"Solidarny" Komorowski i 99 sprawiedliwych

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Naszemu ex prezydętowi trudno się rozstać z polityką. Nawet Radio Erewań subtelnie spekuluje w tym temacie:

 

Porażka w majowych wyborach Prezydenta RP podziałała na Bronisława Marię mobilizująco i motywująco bo pan ex prezydęt nagle zaczął ujawniać cechy, których przez 5 lat jego prezydętury nikt by się po nim nie spodziewał.

A to wszystko dzięki... wielotysięcznej rzeszy imigrantów, forsujących wrota Europy.

 

Oto nagle okazało się, że ten obojętny, nawet wręcz nieżyczliwy polskim górnikom, rolnikom i Polakom w ogóle pan prezydęt, jako ex jest osobą bardzo solidarną, empatyczną, współczującą, łatwo się integrującą, rozumiejącą problemy ludzkie i podającą pomocną dłoń potrzebującym wsparcia, pomocy itd. Dziś - w imię solidarności, moralności, człowieczeństwa, zasad i wartości pan ex prezydęt stanowczo staje w obronie imigrantów i ich praw, a przeciwko dyskryminacji, ksenofobii. Jego „List z Europy Środkowej” podpisało  99 światłych Jewropejczyków, wśród nich z Polski takie autorytety jak prof.Z.Bauman, prof.A.Kwaśniewski, prof.T.Lis.

Być może tych 99 sprawiedliwych to jądro przyszłego Instytutu im.B.Komorowskiego?...

 

...Oto poznaliśmy kolejną tajemnicę Bronisława Marii. Ilu jeszcze nie znamy ? Np. tej:

 

Ale o tym w następnej notce.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

jednym słowem zasranec, dłużej i więcej nie można go słuchać, a nawet czytać jego "złotych myśli" .Jako potomek rezuna (genetycznie obciążony antypolskością) powinien zamknąć gębę i nigdy jej już nie otwierać!

Ex prezydĘt nie jest ani solidarny, ani pełen empatii, ani nawet współczujący jest głupi i chciwy - bo  pomoc tzw. uchodźcom to też konkretna kasa. Ten pogromca foteli w japońskim parlamencie i pierdykles zarazem  propaguje to co wrogie Polsce i Polakom. Gnida i szkodnik. Dzięki dobrym układom  w usraelu  ma gdzie spierniczać, Żydzi nie są otwartym społeczeństwem tam Brunkowi włos z głupiego łba nie spadnie  i tam go przyjmą z otwartymi ramionami dzięki towarzyszce małżonce i będą go hołubić jako pożytecznego debila  za pierdy, które za odpowiednią opłatą jest w stanie wygłaszać gdziekolwiek jako  ZASRANEC instytuta swego imienia...

Myślę, że  to wszystko jest po prostu ukartowane by Polacy i nie tylko wynieśli się ze swej ziemi, dla Bredzisława to only bussines... Polityka to przede wszystkim źródło kasy dla tego pokurcza moralnego, więc o jakiekolwik dobre cechy nie należy go podejrzewać. Ta eksplozja empatii to zasłona dymna dla POsrancow i niewtajemniczonych (niezorientowanych)...

Mała dygresja

zawłaszczanie teretorium na przykładzie palestyny (tu akurat działa to w drugą stronę żydzi rugają arabów) obrazek ten opublikowała na swoich łamach gazieta wybiórcza. Aktualnie żydom jest za ciasno marzy im się więcej ziemi (osiedlając islamistów (z sąsiadujących z usraelem  krajów i lokując ich  w krajach unii poszerzą swoje terytorium a przy okazji islamiści mają wyrugować rdzennych obywateli państw europejskich  wprowadzają NWO), przykładem Szwecja) 

Ze strony  ex prezydĘta,  prózno  oczekiwać  jakiejkolwiek mądrej myśli i troski o los Polaków.

Bredzisław nigdy nie był samodzielnym politykim, mając charakter o konsystencji gliny jest bardzo spolegliwy wobec swoich mocodawców i uczyni wszstko by panowie byli z niego zadowoleni.

List solidarnego brunka i 99 sprawiedliwych  w jakiejkolwiek formie nawet do podtarcia  się nie nadaje.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1493892

Ten wróg Polski , WSI-wy agent, solidaryzuje się z najeżdźcami, lecz nigdy nie solidaryzował się z Polakami, których los rzucił poza obecne polskie granice. Niektórzy z nich, nawet nie mają prawa wjazdu do Polski jako turyści. Ten bezduszny bandzior z sympatycznym uśmiechem, zgotował też piekło na ziemi dla W. Sumlińskiego i jestem pewien, że maczał swoje zakrwawione łapy w zamachu nad Smoleńskiem. 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1493898

Witam! Tego sowieckiego bandyte sila zawleczem przed Polski sad! Rowniez ,ten rudy POdnuzek Merkel stanie przed Polskim sadem! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1493905

"W lutym tego roku, na plaży w Libii zamordowano w okrutny sposób kilkunastu koptów. Zamordowano. Po prostu ISISowscy bojownicy o lepszy świat odcięli im głowy za odmowę przejścia na Islam. Całość kaźni została nagrana, a jej autorzy sformułowali groźbę względem Europy. Jak podaje Daily Mail (znany ultrakatolicki, islamofobiczny brytyjski zin), zapowiedzieli wysłanie do Europy 500-tysięcznej armii, która przyjedzie jako imigranci. "

(wytłuszczenie moje)

Nie będę komentować cytatu, polecam cały artykuł:

http://wgospodarce.pl/opinie/21004-gwg-6-rzeczy-bez-ktorych-nie-mozesz-dyskutowac-o-islamskich-imigrantach

 

Co do muzułmańskiej inwazji - ona trwa już kilka wieków. Już od czasów Imperium Osmańskiego istnieje przekaz, że islam ma zawładnąć całym światem i rzeczywiście on powoli, powoli ale rozpełza się po kontynentach. Nie wiem kto to powiedział ale w tych słowach jest 100% racji - islam to nie jest religia, islam to jest polityka ! I niestety tak się dzieje. Obserwując napór muzułmanów na przestrzeni czasu wygląda to mniej więcej tak - krok do tyłu by za chwilę dać 2 kroki do przodu. I znów krok do tyłu, i w odpowiednim momencie 2 kroki do przodu. Tak wyglądało to w Niemczech w latach 70-tych (pisałam o tym tu: http://niepoprawni.pl/comment/1492950#comment-1492950), tak wyglądało we Francji kilka lat temu, tak wygląda dziś ! Oczywiście globaliści o tym doskonale wiedzą ale im właśnie o to chodzi by "rozsadzić" państwa od środka bo inaczej nie dadzą rady nałożyć swej woli i "zrównać" Swiata. To ma dla nich inną dobrą stronę - robią to  nie własnymi rękami, więc jakby co to pokazują swe niewinne łapki "a ruki wot", jak w pewnym ruskim wicu....  Rządy europejskie, wpuszczające  tabuny muzułmańskich "imigrantów" wyręczają w pewien sposób samych islamistów, same przyczyniają się do rozsadzenia własnego państwa od środka, a kwestią czasu jest tylko kiedy ten granat wybuchnie.

I "bum" będzie tylko jedno.

Z innej strony patrząc - celem islamu jest przede wszystkim Europa, kolebka cywilizacji łacińskiej czyli największa przeszkoda dla ekspansji islamu, największy wróg wyznawców Allacha. Gdy załatwią Europę, poradzą sobie z resztą. Tego lewactwo nigdy nie zrozumie bo ono jest tylko na "tu i teraz" i tylko to się liczy.

Kto śpiewa - "ruszymy z posad bryłę świata" ?

I właśnie ruszają...

Potrzebny jest silny papież i silne rządy wyłonione z ugrupowań patriotycznych by państwa nie traciły tożsamości narodowej. Dziś już mamy eurokołchoz w postaci UE, a od niego tylko krok do kołchozu globalnego żeby wszędzie była "Korea Płn.".

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1493914

pokazywanie i przytaczanie wypowiedzi tego knura obraza nas wszystkich, malwersant, ochroniarz zlodziei, pospolity kryminalista wiecej nic sie nie da o tej politycznej dziwce napisac.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

adolfnr2

#1493916

Na liście "autorytetów elyty" z "GW" są także - Bauman (Ubek), Olo Kwaśniewski, Cimoszewicz, Boni, Rotfeld i Baczyński z "Polityki' (wszyscy TW SB), Borusewicz  (baleron PO), Henia Bochniarz (geszefciara III RP), Marek Borowski (bratanek Bermana), Frasyniuk (szoferak), Holland ( feministko-komunistka), Liz(s), Michnik (syn Szechtera), Olechowski (agent wielu służb) czyli sami swoi...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1493928