Gdzie jesteśmy?

Obrazek użytkownika Gawrion
Ogłoszenie

Mamy początek roku. Sprzyja to zarówno snuciom planów, marzeń na kolejny rok, ale także podsumowaniu roku minionego. Co oznaczał dla nas rok miniony? Co osiągnęliśmy? Czego nie? Co chcielibyśmy osiągnąć w roku rozpoczynającym się?

Dla mnie osobiście, w kontekście naszego serwisu, mijający rok był bardzo ciężki. Wydarzenia grudnia 2013 r. spowodowały, że styczeń podarował mi, technicznie rozpadający się stary serwis. Kilka początkowych miesięcy było okresem nieustannej, niezwykle wytężonej pracy nad nowym serwisem. Na nowo ruszyliśmy 12 lutego 2014 r. Inauguracja zbudowanego od zera serwisu nie oznaczała zakończenia prac. Od tamtego momentu prawie każdą prywatnie wolną chwilę przeznaczam na udoskonalenia. Od  początku lipca prowadzę dziennik, historię zmian.

W trakcie tego całego okresu trzeba było przecież moderować stroną główną. Serdeczne moje podziękowania składam na ręce Małej Mi, która przez ten cały czas dbała o stronę główną. Dziękuję Ci Mała Mi!

Dziękuję także osobom, które przez ten czas nawiązały z Redakcją bardziej ścisłą współracę. Contesso, Leopardo, Jazgdyni, Satyrze - dziękuję Wam.

Leopardo - dziękuję Ci za grudniowy numer Gazetki "Niepoprawni". Bez Ciebie nie byłoby jej. Januszu - dziękuję Ci za opiekę nad naszym Facebookowym kontem. Contesso - dziękuję Tobie za pobudzanie aktywności w naszej sekcji z wiadomościami, za wzięcie na swoje barki wywiadu z AR. Satyrze - dziękuję za materiały do poradnika blogera i komentatora. Dziękuję także Lotnej, która szczególnie w końcówce roku 2013 bardzo mocno mnie wsparła.

Serwisu nie byłoby bez Blogerów, Komentatorów - bez Was ani Gawrion, ani Mała Mi, ania żadna inna osoba wspierająca portal "od wewnątrz" nie miałaby co robić. Bardzo Wam Blogerzy dziękuję za Wasze ważne wpisy. Komentatorzy - dziękuję Wam za Wasze mądre komentarze!

Liczby

W połowie grudnia zainstalowałem na niepoprawnych potężne narzędzie analityczne - Google Analytics. Dzięki niemu mogę dysponować rzeczywistymi danymi dotyczącymi szeroko rozumianego ruchu, popularności naszego serwisu. Pierwsze wyniki zaskoczyły mnie bardzo mocno, kilka tygodni pokazało że to nie dzieło przypadku. Mamy bardzo dobrą pozycję na internetowym "rynku". Przedstawiam dane na podstawie okresu od 11 grudnia do teraz:

 • łączna liczba odsłon: 562 342
 • łączna liczba Użytkowników 135 543
 • 83,67% tego ruchu to ruch z Polski
 • kolejne miejsca: US, UK, Niemcy, Kanada - łącznie 10,02%
 • rekordowy dzień - 22 grudnia - to 14 617 Użytkowników, 32 712 odsłon, 
 • dzień z najmniejszym ruchem - 24 grudnia - 5 624 Użytkowników, 15 979 odsłon
 • rekordowa godzina - 26 grudnia, godzina 23 - 1 328 Użytkowników
 • rekordowa godzina - 22 grudnia, godzina 21 - 2 298 odsłon
 • średnia odsłon stron na sesję to 2,47 strony
 • średni czas trwa nia sesji to 3 minuty 57 sekund

 

Poniżej wykres prezentujący wzrost ruchu na naszym koncie FB. To gdyby ktoś chciał wierzyć tym wszystkim którzy twierdzą że portal upada, trzeba go ratować itp. Nie wierzcie w takie stwierdzenia. Niczego nie trzeba ratować :) Mamy się bardzo dobrze :)

Plany na rozpoczynający się rok

W obecnej sytuacji startujemy z bardzo dobrą pozycją. Mamy znowu zalążek w Redakcji - grupkę osób, które niezależnie od tematów, w których mogą się pokłócić, postanowiły skupić się na sprawach które je łączą. Osobiście będę chciał poszerzyć to grono i stworzyć rozumiejący się bez słów, zgrany zespół. W nadchodzącym roku chcielibyśmy w każdym z miesięcy wydać numer gazetki "Niepoprawni". Na pewno mocną pozycją będzie nasza akcja obrony Polskich Lasów - zdradzę tu troszkę, że w akcję będziemy chcieli zaangażować tak wiele zewnętrznych podmiotów, ile się da, będziemy chcieli zainteresować tematem wszystkich Polaków. Powstanie osobna strona poświęcona tej akcji. Dzięki ponownemu przystąpieniu do współpracy z Niepoprawnymi Ma będziemy chcieli wznowić dystrybucję krzyżyków smoleńskich. Oczywiście przez ten cały czas trzymamy się misji i standardów w nadziej na popularyzację naszej strony, naszego niepoprawnego ruchu. Ja osobiście deklaruję równie mocną motywację do pracy, systematyczność i konsekwencję, którą mam nadzieję Wam udowodniłem. Zapraszam do współpracy w ramach serwisu każdego. W szczególności zapraszam osoby, które były zaangażowane w nasz serwis ale z różnych powodów zwątpiły.

Niepoprawni! Wszystkiego dobrego w Roku 2015!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (33 głosy)

Komentarze

Ze swej strony zrobię wszystko by U.K poprawiło swoje miejsce w tabeli, i zepchneło juesej na dalszą pozycje:-)))))))
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku A.D.2015

Vote up!
15
Vote down!
-2
#1458182

Ja również dołączam się do życzeń dla wszyskich Niepoprawnych Autorów i Czytelników. Oby Nas przybywało. 

Vote up!
13
Vote down!
0
#1458185

Cieszę się, że Niepoprawni.pl się rozwijają i rosną w siłę. Tak trzymać! Życzę Ci Gawrionie, oraz wszystkim Niepoprawnym sukcesów i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!  

Vote up!
13
Vote down!
-2

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1458183

A co z trollingiem pałkowym? Co z patogenną i skompromitowaną przez swoją "sprawiedliwość" moderacją AIM(S) (http://niepoprawni.pl/blog/miarka/porazka-aims ), kiedy w ogóle zniknie destrukcyjny system osądzania wpisów jakimiś punkcikami, na rzecz jakości merytorycznej naszych dyskusji?

Wszystkiego najlepszego na ten nowy rok portalowi i Nieprawnym.

miarka

Vote up!
11
Vote down!
-12
#1458190

Wszystkim dziękuję, za zaufanie, za wsparcie, za zaangażowanie, za Wasze życie tutaj, za to, że jesteście z nami Drodzy Niepoprawni!

Dla mnie praca na rzecz portalu jest ogromnym wyróżnieniem i zaszczytem.

Serdecznie pozdrawiam!
Mała Mi

Vote up!
14
Vote down!
0
#1458192

Och nie bądź monotematyczny. To już się staje nudne.

Może zrobimy ankietę? Ja, na przykład nic przeciwko punktowaniu nie mam, mimo, że jestem, co Gawrion może udowodnić, jednym z najbardziej pałowanych internautów.

Po prostu - "znaj proporcje mocium panie...."

Vote up!
9
Vote down!
-5

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1458198

Ależ ja nie chcę być monotematyczny. Chcę jak najszybciej przejść do naszej forumowej normalności. 

Problem jest w tym, że obok zła nie daje się normalnie żyć, że ze złem żadne kompromisy, równouprawnienia, żadne handle nie wchodzą w rachubę, bo dobro i zło to sprzeczności. One zawsze tworzą mieszankę wybuchową i nigdy nie wiemy, kiedy ona eksploduje.

Takim złem na portalu internetowym jest trolling - u nas szczególnie trolling pałkowy. Temat dobitnie rozwijam w powyżej linkowanym wpisie.

Co do nudy, to się nie zgadzam - emocje tu już sięgają szczytu.

Ankieta w kwestiach moralnych sensu nie ma. To nie większość decyduje o tym, co jest moralne, ani co służy naszemu dojrzewaniu w człowieczeństwie

Z tego też powodu i proporcje dotyczą spraw ściśle politycznych - nie sprawiedliwości, nie moralności.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
10
Vote down!
-7
#1458206

Rozmawialiśmy na ten temat wielokrotnie. Dostałeś argumenty.

Tobie się nie podoba AIMS - pewnie że może. A nam się AIMS podoba, świetnie sprawdza. Szerzej - bardzo dobrze sprawdza się automatyka związana z rangami. Biorąc pod uwagę że te narzędzia służą administracji, moderatorom i oszczędzają masę czasu o wiele bardziej istotna jest dla nas praktyczna przydatność niż to, że komuś się to filozoficznie nie podoba.

Wszystkiego dobrego!

Vote up!
11
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458209

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1458215

Jak nie podoba Ci się automatyka to postaw portal z zapałek :)

Albo ja zinteligentniałem w 2015 roku albo wiele osób z którymi przez ostatnich kilka dni rozmawiam udaje na siłę blondynki :)

Przed chwilą odpowiadałem na komentarz, w którym Jinks próbował mi dowieść, że z faktu że zespół projektu w akcji dotyczącej lasów pracuje niepublicznie wynika "tajność przedsięwzięcia" :)

Vote up!
8
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458247

Przejąłeś się tą automatyką tak bardzo, że nie zauważasz, że nie automatyce ma ona służyć, nie jakiejś mechanicznie pojętej ideologii, a ludziom z ich całym bagażem człowieczeństwa i poczucia sprawiedliwości i moralności, ich poczuciem służby dla wyższych celów.

A niech sobie ta automatyka liczy co zechce, ale trzeba wiedzieć, że jako ludzie nigdy nie wpasujemy się w ramy jakiegoś automatycznie pojmowanego systemu. Jako ludzie potrzebujem być zawsze ponad dowolną automatyką, korzystać z niej, ale w służbie naszego człowieczeństwa, nie odwrotnie, korzystać z niej, ale pomocniczo i nie ustawać w kontroli nad nią. W szczególności widać tu brak weryfikacji przez człowieka ocen które liczy maszyna nie potrafiąca odróżnić zwykłego komentatora od trolla pałkowego. Dla maszyny to cyferki, dla człowieka to sprawiedliwość i emocje, zwłaszcza silne wobec styku z patologią.

Dotyczy to zwłaszcza wszelkiej moderacji, którą AIM(S) miał uprościć. I uprościłby, gdyby ludzie byli uczciwi, sprawiedliwi i mądrzy.

Jednak w zetknięciu z realizmem życia, konkretnie z trollami, doznał porażki.

Wiem, że trudno się do porażek „swojego dziecka” przyznać i zapewne to jest przyczyna przewlekłości tego problemu, ale lepiej późno jak wcale.

A mam tu konkretną propozycję w zamian.

Starczy zupełnie wykasować AIM(S), jakiekolwiek rangi i oceny. W to miejsce wprowadzić uprawnienia moderatorów dla każdego blogera w zakresie jego blogu. Do tego ustanowić moderatorów dyżurnych (wybrać kilku spośród grupy wskazanej w dyskusji przez blogerów). Ich funkcja to rozpatrywanie skarg na postanowienia moderatorów blogowych. Do tego może być jakaś typowana przez blogerów rada odwoławcza.

Sam w ten sposób będziesz odciążony od bieżących problemów międzyludzkichludzkich – zostaną co najwyżej jakieś trudniejsze interwencje. Zostanie Ci czas na problemy organizacyjne i techniczne, nawet blogowanie.

 

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
8
Vote down!
-9
#1458263

Pozwolę sobie i ja zabrać glos w dyskusji (pewno nkt nie zauważy).

AIM(S) nie mozna wykasować. Jest on podstawą obecnej wersji NP. Gawrion tłumaczy to przekonywująco cały czas.

Poprzednia odsłona portalu rozpadła sie przecież dlatego, że punkty mieli nie ci co potrzeba.

Teraz punkty maja ci co powinni i jest wszystko w porzadku.

Pozdrawiam 

Vote up!
5
Vote down!
-3

cui bono

#1458474

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie ściemniaj Gawrion. Ja Tobie niczego nie starałem się dowodzić. Ja jedynie podaję argumenty, dlaczego nie wezmę udziału w czymś, co jest owiane tajemnicą, a do tego nie wiem, z kim ewentualnie miałbym współpracować i powiem od razu, że jesli w "zespole" mają być takie indywidua i intelektualne miernoty jak dwóch czołowych trolli z tego portalu, to wybacz, ale przecież nie będę robił z siebie pośmiewiska na całą sieć.

Nie insynuuj więc, że ja starałem się cokolwiek dowodzić, bo sam kreujesz się na blondynkę, nie pojmując najprostszych komunikatów.

Manipulujesz jak Darski.

_________________________________________

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych, którymi zdrajcy chcą spłacić wyimaginowane długi u Żydów!!!

Vote up!
7
Vote down!
-9
#1458346

Rozumiem doskonalej niż dotąd. Dzięki.

Vote up!
6
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458349

Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1458370

Wtrącanie w polemikę o portalu i porównania do tego co się działo w Oświęcimiu, to już nie jest tylko prostacki cynizm ,ale to już chamstwo do entej potęgi, tak potrafi tylko największa kanalia w ludzkim ciele.

Wstyd i zamilcz

Vote up!
12
Vote down!
-4
#1458249

Cóż to za porównania ? !

Minusy NP i automatyka oświęcimska ...

Kto ma tu być esesmanem a kto ofiarą, że zapytam ? Pytanie retoryczne.  Podłość ludzka nie zna granic, o czym kolejny raz się przekonuję :(

Vote up!
15
Vote down!
-4
#1458260

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie doczytałaś. Zbędne emocje. Verita nie porównywała automatykl oświęcimskiej" do "minusów NP"  tylko odwrotnie. Tamtym sprawom to w niczym nie urąga, a porównanie jedynie podnosi ocenę tego, co robi na naszym forum trolling pałkowy do rangi dramatu.

Pozdrawiam 

miarka

Vote up!
7
Vote down!
-9
#1458272

... że jeśli ktoś w dyskusji użyje, nazwijmy to umownie: "faszystowskiego" argumentu", to kończy nie tylko dyskusję, ale towarzystwo uznaje taką osobę za przegraną.

Prawo Godwina (Prawo Perdono, reductio ad Hitlerum i argumentum ad Hitlerum)

W tradycji użytkowników wielu grup Usenetu wątek, w którym w jednej z wypowiedzi pojawia się porównanie do nazizmu lub Hitlera, uważany jest za skończony, a ponadto uznaje się, że osoba, która użyła tego porównania, „przegrała” dyskusję. Obecnie reguła ta rozciąga się na wszelkie inne sposoby komunikacji internetowej.

Czy warto więc Miarko dalej bronić upadłą twierdzę ?

:)

Vote up!
10
Vote down!
-7
#1458276

"W tradycji użytkowników wielu grup Usenetu wątek, w którym w jednej z wypowiedzi pojawia się porównanie do nazizmu lub Hitlera, uważany jest za skończony"

Tak, tylko że to nie dotyczy Niepoprawnych. Te grupy są bowiem poprawnopolityczne. Ideologia, która im przyświeca stoi na straży interesów nazistów i hitlerowców, czy ich spadkobierców. My ich nie bronimy - stoimy na straży prawdy - nawet "w porę i nie w porę".

Twierdza Niepoprawnych nie jest twierdzą upadłą. 

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
8
Vote down!
-8
#1458289

Twoim zdaniem (podkreślaj to zawsze) ... bo zdecydowana większość międzynarodowej społeczności w internecie uznała to:

(...) Obecnie reguła ta rozciąga się na wszelkie inne sposoby komunikacji internetowej.

 

A jak nie wierzysz, zajrzyj na dowolne forum dyskusyjne w UE, w obu Amerykach i na Antypodach ... i zapytaj :)

Vote up!
10
Vote down!
-7
#1458293

Często podkreślam to "moim zdaniem", jednak kiedy mówię z pozycji niepoprawnej do Niepoprawnych, to nie widzę takiej konieczności). To, co sobie poczyna "zdecydowana większość (międzynarodowej społeczności w internecie)" w niczym nas nie zobowiązuje. Racja jest tam, gdzie jest, a nie tam, gdzie by ją chciała widzieć większość.

Jako niepoprawni politycznie startujemy z poziomu prawdy - to już ludzka wartść wyższego rzędu, wobec której wszystko, co polityczne ustępuje.

"Większość" jest terminem używanym w eyborach politycznych.

Jako Niepoprawni mamy swoją bardzo cenną tożsamość i to jej mamy bronić, do niej przekonywać innych, w niej stawać się portalem opiniotwórczym.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
9
Vote down!
-6
#1458298

Grubo poleciałaś z tym Oświęcimiem.

 

Ale, jak Gawrion nie reaguje...

Vote up!
6
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1458322

Tym komentarzem udowodnila Pani ze z czlowieczenstwem niewiela ma Pani wspolnego

IDIOTYZM

Vote up!
7
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1458757

 Ca za łagodne określenie , ja nazwałbym to bardziej dosadniej

zreszta zapoznaj się dokładnie z tym co ja napisałem - delikatna i wyważona opinia:-))))))))))))

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1458820

​Tak - AIMS się świetnie sprawdza, bardzo dobrze sprawdza się automatyka związana z rangami, że te narzędzia służą administracji, moderatorom
Zapominasz o celu - nie sprawdza się dla dobra forum, nie służy forumowiczom. Krzyk o krzywdach rozlega się zewsząd, a forum coraz bardziej pracuje w trybie jałowym. Zabiegi, by spraw wyciszać, zamiatać pod dywan, pacyfikować co co głośnij krzyczących roblemu nie są w stanie rozwiązać. Faktycznie jest wyłączenie moderacji na rzecz punkcików. W linkowanym wpisie wykazuję, jak to jest niesprawiedliwe
"Rozmawialiśmy na ten temat wielokrotnie. Dostałeś argumenty"
Owszem, tylko że życie to wciąż dezaktualizuje, a patologia rośnie i rośnie. A nowych argumentów, a nawet odpowiedzi na moje argumenty nie dostaję.
Co do filozofii, to Twój zarzut jest bezpodstawny. Ja wołam, o sprawiedliwość, o człowieczeństwo, o bazę dla spokoju, pokoju i normalności. Tego się nie wyfilozofuje - to sedno realizmu życia.

 

Vote up!
10
Vote down!
-9
#1458219

to już ustaliliśmy wcześniej .że Gawrion wyznaje filozofię idealistyczną (Platon i niemieccy idealiści) a my relistyczną.Już wtedy ubolewałam nad tym i myślę,że tu tkwi źródło naszych nieporozumień.

Vote up!
11
Vote down!
-7

Verita

#1458230

Nie mam czasu na takie dyskusje. Ostatnio zgłaszałeś mi naruszenie - poprosiłem o konkrety. W odpowiedzi od Ciebie dostałem 60 stron A4 pisanych czcionką 10. :)

Vote up!
7
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458250

Masz nieco powyżej podpowiedziany sposób na zaradzenie Twoim problemom czasowym: http://niepoprawni.pl/comment/1458263#comment-1458263 

Ja cały czas traktuję sprawę poważnie.

Pozdrawiam

miarka

 

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1458275

Dzięki za pomysł - odpowiedź masz w przewodniku:

http://niepoprawni.pl/przewodnik/standard-obslugi-naruszen

Vote up!
3
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458313

Może nie aż 60, ale zgodnie z życzeniem pracuję nad skrótem

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1458284

60 - specjalnie przekleiłem do dokumentu :)

Vote up!
4
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458314

Nie będę kłamał. Bardzo nie lubię systemu pałkowania. Gdyby ten system służył do oceniania, (ale jak można ocenić) to jeszcze jak cię mogę, ale zauważyłem, że pałkowania zwekslowało do niszczenia,. a to już jest źle. A więc może by tak udoskonalić pałkowanie i wprowadzić jawne pałkowanie. Nie podoba ci się? Pałkujesz? No dobrze, ale każdy może zobaczyć kim jesteś, a nawet zapytać dlaczego pałkujesz. Co Ty o tym myślisz?

Vote up!
14
Vote down!
-2

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1458318

Taki pomysł już padał. Analizowałem to dokładnie. Za i przeciw. W skrócie sprowadzi to się tylko do tego, że zarzuty z inwektywami (tak jak teraz) będą padać w stosunku do konkretnych osób. Skoro czyjaś moralność pozwala mu pałować osoby, to nadal będzie to robił a na pytanie nawet nie odpowie.

Pisałem też w dyskusjach pod moim innym wpisem dlaczego są oceny, dlaczego są oceny ujemne i czemu służą. Rozumiem to że może się to wielu nie podobać, ale nie to kryterium jest najważniejsze. Takie pomysły np. jak usunięcie ocen negatywnych demolują całą spójną logicznie koncepcję, wdrażaną przez wiele miesięcy. Jedna zmiana pociąga niestety zmianę całości. Na demolkę i remont to nie mam czasu. Pewnie że można sobie wymyślać różne modele. Ja wymyśliłem taki i było to poprzedzone analizą zapotrzebowania. Ludzie nie rozumieją ile to pracy. Rzucają tylko żądania, a czasami wręcz mają pretensję że czegoś nie chcę zrobić (nie chodzi tu o Ciebie). Mało kto chce np. pomagać coś robić.

NIe patrząc daleko - dziś, wczoraj zapraszałem do wspólnej inicjatywy (przystąpienie wiąże sięz pracą). Na moją prośbę i przekonywania zgłosił sięjedyny Mind Service. Każdy prawie wie jak napisać mi PW o treści "chcę Wam pomóc".

Jak myślisz dlaczego tak mało osób garnie się do pracy, a tak wiele ma tylko pretensje? Ja wiem, ale nie będę pisał brutalnej prawdy o ludziach...

 

Vote up!
4
Vote down!
-4

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458380

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Jak myślisz dlaczego tak mało osób garnie się do pracy, a tak wiele ma tylko pretensje? Ja wiem, ale nie będę pisał brutalnej prawdy o ludziach..."

Odpisałem Ci na PW swoje powody, bo miałem spore wątpliwości, a dzisiaj niestety juz ich nie mam.

 

Vote up!
6
Vote down!
-9
#1458396

Ostatnie PW od Ciebie mam z listopada. Nie wiem o jakim PW mowa.

Bardzo dobrze się dzieje - zostaną zweryfikowane deklaracje vs czyny.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458404

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tadman nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Szło o to, że PW do Ciebie była tajemnicą jzgszynela. :)))

Vote up!
5
Vote down!
-8
#1458455

Wybacz ale nie rozumiem

Vote up!
4
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458510

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

grtlję pczc hmr ,któr znk w plskm nrdz  węc tym cnnjsz.Pzdrwm

Vote up!
5
Vote down!
-8

Verita

#1458513

"Na demolkę i remont to nie mam czasu".

Tu nie tylko o czas chodzi. Remont budowli, która stoi na złych fundamentach sensu nie ma w ogóle, bo nie dość, że kosztowny, to od razu trzeba przewidywać następny i następne. 

AIM(S) jest tylko do demolki. O punkcikach (choć dla niektórych z bólem) trzeba zapomnieć jak najszybciej.

Pozdrawiam 

miarka

 

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1458501

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ż nsz młwny  szf m prblmy z czsm.Częst brk czs jst wytłmcznm n wl prblmów... cągl n chc sb dć pmóc:-)Pzdrwm,szf zrsztą tż.

Vote up!
5
Vote down!
-8

Verita

#1458516

"Mało kto chce np. pomagać coś robić.

NIe patrząc daleko - dziś, wczoraj zapraszałem do wspólnej inicjatywy (przystąpienie wiąże sięz pracą). Na moją prośbę i przekonywania zgłosił sięjedyny Mind Service. Każdy prawie wie jak napisać mi PW o treści "chcę Wam pomóc".

Jak myślisz dlaczego tak mało osób garnie się do pracy, a tak wiele ma tylko pretensje? Ja wiem, ale nie będę pisał brutalnej prawdy o ludziach...”

Wiem, że nie przepadasz za moimi rozważaniami, ale spróbuj, bo sprawę tłumaczę.

Pomóc to można na cztery sposoby: jeżeli się dzieło uważa za 1. dobre i w dobrych intencjach; 2. dobre, w złych; 3. złe w dobrych intencjach i 4. złe w złych.

Do podjęcia decyzji o przystąpieniu do dzieła trzeba mieć więcej danych. Bardzo ważne jest, kto będzie w dziele uczestniczył. Podstawowa sprawa, to czy między uczestnikami jest więź wspólnoty – bo „nie ostoi się dom skłócony”. Nawet konie do zaprzęgu muszą być odpowiednio dobrane. Tam, gdzie wchodzimy ze szczerym zamiarem sięgania po wspólny cel, wszyscy muzą go uważać za dobry i przystępować w dobrych intencjach (to pierwszy warunek), ale zaraz potem muszą mieć do siebie zaufanie (drugi warunek). Dalej nie będę rozwijał, bo na zaufaniu sprawa się tu kończy. Nigdy ten, co się uważa za normalnego komentatora/blogera nie zaufa temu, kogo uważa za trolla. Podobnie prawdziwy Niepoprawny „niepoprawnemu inaczej”, czy jawnie propagującemu poprawność polityczną. Nadto zjednoczysz tych z grupy 1., a oddzielnie - z grupy 4. tych, których łączy jednakowy typ zła. Innych już się nie da.

Nie ma złych Niepoprawnych – ci co nie są prawdziwymi Niepoprawnymi, są żadnymi Niepoprawnymi http://niepoprawni.pl/blog/miarka/nie-ma-zlych . Chcesz łączyć tych, którzy są, z tymi, których nie ma? (w sensie duchowym, bo fizycznie to są, tylko w złym duchu). To jest to, co już pisałem: nie da się postępować ku dobru bez postępowania w odcinaniu się od zła. Nie da się stworzyć konglomeratu dobrych i złych, bo to zawsze mieszanka wybuchowa. Starczy odrobina roztropności, by być sceptycznym wobec takich wspólnych dzieł. A dlaczego? Bo moralność musi być uznana za panująca nad polityką. Bez uznania wspólnej i najdoskonalszej moralności za wiodącą, każde dzieło polityczne ma już wkomponowaną destrukcję (odpowiednio trolling). Istnienie sprzeczności wewnętrznych nawet i bez wybuchu wewnętrznie spala (zgnilizna/próchno), następuje wzajemne wygaszanie (tylko para gwiżdże w gwizdku, tylko okrzyki emocji nadmiernych).

Tymczasem Ty liczysz na nasze zjednoczenie się w celu politycznym (takim jest obrona naszego narodowego, polskiego dobra wspólnego, jakim są lasy) i od razu porażka.

Wiąże się to i z porażką AIM(S), bo mechanizm jest ten sam. Moralność, sprawiedliwość, prawda muszą iść przed wszystkim, co jest ściśle polityczne, w tym przed prawem, a AIM(S) to też prawo (tylko połączone z techniką). Nie nastąpi zjednoczenie na płaszczyźnie politycznej, jeżeli nie ma uprzedniego zjednoczenia na płaszczyźnie moralnej.

A to z tą "brutalną prawdą o ludziach..." to by mogło być ciekawe :-)

Pozdrawiam

miarka

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-4
#1458570

Dla Ciebie Miarko specjalnie znalazłem taki tekst - warto ciekawa analiza :
Jak to się niesamowicie świat zmienił! Pogoń technologiczna trwa. Dawniej liczył się status społeczny, później przynależność partyjna, potem kasa, teraz liczy się liczba odbiorców, generowana liczbą postów. W zasadzie to dobrze, bo jak ktoś ma coś wartościowego do powiedzenia, czytaj – jest mądry, elokwentny i światły, ma odwagę to zwerbalizować – to się liczy w rzeczywistym świecie. Mało tego, zaistnienie w świecie wirtualnym, przekłada się na rzeczywistość.
reszta tut:
http://www.augustynski.eu/brutalna-prawda/

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1458579

Jestem z pokolenia, które na komputer patrzy jak na marsjanina. Coś tam zobaczyć to jeszcze jak cię mogę, ale dogadać się? Ani w ząb! Tak, że mimo najszczerszych chęci do pomocy poprostu się nie nadaję! Sorry.

Vote up!
3
Vote down!
-3

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1458930

Jurandzie, na p.w wyjaśniałem Twoje obawy i ustosunkowalem sie do plusów dodatnich i plusów ujemnych. Piszesz ,aby kazdy wiedzial od kogo "zarobił" minusa i za co.Ale teraz odwróć sytuacje do plusów dodatnich.Przykladowo napisaleś komentarz który uważasz za słuszny, merytoryczny itd. a z którym się społeczność portalowa nie zgadza, dostałeś 20 minusów i tylko jeden plus własnie od mojej skromnej osoby. Jak myslisz , gdyby wiadomo było że to właśnie ja to zrobiłem, to jaka byłaby reakcja pozostałych ?.

Ja już nawet wiem, że po raz kolejny byłoby tak ,że Józio z Londynu zrobił z siebie .......idiote.

ps.
skromny w swojej ocenie jestem , co ? :-))))))))))

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1458517

Punktacja nie może byc anonimowa, gdyż jest wtedy bez wartości.

Vote up!
9
Vote down!
-5

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1458271

Witam

 

Zacznę chwalidupsko... jako inżynier, projektant i budowniczy, co już te kilka statków (bardzo specjalistycznych) wybudował, a nawet bywał project managerem, jestem niesłychanie szczęśliwy, że ten, tutaj projekt, jakim są nowi niepoprawni, a w którym ja uczęstniczę jako szczęśliwy wolontariusz, tak pięknie zaskoczył i dostał czadu, jak rakieta Atlas po dzieisięciu sekundach.

I to jeszcze nie koniec... Mówię wam. To raczej początek odrodzonego, świetnego portalu.

Teraz bierzemy się do poważnej roboty.

Rebeliantka i Trybeus dali impuls i niepoprawni (co już Gawrion zdradził) biorą się za ochronę polskich lasów. Z nadzeją na impakt i odzew w całej Polsce.

A jeżeli może stworzymy ruch, to potem jeszcze wyjdą inne.

 

Co na to niepoprawni?

 

Serdeczne dzięki Gawrion za te fantastyczne wiadomości

Vote up!
9
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1458200

Tylko Ty wiesz, ile tysięcy godzin poświęciłeś na pracę przy tym serwisie. To mrówcza praca, która - niestety - dla niektórych na portalu NP jest niezauważalna. Kto ma dobrą wolę, to tę pracę dostrzeże. Ja osobiście i moja żona Eva ją widzimy, doceniamy i dziękujemy Ci za nią oraz Małej Mi i wielu blogerom włączającym się do współpracy z Redakcją. 

Co do wyników zarejestrowanych przez Google Analytics, to ja bym je przyrównał do pokazania środkowego palca ludkom z portalu Blog-n-Roll, bo to oni źle życzyli portalowi NP i przepowiadali rychły upadek i zamknięcie serwisu.

 

Wszystkiego dobrego wszystkim Użytkownikom i Czytelnikom
serwisu Niepoprawni.pl w roku 2015,

   

Vote up!
12
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1458201

No to sobie popatrzmy i porównajmy:

[wg. cubestat.pl   - dostępne dla każdego]

 

Portal niepoprawni.pl:

 

Szacunkowo wyceniany na    - 20 520 USD

Światowe Alexa rank              - 232 147

 

Nieźle, nieźle...

 

A portal blog-n-roll?

 

Szacunkowo wyceniany na     -    960 USD

Światowe Alexa rank               - 729 217

.......................

Czy widzicie to, co ja widzę??? Tu - jeden redaktor, informatyk, administrator i moderator. Tam, na blogu na rolkach sześciu redachtorów i kto wie ile jeszce luda. Oni nie mają tysiąca dolarów wartości, a my przekroczyliśmy dwadzieścia tysięcy.

My prawe w drugiej setce/tyś portali na całym świecie, a oni w ósmej.

 

Czyli stara prawda - "gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść".

Vote up!
10
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1458212

Dokładnie - godziny mógłbym chyba liczyć w dziesiątkach tysięcy. Rok temu wyszedłem z założenia, że ludzie poznają mnie po owocach, a nie pięknych deklaracjach. Te założenie pomagało mi samodyscyplinować się w pracy którą wykonywałem. Kto do tej pory nie widzi, może jeszcze zauważy :)

Z tym palcem to nie do końca się zgadzam. Najwięcej emocji w stosunku do "secesjonistów" czy wielu osób atakujących mnie brutalnie w ferworze tamtych dni to chyba miałem ja. Czas, który upłynął spowodował jednak, że pozbyłem się jakiejkolwiek złości do dawnych kolegów Redaktorów i jestem cały czas gotowy do współpracy z nimi. No.. może jest jeden wyjątek - osoby zbyt inteligentnej, aby nie wiedziała co wtedy robiła. Zainteresowani powinni wiedzieć o kim piszę.. Wyciągałem do nich rękę (z wszystkimi palcyma) przed podziałem, w trakcie, wyciągam i teraz. Uwzględniamy ten portal jako potencjalnego partnera w rodzącej się akcji obrony lasów. Jestem głęboko przekonany, że zgromadzone tam osoby (prócz wyjątku o którym mowa powyżej - tu nie jestem już tak mocno przekonany) są gorliwymi polskimi patriotami i pomimo że w pewnych dziedzinach brak im zdolności (technikalia, zarządzanie projektami) to robią wszystko ze szczerych chęci i w dobrych zmiarach. Życzę im wszystkiego dobrego, choć mijający rok chyba - mówiąc szczerze - troszkę przegapili.

Vote up!
14
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458220

....witaj *Szeryfie*!

Jesteś  Heroldem od dobrej nowiny  - dzięki za  informacje o naszym Portalu !!!!

Jak wiesz...? ciągle mam nadzieję, że Ci "starzy" ze znakiem *N*, jednak wrócą do swojego gniazda ? !

Wiem - podpowiada mi intuicja- jesteś kapitalnym Gościem.... może zaprosisz ICH do współpracy ?.

Może na początek w sprawie obrony Polskich lasów ?

Nikt poza Tobą nie zrobi tego lepiej ? !!

serdecznie pozdrawiam

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych!

 

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1458283

Dzięki za tego Herolda :)

Ja też mam nadzieję że emocje opadły również po drugiej stronie. Kiedyś jak pokłócilismy się dość mocno z Marylą z BM24, to po jakimś czasie ponownie współpracowaliśmy. Tam w Redakcji BNR jest wiele bardzo wartościowych Redaktorów. WIele osób które odeszły nadawało niepoprawnym także wiele walorów. Zapraszam Wszystkich. Jeśli poczuli się kiedyś urażeni moją prymitywną, ale szczerą jak na tamte dni komunikacją, to bardzo przepraszam i.. szczerze zapraszam :)

Vote up!
8
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458317

... "dupa" ile razy próbowano przemycić? I ile razy się to złoczyńcy udało?

;-)

Vote up!
4
Vote down!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

]]>http://bez-owijania.blogspot.com/]]> - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#1458228

Ile próbowano - nie wiem. A ile razy się udało? 9420 :)

Vote up!
3
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458236

… i bierzmy wszystko co nas łączy w pracy i w walce o wolność i niepodległość Polski. To słowa generała Andersa. Tak chciałabym, aby było. Myślę, ze tak będzie we wspólnej naszej akcji dotyczącej lasów…i nie tylko :)

Nie da się prowadzić portalu tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Osobiście rozumiem to, co pisze Miarka i Rebeliantka. Tylko jak temu zaradzić? To po prostu bardzo trudne, bo do takiej pracy trzeba ludzi, którzy w ramach wolontariatu będą wykonywali tę pracę przez 24 godziny na dobę we wszystkie dni. Poza tym musiałaby ich kandydatury zaakceptować społeczność Nieporawnych jako osoby obiektywne. Wydaje mi się, że jest to obecnie niewykonalne. Może ten bezduszny automat jest mimo wszystko lepszy? Choć bolą mnie jego minusy jak widzę je przy słowach św. Jana Pawła II, czy przy życzeniach. Ten bezduszny automat pomógł mi wybierając teksty do gazetki, które były najlepiej ocenione w 2014 roku (oczywiście na ten dzień, kiedy zaczęłam pracę). Dziękuję Gawrionowi i Małej Mi za współpracę nad gazetką.

Na ten Nowy Rok życzę Wszystkim wiele zdrowia i szczęścia. Myślę, że ten rok powinien być lepszy od zeszłego. A tutaj, na Niepoprawnych wiele zależy od nas samych. Pracujmy nad sobą, nad swoimi słabościami, które każdy ma. Tego życzę zarówno sobie, jak i pozostałym Niepoprawnym.

 

 

Vote up!
8
Vote down!
0

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1458243

piszesz,że nie da się prowadzić portalu tak aby wszyscy byli zadowoleni.To prawda...ale przecież nie o to chodzi aby wszystkim dogodzić.Sprobuję odrzucić to co nas dzieli...a więc pałowanie.Powiedz mi więc, proszę,  po co jest  wogóle ten bezduszny automat? Przykład twojej gazetki nie może tłumaczyć rocznego  pałowania i niesprawiedliwości.Piszesz   również ,że też ci się nie podoba.Czy to znaczy ,że jesteś za  a nawet przeciw?

Vote up!
9
Vote down!
-8

Verita

#1458248

Widzisz, to bardzo trudna sprawa. Bo w założeniu ten system miał służyć za moderatora, czyli usprawniać pracę na portalu. Jak to zwykle w życiu nie wszyscy są idealni i zamiast odnieść się do argumentu dają minusy za sam nick. Bo nie lubią danej osoby. Tak być nie powinno. Natomiast na dzień dzisiejszy nie widzę alternatywy. Tak naprędce na to popatrzyłam i widzę dziesięć osób lub więcej, które zajmują się moderacją. Czy znajdą się takie osoby, które by pracowały przez osiem godzin dziennie w różnych porach? Ja w to wątpię. Natomiast widzę pewne rozwiązanie, lecz nie wiem czy da się je wykonać technicznie. Może można zrobić tak, że każdy minus odejmuje się z konta użytkownika stawiającego (ten minus) na przykład 100 punktów lub więcej. To byłoby pewne rozwiązanie. 

Vote up!
5
Vote down!
-2

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1458323

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

pytałam jaki jest sens tego pałkowania....nie pytałam czy jest łatwo czy trudno.O tym i sposobach zaradzenia można potem pogadać.Tylko proszę, jaki jest...albo jaki miał być sens tej punktacji,od czego miał zależeć i jaki przynieść skutek bo za kija sie nie mogę tego dopatrzeć i nikt mi nie potrafi udzielić tej odpowiedzi.Może ty potrafisz?

Vote up!
6
Vote down!
-8

Verita

#1458332

Nie zrozumiałam, wyjaśniam. Jeśli komentarz dostawał minusy był najpierw ukrywany, a później nie był do odczytu. Czyli automat był moderatorem. Założenie było dobre, tylko życie pokazało, że nie jest idealnie. Jeśli dobrze pamiętam (to jest w przewodniku) to osoby bardziej zasłużone dla portalu mają większą rangę, czyli mogą dawać więcej punktów lub mniej.

Takie automaty się stosuje na stronach, gdy nie ma ludzi do obsługi takiej strony. Przez dawanie punktów ustawia się notki na odpowiednich miejscach. Wszędzie założenie jest takie, że użytkownicy będą to robić rzetelnie. 

Vote up!
6
Vote down!
-1

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1458358

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1458378

Teraz chyba rozumiem. Czy chodzi Ci o specjalne prawa jakie mogą mieć niektórzy blogerzy? Na ten temat nie mogę się wypowiedzieć, bo po prostu nie wiem. 

Vote up!
4
Vote down!
-1

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1458392

Dziękuję za wyważone słowa. Nadajesz się na mediatora Leopardo.

Bardzo piękny cytat z Andersa - nie znałem go, nie wiedziałem że powtarzam podobne myśli, podobną koncepcję. Zjednoczenie w słusznych sprawach to jedyne wyjście. To rozdrobnienie i wrogość spowoduje tylko to, że w momencie gdy my będziemy skupieni na skakaniu do gardeł w sprawach małych, zdrajcy Polski przesądzą za nas w sprawach wielkich.. Cały czas to robią z polskojęzycznymi mediami..

Vote up!
5
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458321

Życie jest za krótkie i nie jest łatwe, aby się kłócić. Natomiast widzę, że ludzie nie wsłuchują się w to, co kto do nas mówi. A nie jest to łatwą sprawą, bo tego nie uczy się w domach (może nie we wszystkich), a sam człowiek może nie posiadać takich zdolności. Czasami ktoś coś powie nieprzemyślanego w nerwach, bo go coś zaboli. Reakcja jest natychmiastowa. Jak atak to też atak. Może to też kwestia naszego temperamentu i braku cierpliwości. Ja przed kilkunastu laty nauczyłam się jednego, że należy pytać daną osobę co miała na myśli mówiąc niemiłe słowa. Często okazało się, że wcale nie miała tego na myśli o czym ja myślałam. Ponieważ nie mam tego w naturze (a znam osoby, które to mają) to staram się o tym nie zapominać.

Dla mnie generał Anders był wielkim człowiekiem. Tak samo jak marszałek Piłsudski. Co ciekawe ci wielcy ludzie nie byli za wielcy w życiu osobistym (tak czytałam), chyba jednak jest tak, że nie można być we wszystkim idealnym.

Widzisz Gawrionie, praca zespołowa, gdzie wszyscy mają równe prawa, a powinno się wypracować jedno stanowisko wiele uczy. Tam trzeba się dogadać. Tam nie ma miejsca na prowokacje, dogryzania itd.

Już wcześniej napisałam do tym do Verity. Jeśli jest taka techniczna możliwość, to mam propozycję.Postawienie jednego minusa pod komentarzem obniża konto każdego (niezależnie od rangi) dającego ten minus o 500 punktów (wcześniej pisałam o 100 punktach). Sądzę, że to by podziałało otrzeźwiająco.

Vote up!
4
Vote down!
-1

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1458338

To o czym piszesz - odejmowanie punktów za negatywne oceny - wprowadziłem kilka miesięcy temu. Dotyczy użytkowników, którzy dają minusy a sami są nieaktywni. Zastanowię się czy nie rozszerzyć tego również poza to kryterium. Jakkolwiek tego rodzaju zmiany w serwisie wymagają czasu. Na razie mamy co robić :)

Vote up!
8
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458359

Zbyt krótko tu jestem by oceniać te "plusy i minusy"  szerzej, ale ... na moje doświadczone sieciowe oko, wygląda to całkiem dobrze. Jest jedno proste genialne rozwiązanie by zdowolic obie strony - przy zachowaniu "plusów i minusów" i przy propozycji Leopardy...

Bloger powinien mieć uprawnienie do wyrzucenia z dyskusji w swoim wątku każdego usera który nie spełnia założeń przyzwoitej dyskusji na argumenty. Takie rozwiązanie stosuje się na wielu portalach. Wyproszenie z danego wątku, nie jest banem obowiązującym w innym wątku danego blogera.  Bloger ma obowiązek przedstawić w wątku uzasadnienie swojej decyzji, która jest nieodwołalna nawet przez Admina. Bloger w każdej chwili może cofnąć userowi "wyproszenie" z wątku.

Bloger musi mieć narzędzie do obrony przed spamem i chamstwem - resztę zrobi samo życie :)

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1458371

Tak jak Ci pisałem w PW - odpowiedź masz w przewodniku w standardzie obsługi naruszeń.

Vote up!
4
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458382

Nie miałam zamiaru podważać Twojej koncepcji moderacji - bo według mnie, "plusy i minusy" działają dobrze. I powiem szczerze, nic mi więcej nie potrzeba, a o "wyproszeniach" napisałam tylko dla ogólnej informacji by pokazać, że stosuje się także inne rozwiązania.

Ja potrafię egzystować w każdych warunkach, a mniej zaradnym polecam coś na uspokojenie ;)

Bloger jak polityk, musi mieć grubą skórę, albo niech zwija żagle :)

Vote up!
8
Vote down!
-4
#1458401

Blogerzy w zakresie swojej działalności są osobami publicznymi - w związku z tym ich dobra osobiste związane z tą działalnością są znacznie ograniczone. U nas obowiązuje taka właśnie koncepcja. Dotyczy ona oczywiście oceniania polityków równie krytycznie przez nas. Miara musi być ta sama.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458437

Myślę, że warto wziąć pod uwagę wypowiedzi blogerów na temat "minusowania". Gdyby za -1 było odjęcie 500 punktów dodatnich, a za tym idzie ewentualny spadek rangi komentatora, to chyba każdy by się zastanowił nad daniem -1. Fakt, teraz jest sporo pracy. Jednak proszę rozważ to rozwiązanie. 

Vote up!
4
Vote down!
-1

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1458400

To nic nie zmieni. Bo za chwilę mielibyśmy wysyp tysięcy profili "jednominutowych" i to wyłącznie do pałowania :)

To co jest, jest najlepsze i najsprawiedliwsze. A jak z tego ktoś korzysta ... no cóż, ja się z tego śmieję.

O sile blogera nie stanowią "plusy i minusy".... a ilość cytowań, poleceń, "lajków" i odnosników/linków i komentarzy w innych portalch, gazetach, blogach... etc. Warto wejść w niektóre notki i sprawdzić te SIŁY :)

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1458403

Leopardo - Szanowna Pani.
Na temat ocen, czyli plusów dodatnich i plusów ujemnych to nie kto inny, ale właśnie ja miałbym wiele tu do powiedzenia. I nie jest to z mojej strony jakiekiekolwiek ukierunkowanie dyskusji na te czy inne tory, ale to własnie ja doświadczony stratą ok.24 tyś pkt tylko punktów karnych i dziesiatkami tyś punktów karnych otrzymanych za Nick od "przyjacół".
A gdy ukradkiem spojrzy Pani na mój aktualny dorobek to proszę wyciągnać z tego wnioski. Ja byłem , jestem i będę zwolennikiem pozostawienia tego systemu. Niech nikt mi nie wmówi że to otrzymuje od tzw. "Bandy czworga" jak to ujeła pewna znana blogerka. Nie mogę tu wkleić arkusza ocen dnia dzisiejszego (bez sensu) ale w taki zwykły szary dzień to pewnie kilkaset plusów otrzymałem.
Wiec gdyby to tylko była ta "banda czworga" to raczej nie byłoby to możliwe. Wiec coś w tym jest. Co nie znaczy że oto ma Pani do czynienia z jakimś "wielkim' blogerem czy komentatorem. Nie, nie, jestem wiecej niż przecietnym, a blogerem żadnym
ps.

- zbieram skrzetnie punkty na poczet kolejnej kary a ta w najlepszym przypadku to 20tyś. I co ? da sie z tym żyć :-))))))))

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1458406

To ja już nie mam koncepcji. Wysyp jednominutowych kont, tego można uniknąć, konto zaaprobowane. Tylko czy jest to dobre rozwiązanie? Bo to ograniczenie dostępu i brak możliwości sprawdzenia. Czyli też źle. Tego nie wzięłam pod uwagę, że ktoś będzie tak robił. A to trafna uwaga, trzeba brać wszystkie ewentualności.

JzL. Jaka piękna stopka :)))

 

Vote up!
4
Vote down!
0

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1458423

a miałem inne wyjście:-))))))

ps.
bo mówią że tylko krowa nie zmienia poglądów (zdania)

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1458424

Postulowałem już kilka razy:punktujący powinni być widoczni!

 

Vote up!
5
Vote down!
-1

kazikh

#1458508

Ponieważ jest to obecnie, jednym z "problemów" o którym tu piszemy,póki co ,oświadczam ,że to ja osobiście dałem plusa pod Twoim komentarzem:-))))))))

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1458509

Mając miękkie serce musisz mieć twardą d...ę!

Vote up!
3
Vote down!
-1

kazikh

#1458801

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

dlaczego nie o problemach.?Jakie znaczenie dla sprawy ma taki czy inny bloger? Ważne jest czy ma coś do powiedzenia czy nie..czy przyczyni się do rozwiązania problemu czy nie!.Jeżeli nudny jest to i tak będą go wszyscy omijać ,jeżeli ma mądre pomysły to dyskusja się rozwinie, niezależnie od tego jaką ma rangę.Musi być jakiś sęk w tym w tym wszystkim o czym mi się nawet nie śni bo tak zażarta walka o te punkty nie toczy się o pietruszkę.

Vote up!
7
Vote down!
-8

Verita

#1458420

Propozycję uważam za nonsensowną. Nie przywiązuję zbyt wielkiej wagi do punktacji (Sądząc po reakcjach tych kilku osób- to jest sprawa zbyt wybujałego ego); postawiłem w tej "pyskówce", bo trudno to nazwać merytoryczną dyskusją, kilkanaście plusów i minusów. Nie kieruję się tym, czy to x, czy y - po prostu oceniam wpis. I co - mam być za to karany? Mam wrażenie, że mający pretensje do systemu po prostu są zarozumiali. 

Vote up!
1
Vote down!
-1

Stasiek

#1458525

Jako człowiek pozbawiony zdolności honorowej (przez kobietę!!!??? wyobrażacie sobie panowie szlachta! Kesim, kęsim...) przez Rebeliantę nie rozmawiam z nią, bo to nie ma sensu.

Ale własnie przeczytałem, jak się żali, że nawet teksty papieskie są pałowane. A ten właśnie wpis Gawriona to niby za co jest pałowany?

TO POWIEM WYRAŹNIE, JEŻELI KTOŚ TEGO NIE ROZUMIE - NIE PAŁUJE SIĘ TEKSTU, WPISU, CHOĆBY TO BYŁA BOSKA POEZJA. PAŁUJE SIĘ AUTORA TEKSTU - BLOGERA, KTÓRY TO OPUBLIKOWAŁ. TO SĄ WYŁACZNIE ANIMOZJE I MIĘDZYLUDZKIE NIENAWIŚCI.

Pałuje się człowieka i tylko tyle. Osobiście przyłapałem sigmę i patrię w sytuacji, gdy na portalu było bardzo mało uczestników i to całkowicie neutralnych, jak seryjnie pałowały wszystkie wpisy i komentarze, w tępie dziesięciu na minutę, w tekstach nawet rok do tyłu. To jest dopiero wyższa szkoła jazdy! Ile w sobie trzeba mieć jadu?

Ja oczywiście, też pałuję, wówczas, jak mi się coś nie podoba. Lecz nigdy samego blogera. Spałowałem dzisiaj na przykład Jinksa za napisanie złośliwych głupstw o Targalskim. Może się z nim nie zgadzać, lecz nie powinien tak ubliżać. A na dodatek,  wg. mojej opinii to wyjątkowo mądry człowiek ze świetną znajomością polityki wschodniej.

Są też takie osoby jak on/ona bursztyn, które tak bardzo pragną być kochane i tak bardzo płaczą nad każdą pałą, że aż trzeba sobie palce związać, żeby natychmiast nie spałować.

 

Cóż... każdy jest właścicielem swojego rozumu. Lecz jak napisałem w ostatnim wpisie, są między nami ludzie niegodni i źli. Tacy naprawdę bez zdolności honorowej i ja to mogę powiedzieć, bo m.in. w obronie honoru mam nos dwukrotnie złamany.

A jak wiadomo, uzyskane rany właśnie dobitnie świadczą o zdolności honorowej.

Vote up!
7
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1458245

Jak pani ma czelność porównywać nasz portal NP, do obozu zagłady w Oświęcimiu, i nie ważne czy automatyka jest dobra czy zła, ja uważam że jest dobra, za to już Gawrion powinien panią zawiesić, to jest skandal te pani skojarzenia i porównania.

Vote up!
9
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1458280

pałkarz

 

nikt tak dobrze

tutaj na nie pałkuje

jak ten co nawyki

zomowskie trenuje

 

PS Samych sukcesów w Nowym Roku!

 

Vote up!
7
Vote down!
-1

jan patmo

#1458296

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Gawrion to niepowazny czlowiek i nie mozna zadnych jego wypowiedzi powaznie traktowac.
Spolka Gawrion i Satyr to ZOMO na NP najwieksi palownicy Satyr przeprowadza ataki seryjne po 30pkt na raz a Gawrion naloty dywanowe po pare tysiecy.
Oczywiscie za zdane pytania w prost nie udziela racjonalnych odpowiedzi i manipuluje.
Portal spadl na psy !! to dzieki administracji i trolom likwiduje sie wolne slowo i dobrych blogierow.
Cenzura na calego kwitnie od miesiecy,malo nowych wpisow cigle te same tematy i milenie o tym samym.
wpisy te same i tych samych autorow wisza po pare dni tego jeszcze rok nie bylo ,
Ale jak widac zalozenia sie zmienily chodzi o POprawnosc na NP, a nie o wolne slowo.
Uzalanie sie nad Gawrionem ze tyle pracy wlozyl w niszczenie blogierow jest smieszne,nie trafia do niego setka wpisow roznych blogiero ze jego niby inteligentna punktacja to dno,nie mowiac juz o jego dowolnej interpretacji regulaminu i traktowania swoich ludzi z poblazaniem - miedzy innymi niektorych z tych ktorych wlasnie wymienia ze zaciesnili z nim wspolprace - co oznacza ze dal im ZOMOska pale do reki i moga swoje osobisyte animozje wyladowywac na kogo zadarli parol.Jednym slowem sitwa i nepotyzm.
Wlasnie ma sie odczucie ze glowny drugi cenzor/palowkarz S. na NP czuje sie jako wlasciciel i swoja dzialnoscia szkodzi NP.
A jaki jest teraz portal NP to kazdy widzi i michnikowska propagande cyferkowa, zreszta bez porownania z latami ubieglymi to Gawrionie w buty se wsadz jesli chcesz sie wywyzszyc, bo na NP to lemingozy wiekszosc nie kupuje.

Vote up!
6
Vote down!
-7
#1458306

Ty jesteś poważnie pokręcony!

 

Właśnie Gawrion prezentuje, że portal poszybował do góry jak rakieta, a ty piszesz, że upada!

Może plusy z minusami ci się poprzestawiały? Albo żyjesz w antymaterii i gdzie góra jest dołem?

 

Rany, trzeba mieć cierpliwość...

Vote up!
7
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1458333

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

lykasz bez krytycznie zajrzyj do archiwum z przed paru lat i porownaj anie lykaj lemingoze jak siwrze buleczki mlody tu jestes i nie pamietasz jakiej jakosci byly wpisy i blogierzy i ile bylo dyskusji merytorycznej a nie zomoskiego palowania i niszczenia blogierow prze administracje.
Otworz oczy wlacz myslenie bo to nie boli.wystarczy porownac.Wczesniej zomotrole byli przez samych blogierow demaskowani i sie z hukiem z tad wynosili opluwajc NP,zeby teraz powrocic i pod ochrona Gawriona palowac trolowac i niszczyc blogierow.
Moze Gawrion poda liczby ilu dobrych sie dobrych blogieriow wynioslo z NP w ostatnim czasie wlasnie dzieki palujacym trolom bedacym pod ochrona.

Vote up!
5
Vote down!
-6
#1458429

Tak trzymać ! Pzdr !

Vote up!
7
Vote down!
-1

Zapraszam do odwiedzania autorskiego bloga http://wojnaznarodem.blogspot.com/

#1458340

Prawa Murphy'ego

Mniej istotne

If anything can go wrong, it will.
It is impossible to make anything foolproof because fools are so ingenious.

 • I chyba najważniejsze korespondujące z dyskusją:
 • Every solution breeds new problems. :)
 • Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo – na pewno to zepsujesz.
Vote up!
5
Vote down!
-6
#1458408

Tak wychodzi z komentarzy - cipka na kacu, wuje z neonu i maglara, winiąca w ohydny sposób Portal za śmierć A.T....

 

http://niepoprawni.pl/comment/1458411#comment-1458411

 

Umoralniająca na dodatek wszystkich naokoło...

 

Zo by było na tyle.

 

 

 

Vote up!
8
Vote down!
-4

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1458426

"cipka na kacu, wuje z neonu i maglara" - ładny język... turańszczyzną się chyba zwie? Już na taki poziom schodzi dyskusja? A jutro co? "K**** ch***, olek mordo moja?" Wnoszę o opamiętanie... wszystkich zresztą...

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1458433

Zacząłem czytać Drogi Gawrionie te wpisy poniższe dyskutantów początkowo z nadzieją na ich podobny klimat jak kilku pierwszych.

No ale zawiodłem się srodze i nawet nie dobrnąłem do połowy.

chyba klepka tutaj wisi

niejednemu z dyskutantów jak powiedziałby pewnie, mój św. Pamięci kolega z pracy, Zygi, Polski, Starszy Amerykanin.

Może jestem umysłowo zbyt ograniczony, by te wszystkie niuanse i wzajemne wyrazy "szacunku" blogerów niepoprawnych wychwycić.....ale,

co mi tam.

Nie będę doktoratów robił żadnych z psychologii niepoprawnej czytania ze zrozumieniem.

 

Chciałbym Ci Gawrionie Bardzo, Bardzo Podziękować za TO co Robisz. Za ten kawał niezwykle ważnej

ROBOTY.

Tak czuję, że to jest pierwsza linia frontu naszego. Frontu bez armat póki co. Frontu bez legionów zbrojnych, jak kiedyś Szara Piechota co z Oleandrów Ruszyła....

I Zwyciężyła. I Odzyskała Wymarzoną, Wyśnioną Ojczyznę Polskę.

Ty, Gawrionie, Mała Mi. Cały Zespół.

Trudno mi nawet znaleźć właściwe określenia, dobrać odpowiednie słowa, by wyrazić co czuję.

                Po tym przesileniu grudniowym, po tym, gdy od podstaw uruchamiać zacząłeś TO Dzieło, przyznam, że uważałem, że to koniec,

"daremne żale, próżny trud"......

 

Ale cieszę się, że pozostałem tutaj, w Tym Moim Drugim "Domu".

Na tym Naszym Niepoprawnym froncie w walce o Naszą Polskę, Ojczyznę, Którą

niszczy bandycki, tuskomoruski, mafijny reżim łajdaków, POszustów spood znaku matoła , bula - lewatywy i kopanej kłamczuchy.........., premiery.

Walczmy słowem, z tym agenturalnym POlactwem.

Dziś armat nie mamy,

ale......

Co jutro przyniesie dzisiaj nie wiemy.

 

Dzięki Gawrionie, Mała Mi, Redakcjo.

Tak Trzymać !

 

GO AHEAD !

 

Precz łajdackie, tuskomoruskie sitwy od

 

NASZYCH ŚWIĘTYCH LASÓW !!!

  

 

 

odrąbiemy !

te ręce co się po nie wyciągną

 

Vote up!
10
Vote down!
0
#1458461

Jeżeli ktoś ma ochotę, może sobie prześledzić całość komentarzy.

Ja to uczyniłem i policzyłem, że Rebeliantka ewidentnie tutaj trollując kłóciła się z:

-   Ulą Ujejską

-   contessą

-   Gawrionem

-   Józiem z Londynu

-   cyborgiem

-   jazgdyni

-   mind servicem

-   jestem jaki jestem...

 

Przepraszam jeśli kogoś pominąłem.

 

Jest to konkretny dokument, kto tu jest zasadniczym jądrem wszelkich sporów, złośliwości i obrażeń. No i oczywiście jest to ordynarne trollowanie.

Zresztą to samo robi miarka, ktory każdą, jakąkolwiek dyskusję sprowadza do problemu pałowania. To chyba obsesja jakaś?

Więc sobie popatrzcie na wczorajsze dyskusje MERYTORYCZNE !!!!   Verita wtóruje miarce, trybeus i tadman niewątpliwie sobotnio pijani błyskają marnym dowcipem nie natemat i jeszcze jakaś postać z obelżywym nickiem z moich okolic

 

Miało być dobrze, a jest tak, jak zawsze.

Vote up!
7
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1458468

rebeliantka -uczestniczka rebelii, wiec tu masz odpowiedz na Twoje uwagii i spostrzeżenia,to "żywioł" nad którym nie panuje już sama.Pisać, pisać , pisać byle co ,byle byłoby z kim się sprzeczać (kłócić)jak widzisz są różne charaktery.

Nick zobowiązuje do takich a nie innych działan,mam nadzieje że po konkretnej odpowiedzi jakiej udzielił Jej na zakończenie Gawrion , już dziś da sobie spokój. tak myślę:-))))))

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1458478

.... cześć Józiu !

Wiesz ? sporo racji w tym co napisałeś. Alle, ale mnie szkoda że tak jest.

To,  bardzo inteligentna osoba, mogłaby uczynić wiele dobrego dla Kraju ... a tym czasem - wikła się w jakieś nikomu nie potrzebne spory z przyzwoitymi ludźmi, zamiast skierować ostrze swojego pióra  w kierunku prawdziwego zła.

Miłej niedzieli,

Marek

ps.

.... był okres, kiedy byłem zasfascynowany  Jej - społecznikowską działalnością.

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1458483

Napisałeś tak tu cyt:
"To, bardzo inteligentna osoba, mogłaby uczynić wiele dobrego dla Kraju ..."

Może zabrzmi to cynicznie (w/g niektórych) ale ja miałem i mam dokładnie takie samo zdanie o naszej blogerce.
A że w niektórych, powtarzam niektórych tematach (w mojej subiektywnej ocenie) błądzi to już inna sprawa
Wiem że to tylko chwilowe i wszystko wróci do normy.......tak myślę

ps.
i nie jest to jakakolwiek próba przypodobania się komukolwiek ,żeby była jasność

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1458487

Dziękuję szczególnie za Twoje słowa wsparcia. Dlaczego? Bo pamiętam że byłeś jedną z osób, która zwątpiła. Dziękuję! 

Vote up!
1
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458512

Gratukuję wyników i życze jeszcze lepszych w bieżącym roku. Dziekuje za przyjęcie do Rodziny Niepoprawnych.

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1458473

My dziękujemy za okazane zaufanie i za Twoje teksty! 

Vote up!
2
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458515

Nie sposób tego wszystkiego zawartego w komentarzach przeczytać, tych złośliwości  i jątrzenia przeciw sobie. Ludzie, kłóćcie się na PW a tu zostawcie miejsce dla meritum zagadnień.

Z krótkiego podsumowania przedstawionegoprzez Gawriona powinniśmy byc zadowoleni, że dzięki jego ogromnemu wysiłkowi portal nie umarł śmiercią naturalną, tylko rozwinął skrzydła jak na przyzwoity portal przystało. Nie wiem czy ktoś, kto ma tylko pretensje (uzasadnione, czy nie) miałby tyle sił i ochoty aby harować w pocie czoła nad doprowadzeniem portalu do stanu używalności. Można tylko cieszyć się, że ta inicjatywa pozwoliła nam się rozwijać i stwarza  miejsce do wymiany naszych myśli, czy pogladów zdobywając coraz więcej czytelników oraz blogerów i komentatorów.

Pewnie, że są niedoskonałości, ale gdzie ich nie ma wokół nas? Już pisałam gdzieś w komentarzu, że mnie osobiście pałkowania nie przeszkadzają. To świadczy o tym, że moje zdanie przeszkadza innym, którzy nie ujawniają się ze znanych tylko im powodów. Po prostu wyrażam swoje zdanie i koniec, kropka. Mogę dyskutować na argumenty ale skoro jedynym argumentem jest minus? Z minusem nie ma przecież żadnej dyskusji, bo minus, to minus. On nie ma wiedzy. Gdyby miał, to by ją wyraził w dyskusji.

Proponuję wziąć głęboki odech i życzyć Gawrionowi aby dalej udoskonalał swoje dzieło żeby na koniec 2015 mógł powiedzieć: a jednak się nadal rozwija!!!

Życzę wszystkim dobra wszelakiego na ten cały 2015 rok.

 

Vote up!
6
Vote down!
0

Szpilka

#1458580

Dziękuję! 

Podpisuję się pod tym co napisałaś :) 

Łącznie z życzeniami dla samego siebie! :) 

Vote up!
2
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1458643