Podły atak Faktów TVN na prezydenta Andrzeja Dudę

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Prezydent Andrzej Duda przypomniał, że w piątek złożył wizytę w Niemczech, gdzie rozmawiał m.in. z prezydentem Joachimem Gauckiem. Jak mówił, prezydent Niemiec powiedział mu, że Polska pięknie się rozwija i spytał, że chyba wzbudza to w Polakach zadowolenie. Duda relacjonował, że odpowiedział niemieckiemu prezydentowi, że tak, że trudno tego nie zauważyć, że każdy, kto był w Polsce w l. 80. i 90., i kto odwiedza ją teraz, widzi, że się wiele zmieniło, że Polska stała się nowocześniejsza.- Jest tylko jeden w tym wszystkim problem. I mówię: "panie prezydencie, tak, i sądzę, że ludzie dlatego mnie wybrali, bo głośno powiedziałem i nazwałem sprawy po imieniu: niestety Polska nie jest dziś krajem, o którym można by powiedzieć, że jest państwem sprawiedliwym, sprawiedliwym dla swoich obywateli, że jest państwem, w którym obywatele traktowani są równo" - mówił prezydent.

 

Fakty TVN skrytykowały, że to donos na Polskę zagranicą, do ataku dołączył znany zwolennik zbrodniczego komunizmu Włodzimierz Cimoszewicz, ale to głupi zarzut - jak miał inaczej wyjaśnić swój wybór Gauckowi? W Polsce jest super tylko Polacy zgłupieli i mnie wybrali? Miał wyjść na idiotę? Gdyby nie wyjaśnił tego, to Gauck by pomyślał, że Duda jest niepoważny czy po prostu głupi i to by zaszkodziło Polsce znacznie bardziej niż przekazanie informacji o tym dlaczego wygrał wybory.

 

Prezydent Andrzej Duda dodał, że "jest bardzo wielu ludzi, którzy tego powiewu wolności, nowoczesności, zasobności i poprawy jakości życia tak oczekiwanej nie odczuli w takim stopniu, jak się spodziewali, czy w takim stopniu, jak udało się to innym, niestety nielicznym".- I to jest dzisiaj największy problem. Jeżeli mówię, i tu mówiłem pod stocznią, że trzeba Polskę przywrócić na drogę rozwoju, to ja właśnie o takim rozwoju myślę, którego beneficjentami będzie zdecydowana większość, a nie mniejszość polskiego społeczeństwa. I to jest właśnie dzisiaj wielkie wyzwanie - powiedział prezydent.

]]>http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prezydent-Andrzej-Duda-Polska-nie-jest-dzis-panstwem-sprawiedliwym,wid,17809259,wiadomosc.html]]>

 

Filip Stankiewicz

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

Szanowny Panie Filipie, dobrze, że Pan opisal ten, nota bene, nie pierwszy atak na osobę Pana Prezydenta Rzeczypospolitej.

Nie mogą tego wyboru strawić TVN i różne inne kopaczki, lisy, cimoszki.

Polska, dzięki temu wyborowi zaistniała i nie zginęła, jakby tego chcieli nasi wrogowie.

Ataki na osobę Pana Prezydenta będą się niestety powtarzać, ale my zwyciężymy walkę o Niepodległą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vote up!
11
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1491925

Niemcy są krajem gdzie relatywnie kradnie się mniej, oni nie umieją uwierzyć w to co u nas działo się przez ostatnie 8 lat, bo przecież w papierach wszystko się zgadza. A jeśli się nie zgadza, mówią, polska specyfika.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1491929

Prosazę, i p. Cimoszewicz, i Rossati są głęboko oburzeni. Niech sobioe ci sklerotycy przypomną jaki donos na Polske zrobili Ministrowie SZ i b. Premierzy z Bolkiem na czele, gdy ustawa lustracyjna objęla profesoirów wyzszych uczelni. Bo co, obejmowała również Geremka i o to ten wrzask? Pan Cimoszewicz i p. Rossati najlepiej zrobia jak będą milczeć.Bo kanalie w Polsce muszą zniknąć.

Vote up!
9
Vote down!
0

Skorpion48

#1491931

http://bit.ly/1JHeisF

Vote up!
3
Vote down!
0

Poloniatube

#1491941

W publicznej telewizji TVP1 w wiadomosciach o 19.30, atak na Prezydenta, ze szkaluje Polske w Berlinie nie mowiac calej informacji, tylko prezentujac fragment wypowiedzi i dodajac odpowiedni komentarz

Vote up!
5
Vote down!
0
#1491948

1. Czy jako zwierzchnik Sił Zbrojnych państwa będącego członkiem NATO i jako Prezydent RP pan Andrzej Duda zwrócił się już do władz NATO o udostępnienie wszelkich materiałów mogących ułatwić wyjaśnienie przyczyn katastrofy smoleńskiej ?
2. Czy pan Prezydent Andrzej Duda jest w posiadaniu aneksu do raportu o likwidacji wsi ?

Vote up!
2
Vote down!
0
#1491958

Jeżi ktoś spodziewał się innego podejścia, to albo głupi albo podwójnie głupi. Niestety pojednawczy list Prezydenta do szemranego gó...a spowodował tylko nabranie pewności siebie przez ferajnę wszlkiej maści.Preydent Duda musi wreszcie rozumieć, że do chama i bydlka przmawia tylko jeden język. Kopniak w dupę i piącha między oczy. Innego ie rozumieją. Albo to zrozumie, albo będziemy mieli następny Smoleńsk.

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1491981

Świadczy to o tym, że PO już oddech porazki w wyborach na plecach.

Vote up!
0
Vote down!
0

http://systemwkryzysie.blox.pl - Alternatywna Rzeczywistość

#1492034