Drodzy Niepoprawni! Wybory już pojutrze!

Obrazek użytkownika Gawrion
Blog

Drodzy Użytkownicy naszego Portalu! Drodzy Czytelnicy. Już pojutrze - miejmy nadzieję - dokonamy jednej z ważniejszych w ciągu ostatnich 25 lat zmian. Wszyscy zmęczeni jesteśmy kampanią i polityką, ale trzeba dokonać ostatniego wysiłku. To musi być dobry finisz! 

Nie będę pisał o tym na kogo trzeba głosować. Dziś już mało kto ma jakiekolwiek złudzenia kim są ludzie, którzy nami rządzą. Użytkownicy i czytelnicy naszego portalu stanowią elitę, której nie trzeba tłumaczyć takich spraw. Odkłamywanie trwało w sumie 26 lat. Portal Niepoprawni.pl uczestniczy już w tym odkłamywaniu od 2008 roku, od lipca. W międzyczasie powstało wiele świetnych inicjatyw i oddolnych ruchów działających także pro publico bono.

Dziś chciałbym Was prosić - wszystkich, bez wyjątku - tylko o dwie rzeczy:

1. Abyście nie dali zwieść się dobrej atmosferze i dobrym sondażom. Tak naprawdę cały czas istnieje realne zagrożenie, że układ w konwulsjach i desperacji będzie bronił się do ostatniej krwi. Musimy głosować wszyscy! Co więcej -  musimy namówić osoby niezdecydowane! Odważnie, z dumą i podniesioną głową przedstawić swoje poglądy i racje. Przypomnieć afery zdrajców i sitwy. Pamiętajcie - do tego aby namówić znajomych, rodzinę, działając niepublicznie,mamy czas praktycznie do czasu zamknięcia lokali. Aby dodać sobie energii wyobraźcie sobie energię wszystkich Blogerów, poświęconą na przełomie tych wszystkich lat na wszystkie wpisy, komentarze zamieszczone na portalu. Przy tym ten ostatni wysiłek to naprawdę niewiele.

2. Druga rzecz. Układ dla obrony nie tylko wpływów, ale ochrony swoich środowisk przed odpowiedzialnością karną chwyci się wszystkich sposobów. Prawdopodobnie pojawią się próby fałszowania wyborów. Jeśli nie jesteście jeszcze mężami zaufania - skontaktujcie się z koordynatorami RKW. Zdobądźcie się na odrobinę wysiłku i zróbcie zdjęcie swojego protokołu, umieście je w systemie ]]>https://siepoliczymy.pl/]]> Musimy przypilnować tych wyborów! Inaczej może się okazać, że tak wielka energia pójdzie w gwizdek i przez kolejne 4 lata będziemy narzekać plując sobie w brodę.

Tak naprawdę są nas miliony. Drzemie w nas wielka energia! Miliony przeciwstawiające się złodziejskiej, zdradzieckiej i oszukańczej polityce.

Proszę Was o ten ostatni wysiłek z góry dziękując!

Miejmy nadzieję że w niedzielę wieczorem wszyscy będziemy świętować :)

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (23 głosy)

Komentarze

i oczywiście będziemy przekonywać kogo tylko się da oraz głosować na PIS, bo to właśnie w tej chwili możemy dla Polski i dla siebiue zrobić.

Grasja

Vote up!
14
Vote down!
-1

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1496780

:-)

Vote up!
4
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1496782

ntpdate[21965]: step time server 198.245.49.187 offset -160.882564 sec

Zaraz ustawię codzienną synchronizację i będzie ok ;)

Vote up!
5
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1496783

jestem na posterunku bezpośrednim od maja! Przypilnowałam! We wrześniu, też! No i teraz październikowe wybory, już właściwie dziś  zaczynam! Przyznaję, że trzeba być twardzielem, bo "przebiegłe głowy", próbują różnych sztuczek! Miałam okazję się przekonać! Po wyborach, pewnie sobie opiszemy, te przypadki! 

Vote up!
10
Vote down!
0

viki

#1496785

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika janztoronto został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

N p t s wybry, by mglyby cs zmnc l p t, by wszystk zstl zmnn p strm. Dkldn t sm zydwsk stw bdz znw przy "kryc"... ========================= jsk z trnt http://plskwlczc.cm
Vote up!
3
Vote down!
-10

jasiek z toronto

#1496788

czy błazen z Toronto przez kilka lat kradnący cudze teksty? M.in. z "Rzeczpospolitej".

A potem wymyślający temu komu kradł - że jest Żydem...

Vote up!
6
Vote down!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1496789

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1496796

Nie tobie decydować czy będę chodzić do kościoła, mogę chodzić codziennie, a tobie g...o do tego.

Te twoje rewelacje drukuj w gazecie gównianej, tam zyskasz POklask, i redaktor koszerny odpali ci cuś ze swoich srebrników Judaszowych.

Vote up!
7
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496803

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Piotr_bzyk został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1496804

Witaj

Pełna zgoda co do obu punktów.

Alternatywą musiałoby być "kryterium uliczne", a to już znacznie większe koszty.

Mocno mnie ucieszyło wystąpienie końcowe Stratega, w którym zapowiedział

"jazdy indywidualne" w Aferowie i w Togach, niekoniecznie po medale:)

Pozdrówka

Vote up!
12
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1496792