Manipulacja „Wiadomości” TVP? Muzułmanie mogą okłamywać „niewiernych”

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Idee

W głównym wydaniu Wiadomości TVP w dniu 16 listopada 2015 (link do programu pod tekstem) ukazał się materiał redaktora Marcina Antosiewicza (od 14 minuty programu) pokazujący stosunek Muzułmanów do terrorystów Państwa Islamskiego.

 

Zabrakło w nim jednak rzeczy najważniejszej, a mianowicie powiedzenia, że w Islamie istnieje Takijja czyli zachęta do okłamywania nie-Muzułmanów gdy jest to konieczne. Przykładem jest Hadis Sahih Bukhari[4] „(Zaprawdę) uśmiechamy się do niektórych ludzi, podczas kiedy nasze serca przeklinają (tych samych ludzi).” Zatem Muzułmanie odcinający się od terrorystów mogą zwyczajnie kłamać i w ich społeczności nie jest to uznawane za nic złego. Oczywiście nie można wykluczyć, że niektórzy odcinają się szczerze, ale dziennikarz ma obowiązek poinformować o Takijja, a nie wierzyć w każde słowo Muzułmanów jak małe dziecko.

 

Pytanie też jak ci odcinający się od terrorystów zachowają się gdy dzięki większej dzietności będą stanowili większość w Niemczech, Francji czy innym kraju Europy, co wydaje się tylko kwestią czasu? Czy nie będą chcieli wprowadzić szariatu i zacząć prześladowań chrześcijan i nie-Muzułmanów – w tym lewicowych elit (czy może pseudoelit) tych Państw? Jak widzimy w krajach w których dominują Muzułmanie nie-Muzułmanie są traktowani źle, a w wielu z nich wręcz mordowani. Chyba jedynym rozwiązaniem tego problemu dla Europy czy USA jest deportacja większości Muzułmanów do krajów z których przybyli – byłaby to stanowcza, ale konieczna samoobrona.

 

Filip Stankiewicz

 

Źródła:

]]>http://wiadomosci.tvp.pl/22360476/16112015-1930]]>

]]>https://pl.wikipedia.org/wiki/Takijja]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (2 głosy)