Wygaszanie Polski

Obrazek użytkownika Gawrion
Ogłoszenie

Czołem Niepoprawni :)

Chciałbym Was zainteresować pozycją wydawnictwa Biały Kruk - "Wygaszanie Polski 1989 - 2015". Jest to zbiorowa praca ponad 20 autorów o bardzo przykrej, ale ważnej tematyce - niszczeniu naszego państwa.

Jesteśmy w kontakcie z wydawnictwem Biały Kruk - niebawem będziemy mieli dla dwóch użytkowników serwisu dwa egzemplarze, które rozdamy w formie jakiegoś prostego konkursu, także bądźcie czujni. ;)

Zachęcam ]]>do kupna!]]>

Poniżej informacja o książce od Wydawnictwa:

Wygaszanie Polski 1989-2015

232 str., 20,5 x 25 cm, twarda oprawa, lakierowana obwoluta, wydawnictwo Biały Kruk

 

Od 1989 r., od Okrągłego Stołu, gdzie doszło do zawarcia kontraktu między komunistycznym establishmentem a częścią przedstawicieli „Solidarności”, którzy zdradzili idee Sierpnia’80 i ogłosili się samozwańczo elitą narodu, rozpoczęły się powolny demontaż i wyprzedaż polskiego państwa za plecami społeczeństwa. Wraz z niszczeniem państwa dokonuje się od lat zamierzone i w szczegółach zaplanowane niszczenie polskości – zarówno wielowiekowej polskiej tradycji i dorobku kulturalnego opartego na chrześcijańskich wartościach, jak i współczesnej polskiej gospodarki, zwłaszcza przemysłu. Ów tragiczny proceder nazywamy w tej książce „wygaszaniem Polski”, bo, jak wykazała walka rządu z górnikami, teraz niczego się nie likwiduje, np. kopalń, lecz – wygasza, kolejne oszukańcze słowo w lewackiej nowomowie.

Wygaszanie Polski lawinowo nabrało na sile po śmierci św. Jana Pawła II i jeszcze przyspieszyło po katastrofie smoleńskiej. Dwudziestu jeden wybitnych autorów – naukowców, publicystów, posłów, specjalistów z wielu dziedzin dokonuje niezwykle trafnej, przenikliwej analizy obecnej sytuacji w naszym kraju. Ci wybitni patrioci analizując postępującą gwałtownie degrengoladę państwa, potrafią zarazem dać odpowiedź na pytanie: co robić, by zatrzymać dokonujący się na naszych oczach kolejny rozbiór Polski.

 

Adam Bujak – wygaszanie Krzyża, fotografie jako celny komentarz do tekstów

Prof. Bogdan Chazan – wygaszanie służby zdrowia

Prof. Piotr Gliński – wygaszanie społeczeństwa

obywatelskiego

Marek Gróbarczyk – wygaszanie gospodarki morskiej

Andrzej Jaworski – wygaszanie stoczni

Prof. Janusz Kawecki – wygaszanie szkolnictwa wyższego

Jerzy Kłosiński – kronika wygaszania Polski od 1989

Dr Grzegorz Kwaśniak – wygaszanie sił zbrojnych

Antoni Macierewicz – wygaszanie obronności

Krzysztof Masłoń – wygaszanie literatury i czytelnictwa

Dr Piotr Naimski – wygaszanie energetyki polskiej

Prof. Andrzej Nowak – wygaszanie pamięci narodowej

Ks. prof. Dariusz Oko – wygaszanie rodziny

Wojciech Reszczyński – wygaszanie polskich mediów

Prof. Marek Sitarz – wygaszanie kolejnictwa

Leszek Sosnowski – wygaszanie zarządzania

na przykładzie górnictwa

Temida Stankiewicz-Podhorecka – wygaszanie polskiej kultury i teatru

Prof. Krzysztof Szczerski – wygaszanie polskiej dyplomacji

Janusz Szewczak – wygaszanie polskiej bankowości

Prof. Jan Szyszko – wygaszanie lasów państwowych

Prof. Artur Śliwiński – wygaszanie polskiej własności

 

Nie jest bowiem tak, że Polska znajduje się już w sytuacji bez wyjścia, zdana na cudzą łaskę lub niełaskę, że nie ma w tym kraju ludzi, którzy potrafią zaradzić postępującemu złu. Tak nie jest – trzeba tylko tych ludzi zacząć uważnie słuchać. Tych i wielu im podobnych. Natomiast stanowczo i szybko trzeba podziękować obecnym nieudolnym, aroganckim i zadufanym w sobie „sternikom” naszego kraju – „Wygaszanie Polski” wyjaśnia dlaczego.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (25 głosów)

Komentarze

Warto będzie wysupłać nieco, aby nie poruszać się jak w Smoleńskiej mgle.

Cenna inicjatywa.

Dzięki

Vote up!
12
Vote down!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1471778

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1471780

Miałam zupełnie inne odczucie: pokażę to moim znajomym i rodzinie; ludziom, którzy wbrew oczwistości twierdzą, że w Polsce jest coraz lepiej. Tyle, że oni i tak wolę wierzyc telewizorowi.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1471785

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1471788

Takie książki są bardzo potrzebne - tym, którzy myślą!

I na pewno to nie jest myślenie typu: "Lepiej od razu się poddać i liczyć na łaskę oprawców."

Po prostu, trzeba wiedzieć kto nas niszczy oraz szczegółowo poznać metody tych wszystkich oprawców czy członków postsowieckiej oraz kryminalnej mafii rządzącej na wielu szczeblach władzy w PRL-bis.

Dlatego, takie książki są nam bardzo potrzebne.

I dzisiaj tę książkę kupuję!

Popraw się... :-)

Vote up!
9
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1471813

Tak przeciez spisków nie ma i nie bylo...Jakbym czytal Gazetke Wyborcza doslownie-Polacy narzekaja i szukaja spiskow!Wróg ktory nas chce wymordowac-tych wrogów jest kilku,ten ze Wschodu jest takim samym zagrozeniem jak ten z Zachodu.Walczyc o ojczyzne,a co to znaczy dla Ciebie?Pisanie na blogu? Poczytalem troche Twoich wpisow i najchetniej bys rzucil bezbronnych nieszczesnikow aby ratowali panstewko zwane Ukraina (za nia nie chca walczyc nawet jej obywatele w wiekszosci)

Vote up!
7
Vote down!
-2

Sabatom

#1471820

Napisałeś w swym komentarzu tak, cyt.: "Dzięki takim książkom i poglądom kwitnie w najlepsze kacapska mentalność w Narodzie. O tym traktują moje dwie ostatnie notki jakie tu zamieściłem, dlatego są tak niepopularne, bo mówią prawdę prosto w oczy". Prawda jest jedna! Nie ma kilku prawd na ten sam temat. 

Otóż musisz zauważyć, że autorzy promowanej przez Gawriona książki - oprócz wskazań na proces "wygaszania" Polski, dają także odpowiedź na pytanie: co robić, by zatrzymać dokonujący się na naszych oczach kolejny rozbiór Polski.

Jak Ty sobie wyobrażasz leczenie pacjenta bez postawienia wcześniej trafnej diagnozy? Przy założeniu, że "lekarzy" w Polsce musimy mieć bardzo wielu, trzeba koniecznie ich pozyskać. A w jaki sposób? Ano najpierw trzeba Naród uświadomić właśnie poprzez naświetlenie syuacji, w jakiej się znalazła nasza Ojczyzna. I po to jest potrzebna ta książka. Ona nie sieje defetyzmu! Bardziej bym się skłaniał do opinii, że to Ty na Niepoprawnych siejesz defetyzm!

Bardzo często rozmawiam z ludźmi na tematy społeczno-polityczne. Jakże często wyrażają oni zaskoczenie i wielkie zdziwienie, że ponad 90 proc. banków jest w rękach zachodnich "banksterów", że prasa w podobnym wymiarze jest również w obcych rękach. Nawet nie zdają sobie sprawy, jak groźne dla Polski i Polaków jest to zjawisko! Jedni niedowierzając, że tak rzeczywiście jest, pytają mnie: - to co teraz będzie z Polską? Drudzy zaś twierdzą, że to nie jest prawda, bo przecież w bankach rozmawiają z nimi po polsku, obracają złotówkami, a gazety są drukowane też w języku polskim. Niestety - tak nikła jest świadomość znacznej części Polaków. 

 

Pozdrawiam,

 

P.S.
Kilka tygodni temu słuchałem w radio zdań, jakie wypowiadał Wojciech Reszczyński - współautor tej książki właśnie na temat jej treści i znaczenia, jakie będzie ona miała dla przyszłości Polski. Liczę się z jego zdaniem. Znam dra Reszczyńskiego jako wykładowcę na Wydziale Dziennikarstwa w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.
Co prawda, jeszcze tej książki nie kupiłem, ale zamierzam to uczynić w najbliższym czasie. 

Vote up!
9
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1471836

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Celowo prowokuję, żeby co do niektórych dotarło i stanęli w końcu mocno na ziemi zamiast poruszać się w oparach absurdu. Wiem, że książka daje też i odpowiedzi co zrobić aby ten proces zatrzymać, ale z tytułu a nawet ze spisu treści to nie wynika. Co więcej uważam to za celowe działanie szkodzące Polsce. Weżmy na przykład taki fragment: "Antoni Macierewicz – wygaszanie obronności" - to co - Macierewicz zrobił źle rozwiązując WSI? Kto i w jakim celu dał tak mylący tytuł rozdziału? Kto z lemingów doczyta, że Maciarewicz zrobił dobrze, a nie źle? Przecież ten tytuł podrozdziału jak i tytuł książki działa na podświadomość. I kształtuje poglądy - chcę wierzyć - niezgodne z intencjami autorów publikacji. Idioci zaraz dorobią do tego ideologię, że za tym wygaszaniem stoją żydzi. Już zaczęli w komentarzach zamieszczać listy Żydów polskich. Niedawno tłumaczyłeś tutaj, że Macierewicz nie jest żydem, ani Żydem. Czy do nich dotrze prosta prawda, że za "wygaszanie Polski" odpowiadają Polacy, czyli my wszyscy a nie jacyś "oni"? Poza tym "Wygaszanie Polski" trwa codziennie..., bez huku, szczególnego nagłaśniania przez media... W tym samym czasie gawiedź zabawiana jest tańczącymi gwiazdami, tanią sensacją, głupawymi serialami i reklamą kredytów... – pisze w jednym z komentarzy na portalu Facebook muzyk Paweł Kukiz. Ale lemingi są po obu stronach sceny politycznej, nie tylko na lewicy. Czym zajmują się lemingi na tym portalu - pisałem wcześniej. Zwracam uwagę co i kto za ten proces wygaszania jest odpowiedzialny. Bo jeżeli większa część społeczeństwa, to należy ją zidentyfikować i odkryć motywy jakimi się kieruje. I wg mnie odpowiada za to mentalność soviecko-kacapska. Przede wszystkim najwięcej zła wyrządza ten bardzo niekorzystny schemat myślowy: my jesteśmy wporzo, bo nie oglądamy TVN, chodzimy czasami do kościoła, ale to oni, żydo-komuna, usrael, banksterzy, banderowcy są odpowiedzialni za rozkradanie Polski, za upadek obyczajów, za biedę, niekorzystne wybory, itd. Otóż nie!  Jeżeli książka miała by utrwalać nieprawdziwe i negatywne schematy myślowe, to znaczy wyrządzać więcej złego niż dobrego, to co nam po nazywaniu po imieniu kto odpowiada za "wygaszanie Polski"? To zresztą żadna nowość, bo wiedza o tym jest powszechnie dostępna; m.in. w Internecie. Problem jest gdzie indziej: w braku odpowiedzialności i bezkarności tych, którzy tego rozmontowywania Polski się dopuszczają. To jest fundamentalna sprawa i ciekaw jestem czy książka odpowiada na to pytanie? 

 
Vote up!
4
Vote down!
-5

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1471848

rzeczywistosci polskiej badz lemingiem zeby wypowiadac takie bzdury ze jakas ksiazka w obecnej chwili bedzie miala wplyw na przyszlosc Polaski.
Wrecz bym powiedzial ze takie stwierdzenie jest szkodliwe gdyz usypia Polakow w momencie kiedy narod jest eksterminowany.
Tylko duren moze mowic ze jego ksiazka zmieni sytem postPRLowskich sil i calego UKLADU.
Wrog tylko sie cieszy i smieje ze ludzie sobie wezma ksiazke do0 reko dla pokrzepienia serc zamiast wyjsc na ulice i podpalic ta bande, ktora likwiduje Polske i Polakow.

W tej ksiazce nic nowego nie bedzie co by ludzie juz nie widzieli i nie znali,a ci co tego nie wiedzieli to tym bardziej szkoda dla nich czasu zeby to czytali bo i tak po tej ksiazce wlacza TVN i kupia GW dla usmierzenia niepokoju,ktory byc moze im na ksiazka roznieci.
Przciez tak blogo jest zyc na Zielonej Wyspie.

Ale mimo ze po tej ksiazce nie mozna sie spodziewac, jak juz tu co niektorzy pisza niewiadomo jakikich zmian, tak jak po tonach innych ksiazek i opracowan w minionym cwierwieczu,to kazde nowe wydanie jest w jakis sposob pokazaniem
obecnej sytuacji komus co byl ignorantem i chce sie czegos dowiedziec.Dla ludzi swiadomych ta ksiazka jest zbedna ,dla ludzi typu leming tymbardziej, zreszta leming tej ksiazki do reki nie wezmie jak zobaczy kto ja napisal.
Na leminagi taki"oszolom" Macierwewicz dziala jak plachta na byka, dokladnie jak na mnie by dzialala ksiazka napisana przez Niesiolowskiego,Bartoszewskiego czy Komorusa.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1471889

.... witaj Mind See.

Nie wiem dlaczego, ale "cuś misie", że ten komentarz jest z założenia - prowokujący :-))) ?

Znając Twoje dotychczasowe opinie, analizy mógłbym w ciemno uznać, że jesteś w stanie zaakceptować listę autorów

tej pracy.

Masz rację ta książka jest zła tylko w jednym aspekcie, a mianowicie nie trafi do tych którzy powinni ją przeczytać

i to ze dwa razy .

Są sytuacje, kiedy choremu trza powiedzieć prawdę, aby wyzwolił w sobie : prostą chęć życia !

Wiem, wiem są tacy , którzy nie chcą tej prawdy....ale oni po prostu umierają .

ps.

.... jeśli pozwolisz, za klasykiem :

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell

Vote up!
10
Vote down!
-2
#1471842

Dobre :) O narzekaniu i biadoleniu i jego złym oddziaływaniu napisał ten, którego ja kojarzę... z biadolenia i konfliktów.

W mojej ocenie mylisz różne pojęcia - Tobioe chodzi zapewne o psychologiczny aspekt - autosugestia, samoocena itp. Oczywiście że trzeba ją mieć na wysokim poziomie aby kreować swoją świadomość. Ale w niczym nie kłóci się to z tym, że trzeba znać prawdę, fakty i pogłębiać swoją świadomość i wiedzę o historii i ludziach, którzy demontują Państwo.

Więcej optymizmu i mniej biadolenia - zgodnie z tym co sam piszesz ;)

Książkę należy kupić aby wesprzeć ludzi którzy ją napisali. Aby przeczytać i podarować więdzę rodzinie, znajomym. Zamiast biadolenia - do kupowania i czytania ;)

Vote up!
7
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1471890

Książka ta powinna zawędrować "pod strzechy", tam jest naprawdę bardzo potrzebna. Większość Polski gminnej i gromadzkiej naprawdę nie ma pojęcie co się dzieje w ich kraju. Jak są potwornie robieni w jajo, niemalże na każdym kroku. Książka ta jest potężnym młotem wybijającym tefałenowskie i inne mendialne bzdury z zaczadziałych głów. Powtarzam raz jeszcze, potrzeba ją wysłać "pod strzechy". W jaki sposób? Wasza w tym głowa.

Vote up!
5
Vote down!
-1

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1472171

Jurandzie, własnie to jest ważny argument bym taką książke otrzymał............. za free

pozdrawiam SKS

Vote up!
4
Vote down!
0
#1472177

masz na czarnego Jasia Wędrowniczka - a żałujesz autorom i wydawcy jakichś paru szylingów?  ;)

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1472222

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

bo nastąpił wtórny analfabetyzm.Może gdyby powstał serial na ten temat...albo sex w wielkim mieście, to może by coś pojęli ale i to wątpliwe.Przecież kto chciał znać prawdę,już ją zna.Wygaszanie Polski trwa  dziesiątki lat a więc to nic nowego. Nie łudźmy się  zatem i nie oszukujmy samych siebie.

Vote up!
3
Vote down!
-4

Verita

#1472187

// albo sex w wielkim mieście //

moge podzielic sie swoimi "wrażeniami', albo napisac scenarisz do jednego z odcinków:-))))))))))

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1472189

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

telefonicznej?

Vote up!
2
Vote down!
-4

Verita

#1472190

w budce też, i to czerwonej

każde miejsce jest super, ale szczegółów nie mogę ujawnić, tajemnica :-))))))))))

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1472193

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Mind Service nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

bo odpowiadanie komuś, kto zmyśla i insynuuje - próbujac nieudolnie zdyskredytować rozmówcę nie ma sensu. Pytanie tylko jaki cel temu przyświecał? - Bo jeśli to miało zachęcić do kupowania, to odniosło skutek odwrotny do zamierzonego. 

- To tyle w odpowiedzi Gawrionowi za jego niegrzeczny wpis.

Vote up!
3
Vote down!
-4

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1472186

Polecam propedeutykę logiki. Np rewelacyjną książkę Zygmunta Ziembińskiego - "Logika praktyczna". No i też słownik oraz składnię i gramatykę j. polskiego.

Dlaczego?

Wyraźnie napisałem "którego ja kojarzę". Jest to więc moje odczucie. Moja opinia, ocena. Z ocenami się nie dyskutuje na argumenty i nie rozpatruje w kategoriach prawdy czy fałszu. Osoby które to robią zapewne będą zarzucały (uwielbiając tulipany) również kłamstwa i insynuacje w momencie kiedy powiem że w mojej ocenie najpiękniejszym kwiatem jest róża. Tak jużmają osoby na bakier z logiką czy gramatykją i słownikami. Wszystko to znajdziesz w tej małej książeczce Ziembińskiego - szczerze polecam.

Kiedy piszę że kojarzę cię z biadoleniem i konfliktami, wiecznym zrzędzeniem i szukaniem wroga, to uwierz lub nie wierz, ale zawsze uszanuj taką ocenę. Bo ocena nigdy nie będzie prawdą czy kłamstwem. Co więcej ocena może być informacją zwrotną o tym jak postrzegają Cię inni ludzie. Oczywiście możesz podważać jej szczerość ale powinieneś z dala trzymać się od mojej głowy i przemyśleń - byli już tacy którzy starali się kontrolować nawet myśli... Pozwól więc, że moje oceny pozostaną moją domeną, nawet jeśli czasami będą niegrzeczne. Ja już tak mam że wobec myślących nielogicznie i wygadujących głupstwa jestem czasami zbyt szczery, tym samym niegrzeczny :)

Tu są Niepoprawni!!! :)

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1472276

Przeczytałeś jedną książeczkę i wydaje Ci się, ze pozjadałeś wszystkie rozumy?  
 
//Z ocenami się nie dyskutuje na argumenty i nie rozpatruje w kategoriach prawdy czy fałszu// - Napisałeś tak kardynalną bzdurę, że prawie się udławiłem to czytając...
 
A to niby czemu? - Bo wydaje Ci się, że każdy ma prawo do swojej opinii subiektywnej? Jasne, że ma. Jednak nie każda opinia ma prawo być wypowiadana na zewnątrz. Zdziwiony? - Bo prawa człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa kogoś innego.
 
Postaram się pokrótce wyjaśnić gdzie sie mylisz. 
 
Każdy sąd, opinia, wyrażone zdanie odnosi się do prawdy obiektywnej, o ile jest skierowany na zewnątrz podmiotu go wypowiadającego. Poza tym "ten sam sąd odpowiada różnym zdaniom mającym to samo znaczenie logiczne. Od sądów w sensie logicznym odróżnia się sądy w sensie psychologicznym, stanowiące przeżycia odpowiadające sądom w sensie logicznym. Sądy w sensie logicznym można też określić odmiennie - nie jako znaczenia zdań wyrażające pewne przeżycia, ale jako to, co wspólne pewnym klasom sądów w sensie psychologicznym. Sądom w sensie logicznym przysługuje cecha prawdziwości lub fałszywości, podobnie jak zdaniom. Prawdziwy jest sąd będący znaczeniem zdania prawdziwego, fałszywy zaś sąd będący znaczeniem zdania fałszywego." /źródło: Wikipedia. Innymi słowy stwierdzenie "w mojej ocenie najpiękniejszym kwiatem jest róża" nie będzie podlegało weryfikacji prawdziwości o ile osoba wypowiadająca je nie będzie chciała narzucić swego poglądu innym. Bo wtedy wykracza to poza sferę własnych przeżyć i rości sobie pretensje do narzucenia swoich upodobań innym. 
 
Dało by się podważyć to co teraz napisałem tylko w jednym przypadku: jeśli przyjmiemy, że nie ma prawdy obiektywnej a wszystko jest względne, czyli relatywne. Tak jednak nie jest. Przyjmujemy, że istnieje prawda obiektywna, a nasze sądy cząstkowe zawsze w jakimś stopniu zawierają prawdę obiektywną. 
 
Nie mam wiec zamiaru szanować Twojej opinii o mnie, bo ona zawiera fałsz. I nie interesuje mnie co Ty sobie o mnie myślisz, tylko reaguję na sąd, który został wypowiedziany po to aby mnie zdyskredytować. W przeciwieństwie do Ciebie uważam, że nie masz prawa wyrażać subiektywnych sądów jeżeli one zawierają nieprawdę i na dodatek mają określony cel, którym jest wyrządzenie komuś zła. I tym sposobem dochodzimy do intencjonalności. Intencjonalność odnosi się do świadomości i oznacza, iż zawsze jest ona świadomością czegoś. "Świadomość jest jednocześnie ujmowaniem przedmiotu, myśleniem o nim oraz nadawaniem mu sensu, ponieważ przedmiot ujawnia się wyłącznie dzięki intencjonalnemu projektowi skierowanej ku niemu świadomości". /źródło: Wikipedia. 
 
Zresztą potwierdzasz swoje złe intencje co do mnie pisząc: "uwierz lub nie wierz, ale zawsze uszanuj taką ocenę. Bo ocena nigdy nie będzie prawdą czy kłamstwem". Tak jak pisałem nie mam zamiaru szanować Twojej oceny, która jest wypowiadana jako sąd wartościujący obliczony na wzbudzenie niechęci do mojej osoby u innych. I jakim prawem odbierasz mi prawo do obrony? Dalszy ciąg Twojej wypowiedzi jest manipulacją, bo piszesz, że ta ocena nigdy nie będzie prawdą lub kłamstwem; ale przecież jest ona obliczona na ukształtowanie określonych przekonań u odbiorców. Dla nich ten sąd będzie prawdziwy, chociażby na mocy autorytetu wypowiadającego, którego wyraźnie nadużywasz. Nawet nie kryjesz się z tym i piszesz: "Co więcej ocena może być informacją zwrotną o tym jak postrzegają Cię inni ludzie". Otóż nie masz żadnego prawa kształtować u innych negatywnego wizerunku mojej osoby. Co więcej - jak napisałem w poprzednim komentarzu - na podstawie własnych projekcji i urojeń, które nie odpowiadają prawdzie. To, że tu są Niepoprawni - jak piszesz - nie upoważnia Ciebie do wyrządzania krzywdy innym. 
 
Jak widzę znalazłem chyba przyczynę Twojej niechęci do egzekwowania na tym portalu naruszeń Netykiety, bo jest to kryterium obiektywne i niezależne. Dlatego wiele razy nie zgadzałem się abyś sam interpretował różne sytuacje według własnego widzi-mi-się. Jeżeli wydaje Ci się, że nie ma prawdy obiektywnej to spójrz na spis wykroczeń zebranych w Netykiecie.
Vote up!
2
Vote down!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1472290

Zamknąłeś swój model w malutkim pudełeczku.Wyźrzej że poza horyzont swojego wąskiego postrzegania :) 

Ja napisałem pozytywny wpis bez biadolenia. Mam dla was książki! Ty go skomentowałeś dyskredytując mój wpis i biadoląc. Zniechecając ludzi do czytania. Śmiać mi się więc chce że MS biadoli na biadolenie którego nie ma - wyraźniej już nie można się skarykaturować. Więc piszę moje odczucie. Na to dostaję zarzuty insynuacji i niegrzeczności. Bo mam opinię o Tobie? Będę ją miał - a Twoje biadolenie tylko mnie utwierdza w moim przekonaniu. To Ty przyszedłeś tu biadolić zamiast kupić książkę czy napisać coś mądrego. Nie ja do Ciebie na bloga komentującego po raz setny ścierwomedia, banderowców, Ukrainę. Ty nawet w komentarzu o biadoleniu musiałeś wcisnąć biadolenie o Ukrainie :) Mistrzostwo :)

Ileż można biadolić na ten sam temat? Przestańmy biadolić? :)

Vote up!
3
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1472291

- bo widzę, że Tobie wszystko się zaczyna mieszać. Więc chyba lepiej zakończmy tą "dyskusję", tym bardziej że nie potrafisz obronić swoich racji o "ocenach z którymi nie chcesz dyskututować", ani nawet odnieść się w jakiś sposób do moich wyjaśnień. Za to poprzez wypróbowaną metodę "odbijania piłeczki" wymyślasz kolejne insynuacje - tym razem o "biadoleniu". Wypowiedzenie opinii negatywnej o czymś zazwyczaj nie jest biadoleniem. Ale co ja będę Ci tu wyjaśniał. Pisałeś wcześniej, że masz słowniki i książeczki o logice, to sam doczytaj jakie są różnice. 
 
Klient, który przychodzi do sklepu z zamiarem kupna i dopytuje się o rózne szczegóły towaru, wybrzydza na cenę, kolor i małą użyteczność to nie "biadoli" tylko ma rację. Nie słyszałeś o zasadzie w handlu, że klient ma zawsze rację? Jak chcesz tu zachwalać i reklamować książkę, to najpierw zapoznaj się z zasadami obowiązującymi w handlu i marketingu zamiast obrażać się na klienta, który chce wiedzieć więcej. A jak nie potrafisz merytorycznie rozmawiać na dany temat, to zleć to komuś innemu, np. Satyrowi, który ma wiedzę i cierpliwość. 
 
I nie zamierzam dalej komentować Twoich insynuacji o "biadoleniu o Ukrainie" i "przestańmy biadolić", bo nie chcę bardziej Cię kompromitować. 
Vote up!
1
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1472292

Z ocenami można dyskutować różnie. Z faktami się nie dyskutuje. Faktem jest to, że to Ty zacząłeś biadolić, że polecana przeze mnie książka biadoli. Jakieś głupoty że przez to jesteśmy przegrani. Tymczasem książkę warto kupić i przeczytać, bo jest o prawdzie.

Biadolisz i mieszasz Ty.

Nie chcesz pomóc w promocji książki to przynajmniej nie przeszkadzaj i nie biadol, i nie wciskaj ludziom glupot, że czytając książki mądrych ludzi będą przegranymi.:) Bo to jest jakieś pomieszanie z paplątaniem silące się na szczątkowe znamiona elokwencji.

Vote up!
3
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1472293

Mam rozłożyć Twój "wywód" na czynniki pierwsze i ukazać znowu Twoją ignorancję i zacietrzewienie?
- Miej litość nad sobą!
 
//nie przeszkadzaj i nie biadol//
- na jakiej podstawie twierdzisz, że przeszkadzam? Słyszałeś o reklamie negatywnej? - Nie? A słyszałeś np. o byle jakich filmach, na które ludzie walą tłumnie do kina bo zastały uznane za kontrowersyjne? A Ty zamiast mi być wdzięczny za zrobienie szumu to na mnie się obrażasz i próbujesz (nieudolnie) atakować. 
 
//nie wciskaj ludziom glupot, że czytając książki mądrych ludzi będą przegranymi//
- jak widzę, Ty nie rozumiesz prostych zasad. Nie masz pojęcia o metodach manipulacji, działaniu na podświadomość, socjotechnice, czy reklamie politycznej...
 
Koniecznie chcesz wykazać, że masz rację nie potrafiąc przedstawić przekonujących argumentów? Proszę Cię, zakończmy tą rozmowę. Miej litość nad sobą!
 
Vote up!
1
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1472294

Bo ja prosty czlowiek jestem. Polecam ten rewelacyjny komentarz:

 http://niepoprawni.pl/comment/1471780#comment-1471780

Nim proponuję to skończyć. Powinieneś być z nim zgodny w 100% pomimo że autor niegrzecznie, wręcz po chamsku zarzuca mi że pracuję na rzecz szerzenia wariactwa, na rzecz rozkwitu kacapskiej mentalności wśród przegranych Polaków, których to narodowe wady tak naprawdę prowadzą do wygaszania Polski. Gdzież tam mafia rzadzaca Polską... Burak i prosty człek - to prawda. Wszedł mi na bloga i naniósł błota. I się dziwi że dostał z liścia za takie bzdety. Pomimo że ty co innego - ty kulturalna osoba - pomimo tego myślę że znajdziecie wspólny język. Pogadajcie ze sobą? Dzięki!

Vote up!
3
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1472295

Zapomniałeś dodać, że tych co "wygaszają Polskę" pobłogosławić a może i pochwalić.

Albo coś brałeś albo Ci się leki pomyliły, bo normalny człowiek to wszelkie nieprawidłowości tępi w zarodku a niszczenie własnego Kraju to sprawa organów ścigania i nie ma żadnego uzasadnienia przemilczanie tych spraw.

Vote up!
7
Vote down!
0

To ya.

#1472156

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Mind Service został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1471790

i jakim prawem obrażasz tu piszących pomówieniami o jakąś sowiecką agenturę?

Vote up!
9
Vote down!
-1

hobo

#1471827

Zastanawiam się, kto Cię minusuje za ten wpis?.

Trzeba być , albo niezwykle złośliwym, albo zwyczajnie... głupim. 

Vote up!
5
Vote down!
-4

TYBERIUSZ

#1472172

ani złosliwy, ani głupi tylko pozyteczny idiota/ka ale to folklor te typy tak mają

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1472174

Przecież głównym zadaniem tych mentalnych Rosjan oraz płatnych ruskich trolli występujących bezkarnie na tym portalu jest osłabianie ducha Polskiego Narodu, szydzenie z patriotyzmu, z troski o Kraj, jego bezpieczeństwo, manipulowanie faktami, rozbijanie jedności, skłócanie z sojusznikami czy nakłanianie do kolaboracji z wrogiem: faszystowską Rosją. 

- Czyli tym wszystkim co nazywamy "wygaszaniem Polski".

Ich działalność anty-Polska mnie nie dziwi; dziwi natomiast przyzwalanie na taką wrogą działalność i zapewnianie im bezkarności (np. za naruszanie Netykiety), czy animowości przez "Administrację" Niepoprawnych. 

Vote up!
3
Vote down!
-1

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"
/G. Orwell
Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1472178

Tak wygaszono złodziejską prywatyzacją jedną z największych w Europie fabryk włókien sztucznych:

Chemitex Wistom w Tomaszowie Maz.

Pracę straciło dziesiątki tysięcy ludzi w samym mieście i w regionie oraz w firmach współpracujących.

Vote up!
13
Vote down!
-2
#1471794

czyli moj byly zaklad pracy a we mnie ogien nie wygasl. Odpowiedzialni powinni wisiec.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

 

Vote up!
17
Vote down!
0

casey

#1471801

To dorzucę Ci parę informacji co zniszczono w Tomaszowie.

Chemitex Wistom za wypracowane przez pracowników pieniądze z zysku, postawił w tym mieście dwa osiedla (komuna nie dołożyła nawet grosza !): Niebrów i Niska. Pracownicy dodatkowo w ramach własnego wkładu wykańczali ZA DARMO mieszkania. Własne M3 uzyskało w ten sposób kilka tysięcy rodzin. Ta fabryka dawała ogromne zyski z eksportu i gwarantowała godne życie dla regionu. Była solą w oku dla Włochow, Angoli, Niemców, Ruskich i Koreańczyków.

Powiedz mi, kto zabija taką cenną kurę znoszącą złote jajka?

Tylko idiota, zdrajca albo nasz wróg !

Nie ma pokoju ze złem !

Przyjdzie taki czas, że choćby tylko za tę zbrodnię, rozliczymy odpowiednio czerwonych bandydtów !

Vote up!
7
Vote down!
0
#1471921

to nie zaszkodzi pare milionow info wiecej. To bardzo pozyteczna publikacja. Mam nadzieje ze mozg mi sie nie przegrzeje. Pozatym trzeba ten mozg troche trenowac i to nie tylko na strzelnicy. Chumory i inne warunki sie zmieniaja ale, cel pozostaje ten sam.

Rozaniec, karabin, Bog, Honor i Ojczyzna.

 

Vote up!
14
Vote down!
0

casey

#1471796

Za wkład, pracowitość,codzienną obecność,celne merytoryczne komentarze,wysoką kulture w polemikach , czyli całokształ to jeden egzemplarz należy mi sie obligatoryjnie

ps.

za free oczywiście

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1471804

.....samochwała w kącie stała...

 

zapamiętałem z podstawówki,

choć to już ponad pół wieku minęło

Vote up!
11
Vote down!
0
#1471805

wpatrzone w TVN od ponad 20 lat dobrowolnie ida na rzez.
Zabraklo jednego autora doktora od wygaszania rolnictwa, a takze uczonego autora od wygaszania Polakow co staneli wygaszaczom na drodze.
Ta ksiazka nic nie da, nie otworzy oczu zaslepionym, gdyz ta eksterminacja Polski i Polakow nie byla ukryuwana, kazdy kto mial odrobine oleju w glowie to widzial co sie dzieje,jedynie jak widac po skutkach, tych naoliwionych to w Polsce jakos malo.

Co do eksterminacji Polakow w ostatnim dwudziestoleciui zginela bez wiesci potezna ilosc ludzi.
Spoleczenstwo tym jakos sie nie za bardzo przejmuje bo to zawsze dotyczy kogos innego i nie na ciska na wladze i sluzby.
Dostalem taki o to list.

UWAGA !
SŁUCHAJCIE - NIE JEŹDZIJCIE DO MAXIMUSA W NADARZYNIE!
W UBIEGŁĄ SOBOTĘ W NADARZYNIE PORWALI MOJEJ SIOSTRY ZNAJOMĄ . KOBIETA POJECHAŁA Z MĘŻEM I DZIECKIEM NA ZAKUPY - MĄŻ ZOSTAŁ W SAMOCHODZIE Z DZIECKIEM ONA MIAŁA TYLKO NA CHWILE IŚĆ. PO PÓŁ GODZINY MĄŻ ZACZĄŁ SIĘ NIEPOKOIĆ I DZWONIĆ DO ŻONY LECZ TELEFON WYŁĄCZONY.
SPANIKOWANY ZADZWONIŁ NA POLICJĘ POLICJA PRZYJECHAŁA NATYCHMIAST Z PSAMI ( WIDOCZNIE NIE PIERWSZA TAKA SYTUACJA ).
PSY OBWĄCHAŁY RZECZY KOBIETY I DOTARLI DO JEDNEGO Z BOKSÓW GDZIE - KOBIETA TA BYŁA JUŻ UŚPIONA, ZAPAKOWANA W KARTONIE TO DALSZEGO TRANSPORTU podejrzewają iż po prostu miała być sprzedana do agencji za granicą albo do przeszczepu narządów.... W OSTATNIM CZASIE GINIE DUŻO MŁODYCH DZIEWCZYN... LUDZI I ŚLAD PO NICH GINIE... to wiecie już co się z nimi dzieje... Wystarczy, że dziewczyna idzie na zakupy na bazarek czy takiego maximusa- przymierza ubranie nagle zostaje uśpiona. TO MOGŁA BYĆ KAŻDA Z NAS....

Czy to juz Polska przegonila 4 swiat? jesli to prawda to to jest jakis horror.

Vote up!
8
Vote down!
-3
#1471807

Niemniej jednak sam przyznasz ze to wszystko jest całą prawdą, nie można tego kwestionować, nie ma podstaw;-))))))

Vote up!
4
Vote down!
0
#1471881

Też bym Ci tę książkę przyznał!    :-)

Vote up!
6
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1471816

Jedno jest pewne - samoocenę masz wysoką;)

A MS mówi tu o przegranych. Chciałbym aby wszyscy byli wygranymi, ale książki będą tylko dwie. Postaram się aby było sprawiedliwie ;)

Jeśli ktoś ma pomysł na konkurs, niech pisze PW :D

Vote up!
9
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1471891

No na starość to trzeba się samodowartościować ;-))))))))))))))

Vote up!
4
Vote down!
0
#1471906

książkę juz mam. Oprócz zawartości jest też ładnie wydana z "Polskim Jeżdżcem" Rembrandta na okładce czyli lisowszczykiem.

Vote up!
5
Vote down!
0

hobo

#1472207

 

 

Gawrionie,
 
Myślę, że to będzie bardzo na temat informacja, którą dziś znalazłem w swojej skrzynce pocztowej.
 
Dotykająca tematyką publikacji o której Wspominasz:
 
Wygaszanie Polski.....
 
 ta informacja poniżej,
 
TA
lista, ten spis. Dane osobowe, ze źródła. 
Ze źródeł.
 
Dość szokujące dla mnie było zapoznawanie się z nią. 
Z tymi nazwiskami.
Szczególnie jednym zaskoczony byłem niezmiernie.
 
To nazwisko byłego ministra finansów.
 
Vincent R. ,kontynuatorem był tylko destrukcji zaPOczątkowanej przez POprzednika z ekipy tzw. Mazowieckiego.
 
Pamiętacie ?
 
Zamordowany przez seryjnego samobójcę Św. Pamięci Andrzej Lepper, Vice Premier Rządu Jarosława Kaczyńskiego, zawsze powtarzał:
 
Balcerowicz musi odejść !
 
Wiedział Pan Andrzej Lepper co mówi.
 
Okazuje się, że nazwisko Leszek Balcerowicz, 
 
to ściema i kamuflaż człowieka, który był tym pierwszym pookrągłostołowym inicjatorem wygaszania Polski.
 
  Rzeczywiste nazwisko osobnika się pisze:
 
Aaron Bucholtz
 
 
Zerwij maskę !
 
ujrzysz prawdziwe oblicze człowieka: 
Nazwiska autentyczne (rodowe) niżej wymienionych osób zostały ustalone w oparciu o:
 
 

1) Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW (nr arch. 1/6526/1 - data archiwacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 - data rejestracji Wydz. III-2, SUSW Warszawa).
2) Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
3) Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.

1. Jerzy Albrecht - Finkelstein
2. Amsterdamski - Saul Henrykowski
3. Stanisław Arski - Apfelbaum
4. Stefan Arski - Artur Salman
5. Bronisław Baczko - Gideon
6. Leszek Balcerowicz - Aaron Bucholtz
8. Jan K. Bielecki - Izaak Blumenfeld
9. Bolesław Bierut - Rotenschwanz
10. Alef Bolkowiak - Alef Gutman
11. Michał Boni - Jakub Bauer
12. Jerzy Borejsza - Beniamin Goldberg
13. Wiktor Borowicki - Aaron Berman
14. Marek Borowski - Szymon Berman - jego wuj - Jakub Berman
15. Stefan Bratkowski - Blumstejn
16. Stanisław Brodzki - Bronstejn
17. Jan Brzechwa - Jan Worobiec
18. Ryszard Bugaj - Izaak Blumfeld
19. Zbigniew Bujak - lewy syn rabina Małachowskiego
20. August Chełkowski - Dawid Cnajbaum
21. red. Kamila Chilińska - Halpern
22. Wiesław Chrzanowski - Szymon Knopfstejn
23. Adam Cichocki - Aaron Zigenbaum
24. Włodzimierz Cimoszewicz - Dawid Goldstein
25. Bernard Cukier - Kolski
26. Józef Cyrankiewicz - Izaak Cymerman
27. Marek Czekalski (prezydent Łodzi) - Wachter
28. Tadeusz Daniszewski - Dawid Kirschbaum
29. Ostap Dłuski - Adolf Langer
30. Jan Dobraczyński (pisarz) - Gutmacher
31. Ludwik Dorn - Dornbaum
32. Andrzej Drzycimski - Abraham Engel
33. Lech Falandysz - Aaron Fleischman
34. Arkady Fidler - Efroim Trusker
35. Pawel Finder - Pinkus
36. Aleksander Ford - Liwczyc
37. Władysław Frasyniuk - Rotenschwanz
38. Jerzy Frydberg - Izrael Frydberg
39. Bronisław Geremek - Berele Lewartow
40. Zofia Gomułkowa - Liwa Szoken
41. Henryk Goryszewski - Jakub Glikman
42. Jan Górecki - Muhlrad, dyr. gen. Min. Finansów
43. Wiktor Górecki - Muhlrad,"komandos" z 1968
44. Maria Górowska (sędzia) - Sad lub Berger
45. Halina Górska - Rasa Kugelschwanz
46. Alina Grafowska - Rasa Rotenfisch
47. Hanna Gronkiewicz-Waltz - Haka Grundbaum
48. Ryszard Marek Wroński - Goldberger
49. Wiktor Grosz - Izaak Medres
50. Jacek Groszkowski - Hersz Herszkowicz
51. Leon Halban - Blumenstok, prof. KUL-u
52. Aleksander Hall - Miron Hurman
53. Marian Hemar - jan Marian Herscheles
54. Józefa Hennelowa - Zyta Goldmond
55. Szymon Hirszowski - Szymon Hirsz
56. Józef Hubner - Dawid Szwarc
57. Piotr Ikonowicz - Dawid Goldsmith
58. Henryk Jabłoński - Apfelbaum
59. Jerzy Jakubowski - Miszkatenblit
60. Ludwika Jankowska - Luba Kowieńska
61. Andrzej Jaroszewicz - Aron Samet
62. Piotr Jasienica - Lech Benar
63. Jerzy Jaskiernia - Aaron Aksman
64. Mieczysław Jastrun - Agatstein
65. Tomasz Jastrun s. Mieczysława - Agatstein
66. Kalina Jędrusik - Makusfeld
67. Roman Juryś - Chaim Szacht
68. Jarosław i Lech Kaczyńscy - Kalkstein
69. Ida Kamińska - Rachel, dyr. Teatru Żyd. w W-wie
70. Jan Karski (kurier AK) - J. Kozielewski-?
71. Andrzej Kern - Dawid Ginsberg
72. Jan Kobuszewski - Weisleder
73. adm. Piotr Kołodziejczyk - Robert Cajmer
74. Grzegorz Kołodko - Samuel Hanerman
75. Maria Komar (generałowa) - Riwa Zukerman
76. Janusz Korczak - Henryk Goldszmit
77. Janusz Korwin-Mikke - Ozjasz Goldberg
78. Jerzy Kosiński - Josek Lewinkopf
79. Janina Kotarbińska - Dina Steinberg, ż. prof. Kotarbińskiego
80. Mikołaj Kozakiewicz - Jakub Kleinman
81. Helena Kozłowska - Bela Frisch
82. Stanisław Krajewski - Abel Kaimer
83. Hanna Krall - Haka Rejchgold
84. Krzysztof Król - Aaron Rosenbaum
85. Marian Krzaklewski - Dawid Zimmerman
86. Lucyna Krzemieniecka - Wiera Zeidenberg
87. Edward Krzemień (dziennikarz GW) - Wolf
88. Kunicki - Goldfinger
89. Kazimierz Kuratowski - Kuratow
90. Zofia Kuratowska-Jaszuńska - Goldman
91. Jacek Kuroń - Icek Kordblum
92. Aleksander Kwaśniewski - Izaak Stoltzman
93. Jolanta Kwaśniewska -Konty - Kohn
94. Stanisław Jerzy Lec - Letz de Tusch
95. Janusz Lewandowski - Aaron Langman
96. Olga Lipińska - Fajga Lippman
97. Teresa Liszcz - Rasa Lankamer
98. Jan Lityński - Jakub Leman
99. Lubiejski - Zygielman
100. Łozowski - Salomon Abramowicz
101. Aleksander Łuczak - Dawid Lachman
102. Helena Łuczywo - Chaber (ojciec), Guter (matka)
104. Aleksander Małachowski - Jakub Goldsmith
105. Marek Markiewicz - Samuel Moritz
106. Tadeusz Mazowiecki - Icek Dikman
107. Jacek Merkel - Samuel Nelken
108. Adam Michnik - Aaron Szechter
109. Andrzej Milczanowski - Aaron Edelman
110. Jerzy Milewski - Dawid Machonbaum
111. Leszek Moczulski - Robert Berman
112. Karol Modzelewski - Samuel Mendel
113. Zygmunt Modzelewski - Fischer
114. Jerzy Morawski - Izaak Szloma
115. Stanisław Nadzin - Gutman
116. Stefan Niesiołowski - Aaron Nusselbaum
118. Piotr Nowina-Konopka - Haim Kromer
119. Róża Ochabowa - Grunbaum
120. Andrzej Olechowski - Mosze Brandwein
121. Józef Oleksy - Szymon Buchwio (Łemek)
122. Jan Olszewski - Izaak Oksner
123. Janusz Onyszkiewicz - Jojne Grynberg
124. Jerzy Osiatyński - Szymon Weinbach
125. Janina Paradowska - Rachela Busch
126. Jan Parys - Haim Pufahl
127. Aleksander Paszyński - Finkelstein
128. Mirosława Pażyńska - Srula Kundelman
129. Lesław Podkański - Izaak Freinkel
130. Ezdra Podlaski - Rotenschwanz
131. Kazimierz Pomian - Furman lub Rotenschwanz
132. Radkiewiczowa, żona min. - Ruta Teitsch
133. Helena Radlińska, prof.- Rajchman, Akad.Organ.Sł. Społ.
134. Mieczysław Rakowski - Mojżesz Rak
135. Jan Reguła - Josek Mützenmacher
136. Jan Maria Rokita - Izaak Goldwicht
138. Adolf Rudnicki (pisarz) - Schneider
139. Jan Rulewski - Fikelman
140. Rutkowski Botwin
141. Hanka Sawicka - Szapiro
142. Ryszard Setnik - Szymon Bauman
143. Izabela Sierakowska - Rebeka Sommer
144. Janusz Sityński - Jakub Leman
145. Ernest Skalski - Wilker lub Nimen
146. Skrzeszewski - Fokenman
147. Krzysztof Skubiszewski - Szymon Schimel
148. Władysław Sławny - Rosenberg
149. Antoni Słonimski - Stomma
150. Zenon Smolarek - Izaak Zimmerman
151. Ewa Spychalska - Salome Stein
152. Marian Starownik - Symeon Steinman
153. Stefan Starzewski - Gustaw Szusterman
154. Stanisław Stomma - Szaja Sommer
155. Michał Strąk - Baruch Steinberg
156. Julian Stryjkowski (pisarz) - Pesah Stark
157. Jerzy Stuhr (aktor) - Josek Feingold
158. Hanna Suchocka - Haka Silberstein
159. Bolesław Sulik - Jakub Steinberg
160. Kalman Sultanik - Chaim Studniberg
161. Irena Szewińska (sportowiec) - I. Kirszenstein
162. Stefan Szwedowicz (brat Michnika) - Szechter
163. Roman Szydłowski - Szancer
164. Wiesława Szymborska - Rottermund
165. Paweł Śpiewak - Stinger
166. Bolesław Tejkowski - Benio Tejkower
167. Jerzy Turowicz - Jakow Turnau
168. Stanisław Tuszewski - Salomon Hardnik
169. Magda Umer (piosenkarka) - Humer
(córka zbrodniarza UB)
170. Jerzy Urban - Josek Urbach
171. Mieczysław Wachowski - Jakub Windman
172. Henryk Walczak - Zukerman
173. Lech Wałęsa - Lejba Kohne
174. Dawid Warszawski - Konstanty Gebert
175. Adam Ważyk (poeta) - Wagman
176. Andrzej Werblan - Aaron Werblicht
177. Andrzej Wieczorkiewicz - Hirsz Gelpern
178. Aleksander Wirpsza - Leszek Szaruga
179. Dariusz Wójcik - Dawid Wisental
180. Andrzej Wróblewski - Andrzej Ibislauer
181. Ludmiła Wujec - Okrent
182. Jan Wyka - Leopold Wessman
183. Roman Zambrowski - Rubin Nusbaum
184. Janusz Zaorski - Jakub Bauman
185. Andrzej Zoll - Rojeschwanz, b. prezes Tryb. Konst.
186. Janusz Ziółkowski - Izaak Zemler

Wojskowi

187. gen. Edward Braniewski - Brandsteter
188. gen. Jan Drzewiecki - Holzer
189. gen. Marian Graniewski - Gutaker
190. gen. Wiktor Grosz - Izaak Medres
191. gen. Artur Jastrzębski - Artur Ritter (Niemiec)
192. gen. Grzegorz Korczyński - Kalinowski
193. gen. Leszek Krzemień - Maksymilian Wolf
194. gen. Matejewski - Kugelschwanz
195. gen. Marian Naszkowski - Wasser
196. gen. St. Popławski - Siergiej Grochow (Rosjanin)
197. gen. Karol Świerczewski - Walter Goltz lub Tenenbaum
198. gen. Leon Turski - Tennenbaum
199. gen. Mieczysław Wągrowski - Izaak Pustelman
200. gen. Tadeusz Wilecki - Wałłach
201. gen. Zarako-Zarakowski - Zarako, Nacz. Prok. WP
202. gen. Janusz Zarzycki - Neugebauer
203. płk Michał Bron - Bronstein, prac. MSZ
204. płk dr Charbicz - Marek Heberman, kom.Szpit.Woj.,Warszawa
205. płk Otto Fiński - Finkenstein, szef sztabu "Służba Polsce"
206. płk Garbowski - Caber lub Gruber, d-ca dyw.
207. płk Gradlewski - Goldberg, GZP WP
208. płk Mieczysław Kowalski - Kohn
209. płk Anatol Liniewski - Liberman, prac. ASG
210. płk Rosiński - Rosenberg, DOW
211. płk Rotowski - Rotholtz, szef Zarz. Sł. Techn. WP
212. płk St. Sokołowski - Szabat, prac. WAP
213. płk Paweł Solski - Pinkus, szef Sł. Samoch. WP
214. płk Szulczyński - Szulcynger, d-ca pułku
215. płk Wł. Tykociński - Tikotiner, attache wojsk.
216. płk Wadlewski - Waldman, dyr. Dep. Wojsk. w Min. Zdrowia
217. płk Żarski - Silberstein, prac. WAP
218. ppłk Jerzy Bryn - Izrael Alter, prac. MSZ
219. ppłk Jan Dolanowski - Dollinger, DOW
220. ppłk Adam Łaski - Gutbrot, prac. ASG
221. ppłk Henryk Zieman - Zysman, DOW
222. mjr Roman Domanski - Rosenstand, DOW
223. mjr Marcel Kot - Abram Sterenzys
224. mjr Józef Śliwiński - Flaumenbaum, szef Wyd. "Służba Polsce"
225. mjr Henryk Umiński - Keff
226. Filip Berski - Badner, prokurator wojskowy
227. Kazimierz Golczewski - Bauman, Nacz. Prok. Wojsk.
228. sędzia Franciszek Kapczuk - Natanel Frau, Sąd Wojsk. Wrocław
229. Maksymilian Litiński - Lifszyc, Nacz. Prok. Wojsk.
230. Lubiejski - Zygielman, II Zarząd
231. Jakub Lubowski - Chase Smen, prok. Dep. Sł. Spraw.
232. Jan Orliński - Unterweiser, Prok. Wojsk.
233. Henryk Podlaski - Fink, Nacz. Prok. Wojsk.
234. Rajski - Rajgrodzki, II Zarząd
235. Roman Rawicz - Vogel, Najw. Sąd Wojsk.
236. Henryk Trojan - Adler, II Zarząd
237. Henryk Walczak - Zukerman
238. Zagórski - Winter, II Zarząd
239. Arnold Załęski - Załkind, prac. Prok. Wojsk.

Pracownicy MSW

240. gen. Józef Hübner - Dawid Szwarc
241. gen. Matejewski - Kugelschwanc
242. gen. Miecz. Moczar - Mykoła Demko (Ukrainiec)
243. Gen. Julian Polan - Harasim, morderca sądowy
244. gen. Roman Romkowski - Natan Grinspan-Kikiel
245. gen. Józef Maria Różański - Rosenzweig
246. płk Leon Andrzejewski - Ajzen Lejb-Wolff, dyr. Gabin. Ministra
247. płk Bielecki - Moniek Buchman, szef WUBP Kraków
248. płk Julia Brystiger - Prajs
249. płk Górecki - Goldberg, dyr. Depart. IX
250. płk Mieczysław Mietkowski - Mojżesz Borowicki, doradca MSW
251. płk Orłowski - Kugelschwanz
252. płk Marian Reniak - Marian Strużyński
253. płk Józef Różański - Josek Goldberg, dyr. dep. MBP
254. płk Sienkiewicz - Lewi, dyr. depart.
255. płk Szeryński - Szhnkman, prac. MBP
256. płk Józef Światło - Izaak Fleischfarb, z-ca dyr. depart. X
257. ppłk Helena Wolińska-Brus - Ochsmann
258. mjr Adam Kornecki - Dawid Kornhendler, szef WUBP Kielce
259. Antoni Alster - Nauman, v-ce szef MBP
260. Barbara Giller - Basze Lea, prac. MBP
Lista znanych Żydów mających wpływ na rządy w Polsce ( alfabetycznie)
1. Jacek AMBROZIEWICZ b. szef URM u Mazowieckiego
2. Bogusław BAGSIK aferzysta, ukradł 4.5 mln.dol.
3. Leszek BALCEROWICZ b. V-Premier, Min. Finansów
4. Ryszard BUGAJ Przew.UP-zbiorow żyd.-kom.
5. Zbigniew BUJAK Unia Pracy, agent w NSZZ "Solidarność"
6. Juliusz Jan BRAUN Unia Wol., Przew.Sejm.Kom.Kult.
7. Michał BONI b. Min. pracy, liberał
8. Bogdan BORUSEWICZ Unia Wolności
9. Jan Krzysztof BIELECKI b. Premier RP, Unia Wolności
10. Marek BOROWSKI V-Premier, Minister Finansów
11. Andrzej CELINSKI Unia Wolności
12. Jerzy CIEMNIEWSKI Unia Wolności
13. Elżbieta CHOJNA-DUCH V-Minister Finansów
14. Wiesław CHRZANOWSKI b. Marszałek Sejmu, przew.ZChN
15. Izabela CYWINSKA b. Min. Kultury
16. Kazimierz DEJMEK Minister Kultury
17. Ludwik DORN Przew.. Poroz. Centrum
18. Andrzej DRAWICZ b. Prezes Radiokomitetu
19. Marek EDELMAN sztandarowa postać dział. Żydów
20. Lech FALANDYSZ z-ca Szefa Kancelarii Prezydenta
21. Dariusz FIKUS Red. Nacz.RZECZYPOSPOLITA
22. Wlasyslaw FRASYNIUK Unia Wolności
23. Aleksander GAWRONIK aferzysta
24. Bronisław GEREMEK U.W. główny ideolog Antypolonizmu.
25. Hanna GRONKIEWICZ-WALZ Prez. Narod. Banku Polskiego
26. Aleksander HALL Przew. Partii Konserwatywnej
27. Bogdan JASTRZEBSKI Wojewoda Warszawski
28. Andrzej JONAS Przew. Unii Wydawców Prasy
29. Jarosław KACZYNSKI Przew. Porozumienia Centrum
30. Lech KACZYNSKI b.Prezes Najw.Izby Kontroli
31. Wiesław KACZMAREK Min.Przekszt.Wlasnosciowych
32. Stefan KAWALEC b. Dyr.w Min.Finans. Bank Śląski
33. Bronisław KOMOROWSKI b. Wicemin. Obr. Narodowej
34. Marian KRZAK Przew. Zw. Bankow Polskich
35. Piotr NOWINA KONOPKA Unia Wolności
36. Waldemar KUCZYNSKI b. Min.Przek .Własności
37. Zofia KURATOWSKA V-Marszalek Sejmu U.W.
38. Jacek Kuroń 1948 Szczecin likw. ZHP, członek KC PZPR, organizator czerwonego harcerstwa
39. Krzysztof KOZLOWSKI b. Minister Spraw Wewnętrznych
40. Aleksander KWASNIEWSKI były czl.KC PZPR, przew.SLD
41. Barbara LABUDA Unia Wolności
42. Jan LITYNSKI Unia Wolności
43. Bazyli LIPSZYC b. doradca Min.Finansow
44. Janusz LEWANDOWSKI b. Min. Przekszt. Wlasn.
45. Wojciech MANN właściciel Radia KOLOR
46. Ewa LETOWSKA b. Rzecz. Praw Obywatelskich
47. Maciej LETOWSKI zastępca red. naczelnego LAD-u
48. Krzysztof MATERNA współwłaściciel Radia KOLOR
49. Tadeusz MAZOWIECKI b.Prem., b.Przew. Unii Wolności
50. Adam MICHNIK Red. Nacz. GAZETY WYBORCZEJ
51. Wojciech MACIAG b. Wiceminister Finansów
52. Aleksander MALACHOWSKI V-Marszalek Sejmu,Unia Pracy
53. Witold MODZELEWSKI Wiceminister Finansów
54. Tomasz NALECZ Unia Pracy
55. Piotr NAJMSKI Przew.Klubu Atlantyckiego
56. Marek NOWICKI Kom. Hel. Praw Czlowieka
57. Malgorzata NIEZABITOWSKA b.Rzecz.Pras.Mazowieckiego
58. Michał OGOREK twórca Antypolonizmu
59. Janusz ONYSZKIEWICZ b. Min.Obr.Nar., Unia Wolności
60. Jerzy OSIATYNSKI b. Min. Finansow,Unia Wolności
61. Daniel PASSENT publicysta
62. Aleksander PASZYNSKI b. Minister Budownictwa
63. Andrzej POTOCKI Rzecz. Pras. Unii Wolności
64. Danuta PIONTEK byznesmenka, Part. Suchock.
65. Mieczyslaw RAKOWSKI b.I.Sekr.PZPR, b.Prem.PRL
66. Alicja RESICH-MODLINSKA prezenterka w TVP
67. Jan Maria ROKITA b. szef URM, Unia Wolności
68. Wiesław ROZLUCKI Prezes Gieldy Pap. Wartosciowymi
69. Jan RUTKIEWICZ Burmistrz W-wa Srodmiescie
70. Tadeusz ROSS twórca Antypolonizmu
71. Ireneusz SEKULA aferzysta, b. V-Premier PRL-u
72. Ernest SKALSKI z-ca Red.Nacz. GAZETY WYBOR.
73. Krzysztof SKUBISZEWSKI b. Min. Spraw Zagranicznych
74. Marek SIWIEC Krajowa Rada Radiofonii I TVP
75. Andrzej SZCZYPIORSKI Literat, twórca Antypolonizmu
76. Hanna SUCHOCKA b. Premier, Unia Wolności
77. Marcin SWIECICKI b.czl.KC PZPR,Prez.W-wy, UW
78. Jacek SERYUSZ-WOLSKI Integracja d/s Europejskich
89. Tadeusz STRYJCZYK b.Min.Przem.,doradca Suchockiego
80. Grazyna STANISZEWSKA Unia Wolności
81. Szymon SZURMIEJ Przew.Sw.Federacji.Zydow Polskich
82. Anna SZULC Prezenterka TVP
83. Ewa SPYCHALSKA Przewodn. OPZZ
84. Jacek TAYLOR Unia Wolności
85. Jerzy TUROWICZ sztandarowa postać Żydów w Posce
86. Witold TRZECIAKOWSKI b.Min.w rzadzie Mazowieckiego
87. Jerzy URBAN b.Przew.Radiokom.,b.Rzecz.Pras .
rzadu PRL,red.nacz.tygodnika NIE
88. Kazimierz UJAZDOWKI Koalicja Konserwatywna
89. Janusz WAISS wspolwlasciciel Radia "ZET"
90 Piotr WIERZBICKI red. nacz. GAZETY POLSKIEJ
91. Andrzej WIELOWIEJSKI Unia Wolności
92. Henryk WUJEC Unia Wolności
93. Andrzej WOYCIECHOWSKI wlasciciel Radia "ZET"
94. Wojciech ZIEMBINSKI Str.Wiern.Rzeczypospolitej,
agentura zydowsko - niem.
95. Andrzej ZAREMBSKI b. Rzecz.Pras.Kr.Rady Rad.i TVP
96. Andrzej ZOLL Przew. Trybun. Konstytucyjnego.

Liste sporządzono na podstawie Kartoteki Ludności Centralnego Biura Adresów MSW. Nr arch.: 1/6526/1; Data Arch.: 9.07.1984r.; Organ Rej.: Wydz. III-2SUSW W-wa;Nr Rej:. 14750-99;Data Rej.: 29.06.1969r.

I CIEKAWOSTKA DLA WYTRWAŁYCH J)

4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów - według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.
Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.
Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.
Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze "zydokomuny" terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości "pracowników" i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.
Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.
W 1989 przeprowadzono "holocaust" na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj "prywatyzacja" i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.
Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.
Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to - tez, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.
Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w "zydokomunie", a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).
Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.
Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z conajmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). "Gazeta Wyborcza" i "Nie" to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.
Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie są zinfiltratrowane przez manipulatorów żydowskich.
2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.
Plany Żydów:
- wyniszczyć kraj finansowo;
- pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
- zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało "za chlebem";
- "oczyścić" kraj z inteligencji patriotycznej;
- wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
- zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.
Opracował
Ryszard Nowak
http://naparkiecie.pl/ftopic12022.html

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1471808

Armagedon

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1471824

Brzęczykiewicz?

Vote up!
3
Vote down!
-1

hobo

#1471862

Zadaniem Balcerowicza było przygotowanie Polski na skolonizowanie przez zagraniczny, uprzywilejowany kapitał - niestety taka prawda. Kosztem rodzimych, dyskryminowanych przedsiębiorców.

Vote up!
9
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1471893

Ja o tym wiedziałem Gawrionie. Nie wspominałem, że on sikawkowym gasicielem tylko, z prostej przyczyny.

Sądziłem, że to wszem wobec znana oczywistość.

W Naszej Polsce, niestety od 45 roku. Od zakończenia II Światowej wajny,

wszystkie prawie ścierwa "rządzące", wcześniej czerwone, teraz farbowane lisy, chodzą na smyczach ciemnych sił ze Wschodu i Zachodu.

Wyjątkiem był tylko Rząd Pana Premiera Jana Olszewskiego, obalony tamtej czerwcowej nocy,

przez agenturę bolkowo - kiszczakową,

z Wolskim agentem, ruskim bandytą w tle,

oraz Czas Prezydentury Św. Pamięci Lecha Kaczyńskiego, zamordowanego nad Smoleńskiem, przez te same siły, tylko inaczej.

Balcerowicz vel Bucholtz, był tylko wykonawcą planu Sorosa, i tego drugiego, jak mu tam, z tym samym rodowodem.

Czyli klasyczne 2 + 1.

Czyli tych dwóch dyrektywy, w życie wcielał ten trzeci.

gasiciel.

 

toczka w toczkę !

zera POtrafią tylko niszczyć...

 

Co widać, słychać i czuć.

 

a bredzisław bredzi jeno o 25 latach wolności.....

 

Himalaje kretyństwa.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1471948

Żeby wyleczyć trzeba znać diagnozę, bo skuteczne leczenie od niej zależy. A pacjent musi wiedzieć, co mu jest. Inaczej nigdy z łóżka nie wyjdzie.

Vote up!
16
Vote down!
0

kassandra

#1471809

musi chciec leczenia, troche sie tez postarac zeby samemu pomoc sobie,lub szukac pomocy.
Ale najpierw trzeba chciec, a nie tylko glosno cierpiec i narzekac.

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1471870

Obawiam się, że na tej liście są pomieszane różne nazwiska; choc pochodzenie niektórych osób jest powszechnie znane a czasami mniej oczywiste.

Np. Balcerowicz, którego serdecznie nie cierpię, za jego "reformy" niszczące polską gospodarkę. Mieszkał z rodziną w Toruniu jako chłopiec (pod nazwiskiem Balcerowicz), rodzice mieli na przedmieściu Mokre gospodarstwo. Dwie moje znajome, jako dziewczynki kupowały tam mleko. Podobno Żydzi nie zajmowali się pracą na roli?

A co z Macierewiczem? Wczoraj czytałam na NP o jego pochodzeniu z danymi do sprawdzenia. Nie wiem jaką rolę odegrał w wygaszaniu wojska, ale powszechny pobór wojskowy zlikwidował dopiero Tusk. I to jego rząd odmówił tarczę rakietową.

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1471811

Prezentacja książki "Wygaszanie Polski 1989-2015"

https://search.yahoo.com/search?p=+Wygaszanie+Polski&ei=UTF-8&fr=chrf-yff34

Vote up!
7
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1471815

Na pewno pozycja warta przeczytani przez każdego Polaka. Wygaszanie Polski przez PO trwa i będzie trwało jeżeli ta sitwa fałszerstwami i korupcja znów utrzyma władzę...niestety obawiam się,że kolejne wybory będą już wtedy zbędne...

Vote up!
10
Vote down!
0

Yagon 12

#1471823

Polacy wyciagna zelazo i to bedzie koniec tych tlustych misiow! Nigdy nie zostaniemy niewolnikami tej czerwonej bandy!

Vote up!
11
Vote down!
0

ronin

#1471828

To jest ten czas, by pokazać swoje credo, co do wiary i Ojczyzny, lub zostać niewolnikiem, albo emigrować.

 

 

Stop dla wygaszania i niszczenia Polski

Vote up!
7
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1471835

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika lutek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pozdrawiam

Lutek
Tankuję na Łukoilu

#1471833

O ile dobrze usłyszałam, to w Polsce mają się dobrze przynajmniej 3 agentury: rosyjska, niemiecka i izraelska. Każda ciągnie w swoja stronę. Co do rosyjskiej to skądś musiał się wziąc kontrakt gazowy z najdroższym w Europie gazem dla Polski (łacznie z umorzeniem opłat za przesyłanie  na sporą kwotę). Ktos wymyslił przejście bezwizowe w Kaliningradzie i ktoś wybudował najeźdźcom sowieckim pomnik w Ossowie.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1471840

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika lutek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pozdrawiam

Lutek
Tankuję na Łukoilu

#1471866

Za mało Gomuła z Moczarem, tych pejsatych odesłali do Izraela. oj za mało.

Teraz są z tego problemy, obsiedli Polskę, jak muchy na gównie.

Unia Wolności, Unia Demokratyczna, a dziś PO, o to wylęgarnia tego pejsatego robactwa, i wraz z ludowymi pijawkami z PSL, doprowadzają do wygaszania i niszczenia Polski.

Stop dla wygaszania i niszczenia Polski

Vote up!
6
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1471841

 

 co Ty taki 
"mądry " jesteś ?

Inaczej.

 

Ruska agentura w Polsce od czasów carskich.

Od zawsze siedzi i od zawsze kręci w Polsce swoje ruskie lody zza "firanek"

Wspomnij niejakiego Repnina.

Dziś to nic nowego jest . To tylko kontynuacja.

 

A ruskie też od zawsze w tę samą trąbkę duli co niemiaszki.

 

na smyczy dziś mają tego ("polskiego") psa.

 

Te dwie nacje organicznie z sobą związane . Zrośnięte od wieków są w jedno monstrum, którego celem rwanie i niszczenie Polski jest.

Pozaglądaj sobie szanowny Lutek w czas pozaprzeszły, Historią zwany i znajdziesz multum dowodów na to.

Czepiasz się Niepoprawnycj, że widzą agenturę.

Bo widzą. 

 

JAK JEST !

 

Ty niedowidzący ?

 

Caryca Katarzyna kiedyś była, ruska.

Niemra  rodem ze Stettin !

 

Wpadła mi  w oko swego czasu informacja, że w tamtym, "katarzyńskim" czasie

do 90% !

ruskiej kadry oficerskiej, technicznej, w  carskiej armii było

NIEMCAMI ! 

 

300 000  tysięczna ruska, krasna armia przez dziesięciolecia okupwała Polskę po 45.

 

Cała PZPR, to byli ruskie agenci !

 

LWP z niejakim "Wolskim" na czele to zbrojne ramie było sowietów . Krasnej ruskiej armii.

 

A ona sama wszędzie miała swych psów i agentów !

Wszędzie panie Lutek.

Okopanych, przemalowanych, farbowanych lisów.

 

Pamiętam w szkole, gdzie chodziłem kiedyś, ruskiego uczył nas tow. major.

Kobus mu było.

Czasem pojawiał się na lekcjach w mundurze. Zawsze po polsku gawarił z paskudnym ruskim akcentem.

Często  wybywał z lekcji na jakieś dokształty,

( jednostka wojskowa była po drugiej stronie ulicy )

śledztwa, szkolenia, czy coś tam. Nie wiem. Jeden z kolegów zawsze był dobrze poinformowany, gdzie pan major Kobus wybywa.

 

Ty tu kolego Lutek z pretensjami do Niepoprawnych. Nieładnie,

oj nieładnie.

 

Po 89 gdy bolek "wyprowadził" krasną armię z Polski po pierestrojce, nie dotknął 5000 tysięcy ruskich agentów, które taże armija "porzuciła" jak smocze jaje w priwiślanskiej obłasti.

 

Przemalowanych, udających Polaków. Zostawionych do wykonywania ruskich zadań i realizowania ruskich celów w Polsce. Do destrukcyjnycvh celów w Polsce kolego Lutek..

Ruska destrukcja w Polsce kolego Lutek od zawsze w parze szła z niemiecką destrukcją.

bolek w Moskwie będąc postulowal zniesienie granicy z Niemcami. 

 

A inny z Niemców, nie pamiętam nazwiska, prominentny, nie tak dawno, bredził o tym, że Niemcy sąsiadami Rosjii są.

Polska dla tych s.........s ....ów nie istnieje.

 

Interesy liczą się tylko ruskie i niemieckie !

 

Ty masz pretensję do Niepoprawnych, że tu widzą wszędzie ruskich agentów ???

Bo widzą kolego Lutek,

JAK JEST !

bo ruscy agenci są wszędzie w Polsce, podobnie w jak wszędzie pełno innostrannych.

 

A żaden jednak z tych bydlaków nie ma na czole wypisane, że on ruski agent.

Choć facjaty maja takie trochę wskazujące.....

 

Poznać można ich po tym co robią i po tym co mówią.

 

Zejdź z Niepoprawnych szanowny Lutek !

 

Ruska agentura jest wszędzie !

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1471877

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika lutek został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pozdrawiam

Lutek
Tankuję na Łukoilu

#1471898

i wielu innych zadaniowych borusewiczów

oni teraz w pierwszym szeregu, na ruskich smyczach !

no i  "rządzi" 

ruska agentura.

 

Nie widać z Twojej perspektywy ?

Po to właśnie "rządzący" krulbul bredzisław wjechany był ruskimi serwerami pod żyrandol.

 

Po smoleńskiej zbrodni.

Po tym krwawym zamachu stanu.

Krwawym przejęciu władzy w Polsce, przez psów ruskich, POszustów tuskowych:

 

 

Po to było kolego Lutek przekazanie śledztwa w ruskie tylko ręce i "śledzenie" MAKowe.

do dziś !

przez złych szelągów i inne laskowe śmiecie.

 

Po to leśne dziadki z tzw. PKW, na dokształty do Moskwy jeżdżą, by wszystko było po uważaniju Moskwy właśnie.

I innostrannych.

agentur.

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1471932

Żeby to dotyczyło tylko lesnych dziadków, w końcu by wymarli jak dinozaury.  Ale  w Polsce można kształcic bezkarnie agentów wpływu np. fundując im stypendia na UW.

Doktoranci pułkownika Putina 

 

http://www.rp.pl/artykul/627307.html

Niestety nie potrafię tego zmniejszyć.

Ale myslę, że tacy stypendyści będą musieli okazać wdzięczność, założy im sie teczki personalne w KGB i zawsze można ich będzie szantażować.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1471949

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

A Merkelowa ma na biurku portret carycy Katarzyny.Pozdrawiam Ciebie i Lutka też...bo myślę ,że on tak z miłości do Polski:-)

Vote up!
4
Vote down!
-6

Verita

#1471904

Piszesz z założenia że książka jest zła i „takie książki powinny być zakazane a nie promowane”. Piszesz w poprzednim wpisie że problem jest w braku odpowiedzialności i bezkarności tych, którzy tego rozmontowywania Polski się dopuszczają. To jest fundamentalna sprawa i ciekaw jestem czy książka odpowiada na to pytanie?” Nie pytaj o to czy książka na to odpowiada ale ją przeczytaj.  W innym miejscu piszesz że „Nadchodzące wybory prezydenckie nie są w stanie niczego zmienić. Niezależnie od tego czy wygra Duda, czy Komorowski.” W tym wpisie piszesz „Nie jest bowiem tak, że Polska znajduje się już w sytuacji bez wyjścia, zdana na cudzą łaskę lub niełaskę, że nie ma w tym kraju ludzi, którzy potrafią zaradzić postępującemu złu.” Jeżeli ci to pomoże to wiedz że tak jak Ty ja też miałem chorą duszę, przez rozczarowania i zdrady ludzi przedstawiających się jako prawicowi, ale znalazłem na tą chorobę lekarstwo. Jest nią modlitwa za ojczyznę a konkretnie RÓŻANIEC. Podaję tutaj adres gdzie można się przyłączyć:  www.niedziela.pl/dzial/111 Polecam wszystkim.
Rozczarowania spowodowały że przestałem ufać w ciemno ludziom, lecz pomogły mi bardziej zaufać Panu Bogu i orędownictwu Maryi.

Gorzkie lekarstwo jest lepsze niż słodka trucizna.

Pozdrawiam 

Vote up!
7
Vote down!
-1

trzeźwy

#1471874

wszystkich podżegaczy wojennych, którzy resztki patriotycznej młodzieży najchętniej posłaliby na wytracenie w bezsensownej

wojnie na Ukrainie. I jest ich sporo tu na "NP". Ta pro-wojenna sitwa jest w istocie komórką wrogiej Polsce agentury na, którą

tak chętnie się powołuje gdy brak argumentów a "pałowanie" nie spełnia swojej roli.

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-5

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1472063

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika bursztyn został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

W pełni zgadzam się z tym, co piszesz.

Szkoda, że adresaci Twojego wpisu nie mają odwagi przyznać sie, że sercem i myślą popierają bula i jego brygadę.

Przecież to widać.

Dlaczego patriotów nazywają  agentami Putina?

Dlaczego jest atak na narodowców i Grzegorza Brauna?

Dla odwrócenia uwagi od nikczemnych zdrajców Polski?!

Co ciekawe? NIKT I NIC nie jest w stanie zarzucić opluwanym osobom.

Po prostu mają teraz biegunkę. Zatrucie POkarmowe, które objawia się już nie tylko pełnymi pampersami, ale i z gęby ulewających się rzygowin nie są już w stanie powstrzymać.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

 

PS.

Jest tu ToWarzystwo samych swoich, a dla niepoznaki portal ma nazwę "Niepoprawni".

 

Vote up!
3
Vote down!
-7

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1472069

// dla niepoznaki portal ma nazwę "Niepoprawni".//

Czyli jesli tak twierdzisz, to lepiej by portal zmienił się na "Poprawni.pl" i każdy ale to każdy gdy tylko nie zgadza się np. z Bibrusem czy innym "autorytetem", to.............. szaleniec, odmieniec, a najlepiej to głupiec. Wszystko mamy akceptować, zgadzać się z autorem notki lub komentarzem i wpisywać jeden tekst:

Yes,Yes,Yes

niezła "diagnoza"

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1472070

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika bursztyn został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tak się dziwnie składa, że natychmiast pojawiła się cała "brygada" dyżurnych pałowników.....

Dobrze, że jest możliwość zobaczenia, kto jest na portalu.

Uważanie forumowiczów za nierozgarniętych nie jest zaletą.

Pytam:

 

KTO I CO MOŻE ZARZUCIĆ GRZEGORZOWI BRAUNOWI??????

KTO I CO MOŻE ZARZUCIĆ RUCHOWI NARODOWEMU.

KIEDY ZDRADZILI I W JAKI SPOSÓB ZDRADZILI POLSKĘ LUB POLAKÓW?

DLACZEGO NIE LUBICIE V. ORBANA?????

DLATEGO , ŻE WZIĄŁ ZA PYSK ZŁODZIEI, URATOWAŁ OD NĘDZY WĘGIERSKI NARÓD I POGONIŁ BANKSTERÓW???

DLATEGO, ŻE ZABRONIŁ SPONSOROWANIA ŁŻE - MEDIÓW PRZEZ ZAGRANICZNYCH "DOBROCZYŃCÓW"???

 

 Pan Grzegorz Braun  i RN nie raz na tym portalu dostawali "wpisowe cięgi".

Ot, bez przyczyny, bez uzasadnienia tak, jak są pałowani nocą zza węgła NIEPOKORNI forumowicze.

Ślepcem nikt nie jest.

Bawcie się dobrze i w sosie własnym.

Możecie mieć po kilkanaście nicków, żeby tępaki i nowicjusze myśleli, że to kwitnący, w pełnym rozbiegu, popularny, chętnie odwiedzany  i rozwijający się portal.

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-7

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1472074

// KTO I CO MOŻE ZARZUCIĆ GRZEGORZOWI BRAUNOWI?????? //

O jakich tu zarzutach mowa ? to że ktoś nie ma zamiaru głosować to jest to zarzut

//KTO I CO MOŻE ZARZUCIĆ RUCHOWI NARODOWEMU.//

Jak każda organizacja czy partia podlega subiektywnej ocenie danego komentatora, to jego wilcze prawo

// KIEDY ZDRADZILI I W JAKI SPOSÓB ZDRADZILI POLSKĘ LUB POLAKÓW? //

jakis konkretny wpis,czy komentarz, to wtedy można by na to pytanie odpowiedzieć

// DLACZEGO NIE LUBICIE V. ORBANA?????//

lubieć to można żone,przyjaciółkę, psa,kota, etc. A polityka można oceniac i tylko tyle

 

// DLATEGO , ŻE WZIĄŁ ZA PYSK KOMUNĘ, URATOWAŁ OD NĘDZY WĘGIERSKI NARÓD?

 

DLATEGO, ŻE ZABRONIŁ SPONSOROWANIA ŁŻE - MEDIÓW PRZEZ ZAGRANICZNYCH "DOBROCZYŃCÓW"//

Czy ktoś to tu zanegował, proszę o przykłady ale tylko związane z tym "zarzutem", nie inne

 

Cięgi otrzymuja wszyscy kandydaci na prezydenta, jedni mniej inni wiecej w zależnosci kto i co pisze

 

Bursztyn -ko, na temat wielu nick-ów czy stawiania ocen napisaliśmy tu setki razy, jest jak jest i nie warto do tego wracać, co miałoby sie tu zmienić. Najpierw dowody (nic-ki) potem dyskusja,

 

Pozdrawiam

 

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1472076

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika bursztyn został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Opisałam swoje spostrzeżenia.

Póki co, takie prawo mam i proszę mi go nie odbierać.

Rozumiem,że podczas "gry w durnia" (a taką grę tutaj się prowadzi, co jest widoczne gołym okiem) nie jest wygodny spostrzegawczy przeciwnik.

Zauważyłam też, że forumowicze z kompleksami intelektualnymi nie żałują gorzkich słów, a nawet obelg pod adresem innych, którzy opisują fakty i przypominają sytuacje sprzed lat.

Vote up!
2
Vote down!
-7

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1472081

// Póki co, takie prawo mam i proszę mi go nie odbierać.//

Własnie dlatego jest forum Niepoprawni.pl by nikomu to do głowy nie przyszło, znam inne portale gdzie krytyczne uwagi są przez samych blogerów natychmiast usuwane, a niech najlepszym tego przykładem bedzie przytaczany tu przez Ciebie Bibrus.

Tu mu to niestety nie przejdzie i bardzo dobrze

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1472087

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika bursztyn nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Popularne portale prowadzone przez zawodowych dziennikarzy są uwalniane od trolli.

Tam nie tylko redakcja reaguje, ale też i forumowicze.

Bardzo możliwe, że trolle z innych portali tutaj występują pod postaciami niewiniątek.

Ale nie mój to problem.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
5
Vote down!
-8

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1472092

Chcesz polemizować z bursztynem vel Reszka? I uważasz, że jest to partnerka do dyskusji? Nic bardziej błędnego!

Ta osoba potrafi tylko insynuować, pomawiać i obrażać innych Użytkowników NP (vide: lipiec 2014). Za swe oszczerstwa i wulgarne epitety nigdy nie przeprasza. Uważa, że nie ma za co przepraszać. Mało tego, - to ona czuje się obrażana przez innych.. Po prostu zachowuje się tak, jak pospolity prostak i cham. Radzę Ci omijać komentarze tej diabelskiej postaci w ludzkiej skórze jak najdalej, bo tylko patrzeć, jak padniesz jej ofiarą.

 

Pozdrawiam,

Vote up!
6
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1472089

Staram sie "wyjasnić" wszelkie wątpliwości i zarzuty, które uważam za zbyt jednostronne.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1472091

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jan patmo nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A jaką to zastosować skuteczną kurację na te wszystkie przypadłości, a raczej na nieuleczalne choroby, którym na imię Grzegorz Braun, narodowcy, czy też na szczególnie zaraźliwą "chorobę węgierską"?!

Jest się nad czym głowić!

Vote up!
1
Vote down!
-5

jan patmo

#1472085

Czyżby aż tak się bardzo obruszyli znachorzy, którzy aplikują wszelkie dostępne środki w celu zwalczenia wspomnianych wyżej chorób, w tym szczególnie zaraźliwej "choroby węgierskiej"?

Polaku, lecz się sam!

Vote up!
1
Vote down!
-4

jan patmo

#1472140

pożytek

 

widać jak się tu każdą dziurą

wciska lewacki ćwok i cham

po minusach co oni stawiają

taki też z tego pożytek mam

 

PS I nie tylko ja mam taki pożytek!

Vote up!
2
Vote down!
-1

jan patmo

#1472217