PKW wreszcie przeskoczyła magiczny 1%. Alleluja !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Polscy wyborcy długo na to czekali bo cały rok - od wyborów do PE, przez wybory samorządowe i I turę wyborów prezydenckich. O tym magicznym 1% pisałam 15 maja, po I turze wyborów prezydenckich (http://niepoprawni.pl/blog/contessa/czy-pkw-oszuka-w-ii-turze ). Śmiertelne zmęczenie widać było na twarzach  zacnej PKW podczas oficjalnego ogłaszania wygranej Andrzeja Dudy w II turze i  nie dziwota – całodobowe naciąganie procentów kandydatowi reelektowi by rzeczywistą różnicę  +/- 20% (choć przypuszczam, że nawet więcej ale o tym za chwilę) zredukować do 3% to nie lada wysiłek. A i noc, poprzedzająca II turę wyborów prezydenckich była dla PKW bardzo pracowita – łapanka i wysmażenie expressowych  nominacji dla nowych przewodniczących i zam.przewodniczących komisji wyborczych by w chwili otwarcia punktów wyborczych składy komisji były zapięte na ostatni guzik, to herkulesowa praca.  Nie zapominajmy również, że gronostajowe dziadki z PKW równolegle pracują  w pocie czoła nad wynikami końcowymi listopadowych wyborów samorządowych.
Tak na marginesie – dziś jest  podobno Dzień Samorządu Terytorialnego i w sam raz doskonała okazja na ich ogłoszenie, no ale PKW jest nie tylko zmęczona. Grobowe miny zacnych arbitrów tej arcyważnej komórki partyjnej „państwo polskie zdało egzamin” podczas oficjalnego ogłaszania zwycięstwa Andrzeja Dudy, świadczą o przeżywaniu przez nią głębokiego dramatu. Min. Schetyna („trudno będzie to odwrócić, nawet licząc już dokładnie głosy w nocy.”) może być na 101% pewny, że PKW odwracała i liczyła w noc powyborczą  jak mogła  by  te -3%  swego dobrodzieja z Pałacu przekuć w +3%.
 
Popatrzmy jak Polacy w Polsce głosowali w I turze:

A tak głosowali w II turze:

 

Przecież gdyby licząc głosy II tury PKW nie stawała na głowie i nie liczyła po ciemku i pod stołem, to za Chiny Ludowe by jej nie wyszło, że polscy górnicy i stoczniowcy - grupy zawodowe, które w III RP najbardziej dostały w tyłek od Platformy Obywatelskiej – 24 maja jeszcze bardziej niż 10 maja się zmobilizowali, że aż jak ta biblijna manna niebieska cudownie się rozmnożyli żeby zapewnić reelekcję miszczowi od zgody, bezpieczeństwa i dialogu społecznego ! Aż trudno uwierzyć, że 24 maja aż 40% zwolenników Pawła Kukiza zamiast iść do urn, solidarnie i beztrosko grillowało na działkach albo...
a/ nagle trafiło do szpitali, w których w ramach oszczędnej polityki Platformy Obywatelskiej i premiery Ewy Kopacz zwłaszcza, nie było punktów wyborczych;
b/ nagle trafiło do zakładów penitencjarnych, w których punkty wyborcze naturalnie były i gdzie kandydat reelekt Bronisław Maria zdobył zawrotne  86 czy nawet 89% głosów.

 
Jerzy Targalski doskonale ujął wynik wyborów prezydenckich – „Nie udało się sfałszować wyborów na taką skalę, jak władza ludowa chciała”*! W wyborach prezydenckich  nie zdało się ale władza ludowa ostro pracuje by na jesieni, w wyborach parlamentarnych przekręty w liczeniu wyborczych głosów się udały na michnikowe 101%. Dlatego nie przez przypadek dziś Sejm PO właśnie był odrzucił Projekt zmian w kodeksie wyborczym. Nie tyle dlatego, że był obywatelski, nie tyle dlatego, że  zawierał propozycje opozycji. Zawierał niestety m.in. arcyniewygodne dla władzy segregowanie, liczenie i protokołowanie głosów nieważnych co łączyło się m.in. z ich przechowywaniem przez kilka lat, co z kolei  oznaczało możliwość wglądu i zyskania dowodów w przypadkach przestępstw wyborczych.
PO-owska miotła rządowa po zwycięstwie Andrzeja Dudy włączyła turbo bo wygląda na to, że PO-wska władza (o koalicjancie nie wspominam – praktycznie PSL było i jest dla PO tylko takim samym bydłem jak opozycja, jak obywatele RP) bardzo obawia się, że po wyborach prezydenckich w jej armii  rozgrzanych sędziów albo nastąpi proces ich nagłego stygnięcia albo dojdzie do masowej dezercji, a nie daj Bóg do jawnej niesubordynacji. Tak a’propos rozgrzanych sędziów – co porabia sławny sędzia Milewski?... Uppssss!.... 
Kopacz&consortes doskonale wie, że nowy Prezydent RP nie jest jakimś tam historyczkiem z magistraturą podejrzanego autoramentu, który zamiast studiować bawił się w partyzantkę z czarnym ludem Jaruzelem, któremu na koniec wyprawił huczny pogrzeb, żegnając łamiącym się z bulu straty głosem.  E.Kopacz wie, że Bronisławu Marii mogła podetknąć pod nos do podpisania dosłownie wszystko – nawet nominację Andrzejka Hadacza na gubernatora nadzwyczajnego Wysp Bergamutów. Ale... nastał Prezydent Duda i się nie uda !
Nic się nie uda z tego co może być pragnieniem i potrzebą platfonsiery ale wbrew interesowi  Rzeczpospolitej. Dlatego Kopacz, 101%-owa „konstytucyjna frustratka”,  przebiera dziś nóżkami w szpilkach by jak najszybciej zmienić Konstytucję RP, dopóki zaklinający się publicznie, że już niczego nie podpisze jako prezydęt, zaklęty wróg „konstytucyjnych frustratów”  Bronisław Maria wciąż pilnuje żyrandoli i bigosu w Pałacu.
I on choć „s atwraszczieniem” – jak mówią jego właśnie okryci żałobą pryncypałowie na Kremlu – frustratce Ewie podpisze ! Wszak wciąż, do 5 sierpnia b.r. jest prezydętem –  zgody i bezpieczeństwa obywateli kolesiów !
Nie zapominajmy, że 5 sierpnia nastanie w RP dobowe „bezprezydencie”  i ustawowo władzę prezydencką przejmie na ten moment miszcz laski, Radek Sikorski. Nic mu nie będzie stać na przeszkodzie by...
No, chyba, że wcześniej zgłoszą jakiś sprzeciw Amerykanie, że patent S.Radka dotyczy tylko ich i wyłącznie ich...
 

........
* ]]>http://niezalezna.pl/67413-jerzy-targalski-nie-udalo-sie-sfalszowac-wybo...]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

Chyba we wtorek w RMF był wywiad z Gronkiewicz Waltz. Mimo swoich wad, ta kobieta rzeczywiście była prezesem NBP a potem pracowała w banku w Anglii. A to oznacza, że powinna znać się na procentach. Ale w wywiadzie stwierdziła, że sondażowe 6 % różnicy między Dudą a Komorowskim w rzeczywistości stopniało do 1,5%... Wiemy, że spadło do 3% (cały czas mówię o oficjalnych wynikach). Ano, Duda przekroczył 50% o 1,5 punkta procentowego! Ale Gronkiewicz Waltz sprytnie zmanipulowała dane. Bo różnica 6% - 3% gorzej dla Komorowskiego wygląda niż 6% - 1,5%.

No, bo jeśli nie kłamczucha i manipulantka, to kilka lat NBP rządziła prezes, która nie potrafi liczyć na procentach!

Vote up!
9
Vote down!
0

M-)

#1481499

Dr Ewa kłamać uczyła się od bufetowej!

To wszystko wyjaśnia...

Jestem pewna, że zwycięstwo A.Dudy było dwucyfrowe (jeśli chodzi o procenty) i rola Ruchu Kontroli Wyborów nie powinna się skończyć w momencie ogłoszenia przez PKW oficjalnych wyników. RKW powinien upublicznić wszystkie zaobserwowane anomalie, niezależnie czy zakończą się wniesieniem do sądu.

Przydałaby się notka o tym - może jest na Niepoprawni.pl (albo czyta NP.PL) ktoś zaangażowany w działalność tego obywatelskiego organu i coś napisze o Ruchu i jego perspektywach bo wg mnie to właśnie RKW spowodował, że PKW "nie poradziła sobie do końca", a jesteśmy dopiero na początku batalii o wolną Polskę !

Pozdrawiam.

Vote up!
10
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1481507

że wybory sfałszowano nie tylko dla statystyki, korzystnej dla PO. Czy ten wynik obecny ponad 48% nie jest wyjściowym, w sytuacji awaryjnej dla kraju?. W przypadku, nieobjęcia urzędu przez Andrzeja Dudę?. Po co go tak nadmuchano i wyciągnięto wzwyż?. Czy nie po to, by różnił się o klasę, od wyniku Pawła Kukiza?. Żeby już nie powtarzać wyborów od nowa, w razie kiedy "prezydent elekt, gdzieś poleci i wszystko się zmieni"!....WSI nie jest organizacją charytatywną!. Jest organizacją przestępczą!....

Vote up!
8
Vote down!
0
#1481526

PKW jest częścia platformianej maszynki do zakłamywania rzeczywistości, gdyby nie mobilzacja społeczeństwa przeciw tej sitwie, ogłosiłaby zwycięstwo Bredzisława bez mrugnięcia okiem, podobnie jak jesienią wyniki wyborów do samorządów , a wcześniej zatwierdzając fałszerstwa wyborcze od 2007 roku...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1481538

Moja obecność w komisji wyborczej wyrażnie stawiała na baczność innych wpół-pracujących; liczenie było rzetelne, lecz wracałam z nosem na kwintę. Wynik w mojej komisji (warszawskie blokowisko) komor 758, Duda 604.

Vote up!
9
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1481539

Gdyby Cię tam nie było, mogło być 1058 do 304 albo jeszcze bardziej optymistycznie...

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1481541

Kto wie; każdą czynność wykonywano manifestacyjnie poprawnie - aż byłam zdziwiona.

Ciekawy epizod z niewidomą osobą. Jak wiemy, wszystkie karty miały scięty prawy górny róg. Czujni wyborcy zadawali pytania: dlaczego róg jest ścięty? Przytomne osoby obawiały się, że może to oznaczać nieważną kartę. Tłumaczyliśmy, że jest to dostosowanie do potrzeb osób niewidomych. Ten scięty róg pozwala użyć specjalnej brailowskiej nakładki. Gdy przyszła niewidoma starsza pani prowadzona przez syna - okazało sie, że ani rusz nie można znależć małego płaskiego plastikowego przedmiotu. Oboje państwo uznali, że sami sobie poradzą. I poradzili sobie :)

Zastanawia mnie, czy 16-go listopada też tak sie troszczono o niewidomych?

Vote up!
4
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1481545

Glowa do gory, lepiej wiedziec niz tkwic w niewiedzy...

Wiadomo teraz ile jeszcze jest do uczynienia i to jest bardzo wazne...

Powtarzam, glowa do gory !

Prosze sobie wyobrazic, gdyby insekt dostal powiedzmy 1600 glosow...,

to bylby koszmar i tragedia...

Gdyby Duda mial ich 2000,  to bylo by wysmienicie, a gdyby Braun mial ich az tyle,

to wogole bysmy oboje byli zadowoleni, nieprawdaz ???

Glowa do gory Pani markowa i osobiscie Pani dziekuje, za Jej wklad w tych wyborach.

pzdr. Szczesc Boze

Krzysztof

 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0

chris

#1481546

Wciąż tkwię w nieutulonym zachwycie dla Grzegorza Brauna :-)

Vote up!
3
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1481551

ja rowniez i wielu innych...Ale Rzeczpospolita ponad wszystko, wiec zadne personalia...zadne przepychanki...

Sam Grzegorz Braun scedowaö swoj glos i my uczynilismy to samo i to jest prawidlowa postawa...,

I za to go cenie i szanuje...mozna miec rozne przekonania, lecz, gdy o Najjasniejsza sie rozchodzi,

to wowczas z czystym sercem i wszyscy w jednym szeregu...wroga trzeba pogonic...

kraj doprowadzic do jakotakiego porzadku...

A poza tym Pani  markowa Grzegorz zyje :-)))))))))))))))) , jeszcze nie umarl...

wiec bedziemy mieli z niego jeszcze duzo pociechy...Najpierw trzeba oczyscic kraj, a pozniej,

gdy bedzie normalnie, to bez zadnej presji..., ludzie beda wybierac...przeciez , to nie byly ostatnie wybory...

Najsampierw trzeba doprowadzic kraj do porzadku, zlodziejstwo pozamykac, slowem trzeba nam normalnosci...

Ponizej  sonda z warszawskiej " ulicy" , prosze posluchac, co ci ludzie mowia...mialem odczucie, ze to marsjanie...

albo przyjezdni z Madagaskaru...cos nieslychanego, tylko niektorzy kumaci...reszta jakby odretwiala umyslowo...

niektorzy nawet popieraja Komorowskiego...no koszmar...stan Narodu poprostu oplakany...deprawacja nieprawdopodobna..

Nie wiem , czy to  wogole dojdzie, pomimo roznych moich bramek bezpieczniacy rozwalili mi juz 4 komputer,

i to doslownie w czasie ostatnich kilku dni...

rano wszedlem tutaj i ... po chwili czary ekran...caly czas blokada...dopiero teraz ponownie dotarlem..

.ale pilnuja portal Niepoprawnych, no sukinkoty boja sie...i maja czego...ich karki wisza na wlosku...

pzdr.Szczesc Boze

Vote up!
5
Vote down!
0

chris

#1481562

Nie ma co się zastanawiać - i wszystko co najlepsze - dla Najjaśniejszej!

Sonda wbiła mnie w fotel.

Za mało rozmawiamy Polacy z Polakami. W rodzinach "nie o polityce, bo się pokłócimy", a w firmie - w ogóle knebel, bo wywalą. Trzeba to przełamywać.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1481595

tak prosze wejsc na bloga Leniwiec Seed o naszych bohaterach i zdrajcach z PRL-u ,

wlasnie dzisiaj odnioslem sie do tego ZA MALO...

 

I wystarczy, ze bedziemy rozmawiac o patryjotyzmie, polityke zostawmy politykom...

To jest, to co ludzie ciagle myla, mowiac...a ja sie polityka nie zajmuje...i dobrze i cale szczescie...

glupich madrali nie potrzeba...

ludzie maja rozmawiac o wlasnym kraju, o jego przywodcach,

porownywac co politycy czynia i co mowia, ze chca uczynic

To nie jest zadna polityka, to jest czynny udzial w zyciu wlasnego kraju...

Gdy slysze takie teksty, ze ktos sie leni w tych tematach, to biore werbalna pale do reki

i wale po tych pustych lbach, zajetych jedynie wlasna konsumpcja...

pzdr. Szczesc Boze

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1481633

W moim okregu też było podobnie 258 na komora a 187 na Dude. Ot poznaniakom widac wiedzie się świetnie. Dawno temu w latach 80-tych ze Szczecina (a były wtedy strajki w stoczni) do Poznania przyjechał pociąg a na nim napis "poznaniacy to świnie nie rodacy" Coś w tym jest po dzień dzisiejszy. Wstyd mi za Wielkopolske.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1481867

Witaj

 

Ponownie świetny tekst. Gratulacje!

 

Powinniśmy się zastanowić, jak by tu RKW przekształcić w trwały element kontrolny.

A ja się biorę za analizę, co tu się wyrabia na Wybrzeżu?

Mam dobrego kolegę z Sopotu, radnego, poważnie zaangażowanego po naszej stronie. A Sopot to jaskinia zła. Przyjrzymy się wyborom, bo nie chce mi się wierzyć. Chociaż stałem dosyć długo w swojej komisji obwodowej z człowiekiem z RKW i widziałem, jak te najstarsze komuchy i już demencyjni, ci 65+ taśmowo głosowali na Bredzisława. Oni już chyba są straceni na zawsze. Pójdą za władzą na koniec świata. Lub choćby do piekła.

 

Uściski

Vote up!
6
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1481540

...„bezprezydencie”  i ustawowo władzę prezydencką przejmie na ten moment miszcz laski, Radek Sikorski. Nic mu nie będzie stać na przeszkodzie by..."

 

To jakim cudem przy przejmowaniu prezydentury przez L. Kaczyńskiego takiego problemu nie było? Przepisy sie zmieniły czy komuniści byli bardziej uczciwi niż platforma ludowa zwana obywatelską?

Vote up!
4
Vote down!
0

„Naród, który nie ma siły i woli powiedzieć łotrom, że łotry, nie wart być narodem." Aleksander Fredro

#1481708