πάντα ρει και ουδέν μένει..

Obrazek użytkownika Gawrion
Ogłoszenie

Szanowni Blogerzy, Komentatorzy i Czytelnicy. W związku z tym, że w serwisie pojawiają się coraz częściej wpisy i komentarze szkalujące moje dobre imię, naruszające moje dobra osobiste, chciałbym sprostować informacje jakie pojawiły się w dzisiejszym wpisie Budynia78.

1. " Dziś nasza witryna jest praktycznie sparaliżowana, zarówno od strony technicznej, jak i z punktu widzenia moderacji." Witryna nie jest sparaliżowana od strony technicznej oraz moderacyjnej. Faktycznie odebrałem uprawnienia jednemu z moderatorów na skutek wielokrotnego, udowodnionego złamania przez niego zasad moderacji poprzez manipulację kontami użytkowników, nierówne traktowanie użytkowników portalu.

2. "Niestety, nic nie trwa wiecznie. Na dziś nie mamy już prawie żadnego wpływu na to, jak wygląda portal, który współtworzyliśmy. Nie chcąc dalej prowadzić niepotrzebnej nikomu wojny, a zarazem nie mogąc już się porozumieć, postanowiliśmy rozpocząć pracę nad własnym projektem. Nie jest to dla nas decyzja łatwa, nie jest to też decyzja dobra – jest to po prostu jedyna możliwa decyzja. " Pacta sunt servanda. W 2009 roku założyciele serwisu zawarli umowę w której były określone ramy i zasady funkcjonowania poszczególnych komórek organizacyjnych portalu. W 2013 r. umowa została złamana poprzez podjęcie żywotnych dla portalu decyzji przez jednego z Redaktorów. Ciała przewidziane do zarządzania portalem przestały funkcjonować, a prawdziwe funkcje zarządcze zaczęła pełnić nieformalna grupa złożona z części Redaktorów. Po moim wielokrotnym nawoływaniu do realizacji tej umowy (około pół roku) lub ewentualnej racjonalnej zmiany umowy (przy jednogłośności założycieli - tak przewiduje umowa z 2009 r.) przyszedł dzień, w którym muszę uznać umowę za zerwaną, choć dziś ostatni raz (naiwnie) wezwałem członków założycieli do realizacji umowy.

3. "Przeciwko sobie zupełnie obcą nam wizję tego miejsca, jaką ostatnio zaproponował nasz kolega Gawrion." Jest to kłamstwo. Nowa wizja i przede wszystkim nowa praktyka pojawiła się wraz z odejściem od umowy z 2009 r. oraz przejściem zarządzania portalem w bliżej nieokreślone ręce. Misja, która mi przyświeca nadal wygląda tak samo (http://niepoprawni.pl/page/o-nas). O ile będzie mi dane nadal tworzyć niepoprawnych, to założenia portalu nadal zostaną takie same jakimi były w 2008, 2009 r. Głównym celem będzie nadal tworzenie niezależnego miejsca wolnej wymiany myśli, poglądów, opinii i informacji, do którego nie sięgałyby - wszechogarniające główny nurt polskich mediów informacyjnych - manipulacja, fałsz, kłamstwo i cenzura. Nadal chciałbym aby była tu promowana tradycja, patriotyzm, prawda informacyjna, prawda historyczna dotyczącą Polski, niemniej "promocja" nie oznacza z drugiej strony cenzury i manipulacji. Inaczej w misji stałoby "propaganda" zamiast "promocja".

4. "Chcemy wierzyć, że wciąż dążymy do jednego celu. Mając jednak na pokładzie wielu pasażerów nie będziemy wyszarpywać sobie z rąk kierownicy – wsiądziemy po prostu do innego samochodu. Mamy nadzieję, że razem z przynajmniej częścią z Was." Kierownica została wyrwana ponad pół roku temu poprzez działania zaprzeczające ustalonym strukturom. Nawoływałem do powrotu do realizacji umowy. Jak już napisałem powyżej - bezskutecznie.

---

Chciałbym wszystkich jednocześnie zapewnić, że pomimo tworzenia przez niektórych atmosfery upadku, rozpadu, oddania portalu w jakieś obce ręce desantowców itp, będę starał się zapewnić temu miejscu stały rozwój i najwyższe standardy dotyczące zarówno treści pojawiających się tu jak i standardy obsługi portalu. Musicie także wiedzieć, że bardzo cenię wolność i swobodę przedstawiania myśli i poglądów - jakie by one nie były. W związku z tym regulaminowe sankcje będą dotykać tych, którzy złamali Regulamin, przy wydawaniu decyzji nie będą brane pod uwagę poglądy autorów.
Patriotyczny charakter serwisu będzie zapewniany poprzez przywileje administracji i Redakcji do promowania cennych wpisów, odpublikowywania z SG tych, które na promocję nie zasługują. Ostatecznie poprzez odbieranie rangi blogera osobom, których misja jest zupełnie sprzeczna z misją niepoprawnych. Bany, czyli taka wirtualna kara śmierci, będą ostatecznością. Musicie wiedzieć, że zostałem poproszony przez dotychczasowych współpracowników o nie pranie publicznie redakcyjnych "brudów", dlatego nie mogę pisać o wielu okolicznościach, faktach, zdarzeniach, którymi chciałbym się ze Światem podzielić. Wiedzcie jednak, ze kolegom Redaktorom odpowiedziałem, że żadnych swoich brudów nie posiadam i wyrażam zgodę na upublicznienie wszelkiej redakcyjnej korespondencji.

Zapewniłem jednak, że jeśli spotkam się z ich lojalnością i nie będę musiał się bronić zagoniony w kąt (choć po zerwaniu umowy nie mogę na wiele liczyć), to nie będę publicznie nic pisał. Wiem, że za chwilkę pewna frakcja komentatorów, blogerów oraz Redaktorów poczęstuje mnie masą jedynek. Nic to. O wiele ważniejsze są dla mnie ideały, którym poświęciłem tworząc ten portal ostatnie kilka lat. Wolnością także tych osób jest przebywanie tu, komentowanie czy ocenianie. Mam świadomość tego, że moje dobra osobiste w ciągu ostatnich tygodni czy miesięcy były celowo czy na skutek tych celowych działań naruszane, ale jednocześnie wierzę, że skutki tych działań znikną równie szybko jak odpadnie cel, dla którego było to wszystko robione.

Pozdrawim osoby przychylne mi jak i wszystkich moich "wrogów"!
Gawrion

Dodatek:

1. http://niepoprawni.pl/blog/7858/zwykla-ludzka-uczciwosc#comment-456181

2. Spis moich ważniejszych komentarzy w całej "sprawie" http://niepoprawni.pl/blog/54/ratujmy-co-powstawalo-przez-ponad-5-lat#comment-456979

3. http://niepoprawni.pl/blog/54/ratujmy-co-powstawalo-przez-ponad-5-lat#comment-457056

4. http://niepoprawni.pl/comment/1427291#comment-1427291 - polecam moje komentarze w tym wątku.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

Przypomnę tylko że zaczeto dołować nawet Seawolfa i był to pierwszy powazny sygnał zamachu na portal. A potem zaczęto, przy pomocy paru troli rozmontowywać portal elimonując po kolei wybranych , wystawionych na cel blogerów.

Rozpetała się akcja "pałowania" i demontażu dyskusji wrednymi komentarzami. Sporo ludzi nie wytrzymalo i odeszło. Pałujacy widocznie nie chcieli wychodzić z praktyki. Wybrano tych co potrafia pisać i skierowano na odcinek poprawaiania Niepoprawnych. Część z nich była tu od dawna jako spiochy.
Jeden z nich przełozył już nogi na drugą strone barykady i jak widziałem juz Tobie wygraża. Pies, nomen omen, zawsze szczeka.

Nie zostanies sam. To pewne.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#395534

Gdyby chcieć budować spiskową teorię na pewno znalazłyby się jakieś poszlaki. Ale czy są one wystarczającymi dowodami? Nie wiem.

Wiem jedno na pewno - że po moim pojawieniu się w roli komentatora wielu komentatorów czy blogerów miało już bardzo negatywny do mnie stosunek. Oznacza to, że informacje z pewnych kręgów Redakcji (która miała jedyną wiedzę na temat tego co się dzieje) musiały wyciekać. Nic to - tak jak pisałem - prawda zawsze wygrywa :)

Vote up!
5
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395535

Może wreszcie można będzie tutaj pisać i komentować bez obawy, za chwilę ktoś mi nawymyśla od agentów i bolszewików.
Życzę Ci wytrwałosci i wszystkiego co najlepsze.

Amero.

Vote up!
5
Vote down!
-3

Jerzy

#395540

Nie współczuje tych ktorzy go przyjmą do siebie. Gość który wychodząc od kogoś z domu przed progiem wytrząsa z gaci gnój jakiego narobił obzerając sie przy stole, zrobi to samokolejnym "przyjaciołom". Kto raz zdradził ,zawsze zdrajcą.

PS.Czy ktoś widział aby świnia stała się lwem ?

A ekipa ZOMO juz jak widzę była.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

PS2 "Wszystko płynie i nic nie pozostaje."

To nie zawsze prawda. Prawdziwi przyjaciele pozostaja na zawsze. I lepiej mieć jednego prawdziwego niż tysiące fałszywych. Rzeka która płynie oczyszcza się z brudu.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#395544

Ja zostałem, ale ile osób odeszło?

Vote up!
3
Vote down!
-2
#396034

Jaja sobie robisz czy oszalałeś!?
Grupa bezinteresownych entuzjastów (jak wierzyliśmy)założyła portal Niepoprawni, a tobie powierzyła, powtarzam, powierzyła, rolę "właściciela domeny".
Grupa blogerów wsparła tę inicjatywę, wierząc, że będzie to miejsce ludzi uczciwych, prawych i myślących kategoriami dobra Polski.
Nikt z nas nie ruszyłby nawet palcem dla jakiegoś "projektu", którego "misją" jest dawanie pola do popisu wrogom Polski, w tym akolitom Opary, Parola, a nawet (sam to napisałeś) Urbana.
"Pacta sunt servanda"?
Powinieneś wiedzieć, że umowy ustne też mają moc, a okłamywanie kogoś, w celu wyłudzenia pracy, czy czegokolwiek (znajdź sobie sam formułkę, zanim wyślesz mi pozew), są obowiązujące wobec prawa.
Ostrzegałem cię publicznie, ty wolisz publicznie się kompromitować.
Skompromitowałeś Niepoprawnych, sam, na własne życzenie i własną odpowiedzialność.
Ponosisz konsekwencje, a poniesiesz znacznie większe i to już wkrótce.
Twoja "misja" utonie w szambie.
No, ale już (na szczęście) "nie mój cyrk, nie moje małpy".
Szkoda, że nie wiesz, iż małpa dziesięć razy więcej zepsuje i zanieczyści, niż zeżre.
To już jednak twój problem.
Teraz nawet ci nie współczuję, bo masz czego chciałeś.
Straciłeś dobre imię (jeśli ktoś je dotychczas znał, bo na nie nie zapracowałeś), a tego nie nie odzyskasz wspierając się "desantowcami"
Nie myliłem się ostatnio, wątpię, żebym omylił się teraz.
PS
Na razie (i to od kilku tygodni) posługujesz się insynuacjami.
To ty pierwszy złamałeś zasadę lojalności Redakcji, puszczając niczym nie poparte... smrody.
Nic dziwnego, jak widać byłeś w (absolutnej) mniejszości, czego ci reszta redakcji publicznie nie wytknęła.
Dla dobra Niepoprawnych.
Z dobrego wychowania i szlachetności nie wszyscy potrafią korzystać.
Pokazałeś, że dla ciebie liczy się tylko chore, tandeciarskie ego, które musiałeś wzmocnić posiłkując się innymi, równie tandeciarskimi "siłami" z zewnątrz i odpadami z NP.
Teraz będziesz mógł smrodzić do woli na portalu, który wreszcie i bez dyskusji dostałeś na własność (bez konieczności wypisywania uzurpatorskich tyrad).
Baw się dobrze w szambie, które sam stworzyłeś.
Nie życzę powodzenia, bo w nie szczerze wątpię.
A szczery byłem, jestem i będę do bólu.
Gdzie indziej.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
3
Vote down!
-4

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395551

Nic z tego nie rozumiem ,znowu jakaś p.... prywata ponad wszystko. Wszędzie bolszewia pilnuje by prawa strona nie mogła być zjednoczona w walce o wolna i niepodległą ojczyznę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#395548

Konkrety, proszę.
1) Kto z kim się pokłócił? Skąd ten rozłam?
2) O co toczy się spór? Konkretnie(bo odpowiedź, że o tzw.
wizję mnie nie satysfakcjonuje).
3) Co dalej będzie z niepoprawnymi? Co z tymi którzy odchodzą?

Bardzo mi szkoda, że NIEPOPRAWNI.PL są kolejnym prawicowym środowiskiem, które się dzieli. Wielka szkoda. Zbyt wielu Napoleonów - jak to ktoś powiedział o prawicy.

Vote up!
5
Vote down!
-4
#395554

Ad 1. Część założycie li z częścią założycieli. Część Redakcji z częścią Redakcji.
Ad 2. Spór toczy się o zasady i o wypełnianie umów.
Ad 3. Póki mi dopisze zdrowie, czas, będę poświęcał czas dla tego serwisu. Co z tymi którzy odchodzą? Nie wiem. Nikt ich nie wygania.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395559

Możesz podać procenty:):):)
Cienko przędziesz.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
4
Vote down!
-3

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395564

punkt umowy naruszono. Kowalsky ma rację - ktoś tu rozwala prawą stronę. Rozwalający ma jednak wyjście - nie może zostać. Reszta musi zostać i trwać. Zwyczajnie, trwać. Na miłość Boską, trzeba Go wytknąć palcem i w ogóle nie dochowywać eleganckich zasad.
Mój tata mawiał, że z łobuzem po łobuzersku trzeba. Miał rację.

Vote up!
3
Vote down!
-4

Joanna K.

#395567

prosimy. Razem z Kowalsky'm i Bożennąk.

 Skoro zrobiła się kicha, wskaż głównego kichowego i uzasadnij jego kichowatość.

Nie kryguj się. Szambełko już wybulgotało.

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#395581

Umowę złamano w sumie "całą" poprzez odmowę jej wypełniania i brak jej realizacji, brak respektowania moich praw jako strony tej umowy. Nie chodziło o łamanie jakiegoś tam punktu - próbowano nie zwracać na umowę uwagi. Może kiedyś przedstawię treść tej umowy lub część tej treści, ale teraz nie chcę podgrzewać i tak już gorącej atmosfery. Gdyby była wola po drugiej stronie publikacji umowy, to ja wyrażam na to zgodę :)

Osoby najbardziej kichowatej nie wskażę :) Kichowatość w naszym przypadku w gruncie rzeczy polega na nielojalności, nierzetelności, na łamaniu danego słowa, wypieraniu się ustaleń, pomimo że istnieją czarne na białym dokumenty w formie elektronicznej, które potwierdzają treść umowy. Jeśli w takich warunkach słyszy się "ja niczego nie podpisywałem", to naprawdę opadają ręce..

Ta historia nauczyła mnie jednej rzeczy - kwestia zasad, honoru, lojalności, to nie jest na pewno kwestią prawicowości - to ogólnie kwestia przyzwoitości, której często brakuje zarówno prawicowcom, centrowcom, lewicowcom. Myślę że w takim samym stopniu.
Dixi (z którym postanowiłem nie dyskutować wogóle ze względu na jego niepohamowane chamstwo) pyta o procenty, domniemując chyba twierdzenie, że większość=przyzwoitość. Nie - tak nie jest. Moim paradygmatem wyniesionym ze szkoły życia jest taki, że "ludzi przyzwoitych jest zdecydowanie mniej niż tych nieprzyzwoitych". Sprawdza się to we wszystkich środowiskach. Nie jednak na tyle mniej żeby szukać daremnie ze świecą - są w Redakcji koleżanki i koledzy, którzy pomimo swojej świadomości występowania w mniejszości z takim wariatem jak Gawrion (vox populi jest często dla słabych ludzi decydującym czynnikiem przy określaniu się - to ludzkie i naturalne) są przyzwoici i mogłem na ich obiektywizm i sprawiedliwość w trakcie całego sporu liczyć. Ci którzy znają naszą społeczność lepiej, wiedzą o kim mówię.

Dziś nie zdradzę już chyba nic więcej.. Wybaczcie.. :)

Vote up!
4
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395596

nadal nic nie rozumiem - 2 lata 39 tygodni poszło się paść.
Było mi dobrze i miło z Państwem. Dziękuję.
Byłam u siebie ale od pewnego czasu czułam coś bardzo nieprzyjemnego we wpisach, wprawdzie słabo rozumiem o ssssooo
w tym wszystkim chodzi, kto i jaką pieczeń smaży - ale to przecież wyjdzie.
Specsłużby także mogą się zapętlić, może niekoniecznie jutro ale to wyjdzie.
Zupełnie źle będzie wówczas, jeśli okaże się, że walczono tylko o to czyj diabeł starszy.
Spokojnej nocy życzę.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Joanna K.

#395602

ale Ty nic nie wyjaśniłeś.

Portal się rozlatuje, a Ty - jako ( chyba) właściciel domeny karmisz zaskoczonych blogerów jakimiś banałami i ogólnikami.

"Wiecie, o kim mówię" ???

Nie chodzi mi o to, żeby komuś wrzucić winę, ale o diagnozę - co nawaliło.

Potrafisz wskazać praprzyczynę?

Spróbuj przekonać, że warto zostać na NP.

Jesteś w końcu szefem NP, tak?

Vote up!
3
Vote down!
-2
#395603

Nawaliło życie i charaktery pewnych osób - dopóki brałem aktywny udział w życiu Redakcji umowa działała. Odpowiednie decyzje były podejmowane przez ciała do tego upoważnione.

Przez około pół roku nie mogło mnie być na portalu ze względu na ważne osobiste wydarzenia. W momencie, gdy wróciłem panował już nowy porządek i na nic zdały się moje apele, prośby o realizację umów i wykształconych przez lata reguł. Jeśli miałbym z kolei upatrywać gdzięś głębiej przyczyny, to widzę ją chyba w fakcie, że do Redakcji przyjęto w międzyczasioe osobę, która jak tylko wróciłem jawnie podważała moją wiarygodność, wiarygodność umów. A że była to osoba starsza, bardzo wykształcona, to swoim autorytetem podziałała tak a nie inaczej na wielu Redaktorów. Co więcej chcesz wiedzieć.

Bez urazy, ale jeśli chcesz coś konkretnego wiedzieć, to pytaj precyzyjnie. Zadajesz nieprecyzyjne pytania. W tak skomplikowanych sytuacjach nie ma jednej przyczyny. Na przyczynę czasami skłąda się wiele zdarzeń i okoliczności.

Dlaczego warto zostać? Zależy czego oczekujesz. Jeśli oczekujesz sprawiedliwych zasad i wypełniania standardów etyki, to zostań. Jeśli oczekujesz raczej, że będzie to zamknięte forum dla jednej, wąskiej opcji światopoglądowej, to ja się w to angazować nie będę - szkoda czasu a darmowych forów np. ogrodniczych, hobbystycznych jest naprawdę dużo :)

Vote up!
5
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395618

"Przez około pół roku nie mogło mnie być na portalu ze względu na ważne osobiste wydarzenia."

Czy powierzyłeś na ten czas komuś swoje obowiązki? Czy zobowiązałeś kogoś do reprezentowania Twojej woli? Czy wyznaczyłeś pełnomocnika?
Czy też potraktowałeś to jako zabawę, bo i tak domena jest wykupiona na Ciebie?

Skoro Cię - jak sam piszesz - pół roku nie było, a sprawy się potoczyły swoją drogą - to o co? Do kogo? I dlaczego masz teraz żal???

Może, po pół roku nieobecności (sam sobie przelicz, ile to wejść, wpisów, komentarzy...) trzeba było uznać, że Twój czas minął?

Nie wiem. Pytam.

Ja Ty się dziś czujesz, gdy "starych" blogerów żegna nick z dwutygodniowym stażem? Jak Ci dziś jest, gdy zaprzepaszcza się, idzie w nicość coś, nad czym i Ty pracowałeś?
Napisałam notkę o wartościach nadrzędnych... Rozumiem, że teraz jazgdyni, Twój najnowszy i najlepszy przyjaciel, który robi szum komentując SAM SIEBIE - on jest teraz najważniejszy. Ważniejszy od kury domowej, ossali. A dla mnie, w odróżnieniu, Gawrion, najważniejszy jest portal!

"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść". Bo skoro zostają Ci już jako argumenty regulamin i umowy, a jako pierwszy na niebieskim jazgdyni ze średnią 3,3 na 20 głosów, to chyba COŚ JEST JEDNAK NIE TAK!

Vote up!
3
Vote down!
-4
#395771

Przez czas w którym mnie nie było na portalu umowa trwała, nie miałem statusu "zaginionego", koledzy mieli do mnie telefon. Mi nie przeszkadzało skontaktować się z założycielem, którego nie było koło 3 lat, aby respektować jego prawo.. Wyobraź sobie że się nagle pojawił..

Nie - mój czas nie minął. :-)

Zresztą wszystko czym się interesujesz wyjaśniłem w wielu miejscach portalu. Nie ma sensu abym się powtarzał i każdemu udowadniał, że nie jestem wielbłądem. Jest Ciebie tu pełno, także szperaj.. :-)

Nie sądzę abym odczuwał przyjemność dyskutowania z Tobą, także wybacz jeśli nie odpowiem na Twoje inne komentarze. Wyczuwam złe intencje. Piszesz nieprawdę, że Ty "pytasz, bo nie wiesz". Pytasz w innym celu - przynajmniej siebie nie oszukuj. A że "nie wiesz", a się mądrzysz, jak wielu tutaj ostatnio, to inna sprawa.. :-)

Vote up!
4
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395870

szkodzi?
Jeśli masz rację, blogerzy za Tobą pójdą.

Jeśli jednak opowiedzą się przeciw... to i tak możesz sobie zostać przecież z domeną, ale bez tych, u których wyczuwasz złe intencje...

P.S. Ja za Twoje odczucia nie odpowiadam, jak również za to, co wg Twojej wiedzy ja wiem, a czego nie wiem.
To są Twoje i tylko Twoje spekulacje. Mnie nic do tego.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#395880

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Dixi został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

... Gawrion znów hurtowo przyjmie ze dwie setki "blogerów!
Oni nam tu wreszcie zrobią porządek.
Będzie i "wolność słowa" i "demokracja".
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
-5

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395956

i umowy, to nie zadawaj sobie trudu, aby odpowiedzieć na moje pytania i komentarze. Już nie trzeba.
Rozumiem sama, bez Twojej odpowiedzi, że boisz się konfrontacji ze "starą wiarą" z niepoprawnych i tyle, bo potrafisz w tej sytuacji tylko się zasłaniać umową i regulaminem, wspierać jzg i tzw - ale masz duszę podszytą tchórzem.

P.S. Urzekłeś mnie sformułowaniem, że sam budowałeś ten portal.

Życzę Ci jak najlepiej - cokolwiek to dla Ciebie dziś znaczy.

Z głębi serca. Naprawdę, bo nikomu nie umiem źle życzyć choć czasem się powściekam.

I Wesołych Świąt.

Najlepszego.

Beze mnie.

P.S. Rozumiem, że póki ja sama nie podejmę decyzji o ostatecznym zlikwidowaniu swego bloga - mam do niego dostęp, a jeśli - mimo wszystko - coś się zmieni (zapadną inne, regulaminowe decyzje), to zostanę o tym odpowiednio wcześniej
poinformowana, abym zdołała skopiować notki i komentarze?

Vote up!
4
Vote down!
-2
#396107

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika ossala nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Umowy i regulaminy nie załatwiają wszystkiego.
Mam ogląd tej sytuacji tylko z tego, co tu piszecie. Jak rozumiem, nie zgadza się z Tobą (jest mi już naprawdę obojętne czego ta niezgoda dotyczy) Max, Danz, Budyń a konflikcie ze Smokiem to sam pisałeś.
Nie jest więc tak jak pisałeś, że to Smok się skłócił ze wszystkimi.

Trochę więc mnie śmieszą Twoje wywody, bo wygląda na to, że nikt z dawnych kolegów współtworzących niepoprawnych się nie zgadza z Twoją wizją portalu.

A wizja, lepiej jest jak jest zła, ale jednolita niż pięć świetnych, które się ze sobą ścierają.

Vote up!
3
Vote down!
-5
#395606

Piszę sam bo wyrażam swoje poglądy i opinie. To zrozumiałe. Dla mnie umowy są ważne i staram się ich dotrzymywać.To chyba też zrozumiałe. Co mają dowodzić mniejszości czy większości? Nie rozumiem? Większość Polaków głosowała na Kwacha, wybrała PO, większość nie idzie w parze z jakością, prawdą. Nie ma takiej reguły. Nie mnie pytaj dlaczego większość łamie dane słowo. Smok zaczął narzucać swoje reguły i zasady, łamiąc także już ustalone. Najpierw miał konflikt ze mną jak tylko wróciłem do Redakcji - poszło o zasady. Następnie miał konflikt z innym Redaktorem - już nie pamiętam o co. Teraz miał konflikt z kolejnym Redaktorem - także o zasady. Nie wypowiadam się za innych Redaktorów - mają prawo mieć własne zdanie i pewnie w momencie, w którym uznają że warto się wypowiedzieć zrobią to.

Niech Cię śmieszy, co Cię śmieszy. O gustach się nie rozmawia. Jedni lubią melodramaty, inni komedie, jeszcze inni horrory. Język polski jest dość zrozumiały - zapisana jest nim misja, która jest dziś taka sama jak w 2008 r.:

http://niepoprawni.pl/page/o-nas

Słowa nie straciły swoich znaczeń. Kiedyś portal tętnił życiem i skupiał ludzi od centrum do skrajnego prawa. Dziś nie trudno zauważyć, że horyzont się troszeczkę zawęził.. Będę dążył do tego aby to miejsce nie było reprezentatywne tylko dla jednej opcji politycznej czy światopoglądowej. Dlaczego? Dlatego że to bez sensu kisić się we własnym sosie posiadając takie spektrum oddziaływania i tak szeroki potencjalny odbiór, który jak pewnie zauważysz zmniejsza się z miesiąca na miesiąc. I oczywiście nie oznacza to wszystko, że nie posiadam konkretnych poglądów. Uważam jednak że przesiadywanie w towarzystwie wzajemnej adoracji nie jest wogóle ciekawe i ambitne. Szkoda na takie coś tracić czasu..

Vote up!
4
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395621

... słowa "paradygmat".
Najwyraźniej nadal sądzisz, że to jakiś "etos", albo co...??
?
Nie dziwię ci się, że nie chcesz ze mną dyskutować.
Nie jesteś w stanie.
Ani merytorycznie, ani na płaszczyźnie... "erudycyjnej" (którą ja serdecznie czniam i się z niej jawnie wyśmiewam, ty zaś próbujesz do niej, nieudolnie i śmiesznie doskoczyć).
PS
Tu cytacik, który pozawala mi (jak sądzę) prowadzić dyskusję "ad personam" (choć staram się nie zaniedbywać "ad meritum":
http://niepoprawni.pl/blog/7858/prowokator#comment-452281
Możesz mnie nazywać jak chcesz, ale twoje podskoki i podrygi, udokumentowane na "twoim" (teraz już naprawdę) portalu (gruzach Niepoprawnych), świadczą przeciw tobie.
Jeśli jesteś za głupi, by to zauważyć ...
Twój problem.
Właśnie rozstajemy się na dobre.
"Filozuj" sobie aż do znudzenie z Jaziem i innymi kogutami czy kobyłami.
Powtórzę: "Nie mój cyrk, nie moje małpy".
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
4
Vote down!
-3

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395609

Z Twoim poziomem komentarzy już dawno byś wyleciał na innym forum/portalu.

Jak to było? "Nienawiść mgłą zasnuwa oczy....."

Życzę Ci wszystkiego dobrego! Pomodlę się za Ciebie dziś w nocy. Pora niedługo iść spać.

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395622

nad soba i mogl co jakis czas od najgorszych wyzywac ludzi nie ponoszac za to zadnych konsekwencji?

Przciez za to jego delikatnie nazywajac ONETtowskie chamstwo to dawno powinien miec dozywocie na tego typu portalu.
Bedac tu tyle lat nigdy nikt mnie w tak szambiarski sposob nie za atakowa tylko dlatego ze wyrazilem inne poglady niz POprawne dla Dixiego.

Oto jego cytaty:

''Łżesz jak pies!
Jeśli ktokolwiek odważy się jeszcze powtórzyć to kłamstwo, potraktuję go tak samo jak ciebie, albo jeszcze ostrzej.
Spotka to każdego bezczelnego prowokatora, próbującego mieszać w głowach osób nieświadomych, co się na Niepoprawnych wyprawia i jątrzyć.
Jesteś wypasionym, agresywnym, zaczepiającym wszystkich na prawo i lewo, na przemian, trollem-harcownikiem (o dziiiiiwnie niesprecyzowanych, porąbanych poglądach - o ile jakieś w ogóle posiadasz) i wrogiem portalu, próbującym od dawna rozsadzać go od wewnątrz.
Rozsiewanie kłamstw to podłość i dywersja.
Zdrowy organizm dawno już by cię wydalił.''

''paszol wont ruska sobaka''

ciekawe gdzie tak rosyjski kultywowal ze nie zapomnial go

PS. przezylem Satyra Markowa to i Dxiego przezyje
czasem chwasty same usychaja nie trzeba sobie rak
pokalac przy ich wyrywaniu.

wziete z

http://niepoprawni.pl/blog/803/czy-juz-fin-de-siecle-niepoprawnych#comment-454995

Vote up!
5
Vote down!
-2
#395799

Wyjaśnienie jest proste. Dixi to dobry znajomy wielu adminów. Nawet jest tu na portalu wiele komentarzy, które tego dowodzą. Nie muszę nazywać jak to się nazywa - każdy wie.

Vote up!
3
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395872

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Insynuujesz!
Poza tym g.wno ci do tego kto jest czyim dobrym znajomym!
Już raz pytałem, czy mamy prosić o pisemną zgodę na prywatne kontakty?
Mamy?!
Ossala pytała, czy kontrolujesz prywatną pocztę na NP, ale może powinieneś zatrudnić jakieś inne służby, żeby sprawdzały Gadu-gadu i maile...
Nie obchodzi mnie, czy jesteś paranoikiem, czy tylko nadmiernie nadętym pajacykiem.
To co napisałeś (nie po raz pierwszy, co gorsza) jest skandalem wołającym o pomstę do nieba!
Nie jesteś właścicielem Niepoprawnych.
Ani portalu, ani tym bardziej blogerów.
Po raz ostatni domagam się, żebyś przestał kompromitować i siebie i Niepoprawnych.
Znikaj i niech smrodu po tobie nie będzie!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
3
Vote down!
-5

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395952

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jwp nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Tylko nie "Wasz".

I tu leży Gawrion pogrzebany.

To jak na leczeniu psychiatrycznym ma być ?, pacjenci się nie mogą kontaktować prywatnie ?

Oj daleko do "Rozumu", nawet tego z reklamy debilnej.

Portal istnieje, gdyż zaistniała Wspólnota.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
2
Vote down!
-4

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#395961

Tylko muszą być takiej natury moralnej aby kumoterstwo, kolesiostwo nie kusiło - to przecież proste. Nie każdy się nadaje, nie każdy jest przyzwoity i posiada odpowiednie kwalifikacje moralne :)

To chyba oczywiste? Nie zamierzasz chyba próbować dowodzić przeciwnie?

I o rozumie chcesz się wypowiadać.. Najchętniej wytłumaczyłbym Ci to prostym językiem programowania lub choćby notacją procesów.. Tylko czy zrozumiesz? Czy jesteś w stanie wyzbyć się emocji?

Zresztą szkoda mi czasu - kto zrozumiał ten zrozumiał..

Vote up!
3
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395973

Z jednej strony gadasz do rzeczy, a z drugiej nie możesz wytrzymać ad personam. Co TY Bóg jakiś, żeś wywyższony ponad szaraczków.

Nic nie musisz mi tłumaczyć, o wiele więcej wiem, gdyż starszym jest i nie zmarnowałem ( to nie do Ciebie ) życia tylko na wagary intelektualne.

Język procesów i inne, to tylko mała składnia, część wiedzy. I w dodatku niezbyt życiowa.

I jak możesz osądzać z taką pewnością Swojej moralności, gdy przekroczyłeś granice...

Nie Tobie twierdzić, czy mas te cechy.

Gdybym pisał w emocjach, to pisałbym, jak Ty.

Pozostaw Niepoprawnych Niepoprawnych.

Inaczej Myszy Cię zjedzą, tak, czy siak.

Wiesz z kim tańczysz i dlaczego porwali Cię do tańca.

Chyba nie wiesz. Bo trzeba tu być i widzieć kanalizację blogosfery, by cokolwiek zrozumieć.

Podaruj Sobie wymądrzanie, szanuję Wszystkich, lecz trzeba trochę siwizny na włosach, by ocalić świat.

Jesteś jeszcze w Kociej Kołysce - warto przeczytać.

Pozdrawiam

Warto jeszcze raz całym gremium ocalić NP.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#395977

Ja granic nie przekraczałem. Gdzie?

Ja mam anielską cierpliwość! Dobre serce! Czekałbyś pół roku?
Ale z drugiej strony alergicznie reaguję na manipulatorów, kłamców, ludzi złej woli - wyczuwam ich na sporą odległość.

No i JPW - idiotą nie jestem. Ty jesteś? Byłbyś? Jakimś jeleniem, który praktycznie sam zbudował ten portal dzięki swojej zapalczywości, uporowi, wiedzy, poświęcił na to masę zdrowia, rodziny i tak naprawdę młodości, zarwanych nocy, dążył do ideałów.. A teraz przyszli inni, zagrzali miejsca i oczekują, że im to oddam jako prawdziwy dobroczyńca, bo znalazła się większość, która sobie sami stworzyli za moimi plecami. No chyba bym był idiotą... Przyznasz?
I tak długo uznawałem umowę za zawieszoną, a nie zerwaną, podczas gdy koledzy funkcjonowali już w nowej frakcyjnej konfiguracji i knuli przeciw mnie, zostawiając tak naprawdę także na lodzie kilka osób z dawnych struktur.. Przykro mi pisać te słowa, ale taka jest prawda..

Gdyby teraz przyszli i powiedzieli - "przepraszamy Cię stary - wróćmy do korzeni", to myślisz żebym się nie zgodził?

Już nie prowokujcie mnie do dalszego opisywanie tego wszystkiego..

Vote up!
4
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395987

Kto zrozumiał, ten zrozumiał.
Tobie pozostała wydmuszka, jazie, kogutki, kobyły, desant, agenci i trolle...
Mimo tego, że masz, na co zasłużyłeś, jednak ci współczuję.
"Król szczurów"?
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
4
Vote down!
-2

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395984

Moim prywatnym trollem mianuję, pasuję Ciebie!! Nikt Tobie nie dorównuje :)
Przysięgnij!
No przysięgnij, że nie odstąpisz mnie na krok, a obiecuję, że przynajmniej raz dziennie podrapię Cię za lewym uchem :D

Vote up!
3
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395989

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Dixi został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

... więc nie podziękuję.
Zachowaj nominacje dla obiektów, które masz "pod sobą":):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
-5

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395991

"PO egzekucji"?
Gawrionie, czy nie uwazasz ,ze te 2 pkty z Twoich wpisow jakos ze soba logicznie koliduja? :

1) Może kiedyś przedstawię treść tej umowy lub część tej treści, ale teraz nie chcę podgrzewać i tak już gorącej atmosfery. Gdyby była wola po drugiej stronie publikacji umowy, to ja wyrażam na to zgodę :)
2) Bany, czyli taka wirtualna kara śmierci, będą ostatecznością.
--
wiec co?,
jak ktos juz dostanie dozywotniego bana, wirtualna smierc na NPPL
tO DOPIERO WTEDY
"Może kiedyś przedstawię treść tej umowy lub część tej treści," ?!

gdy CI CO "ZESZLI ZE SCENY "
NIE BEDA MOZLIWOSCI PRZEDSTAWIC NA PORTALU SWYCH RACJI?

Czyli jak rozumiem cos w rodzaju
Sądów kapturowych z uzasadnieniem ..."PO egzekucji"?
Bez ..... tzw. słowa ostatecznego?!

Vote up!
4
Vote down!
-5
#395811

Coś źle zrozumiałeś, te 2 punkty nie mają ze sobą takiego związku.

Vote up!
5
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395873

 

 

 

  Siła i godnością osobistą.

 

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#395583

czyli co - "WODA NA MŁYN ODWETOWCÓW" ?
CZYli RZADY ciemnych hydraulików, którzy wiedza jak skanalizować przepływy cieczy w rurach?
POprawnosc polityczna?
Zauważ Nathanielu, - ze w tym kabarecie, ktory tu cytujesz Dżentelmen w garniturze jest WYRZUCANY ZA DRZWI
a wygrywa robotnik na posyłki majstra ,
z majstrem który nawet nie wie
jak pisze się słowo "Cham"....

Vote up!
3
Vote down!
-2
#395788

A sprawa jest prostagdy zadasz pytanie:

Kto zostaje, kto odchodzi.

Ci co odchodzą sami pozbywaja się jakichkolwiek praw. Poprostu odchodzą.

Ten kto zostaje, jest gospodarzem. Kropka.

Gawrion powinen zaprzestać tłumaczyć sie w momencie , gdy jak sam przyznał, zorientwoał sie ze pytania sa tendencyjne.

Dla mnie to wyglada tak że zmontowano spisek i chciano wyrolować kogoś bo wchodzi nowa osoba do podziału.

Aleksa wycenia portal na 80 tys dolców . tyle jest warta domena . Wnioski. Łatwe.

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#395911

ale bym w życiu nie sprzedała tylu wiernych, lojalnych i pracowitych blegerów. Bo twarz ma się tylko jedną.

Vote up!
2
Vote down!
-3
#395914

To samo powtórzę u Budynia.
Niczego nowego nie spodziewam się po nowych odsłonach.

Niepoprawni to już causa perduta.
contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
4
Vote down!
-4

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#395613

"wyleczył" NP tak jak polska sluzba zdrowia? Osobiste animozje podgrzewane megalomanią? Uległ podżegaczowi ktory tu zachowuje się jak cham w operze?

Nathanel

Nie da się iść dwiema drogami na raz.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#395620

Nie jest za późno - uwierz mi - jestem bardzo silny i uparty :)

Vote up!
5
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395623

Niepoprawnych już nie ma i już nigdy nie będzie.
Mojego zaufania - do Ciebie, do Maxa, Danza, też już nie ma. I już nigdy nie będzie.

contessa

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
4
Vote down!
-4

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#395629

Przykro mi z tego powodu..

Vote up!
4
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395630

"Za późno - burdel burdelem już pozostanie."

Tylko z takim nastawieniem. Burdel tak długo jest burdelem, jak długo rezydentem jest burdelmama, która ze swoimi dziewczętami przyjmuje gości.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
5
Vote down!
-2

Lotna

 

#395626

Wesołych Swiąt.

_______________
"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być".
Lech Kaczyński
_______________
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy :
http://www.youtube.com

Vote up!
4
Vote down!
-2

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#395631

Zmiana miejsca nie, zmiana rezydenta - być może.

Oczywiście 100% gwarancji nigdy nie ma.

Dziękuję i wzajemnie życzę Wesołych Swiąt.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-3

Lotna

 

#395632

Witaj

Moje szczere wyrazy poparcia. Idziesz słuszną drogą. Jeszcze parę miesięcy, a durnie zniszczyliby ci portal doszczętnie.
Nie wiem, czy było to działanie nieświadome. Nieważne.

Mam jedną radę: - przekonałeś się już o małości, a może nawet podłości niektórych współpracowników. Więc uważaj!
Jeżeli nadal oni mają pewne uprawnienia, to mogą jeszcze dużo popsuć. Nie wszyscy ludzie są niestety dobrzy.

Pozdrawiam serdecznie, życzę powodzenia i deklaruję, że będę się starał twój portal rozwijać.

Vote up!
5
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#395652

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

Vote up!
4
Vote down!
-4

Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo

#395674

Dziękuję bardzo. :-)

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395874

Witam

Byłbym jednak wdzięczny, gdybyś ustosunkował się do wypowiedzi twoich kolegów redaktorów na moim wpisie o Zwykłej Uczciwości.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-3

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#395882

Fe, nieładnie, żeby się tak na siłę dopraszać...

Vote up!
4
Vote down!
-2
#395907

http://niepoprawni.pl/blog/7858/zwykla-ludzka-uczciwosc#comment-456181

Vote up!
4
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395950

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... odstosunkuj!:):):)
Niby dlaczego mamy zawracać sobie głowę nawianymi śmieciami???
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
2
Vote down!
-5

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395957

 ...czy mój blog został zablokowany ?? pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0

http://trybeus.blogspot.com/

#395653

Ktoś zablokował - odblokowałem

Vote up!
0
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395951

Przywróć Homo Polacusa, to też była "wartość dodana".

Aż się prosi cytat -

"...Zwyciężają ci, którzy wiedzą, kiedy walczyć, a kiedy nie..." - Sun Zi.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
3
Vote down!
-3

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#395965

   Jak zapewne większość Niepoprawnych nie rozumiem sedna sporu, ale również zauważyłam, że dzieje się coś niedobrego. Czasami bałam się zabrać głos, by nie być obrzucona niewybrednymi epitetami. W takiej atmosferze ciężko się pracuje, nie wspominając o budowaniu jedności. 

   Przykro to mówić, ale gdziekolwiek ta "większość" będzie działać, to z takim adminem, który rozmówców traktuje jak chłopców do (wyżycia) bicia- długo się nie ostoi.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Bożena Cz.

#395657

Nie staję po żadnej stronie bo od dawna jestem po stronie Boga i Ojczyzny ale naprawdę obawiam się czy ten portal nie zmieni się w następny onet czy wp.pl ??? Skoro masz zamiar dopuszczać różnorodność to może zaraz moderatorami zostaną zwolennicy genderyzmu, bolszewizmu i tęczyzmu ??? Nie chcę nikogo bronić ani tym bardziej atakować bo jestem z boku tego sporu a tylko zadaję pytania. Bo nie wiem kto w komentarzach tak się cieszy że nie będzie tu już wolno bolszewika nazwać po imieniu. Sporo wpisów przeczytałem ale ciągle jestem w błogiej nieświadomości o co tu chodzi i komu ???

Vote up!
3
Vote down!
-3
#395684

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika andruch2001 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Niepoprawni czy POprawni.pl"

To dobre i zasadne pytanie ...

pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

Vote up!
2
Vote down!
-4

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#395688

Witaj Bracie,

"PoPrawieni" - taki będzie tytuł mojej notki - jak jej nie wytną.

Ale to za chwil parę.

Pozdrawiam

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
2
Vote down!
-3

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#395969

Troszkę dziwne to pytanie, bo dlaczegóż moderatorami mieliby być zwolennicy genderyzmu, bolszewizmu i tęczyzmu, jeśli mowa jest o wymianie poglądów od środka na prawo. PiS jest w środku, a na prawo od PiSu nie ma opcji, o których mówisz.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
3
Vote down!
-3

Lotna

 

#395709

Proszę zwrócić uwagę na misję:

http://niepoprawni.pl/page/o-nas

oraz na przywileje adminów wynikające z Regulaminu:

http://niepoprawni.pl/page/regulamin

Taka konfiguracja jest złotym środkiem pomiędzy konieczną cenzurą a wolnością słowa i poglądów

Vote up!
5
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395953

nie udało się zdominować Niepoprawnych i uczynić z nich tuby jedynej słusznej opcji głównie dzięki Tobie. Życzę powodzenia i mam nadzieje, że będzie można komentować nie narażając się na prostackie zaczepki filoitów.

Serdecznie pozdrawiam

cui bono

Vote up!
4
Vote down!
-2

cui bono

#395702

Dzięki. Reguły będą jednakowe dla wszystkich. Jednak należy pamiętać o przywilejach adminów wynikających z Regulaminu (np. przyznawanie blogera).

Vote up!
5
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395954

- cóż powiedzenie "ŁŻESZ JAK PIES"
to normalna staropolszczyzna !
prosto z Sienkiewicza, ktory posilkowal sie autorami jeszcze z czasow Rzeczypospolitey Obojga Narodow ...., Potockiego, Rzewuskiego, Kitowicza i innych Polskich Patriotow, ktorzy walczyli za i o Polske, Rzeczypospolita.
Czasem czlowiek , ktoremu sad udowodnił kłamstwa, kazal KLAMIACEMU po prostu:
ODSZEKAC NIEPRAWDE POD LAWA !
Jesli ktos tego nie rozumie - jego problem a zarazem wystawia sobie sam swiadectwo, ze
PO PROSTU NIE ZNA POLSKIEJ LITERATURY, HISTORII !
Zatem kim jest taki OSOBNIK, skoro w dodatku rzeczywiscie
POPELNIA NIEPRAWDOPODOBNA ILOSC KARDYNALNYCH BLEDOW ORTOGRAFICZNYCH ( Nawet CHamstwo, piszac "hamstwo" ),
tancujac jednakowoz podobno z...Widlami.
Banderowcy tanczyli tez z widlami, ktore maja jako symbol Narodowy Ukrainy, tanczyli rowniez z siekierami i czlonkami
dokonujac nabijania, siekania, gwalcenia - gwoli przypomnienia.

PS> Tanczacy z widlami - jestes w stanie wrazic je prawie wszedzie niczym golab lapiacy na parapet
lub stół w altanie...
TO JEDNO JEST PEWNE, PEWNIE MASZ SZALENIE DUZOOO CZASU.
Ale jak UDOWADNIA TWOJA pisownia slowa min. CHAM ( Ham to po angielsku szynka wiec cos zupelnie roznego od CHAMA , chama )
DAJESZ DOWOD, ze:
Nie czytales Polskich lektur ze słowem "Cham" nawet w tytule!
Wiec kim jestes?
Skad sie wziales?
A moze jestes takim abnegatem , ociemnialym czlowieczkiem, ze nie jestes nawet w stanie zapamietac prawidlowej pisowni slowa na 4 litery? ;
zreszta slowa dosc popularnego w Polsce od setek lat !
np. tu :
http://www.filmweb.pl/film/Cham-1931-171720/descs#
http://pl.wikisource.org/wiki/Cham
Wiec nie czytales Chama E.Orzeszkowej?

Anie nie czytales lektury Kruczkowskiego?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kordian_i_cham

Tanczacy z widlami - Kim zatem jestes?
-IT ?
-Abnegat?
- czlowieczkiem, z jakas dysleksja czy calkowitym brakiem umiejetnosci pisania po Polsku - wiec OBCY czy NIEDOKSZTALCONY?
- jest jeszcze kilka slow ze slownika zaczynajacych sie na literki "I" lub "D", ktore oddaja stan ludzikow nie potrafiacych pisac poprawnie w jezyku ...ojczystym.
Wiesz ja w obcym jezyku nie robie TYLU BLEDOW CO TY W POLSKIM, bo jeszcze w razie czego do pomocy mam slownik angielskiego lub niemieckiego i staram sie sprawdzic pisownie w razie watpliwosci.
Ty jak widac watpliwosci nie masz nawet piszac "hamstwo" zamiast "Chamstwo"
Wiec zapewnieam Cie "łżesz jak pies" - choćby gramatycznie!

ps2 PO TYM MOZESZ SIE NA MNIE OBRAZIC ALE
" dynda mi to i powiewa" - tak jak Tobie powiewa i dynda np. slowo "Cham"

Vote up!
0
Vote down!
0
#395772

Niejaki jazgdyni napisał kiedyś w nawiasie "(pacz: historia Polski)".
Chyba mu któryś admin zwrócił uwagę, bo naprawił swojego własnego błęda :-))))

Vote up!
4
Vote down!
-5
#395777

A dziś wielki językoznawca napisał deżawu. Nowa jakość po prostu.

Szkoda że świetny portal dostaje się w ręce takich ludzi. Niedouczonych prostaków.

Emir, jesteś genialny.

 

    Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Vote up!
3
Vote down!
-3
#395783

wiesz Hela dzieki za ocenę ;-),
dawno nikt tak mnie nie nazwał....
Jednak obserwuje co sie dzieje na NPPL od dluzszego czasu i po prawdzie jestem zniesmaczony.
Wiem,ze kazdy czlowiek to inny swiat z wlasnymi pogladami ale jesli panuja zbyt duza rozbieznosci , niesmaczne ataki lub chyba jednak wojna swiatow, ROZNYCH SWIATOW !
Coz, w kosmosie nadejscie CZARNEJ DZIURY ,spotkanie z normalnym swiatem powoduje wsysanie materii przez czarna dziure.....OBYSMY NIE ZNIKNELI , WESSANI .
A pieniadz gorszy wypiera pieniadz lepszy co stwierdzil juz uczony Astronom Kopernik ok 500 lat temu - ta prawda jest jak widac UNIWERSALNA. Bo rowniez towary /artykuly/ludzie gorsi wypieraja towary lepsze
(np. chinszczyzna wypiera drozsze choc lepsze towary.... )
Podobnie jak zydokomuna wyparla Polskich Patriotow !
pO DRODZE UNICESTWIAJAC TYCH PIERWSZYCH a siebie mulitplikujac.
Radwanski dobrze powiedzial _
trzecie POkolenie UBekow walczy
z trzecim pokoleniem Polskich Patriotow.

Chyba jestesmy tego czescia - nieprawdaz?
Dlatego powinnismy dac odpor -ot co.
pozdr Cie i Ossale

Vote up!
3
Vote down!
-5
#395797

tekscie.

i nie dziel ludzi na swoich i obcych bo takiego rasisty od podzialow to sie za drzwi wystawia z otwartego portalu.
Mieszasz o dzielisz tylko tutaj, a co do staropolskiego stwierdzenia ze ktos lze jak pies to bys mial racje gdyby ten ktos tak nazwany lgalnaprawde, a tak to tylko wpisujesz sie w chamstwo na tym portalu, ktore popierasz wlasnie mieszniem faktow, wpisow oraz osob i usprawiedliwiasz chamow ze uzywaja staropolsczzne, nie osmieszaj sie.

Nie przyjdzie ci tez do wyobrazni ze moze tu pisza ludzie dla ktorych jezyk polski jest jak dal ciebie angileski tyle ze ty korzystasz ze slownika zeby cos wydusic a ci twoi OBCY pisza jak potrafia.
tak ze pod stol i odszcekaj co napisales bo lzesz jak pies.

PS. typowe jest dla PObolszewi ze wszedzie i na kazdym kroku zwalczaja patryjotyczna emigracje bo w zaden sposob nie moga ich zdlawic i zastraszyc.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#395815

"odszcekaj", - odsz_czekac
"staropolsczzne," - staropolsz_czyzne
wiesz "patrioto emigracyjny" - masz swe widly
- mac nimi wode mac,
parafrazujac Wyspianskiego.
Nie poprawiaj mnie , bo naprawde jesli robie literowki
lub nie uzywam ogonkow-polskojezycznych to Tobie w "HAMSTWIE"
i innych gramatycznych
WSZECHOBECNYCH BYKACH
NIJAK NIE DOROWNAM !

Wiec zarzucasz komus chamstwo,rasizm, zwiesz PObolszewia
za to, ze wytknąłem Ci błędy w słowie CHAM
DLA CIEBIE DOTYCHCZAS DOMNIEMANY -> HAM.
Wlasnie takie cos to jest CHAMSTWO w Twoim wykonaniu !

Wiesz, komunisci po II Wojnie wlasnie Polskim Patriotom
i Normalnym Polakom zarzucali
- faszyzm
- brak patrotyzmu
jednoczesni mordujac Polakow, by zawladnac Polska z ramienia Stalina i socjalizmu.
Dzis wlasnie POtomkowie tamtych innych wyzywaja od
-rasistow
- nadal faszystow itd
wiec nazywajac mnie rasista tylko
WPISUJESZ SIE W LEWICOWA NOWOMOWE ,
ktora POslugujesz sie by kogos ZWYCZAJNIE OPLUĆ....
( wiesz nawet nie wiem jaki masz kolor skory !
i nie odnosilem sie do niego tylko do TWEJ ORTOGRAFII -dla ktorej jestes najpierwszym niedbalcem, abnegatem )
tO WLASNIE JEST CHARAKTERYSTYCZNE
wrzucanie WIDŁAMI GNOJU - WSZEDZIE !
A WIDLY obslugujesz osobiscie, niczym
rozrzutnik do GNOJU ! Czego dawales wielokrotnie przyklady.
Wiec jesli ROZRZUCASZ WIDLAMI GNOJ,
nie dziw sie, ze ktos protestuje a robilo to wielu, nie tylko Dixi ale rowniez KOBIETY.....
TY nie zwarzales, dalej rzucales gnoj !

ps. POLECAM Ci plik pdf, ktory mozesz sobie sciagnac z netu

Kościesza. "Skradziona tożsamość",
łatwo to wygooglac.
Nie musisz mnie uczyc patriotyzmu ani Historii czy poprawnosciowej nowomowy, ktora nie zamierzam sie poslugiwac.
Wlasnie nowomowa POslugiwali sie komunisci a teraz wspolczesni "europejczycy" znad Wisly....
Think about it.
Hast Du verstanden?
Also gut.
Auf Wiedersehen.

ps2. Widlami wlasnie posluguja sie chlopi w swiniarniach lub oborach/stajniach.....
( Chlopi niegdys byli zwani chamami )
http://www.youtube.com/watch?v=82cqpxNdr6s
A POtem po 44' wskoczyli jak Dyzma na salony
i zaczeli antyPOLSKIE NIErzady.
Wiec nie wpisuj sie w Dyzmów

Vote up!
4
Vote down!
-2
#395828

chyba zescie na zebraniu pomieszli skrypty komu i jak dokopac.

Naucz sie sam pisac po polsku bo to twoj jedyny jezyk ktory kaleczysz jakimis WYGOOGLAC to chyba mowa nazdyczonych indorow to one jak bylem w Polsce wygoogliwaly gool gool.
Na zebranaich cenzorow ucza zeby nie dyskutowac merytorycznie tylko walic obluchem i osmieszac bo gawiedz to chwyci,znan socjotechnika, dodam ci amunicji jeszcze mam garba, kuleje, ,jestem niski, mama kota, mieszkam z mama , nie ma konta,ani prawa jazdy.

Wiesz jak chcesz walic zmien styl bo dokladnie to robisz jak Dixi te same zwroty uzyj moze szaryych.

On tez segregowal jak ty rasitowsko ludzi na prawo albo lewo ty dzielisz na swoich i obcych egregacja wlasnie jest.
Nie rozsmieszaj z twoim popisywaniem sie obcymi jezykami bo to zalosne.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#395832

...po herbacie bawarce.

"to chyba mowa nazdyczonych indorow" - chodzi o naBzdyczonych?
- widzisz sam sie zlapales na literowke?
Tylko udowodniles, ze KAZDEMU SIE ZDARZA,
zwlaszcza jak sie szybko odpowiada.
Wiec po co mi rzucasz uwagi o googlaniu?

O ile mi wiadomo indyki gulgocza
a nie wyszukuja w googlach ( malo jasno napisalem , bo w skrocie?).
Gdyz jako ptaki sa zbyt malo inteligentne, juz nie mowiac oczywiscie o ...znajomosci jezykow obcych czyli ludzkich !

To tanczacy z widlami zaczal wymieniac znajomosc jezykow ....tlumaczac sie swoja pisownia.

I wiesz NIGDY NIE BYLEM NA ZEBRANIU CENZOROW lub agentow.
Skoro jednak Ty "znan socjotechnika"
to "znan" sobie ja dalej....
sam zmien obuch...
i moze wyjasnij wszystkim co to takiego
"egregacja" ?
Mozemy sie juz smiac?

Vote up!
4
Vote down!
-2
#395899

Ja gubie litery, albo za duzo ich wstawiam, czasem nie W takiej kolejnosci.
Ty za to mieszasz osoby i fakty oklamujac w ten sposob blogierow poprostu manipulujesz,moimi wypowiedziami i odbiorcami.

Ale to nic Ty popierasz nepotyzm , kumoterstwo, cwaniactwo i chamstwo Dixiego.

Dixi niezly cwaniaczek oszukal i wyprowadzil w pole wielu blogierow co mu zaufalo.
A okazalo sie ze to oszust, ktory poszedl jakze znana droga SBecka,jedni sie nabrali na jego religijnosc (juz jest taki jeden z Matka Boska w klapie)drudzy zas na jego udawany patryjotyzm.

Otoz Dixi jest takim jakim byl Plikot w PObolszewickiej partji czyli do szczekania i obsrywania na rozkaz centrali wskazanych mu osob.

Dlaczego Dixi na Niepoprawnych mogl byc bezkarnym ? bo wiedzial ze jego znajomi admini go uchronia od odpowiedzialnosci ,malo tego jestem pewny ze on z nimi wspolpracowac kogo gnoic na NP.Zreszta ostatnio sie z tym nie kryl.Admini banowali tych z kim zadarl i zwyzywal Dixi.
Na zadnym portalu taki dywersant by sie nie utrzymal bez pomocy kolesi adminow.

To dywersant Dixi, w duzej mierze jest winny tego burdelu jaki powstal na NP.Szkoda ze zmanipulowal tylu porzadnych blogierow.

Emir a ty to popierasz, stales sie adwokatem oczywistego dywersanta i popierasz zlo jakim jest wykorzytywanie swoich znajomosci ukladow z adminami.

Vote up!
5
Vote down!
-2
#395932

i nie da sie jej ukryc i zamiesc w PObolszewicki sposob pod dywan.

Vote up!
0
Vote down!
0
#395933

Ja bredzę
Ty bredzisz
My bredzimy
Oni bredzą
One bredzą
Ono bredzi
Wy bredzicie
Coś tam jeszcze, ktoś tam jeszcze bredzi

Wszyscy bredzą

Pozdrawiam Odmiennie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
4
Vote down!
-3

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#395935

I kilka słów moich przemyśleń.
To po pierwsze.
Po drugie-jeśli pisze Pan o sabotowaniu "NP"około pół roku wcześniej, to ja dostrzegam perfidne wykorzystanie nowych blogerów "Trybeusa,Jazgdyni czy mojej skromnej osoby do tego, by mieć podkładkę na walki wewnętrzne i frakcyjne ,których celem prawdopodobnym było i jest forsowanie wizji "NP" zupełnie odmiennej od pańskiej.Być może staliśmy się pionkami w grze,które ktoś próbował wykorzystać do wypełnienia swoich własnych ambicji.Te steki oszczerstw pod adresem mojej osoby,oraz moich kolegów,tylko dlatego,że ośmieliliśmy się miewać inne zdanie,nabierają teraz prawdziwego znaczenia.Jeśli ta diagnoza jest prawdziwa, to stanowczo protestuję przeciwko wykorzystywaniu mnie jako negatywnej trampoliny,która posłużyć miała oderwaniu jak największej liczby obecnych blogerów i wyprowadzenia ich na zewnątrz.Oświadczam,że nigdy nie miałem zamiaru stawać po czyjejkolwiek stronie w tarciach mogących szkodzić jedności portalu.Uważam,że jest jeszcze czas, by przemyśleć swoje kroki i zaniechać rozłamu.To rozumowanie nie jest wymierzone ad-persona,jest li tylko dywagacją,mogącą nie mieć pokrycia w rzeczywistości i lepiej by tak było,pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
-2

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#395823

Ty piszesz
"perfidne wykorzystanie nowych blogerów "Trybeusa"

to tenze "trybeus " ludzi porownuje do GLUPICH PTAKOW, jakimi sa niestety KURY
a nie dalej jak dzis - prawem kaduka?-
posunal sie do nowego blota

"szmaciarze...bez honoru, normalni obgadywacze portalowi, cioty " -trybeus.
A kimzesz on tu jest na nppl?
Nadal bedziesz twierdzil, ze ktos wykorzystuje biednego trybeusa?
A moze to ON NIECZYSTO POGRYWA?
WSZEDL gdzies i lapie na posadzke lajnem, opluwa dotychczasowych powiedzmy "domownikow" - i to jest w porzadku?
Przeciez za obrzucenie kogos per "ciota"
U MNIE POD BLOKIEM
WALILO SIE W MORDE !
Albio moze ja jestem przeczulony?

Vote up!
0
Vote down!
0
#395903

Witaj,

SZACUNEK za walkę w okopach...

Damy radę - tak kiedyś pisały Trolle, dalej obecne.

Tym razem, my damy im odpór.

Pozdrawiam Serdecznie

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
0
Vote down!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#395948

Moja ostatnia aktywność na portalu zaczęła się w momencie gdy koleżanka z Redakcji zwróciła uwagę Redakcji, w tym moją, na zachowanie jednego z najmłodszych moderatorów. Wtedy prześledziłem wstecz wszystkie wpisy blogera jazgdyni i odkryłem przy tym kilkukrotne stosowanie podwójnych standardów podczas moderacji.

Następnie zaczęto m,nie łączyć z tym i innymi blogerami sugerując jakieś dziwne powiązania :)

Vote up!
3
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395958

Poprosić ich o mediację i zgodzić się na dokonanie przez nich wyboru co do dalszych działań. Skoro w waszą umowę nie wbudowaliście mechanizmów samoregulacyjnych to teraz wypadałoby dla dobra użytkowników to naprawić.

Parę dni temu powróciłem na Niepoprawnych po jakimś czasie nie angażowania się i jest mi naprawdę przykro widzieć takie gorszące sceny.

Proszę o poszukanie metody naprawy sytuacji.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Offca.tv - Telewizja nie dla baranków!

Polub nas na Facebooku - Facebook.com/Offca.tv
Zasubskrybuj nas na Twitterze - Twitter.com/Offca.tv

#395868

Znów mediator!
Odkopmy Geremka i Mazowieckiego!:):):)
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
3
Vote down!
-3

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395959

Była już mediacja z udziałem osoby spoza grona założycielskiego. To nie ma sensu. Druga strona chce mojej głowy. Ja jestem otwarty na współpracę, ale wedle umowy, która posiada jasne reguły.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395960

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika jwp nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Przestań konfabulować.

Nie jesteś właścicielem Niepoprawnych, a zapewne prawa własności domeny są dyskusyjne.

Właścicielami NP są wszyscy - Redakcja, blogerzy, komentatorzy i czytelnicy - Pro Publico Bono.

Wspólny głos się liczy, odejdź póki masz resztki honoru.

I nie przenoś nam tu korporacyjnych metod i terroru.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
2
Vote down!
-4

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#395968

JWP. Mam propozycję. Kup domenę, zbuduj portal, rozwijaj go i prowadź kilka lat i oddaj go całemu Światu - wolna wola! Zrób to, a nie swoje kompleksy tu leczysz.. Albo inaczej - zbuduj dla siebie, a ja przyjdę i Ci będę wmawiał że to moje i wszystkich innych których ze sobą przyprowadzę? Ok? Przecież to co ty wypisujesz jest niedorzeczne..

Dwa. Utożsamiasz, na podstawie nie wiem jakiej logiki, pojęcie własności z pojęciem działalnością pro publico bono (dla dobra publicznego) - co to ma do rzeczy? Jesteś w stanie jakoś to wytłumaczyć jak istota rozumna, czy paplasz trzy po trzy..?

Dodatkowo swoim babskim paplaniem (wiesz jakim) kompromitujesz Redakcję bo jasno z Twoich komentarzy można czytać przecieki, które dostawałeś od "nowej frakcji". Nieładnie Panowie Redaktorzy, nieładnie - posunęliście się do takich płytkich plotkarskich praktyk?? Już sobie wyobrażam co się musiało dziać w trakcie skypowych konferencyjnych "pogawędek" na tematy "o dupie Mar.." - o - przepraszam - "Gawriona" :)

Vote up!
4
Vote down!
-1

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#395994

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Dixi nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... zacznij jeszcze raz.
Bez nas.
Myślę, że nawet śmieci, trolle i agenci nie odsikają się na twoją "misję".
Nie mam zamiaru cię leczyć, ale spróbuj tych soli trzeźwiących.
Prosty, uczciwy eksperyment.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
1
Vote down!
-4

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395996

elig: Ponawiam moją propozycję. Niech Pan w geście dobrej woli przywróci zabrane uprawnienia admunów. I tak sam Pan portalu nie uciągnie, nie mówiąc o finansowaniu. Potem najlepiej byloby przystąpić do negocjacji z całą redakcją. Nie należy bezmyślnie niszczyć czegoś, co było pożyteczne. Co Panu po domenie, jesli portal padnie? Proszę prześledzić losy Nowego Ekranu i "Uważam Rze".

Vote up!
3
Vote down!
-3

elig

#395995

... świętą rację:):):)
Pozdrawiam serdecznie!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Vote up!
3
Vote down!
-3

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#395998

Elig. Zapraszam wszystkich dawnych założycieli do reaktywacji zerwanej umowy w historycznym kształcie.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#396207

nie sprawdziła.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#396211

Sprawdzała się świetnie - jest to jeden z najstarszych i najdłużej działających portali tego rodzaju. Jesteś inteligentna, to posklejaj resztę puzli które Ci porozrzucałem w komentarzach po portalu.

Nie interesuje mnie bicie piany i ciągłe odpowiadanie na te same pytania zadawane innymi słowami..

Vote up!
4
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#396246

"Witaj

Moje szczere wyrazy poparcia. Idziesz słuszną drogą.

Jeszcze parę miesięcy, a durnie zniszczyliby ci portal doszczętnie.

Nie wiem, czy było to działanie nieświadome. Nieważne.

Mam jedną radę: - przekonałeś się już o małości, a może nawet podłości niektórych współpracowników. Więc uważaj!

Jeżeli nadal oni mają pewne uprawnienia, to mogą jeszcze dużo popsuć.

Nie wszyscy ludzie są niestety dobrzy.

Pozdrawiam serdecznie, życzę powodzenia i deklaruję, że będę się starał twój portal rozwijać."

http://niepoprawni.pl/blog/1/panta-rei-kai-oyden-menei#comment-455815

Czy to aby nie o tych, których Ty "zapraszasz"?

Czy to aby nie Ty odpowiedziałeś mu na te insynuacje:

Jazgdyni
Gawrion, 9 grudnia, 2013 - 21:22

Dziękuję bardzo. :-)

Tych małych, podłych durni i złych ludzi, którzy o mały włos, a zniszczyliby Ci portal, który teraz będziesz ramię w ramię z tym swoim nowym kolegą rozwijać?

Vote up!
3
Vote down!
-3
#396214

Tak zapraszam nadal. Tak jestem w stanie wybaczyć. Tak mogę współpracować ale już nie wystarczy zwykła umowa, której się można wyprzeć i ją wykpić. Tak uważam że pewne osoby od samego początku moich z nimi relacji niszczyły to od środka. Tak uważam się oszukanym. Tak uważam, że małe i nawet podłe jest oszukiwać starych współpracowników i łamać słowa i umowy. Tak dziękuję za dobre życzenia i deklaracje od JzG.

Czegoś jeszcze nie rozumiesz?

Vote up!
3
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#396247

Jeśli uważasz, że to oni powinni Ciebie przepraszać, to znaczy, że Ty po prostu nic nie rozumiesz.

Zadałem Ci wczoraj jeszcze jedno pytanie, które tu już tylko dla zasady wklejam.

http://niepoprawni.pl/blog/7858/zwykla-ludzka-uczciwosc#comment-456527

Dla zasady, bo już wiem, że Ty i tak nic z tego nie pojmiesz, a do tego będziesz przekonany, że zjadłeś wszystkie rozumy i to ja, pytając Cię, błądzę.

A czym jest przyzwoitość nie pojmiesz, bo to sprawy, których się nie można nauczyć z książek i w tępy, doktrynerski i... pozbawiony przyzwoitości sposób wdrażać w życie. To trzeba dodatkowo rozumieć i czuć. Dlatego dobrze Ci z kolegą jazgdyni, bo on też w warstwie werbalnej zna te kwestie. Nie przeszkadza mu to działać w kompletnym oderwaniu od owych, że się uczenie wyrażę, niezinternalizowanych, zasad.

Tworzyliście niepoprawnych w siedmiu i nigdzie dotychczas nie trafiłem informację, że to Ty byłeś szefem albo że w ogóle był jakiś szef.

Jesteś uzurpatorem, który wykorzystał zaufanie jakim Ciebie koledzy obdarzyli, bo nie przyszło im do głowy, że przed Tobą należy się zabezpieczać. I to jest jedyna nauka, jaką można z tej sytuacji wyciągnąć. To, że przed Tobą należy się zabezpieczać.

Czytając Twoje odpowiedzi podziwiam członków Administracji, że tak długo z Tobą wytrzymali.

Życzę Ci powodzenia na dalszej drodze z kolegą jazgdyni et consortes. "jazgdyni" pisze się, tak na marginesie, małymi literami. Takimi samymi, jakimi ten kiepsko wychowany kolega, zwraca się do Ciebie. No, ale to już są między Wami rozliczenia.

Ostatni akapit jest nieco ironiczny i złośliwy, co podkreślam widząc po raz kolejny, że ironii też nie rozumiesz, a i poczucie humoru raczej chyba z tych niemieckich.

Vote up!
3
Vote down!
-3
#396260

Nie mamy o czym gadać bo bijesz już pianę.. Technika zdartej płyty..

Vote up!
3
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#396398

Niestety mylisz się, nie kontaktuję się z Redakcją.

A wszystko można wyczytać w Twoich i wielu innych komentarzach.

Kup domenę ! - mam kilka i kosztowały grosze lub nic.

Czy my się aby znamy osobiście, że tyle o mnie wiesz.

Jednak tu lekarz od głowy potrzebny.

Jak dorośniesz, to może porozmawiamy.

Żegnam ad personalnego bajkopisarza.

Zjadłeś wszystkie rozumy i jak widać masz poważne kłopoty z niestrawionymi...

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Vote up!
3
Vote down!
-2

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#396037

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika alchymista (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jako że nie znam tu nikogo osobiście (chyba że ktoś jest ze znajomych pod pseudonimem - ale tego nie wiem) mogę skomentować Pańskie oświadczenie tylko pod względem wrażenia jakie ono na mnie wywarło.

W cywlizacji zachodniej istnieje od dawna konflikt między integrystami i pragmatykami oraz między prawnikami (legalistami) a demokratami. U Pana dostrzegam przede wszystkim wątek prawniczy, a u Towarzystwa odchodzącego wątek demokratyczny.

Moje skromne doświadczenie życiowe wskazuje na to, że szczyt prawa jest szczytem bezprawia. Dobro wspólnoty bezwzględnie stoi ponad prawem. Nie chciałbym Pana skrzywdzić tą opinią, ale prawo jest narzędziem w reku wspólnoty, a nie idolem, wokół którego powinniśmy składać ofiary i odprawiać tańce.

Dlatego Pańskie wystąpienie nie wydaje mi się przekonujące. Nie wnosi ono nic do sprawy, nie chroni też skutecznie Pańskich dóbr osobistych, ponieważ honor nie jest wartością mierzoną w sądzie.

Będę się przyglądać dalszemu dialogowi w tej sprawie. Jedno jest pewne: pod względem technicznym portal niepoprawni działa bardzo źle. Wiem, że ludzie latami żyją w jednym i tym samym domu, mieszkaniu, ale też od czasu do czasu je remontują. Gdy zaś szyby wybite, ściany brudne, zlew zapchany, sufit przecieka, a koszt remontu przekracza koszty mieszkania - po prostu wynoszą się do innego domu. Widzę w tym rozumowanie bardzo pragmatyczne.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Województwo Smoleńskie
Vote up!
2
Vote down!
-4
#396032

"Pańskie wystąpienie (...) nie chroni też skutecznie Pańskich dóbr osobistych, ponieważ honor nie jest wartością mierzoną w sądzie"

Wszystkie najcenniejsze wartości w życiu człowieka nie są wartościami mierzonymi w sądzie; honor jest jedną z nich. Dla niektórych te właśnie wartości są największymi dobrami osobistymi.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Vote up!
2
Vote down!
-2

Lotna

 

#396099

1. Demokracja? Nie jestem demokratą. Dlaczego? Ludzi głupich jest więcej niż mądrych. Ludzi rozsądnych mniej niż tych naiwnych. Ludzi przyzwoitych jest mniej niż tych nieprzyzwoitych itp. Demokracja jest pozorem. Sztuka sprawowania władzy we wszystkich demokratycznych społeczeństwach polega na jednym - jak najbardziej skutecznym manipulowaniu debilami. Ot - cała tajemnica demokracji. Demokracja nie jest rządami ludzi w większości głupich! Przecież doprowadziliby do katastrofy! Demokracja jest rządami ludzi inteligentnych nad ludźmi głupimi. W to wszystko wplata się wątek moralności, intencji, ale gdybym go dodał do tej całej konstrukcji wyszłaby mała rozprawa.

Twoja diagnoza jest słuszna. Towarzystwo, które odchodzi proponowało mi koncepcję, zgodnie z którą naiwnie przyjęło, że rozwój i ciągłość portalu ma zapewnić jedno demokratyczne ciało - Redakcja - decydujące o wszystkim większością głosów, również o rozszerzaniu Redakcji. Czy mam zrobić wywód na temat tego na czym by się taka koncepcja skończyła? Mądrzy niech historię dopowiedzą sobie sami. Głupim kiedyś poświęcę na ten temat wpis.

2. Demokracja w narzuconej społeczności, wspólnocie, z domniemaną Locke'owską, Rousseau'owską umową społeczną i ogółem obywateli jako suwerenem to losowanie, rzucanie monetą (vide pkt 1).

Czym innym jest jednak świadomy wybór stron z którymi zawiera się konkretną umowę na konkretnych warunkach. Dla mnie to świętość. Łamanie tej świętości jest oszustwem. Na szczęście w tej naszej konkretnej umowie założyciele słusznie przyjęli, że zmiana umowy jest możliwa tylko i wyłącznie za zgodą wszystkich założycieli. Dlaczego słusznie? Dlatego, że nic lepiej nie motywuje do dbania, starania o prawo, zabezpieczania go, jak poczucie swojej pewnej własności, przynależności tego prawa. I tak - jeśli ktoś ma do czegoś prawo, to nie można go tego pozbawiać nawet wtedy, gdyby wszyscy poza tą osobą demokratycznie zadecydowali o odebraniu mu go. Pomimo umowy, to próbowano zrobić ze mną - próbowano mnie oszukać.

3. Szczyt prawa jest szczytem bezprawia. Zależy jaki szczyt? Szczyt niesłuszności? Jeśli tak to przyznaję rację formule Gustava Radbrucha - lex iniustissima non est lex - prawo skrajnie niesprawiedliwe nie jest prawem. Zgadza się. Czym jednak jest szczyt bezprawia? Szczytem prawa? I porządku? Chyba nie..
Wydaje mi się że niepotrzebnie teoretyzujemy, bo ani "ta" umowa nie była szczytem prawa/bezprawia, ani regulamin czy misja tym nie są. Każde z nich spełnia konkretną funkcję i moim zdaniem robią to na tyle dobrze na ile kwalifikacja dla tych norm jest przeprowadzana przez rozsądne osoby. Gdyby Pan miał wątpliwości - nie jestem pozytywistą prawniczym. Żadne normy nie są dla mnie bezwzględnie obowiązujące. Z wykładni prawniczych moją ulubioną, skłaniającą do głębszych przemyśleń i "lepszej sprawiedliwości" (nawet przy stosunkowo słabej jakości norm) jest wykładnia funkcjonalna, systemowa. Wszak zbiór norm musi tworzyć jeden sprawiedliwy i logiczny system.

4. Techniczny stan portalu. Tak - jest fatalnie. Powoli układam w głowie plan - zobaczymy..

Vote up!
3
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#396223

Czytając wasze przepychanki słowne jestem bardzo zasmucona jako czytelniczka.5 lat czytam niepoprawnych i teraz co? Nie będzie portalu niepoprawnych? Dla mnie to jest dziecinada.albo strach,ale przed czym?
Z poważaniem Genowefa

Vote up!
0
Vote down!
0

 

 

 

#396041

Będzie - proszę się nie martwić :)

Vote up!
4
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#396248

Kabaret.

Vote up!
3
Vote down!
-3

markiza

#396116

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kibol_banda nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A ty s..o jeszcze tu?

Vote up!
2
Vote down!
-4
#396292

Bene vale tibi!

Vote up!
3
Vote down!
-2
#396149

Nie śledzę wszystkich wątków na NP (obecnie szkoda mi czasu na te pyskówki) i nie wiem, czy ktoś zadał już to pytanie i, czy otrzymał na nie odpowiedź, więc zapytam :

1) Czy nowy serwer z nowym oprogramowaniem, który miał funkcjonować już niedługo na NP, zastępując stary z Drupalem, zajumał Ci SG lub zajumali wspólnie odszczepieńcy admini i teraz tańczyć na nim będą rockanrollowcy z Blog-n-roll a Ty zostajesz z domeną Niepoprawni.pl i starym serwerem ?
2) Jeżeli moje podejrzenia są słuszne, to czy cała baza danych z NP zostanie przeniesiona na "rolla" (ze wszystkimi konsekwencjami) i czy to zgodne z prawem ?

Jeżeli moje dywagacje są o kąt d... to przepraszam, za pytanie.

Pozdrawiam

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
3
Vote down!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#396176

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika germario został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Popraw się, nawet inaczej.

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

Vote up!
1
Vote down!
-5

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#396205

O co Ci chodzi ?
Pytam co z serwerem i Drupalem na którego admini NP robili składkę ?
Pieniędzy na chodniku nie znajduję.......a jeżeli znajduję to nie aż tak często.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
3
Vote down!
-2

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#396212

Po prostu jątrzysz, dalej jątrzysz bo co masz do serwerów, podziałów, składek itd. Oprócz adminów urzytkownicy NP też się składali a Tobie nic do tego.
Nie Twój cyrk, ........

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

Vote up!
2
Vote down!
-3

germario

POLSKOŚĆ to NORMALNOŚĆ !!!

#396234

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie wmawiaj mi mały Indianinie, że nic mi do tego.
Latali Admini po portalu z tacą ? Latali. Wyłożyłem zaskórniaki ? Wyłożyłem
A wiec mój cyrk i moi Indianie, bo składałem się na serwer dla Niepoprawni.pl a nie na prywatny serwer Kapłona Kokoreptyliusa.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
2
Vote down!
-3

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#396290

Ad 1. Decyzja dotycząca nowego serwera została podjęta przez "nową frakcję" na własną odpowiedzialność. Nie mam ani nie roszczę sobie do tego serwera prawa. Do czego będzie śłużył? Nie wiem.. Na razie jesteśmy na tym serwerze, ale niedługo trzeba się przenieść, ponieważ nie jestem stroną umowy dla obecnego serwera.
Ad 2. Baza danych - nie wiem czy zostanie przeniesiona. Nie wiem co do tej pory z bazą było robione. Domniemam, że masz na myśli dane użytkowników, dane wpisów. Naprawdę nie znam zamiarów założycieli nowego portalu. Czy to zgodne z prawem? Nie.

Dywagacje są słuszne. Przeważnie nie ma głupich pytań. Na niektóre są tylko nadzwyczaj proste odpowiedzi. Twoje nie należało do tej kategorii :)

Vote up!
2
Vote down!
-3

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#396232

To faktycznie przykre ale niestety było do przewidzenia , gdybym widział sens dalszej współpracy na pewno co jakiś czas wysupłał bym odrobinę czasu dla portalu ....
Redakcje ciągle trawiła mania nieomylnej jednostki, co do wizji portalu . Ktoś kto wie wszystko lepiej , oraz jest pewny że ma jedyna słuszna wizje powinien sam decydować i zatrudniać ludzi dając im po prostu płatna prace .

Działając społecznie trzeba wsłuchiwać się w to co mogą zaoferować inni , dbać o rozwój i nie negować wszystkiego dla zasady ...aby każdy społecznik miał swój mały wielki wkład i dumę z tego co można zaprezentować innym .

Wiem jakie to trudne gdy w redakcji są twórcy i poniekąd właściciele portalu ... ale gdybym miał z perspektywy czasu określić ludzi z którymi miałem jednak przyjemność wielokrotnie rozmawiać to niestety w połowie byli to ludzie mało elastyczni w myśleniu i zadufani w sobie . Co takie osoby mogą stworzyć ? Mauzoleum , klub seniora ?

Minęło sporo czasu a tu nadal czuć tandetną chemia dla niemowląt ....

Pozdrawiam przyjaciół czyli tych którzy zadali sobie trud wysłania do mnie choć jednego maila gdy opuściłem redakcje .

K-pax

Vote up!
4
Vote down!
-2
#396219

Napisałeś to tak tajmniczo, że już sam nie wiem czy zadałem sobie trud wysłania do Ciebie maila ;)
Niezależnie od powyższego - pozdrawiam! Dobrze wiedzieć że żyjesz :)

Vote up!
4
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#396249