Czy PE ma prawo stawać w obronie Polski i Polaków? Nie ma! PROTEST !

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Jako obywatel Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej stanowczo protestuję by Unia Europejska i jej organy, inspirowane i poszczuwane zwłaszcza przez  frakcję EPP  do której należą również europosłowie Platformy Obywatelskiej, występowały w mym imieniu, w mej obronie.

Parlament Europejski występuje już tylko i wyłącznie w obronie „obywateli”  europosłów Platformy Obywatelskiej!

Europosłowie Platformy Obywatelskiej po pierwsze - nie mają mandatu wszystkich Polaków do powoływania się na ich wolę, do wyrażania ich woli lub mówienia za nich,  niestety notorycznie i bezczelnie nadużywają sformułowania „Parlament Europejski stanął w obronie polskich obywateli”, co dziś zrobił  np. Borys Budka (PO).  

Po drugie – twierdzenie Platformy Obywatelskiej, że „PE stanął w obronie polskich obywateli” jest w drastycznym dysonansie i sprzeczności z przyjętą wczoraj i głosowaną przez Parlament Europejski rezolucją w sprawie Polski bo ten  kto głosuje przeciw Rzeczypospolitej Polskiej, automatycznie głosuje przeciw całemu Narodowi Polskiemu!

Rezolucja powstała z inicjatywy europosłów PO, przy ich udziale i skierowana jest przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej.

Zatem -  głosujący za rezolucją europosłowie Platformy Obywatelskiej zagłosowali przeciw Polsce i przeciw Polakom, czym definitywnie stracili prawo do „stawania w obronie polskich obywateli”.

Głosujący za rezolucją Platformy Obywatelskiej Parlament Europejski również zagłosował przeciw Polsce i przeciw Polakom. Tym aktem poparcia szkodzącej Polsce rezolucji definitywnie podważył swą wiarygodność obiektywnej instytucji, działającej w trosce o dobro swych członków.

Władze Unii Europejskiej, Parlament Europejski i inne instytucje UE nie są bezstronnymi i obiektywnymi organami. Stronniczość widać w wielu ich decyzjach w  przeciągu ostatnich lat.  PE, wyrażając poparcie dla inicjatora rezolucji i jednocześnie sprawcy setek afer podczas sprawowania przez siebie 8-letnich rządów w Polsce, oraz poparcie dla jej autorów, stanął po stronie aferałów z PO. Gdy przez 8 lat łamali  prawo w Polsce, Parlament Europejski w ogóle nie reagował, w ogóle nie interesował go stan demokracji i praworządności w Polsce, nie wysyłał do Polski swoich emisariuszy i obserwatorów.


 

Niestety – Unia Europejska i jej władze kwotą – UWAGA!!! - kilkunastu europosłów Platformy Obywatelskiej w PE chcą podporządkować sobie Polskę ale czy ktoś, kto jak Parlament Europejski, otwarcie stojący dziś po stronie przestępczej partii, otwarcie  broniący jej postulatów, łamiący prawo suwerenności państw (np.wczoraj Węgry, a dziś Polska), szantażem nałożenia sankcji ekonomicznych i innych skłaniający najwyższe władze państwowe Rzeczypospolitej Polskiej do łamania prawa i konstytucji RP ma moralne lub inne prawo przywłaszczania sobie roli  bycia obrońcą  Państwa Polskiego? Czy ma prawo występowania jako egzekutor reform polskiej demokracji i polskiego prawa? Czy ma jakikolwiek mandat na  narzucanie swej obrony polskim obywatelom?

 

NIE MA!!!

NIE MA!!!

NIE MA!!!


 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

Posłowie PO mają prawo stawać w obronie obywateli polskich podobnie, jak mieli je uczestnicy konfederacji tergowickiej, czyli żadne...

Podoba mi się!
17
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1511365

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1511368

Nie mają prawa wtrącać się w sprawy wewnętrzne krajów członkowskich. Niech spadają na drzewo razem z PO, PSL, SLD i swoją bezczelną i chamską rezolucją! Damy radę i przeprowadzimy Dobrą Zmianę wbrew całej socjalistyczno-lewackiej nagonce z PE i UE.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1511377

Tutaj nie rozchodzi sie o prawo, tutaj idzie o pieniadze..., a gdy o pieniadze oooo, to walka bedzie na noze... W polityce rozchodzi sie przewaznie o to w jaki sposob stworzyc baze do zarobienia pare zlotych i to jest juz cala filozofia. No naturanym jest, ze przynalezy do tej czynnosci rowniez zniewolenie calych spoleczenstw i sprowadzenie ich do platnikow danego systemu.

pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1511417

"Prawnicy szczegółowo wyjaśniają, że ich zdaniem dokument przyjęto z rażącym naruszeniem unijnych przepisów:

 

- Stanowisko Parlamentu Europejskiego przywołuje europejską zasadę lojalnej współpracy, pomijając fundamentalną i założycielską dla porządku europejskiego zasadę pomocniczości, wymagającą poszanowanie granicy między sferą kompetencji krajowych i unijnych. W myśl zasady pomocniczości, wszelkie działania na szczeblu unijnym mogą nastąpić wyłącznie wówczas, gdy leżą w granicach kompetencji instytucji UE oraz nie mogą znaleźć skutecznego rozwiązania na poziomie krajowym. Tymczasem ani Parlament Europejski, ani tym bardziej Komisja Europejska, jako instytucja pozbawiona jakiejkolwiek legitymacji demokratycznej ze strony obywateli UE, nie posiadają jakichkolwiek instrumentów wpływu na sprawy polityki wewnętrznej państw członkowskich. Jednocześnie zdarzenia, do których odnosi się rezolucja, wykraczają poza właściwe instytucjom UE kompetencje w zakresie współpracy międzynarodowej między państwami członkowskimi, wkraczając w obszar suwerennej polityki wewnętrznej państwa członkowskiego – informuje Ordo Iuris.

http://niezalezna.pl/79059-antypolska-rezolucja-pe-bubel-prawny-prawnicy-nie-zostawiaja-suchej-nitki-na-dokumencie

 

 

 

PS. Komentarz "przebity" bo podany poprzednio link nie działał.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1511396

Uznając cudze "prawo" stajemy się niewolnikami !!!

 

Koniecznie zobacz:

 

http://niepoprawni.pl/blog/janusz-40/chrzest-polan-to-nie-poczatek-polski

i obszerną dokumentację na

https://www.dropbox.com/s/zk5jgw6g7017ici/Draft%3AHouse%20of%20Spyra%20-%20Wikipedia.pdf?dl=0

oraz

http://sbb-music.jimdo.com

 

Tłumaczenie na dowolny język po kliknięciu w klawisz w górnym prawym rogu.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

http://sbb-music.jimdo.com

#1511413