bez skutecznego impulsu nie powstajemy. 

Już tak bywało, że wyniki wyborów stawały się przyczyną wojen domowych.

Oficjalne, cząstkowe wyniki, niebezpiecznie zmniejszają przewagę Andrzeja Dudy. 51,78%

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
-3
#1480906

Nie martw się. Na szczęście zwycięstwo było dostatecznie wysokie. Są w stanie najwyżej ściągnąć jeszcze 0,5 punkta.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Widzisz, już jest lepiej - 13:00  Andrzej Duda 52,5%

A jest jeszcze zagranica.

Vote up!
10
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1480922

Nie jest żle :)

Godz. 12:50 Liczba okręgów z których spłynęły dane: 46/51

Duda 52,46%, Komorowski 47,54%

http://prezydent2015.pkw.gov.pl/325_Wyniki_Polska

Vote up!
13
Vote down!
-1
#1480926

Belweder zdobyty, teraz czas na Wiejską.

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1480941

Dziekuje Tobie  & Co. ;-)

za lata pracy, trudu i wyrzeczen...poprostu dziekuje

 

serd.pzdr.

Szczesc Boze

Krzysztof

Vote up!
9
Vote down!
-1

chris

#1480943

wszystko się zgadza, pozdrawiam z piąteczką:)

Vote up!
7
Vote down!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1480945

Vote up!
9
Vote down!
0
#1481002

Nawet jeśli PKW doliczy si 20% nieważnych głosów a prezydentem zostanie Komorro to i tak wygraliśmy bo moc jest z nami. Poczekajmy na PKW. Niech to przyklepie to poczujemy się lepiej. Marszałek Piłsudski powiedział " Zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska". 

Najgorszem momentem bitwy jest ten , w którym "nasi" wygrywają. Juz siedzą na karkach przeciwników. Juz wydaje się, że "naszych" nic nie powstrzyma. Wtedy najłatwiej o klęskę. Wtedy trzeba się pilnowac w dwójnasób.

Pierwszym symptomem wydaje mi się to jak Komorro przyjął porażkę. Spokojnie. Pamiętacie przegraną Mazowieckiego? Obraził sie i wyszedł z sali. Pamiętacie "nogę Wałęsy"? . Wprawdze Komorro bąknął o "nienawiści" na co Duda nie odpowiedział. Ale co kryje ten spokój i pozorna grzeczność. Scenariusz Heidera? Planowane prowokacje? Brzozy, buki, przekupstwo czy Seryjny Piątkowy?

Właśnie ogłoszono, że rynki finansowe tak zareagowały, że spadają akcje banków. Banki w Polsce wprawdzie niezupełnie są polskie a ja w tym momencie zacząłbym je skupować ale... info poszło w świat. Ludzie to czytają i myślą - no proszę. Kapitał odpływa z Polski. Auuuu!

Znów pojawia się motyw "ile kosztuje czarna mafia". , "znów przyjdzie Smoleńśk", "gdzie jest Kaczyński i Macierewicz?". To na razie sondaże bojem. Poczekamy na artilerielijskuju padgatowku.  a potem budiet ataka.

Mozna by to mnożyć a jestem pewny, ze mafia nie odda władzy bez walki. Ludzie też są dziwni. W mojej komisji wyborczej Komorowski wygrał stosunkeim 900 do 500. Mówi wam to coś?  Niepojęte jest, że mimo uświadamiania zupełnie irracjonalnie, bez żadnego intelektualnego uzasadnienia ludzie głosowali na kij, który ich wali. Zwycięstwo kilkuprocentowe w skali kraju to naprawdę mało. Zbuntowani czytacze GW, słuchacze lisów i innych padlinożerców gotowi wykonać żądanie Tuska sprzed lat nieposłuszeństwa obywatelskiego.

A my tu w euforii, piszemy śliczne teksty jakby sami do siebie, upewnieni niemalże, że wiosna nasza i jesień też nasza.

Wreszcie przyjdzie i sprawdzenie kim naprawdę jest Duda. O co walczy PiS. Ale mimo wątpliwości teraz nie pozostaje nic innego niż całkowicie poprzeć własnie prezydenta elekta (jak PKW ogłosi to zwycięstwo). Musimy racjonalnbie tłumaczyc nie samym sobie ale ludziom jakie znaczenie może mieć nowa prezydentura. Nie pozwolić Dudzie na układanie się z jawnym wrogiem kraju i aby nie utonął w drobiazgach i metaforach..

Tu wtrącę, że podobno Komorowski wycofał sie z 40-sto letniego stażu pracy. Trzeba pokazywać ile warte są jego słowa. Ponadto zamiast zastanawianie sie komu zabrać pieniądze aby innym dać wykazywać, że przejęcie gospodarki, bankowości i wogóle decyzyjności na terytorium własnego kraju MUSI przynieśc wymierny zysk.

Cieszmy się ale nie dajmy się podzielić pierdołami i sprawami tzreciorzędnymi. Bądźmy czujni i słuchajmy co wrogowie wpuszczaja w uszy lemingów. Bo przyjdzie nam się z tym zmierzyć zanim cokolwiek Duda i opozycja będzie w stanie coś zrobić.

Kończąć: dzić w Tok-FMie usłyszałem pochwałę rodziny Dudy. Zauwazono, że zona elekta ma cos do powiedzenia i pochwalono: "No nowoczesna, dżnderowa rodzina". Strzeżmy się takich pochwał i poklepywania.

-----

O! PKW ogłosiła wyniki. Popatrzcie jak nieznaczne to zwycięstwo!

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Ostatni legion

#1481005

Na dokładkę mają miesiąc na to przestępstwo

Więc trzeba warować i Modlić  o Wygraną

By Ta wygrana nie stała się przegraną

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1481023

Jak dla mnie przyszedł czas i wygraliśmy i za kilka miesięcy znowu musimy wygrać.

Vote up!
6
Vote down!
0

lupo

#1481037

Takiego mieć prezydenta to dla nas zaszczyt.

A ja wiedzieć chciałabym Gawrionie, UloU, czy my, jako Niepoprawni, takie szczególne miejsce , prześlemy panu Prezydentowi Elektowi gratulacje i życzenia?

Vote up!
6
Vote down!
0

Niueste

#1481273

...  a myślę że najlepszym na to będzie czas w dniu Jego zaprzysiężenia. Myślę, że Gawrion oraz wielu Niepoprawnych (ja się dołączę) zredagują tekst na forum (tutaj: http://niepoprawni.pl/forum/index.php?sid=88e82c1f9a763655e1a4f074c50812f3), po czym zostanie on przesłany do naszego Prezydenta RP.

 

Pozdrawiam,

Vote up!
8
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1481299

Dziękuję! Tak się cieszę.

Będę czekała. :)

Vote up!
7
Vote down!
-1

Niueste

#1481300