Apel do Play o wycofanie reklamy ze skompromitowanym Owsiakiem

Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Szanowni Państwo,

 

Poniżej wzór apelu jaki proponuję wysyłać do firmy Play:

 

Szanowni Państwo,

 

Wasza firma emituje reklamę z Jerzy Owsiakiem. Tymczasem niedawno został on w sposób bezdyskusyjny skompromitowany. Pierwszy fakt świadczący o jego kompromitacji to niedostarczenie przez niego na wezwanie sądu ksiąg rachunkowych WOŚP oraz spółek „Złoty Melon” i „Mrówka Cała” - nie ulega wątpliwości, że gdyby nie zawierały niewygodnych dla Owsiaka danych zostałyby dostarczone.

 

Drugi fakt kompromitujący Owsiaka to orzeczenie sądu, że bloger Matka Kurka krytykujący finanse WOŚP i firm Owsiaka i jego żony opierał się na faktach, pisał prawdę - wbrew temu co mówi Owsiak, że sąd jedynie uznał prawo do krytyki ze względu na wolność słowa.

 

Trzecia sprawa kompromitująca Owsiaka to fakt, że będąc oskarżycielem został uznany winnym popełnienia przestępstwa z art. 216 kk (zniewaga wzajemna). Określenia jakie padały z ust Jerzego Owsiaka to „pierdol się”, „będziesz miał w dupę”, „wariat ze Złotoryi”, a to oczywiście tylko przykłady jego wypowiedzi.

 

Więcej:

]]>http://kontrowersje.net/owsiak_przegra_proces_karny_i_przegrywa_cywilny_niestety_wszystko_po_11_stycznia_2015_r]]>

 

Udział tak zachowującego się człowieka w Waszej reklamie podważa zaufanie do Waszej firmy i jeśli nie wycofacie tej reklamy nie będę korzystał z usług Waszej firmy oraz będę odradzał to mojej rodzinie i znajomym.

 

Z poważaniem

 

Imię nazwisko

 

Protesty proszę wysyłać na adres marcin.gruszka@play.pl

 

Serdecznie Pozdrawiam

 

Filip Stankiewicz

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Podobne protesty należy wysyłac do samorządów i instytucji państwowych wspierających Owsiaka, dających mu za darmo wszystko czego porzebuje,żeby "Nrówka cała" i "Zloty melon" - żyły lepiej...a jego język? No cóz - "guru" MWzWM musi używać języka zrozumiałego dla tej grupy odbiorców.

Vote up!
10
Vote down!
0

Yagon 12

#1459405

apelowanie do mediów kolaborujacych z Owsiakiem należy zamienić na ich BOJKOT!

Tak to się powinno zrobić.

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
0

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1459436

Stop dla Owsiaka, stop dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

Vote up!
7
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1459441

chyba trzeba będzie sprywatyzować lasy państwowe :( Polska potrzebuje pieniędzy na milionowe odszkodowania dla żydów w Izraelu :)

Jestem jakim jestem ale nie zgadzam sie z tym co dzieje się w Polsce

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1459479

pozbawila tez i tej mozliwosci, ale zgadzam sie z Toba- tylko bojkot i czarny pijar moze oslabic sitwe owsiakowa.Apel do PLAYa nic nie da bo to ta sama mafia co Owsiak.
Nie zapominajmy ze nic w Polsce nie dzieje sie bez kontroli WSIokow i ukladu pookraglostolowego co jest zwiazane z kasa.Pieniadze w Polsce moga zarabiac tylko SWOI.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1459793

dlaczego ma nam przeszkadzać kompromitacja Owsiaka?

Owsiak skompromitowany jest znacznie korzystniejszą postacia, niż Owsiak przed kompromitacją bo może mniejszy będzie jego udzial w ogłupianiu młodziezy.

Ja zresztą zaprotestowalem juz w Play, kiedy reklamowali się K.Wojewódzkim i pięć numerów rodzinnych przeniosłem gdzie indziej.

Dlatego protestował teraz nie będe, może Owsiak pomoże im upaść szybciej.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

cui bono

#1459483

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Speed58 został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

d lt,tn człwk,rb dbrą rbtę,c wdć,słychć czć, jst jdnk część "brnków" s Przsm włączn,którj t sprwn kcj wsk stją kłkm w grdłch. Dlczg? Czy t jdyn z nmcy brk chryzmy,jką psd wsk,czy dl ztrc włsnj ndlnśc? Zwlnncy drwzn n kścół rgnzcj prwdzn przz klchów pwnn w prwszym rzdz zprzntwć ch dzł w pmcy dl szptl czy hspcjów,późnj zś czrnć kgś,km n drstją d pęt. N pdb sę Wdstck? N mssz tm jchć,n pdb sę WŚP.n mssz sę dzlć fnnsw,l n ngjc wszystkg,c jst dbr d lt sprwdzn dl zspkjn włsnych mrznk ptędz.
Vote up!
0
Vote down!
-6

Speed58

#1459569

W gardle, to Owsikowi stoją darmowe Polaków pieniądze! Czy znasz "tłustych misiów" bez sponsoringu? No, wybacz! Nie ma takiej opcji, żeby zarabiać miliony i Urząd Skarbowy tego nie dostrzegł! Jak myślisz, ta sól w barach, dla uboższych obywateli, daje Polsce milionowe zyski? To są właśnie niezaspokojone  PO-PSL-owskie mrzonki o potędze, bo ni jak tu uszczknąć dla siebie, wszak sól, to najtańszy produkt, jaki świat widział! O! Tę sól rząd na "osłodę" pozwolił, bo już pieprz to dobrobyt, jeszcze by się rodakom poprzewracało w głowach! Ciesz się, że nie sypnę Ci speedzie58 pare garści inwektywów!

Vote up!
7
Vote down!
0

viki

#1459802

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Speed58 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Nie wiem co niby,miałoby skompromitować Owsiaka i wiedzieć nie potrzebuję,bo poznałem człowieka osobiście i wiem co sobą reprezentuje. Wywalenie jakiegoś zajadłego gryzipiórka ze spotkania,to nic złego,po prostu on zachował się jak pijany konsument w restauracji. Zaproszony i zaczął obrażać...tak się nie godzi,nawet w szemranym towarzystwie...dobrze,że takiego nie było,bo zebrałby jeszcze kilka klapsów w zęby.

Vote up!
0
Vote down!
-5

Speed58

#1459739

w momencie kiedy czuje zgrozenie dla wplywow darmowej kasy z golenia baranow pod pretekstem ratowania dzieci.

ODDAC LASY WLASCICIELOM.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1459788