Nieobiektywna, prorządowa relacja w „Teleexpressie” TVP 1

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

W dzisiejszym „Teleexpressie” w TVP 1 pokazano relację z wyjazdowego posiedzenia rządu w Łodzi. Tam też odbyła się konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości. Krytyka PiS dotyczyła trzech spraw - pokazano tylko krytykę dotyczącą dopalaczy (i najmniej istotny podsumowujący fragment spotu), pozostałe punkty, które krytykowano zamieszczam poniżej.

 

Ktoś napisze, że nie pokazano ważnego stanowiska PiS w pozostałych sprawach z braku czasu - tylko jeśli tak by było, to dlaczego pokazano od razu to co myśli o konferencji PiS rząd i to w dodatku nie jedną relację, ale aż dwie, bo i wicepremiera Piechocińskiego i premier Kopacz? To ewidentne uprzywilejowanie rządu i cenzurowanie opozycji, to są praktyki znane z ułomnych demokracji.

 

"Rząd - na koszt podatnika - został zamieniony w sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej!" PiS apeluje do Kopacz o realne działania. Ewa Kopacz powinna przyjechać koleją dużej prędkości, bo w kampanii 2011 roku obiecano, a już tydzień po wyborach minister Nowak powiedział, że to niepotrzebne. Powinna przyjechać na przystanek Łódź Fabryczna, który miał zostać oddany do użytku dawno temu, przyjechała po raz trzeci obiecać drogę S14 - ile razy można obiecywać to samo? To kpiny - nikt w takie bajki pani premier nie uwierzy— zaznaczył Marcin Mastalerek.

http://wpolityce.pl/polityka/259196-rzad-na-koszt-podatnika-zostal-zamieniony-w-sztab-wyborczy-platformy-obywatelskiej-pis-apeluje-do-kopacz-o-realne-dzialania

 

Filip Stankiewicz

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)