Manipulacja Faktów TVN ma uniemożliwić koalicję PiS-KORWIN?

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Manipulacja Faktów TVN i innych mediów ma uniemożliwić koalicję PiS-KORWIN? Ostra wypowiedź premiera Jarosława Kaczyńskiego dotycząca Janusza Korwina-Mikke mogła być spowodowana zmanipulowaniem przez media słów Janusza Korwina-Mikke. Pełna wypowiedź lidera partii KORWIN ma inny wydźwięk. Materiał Faktów TVN był już po wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego, ale mógł mieć na celu pogłębienie konfliktu między Prawem i Sprawiedliwością, a partią KORWIN.

 

TVN manipuluje nie tylko przeciw Prawu i Sprawiedliwości. Zmanipulowało też materiał dotyczący Korwina-Mikke - różnie go można oceniać, ale nie można w demokracji pochwalać takich działań wobec żadnego polityka. Zmanipulowana wypowiedź Korwina-Mikke jest nie tylko szokująca, ale jej realizacja byłaby złamaniem prawa. Tymczasem prawdziwa wypowiedź tego polityka choć bardzo ostra nie jest zapowiedzią złamania prawa. W świetle zmanipulowanej przez TVN wypowiedzi dziwne wydaje się zabieganie Korwina-Mikke o poparcie związkowców, natomiast gdy poznamy prawdziwą wypowiedź tego polityka staje się to logiczne. Polecam obejrzenie tej manipulacji:

https://www.youtube.com/watch?v=scVra6fByTk

 

Filip Stankiewicz

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:11)

Komentarze

Mikke od początku lat 80-tych wykonywał zawsze tę sama pracę, najpierw w SD, potem w innych ugrupowaniach. Za każdym razem gdy jego partia ma szanse na trwałe zaistniec lider ja rozwala i "buduje" nastepną...trudno uwierzyć w przypadaek...to tak samo koncesjonowana "opozycja" jak Palikot ...na usługach sitwy i służb...choc ludzie w ruch ten zaangażowani to w większości przyzwoici i patriotyczni Polacy...niestety...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1474891

PiS-u z Korwinem?

Nie ma żadnego dowodu, jak dotychczas, że Korwin mógłby być lojalnym koalicjantem.

Wręcz odwrotnie - wiele przemawia za tym, że jest agentem. Rosyjskim?

W każdym razie - nigdy nie wykazał realnej troski o dobro Polski, nie mniej 

 - bardzo skutecznie umie zabiegać o dobra własne.

Z czego on utrzymuje tę liczną progeniturę? Z gry w brydża? 

Był już taki, co "grał w toto-lotka".

A te liczne nie-żony?

Przecież on jest absolutnie nielojalnym "partnerem".

I jak to było z nocną zmianą?

Im mniej kurwina - tym lepiej. Przykre, ale on umie tylko szkodzić (nawet jeśli Fkty TVN manipulują teraz jego wypowiedziami)!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1474907

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika leon patriota nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wyjaśnij mi proszę dlaczego Jarosław kilka dni wcześniej tak zdecydowanie odciął się od Korwina nazywając go patologią polityczna ? czyżby nie były mu potrzebne jego głosy na Andrzeja Dudę w II turze ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

leon patriota

#1474938

Komentarze dotyczące Korwina wygłaszane są przez ruskich agentów. Facet od kilkudziesięciu lat mówi o normalności a wy go oskarżacie o wszystko co najgorsze!!!!Macie efekty " poważnych " polityków

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

leon patriota

#1474918

To wypowiedz na temat prywatyzacji lasów w/g J.K.M

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OsNtm0USbxM

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1474943

Tutaj JKM bez manipulacji:

https://www.youtube.com/watch?v=MYy2DJz96P4

Pseudokatolik o lewackich poglądach jak dla mnie...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1474957

Trochę "prostuję" korwinistów reklamujących się na stronie Dudy i pewne kawałki Korwina odsłuchuje na nowo. Ten człowiek manipluluje, zmienia poglądy, a przede wszystki żywi pogardę dla innych ludzi, mając sie za kogoś lepszego. Uważany jest za masona, a katolicyzm jest dobrym narzędziem do utrzymania prostaczków w ryzach. Co to za katolik, który jak stary satyr spłosdził dwoje dzieci z różnymi kochankami.

 

W lasach państwowych bywam często, w różnych miejscach i uważam, że są zadbane. Wycinane są suche drzewa, widać nowe nasadzenia.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1474981

Kto to jest ten Korwin,który uważa sie za boga a głosi same bzdury.Z jego sposobem postrzegania istnienia społeczenstwa jako takiego powinien albo się cofnąć do epoki kamienia łupanego lub też teleportować się w przyszłość do roku 2090.To jest rodzaj człowieka,którego nie da się sklasyfikowac do zadnej grupy społecznej. Jest dośc dobrym mówca umiejącym przyciągnąc troszkę zmanierowanych ludzi,którym snuje swoje wizjonerskie opowieści o tym jak każdy będzie mógł latac po ulicy z bronią w kieszeni i strzelać do intruza w celu obrony własnej.Zapomina o szczegółach bo jesli wszystko według niego prywatne to ulice też więc wszyscy siedzą we własnych domach i powoli umierają bo jak wyjdzie na ulicę to zostanie zastrzelony przez własciciela ulicy.Takie brednie że dalej juz nie ma sensu punktować diamentowych mysli starszego pana.Jemu po prostu powyginały sie  klepki.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1474994

Korwin jest jak Giertych . 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1475038

Dla koryta zrobi wszystko mimo że krzyczy że PO to samo zło, przykałdy

1.

 

2.

Ten jest z ostatnich wyborów !

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1475042

opinii o JKM:

http://niezalezna.pl/66276-doczekal-sie-rosyjskie-msz-dumne-z-korwina-mikkego (dzisiaj)!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1475044