Ty się Unio E. od Polski odczep!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Bezczelna jest rosnąca ingerencja PE w sprawy polskie. Gdyby jeszcze morały prawiła instytucja moralnie kryształowo czysta, ale nie – tzw.”rezolucję w sprawie Polski”  wyżebrały na kolanach i tworzyły kreatury umoczone w różnych ciemnych sprawkach, z ciemną przeszłością, namawiając władze Rzeczypospolitej do popełnienia przestępstwa złamania konstytucji.

I co – gdy prezydent i premier złamią konstytucję? Platforma O. podniesie larum pod niebiosa, Petru się zasmarka na śmierć, a Kijowski w szoku zamiast odpalić swego harleya zacznie odpalać miotłę by lecieć do Brukseli ze skargą  – polskie władze złamały konstytucję! I znów szmalcownicy zaczną kursować na trasie Warszawa-Bruksela-Warszawa i zanosić Schulzom w zębach petycje by PE bronił „mordowanej w Polsce demokracji”.

Ty, Unio E. myślisz sobie, że Polacy nie wiedzą co tu jest grane, o co ciebie chodzi? Nie pasuje ci polski prezydent i premier, bo nie są pachołkami, nie są Komorowskim, Tuskiem i Kopacz, z którymi mogłaś zawierać intratne dla siebie ciemne interesiki – ty dostawałaś co chciałaś w zamian za nie kopanie stołka, na którym siedzieli.  To był naprawdę świetny interes dla obu stron....


Ale się skończyło i  o to ci chodzi  by wyrokami Komisji Weneckiej i swymi „procedurami” sparaliżować polski rząd i Polskę bo tobie potrzebna jest Polska posłuszna, uległa i dojna.

Czego jeszcze w Polsce Unio nie zniszczyłaś, nie wzięłaś dla siebie, że tak ci na Niej zależy? Co dzięki tobie Polska zdobyła, że chcesz to z powrotem?  Te trochę autostrad, sypiących się zaraz po otwarciu dla ruchu czy dudniące pustką szklane domy, z wywieszką „do wynajęcia”?

Za co mają cię Unio kochać Polacy? Czy np.polskie dzieci wzbogaciły się  „dzięki 11 latom Polski w UE”?

Tak – wzbogaciły się! Np.23% VAT na ubranka...


...Cokolwiek robiły rządy Tuska i Kopacz – to było cacy. Nawet polski dług publiczny, który za tych ich wspaniałych rządów urósł do kosmicznych wymiarów.

Cokolwiek robi rząd B.Szydło – jest be.

Unio E.– zostaw Polskę w spokoju, nie pchaj nosa w nie swoje sprawy, zajmij się swoimi bo czego się dotykasz to  spieprzasz i kto to będzie naprawiał? Może Polska? A takiego wała!

...Paru kretynów lata do Brukseli ze skargami na Polskę, bo np.5000 odspawanych od koryta ryjów boli. A gdzie mają udać się ze skargą miliony Polaków – na nich i na 5000 brukselskich ryjów, które nie dają im spokoju - pchają się nieproszone do ich domu Polski, włażą w kapcie gospodarzy, gaszą pety w doniczkach, smarkają w firany i sikają do umywalki?  Mało – grożą gospodarzom eksmisją i już powoli wynoszą rodowe dębowe meble, wstawiając na ich miejsce swoją tandetę  z brukselskich wiórów.

 

Panie Prezydencie RP!

Pani Premier RP!

Panie Prokuratorze Generalny RP!

Polacy po to na Was głosowali żebyście stali na straży Rzeczypospolitej.

Dziś Parlament Europejski depcze suwerenność Polski, prowadzi z Polską wojnę, Targowica tryumfuje i nie zaniecha terroryzowania Polski, nie zaprzestanie szkodliwych działań.

Dlatego...

Rzepliński – won!

Trybunał Konstytucyjny – won!

Lustracja!

Raport WSI upubliczniony!

Audyty po rządach PO-PSL  – upublicznione!

Koniec z kompromisami względem UE, czas zdjąć białe rękawiczki dyplomacji!

Państwo Polskie zna i ma instrumenty do utemperowania rozbestwionej UE, tzw.opozycji i odesłania sprzedawczyków tam gdzie jest ich miejsce, więc najwyższy czas by zostały przez Was użyte.

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

W czasie, gdy Bruksela "pyszczyła" na Viktora Orbana i jego rząd, kiedy ta usiłowała wywrzeć na nim presję, wówczas V. Orban powiedział, cytuję z pamięci: - "Jak się wam nie podoba to, co robię dla Węgier i moich rodaków, to... Węgry wystąpią z Unii Europejskiej". Po tych słowach wszelkiej maści unijne lewactwo najpierw się zapluło z oburzenia. Ale parę dni później zamknęło swe pyskate dzioby, bo usłyszeli od premiera UK Davida Camerona, że na Wyspach niebawem odbędzie się referendum ws. wystąpienia UK z Unii. Poczuli wówczas, że UE - ten kolos na glinianych nogach może niebawem fiknąć i tysiące lewaków nie będzie miało już ciepłych posadek i nie będzie miało kogo doić.

Gdyby dzisiaj w Polsce odbyło się referendum ws. wystąpienia RP z UE, to gwarantuję Ci Contesso, że wynik wskazałby na wystąpienie z UE. Zatem jeśli PE będzie podskakiwał i mówił naszej władzy w Warszawie, co ta ma robić, to Bruksela może usłyszeć dokładnie to samo, co powiedział do nich V. Orban.

 

Pozdrawiam cieplutko,

Satyr 

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1511221

Witaj Contesso!

 

Puszczam to dalej z takim apelem:

1. Pogonić europejskich urzędasów za Ural
2. Pogonić zdrajców Polski ze Schetyną na czele na Syberię (Petru może ciągnąć wóz).

Mam już dość typków, którzy nie umieli rządzić i którzy nie potrafią nawet być opozycją.

 

Uściski

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

JanuszK

Trolle, agenci i wredni nie mają co liczyć na moją uwagę. Próżne ich wysiłki.

 

 

 

 

#1511223

Niech spadają na drzewo ze swoją rezolucją. Wara im od naszych wewnętrznych spraw, sami sobie je rozwiążemy.

Hańba targowiczanom, zdrajcom, zaprzańcom i jurgieltnikom z PO, PSL, Nowoczesnej, SLD i innym KODowcom w Europejskim Dniu Donosiciela.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1511228

Donosicielom, zdrajcom hańba ! Polacy zapamiętajcie tych nowoczesnych TARGOWICZAN!Wstyd. Wzywam do niezwłocznego uruchomienia w Polsce odpowiednich procedur opuszczenia tej lewacko - liberalnej, a w gruncie rzeczy bolszewickiej mafii tzn UE w obecnym kształcie . Proszę o podanie opinii publicznej rzetelnego bilansu strat i ew. korzyści z przynależności do tej biurokratycznej organizacji. W tym strat materialnych (nie tylko finansowych), społecznych, a nade wszystko moralnych i ewidentnych zamierzeń UE , a głównie dominujących w niej Niemiec na nie tylko marginalizowania Polski ale również perspektywicznego jej zniszczenia . Rezolucje niech wylądują tam gdzie zasługują czyli ...w misce klozetowej.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1511230

Niestety ale te dzialania w znacznej mierze powoduje postawa obecnych wladz. Najpierw wyslali premier aby sie tlumaczyla przed trzeciorzednymi politykierami a potem jeszcze KW zaprosili i caly czas z UE wspolpracuja zamiast z wlasnymi wyborcami. 

 

pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Vik

#1511235

Rzepliński – won!

Trybunał Konstytucyjny – won!

Lustracja!

Raport WSI upubliczniony!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1511241

Witaj Contesso, no tak, ten stwor stworzylo amerykanskie zydostwo. Przymusili nawet Niemcy, by sobie "cus " takiego zafundowali. Malo ludzi wie, ze nawet Jaruzelskiego do tego przymusili...Obecnie musimy "poczekac " do konca roku... To tyczy sie rowniez pozostalych tematow... Wiecej rozpisywac sie nie nalezy...Kto wie ten wie..., a inni musza poczekac... Teraz jest bardzo nieroztropnie drazyc ten temat...Moje popisywanie w tych tematach i w innym miejscu mialo spowodowac cos innego...naturalnie, ze trzeba trzymac reke na pulsie, lecz...roztropnie...

serdecznie pozdrawiam

Krzysztof

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

chris

#1511242

Napisałam na początku miesiąca o hybrydowej wojnie, prowadzonej przez UE w Polsce  i... nie mam zamiaru dłużej trzymać tekstu w szufladzie!

Jeszcze chwila, coś w niej  dopiszę i puszczam.

...Co zmieni odejście w grudniu Rzeplińskiego jak już drzwi z kopa wyważył i wsia lewacka swołocz włazi się szarogęsić w Polsce?  On  od kilku dni siedzi cicho bo swoje zrobił, po co ma się staruszek więcej wysilać gdy teraz Bruksela będzie załatwiać Polskę i Polacy mają na to cicho siedzieć? Na to, że  eurokołchoz będzie  zmuszał i wyłamywał  prezydentowi i premier ręce żeby łamali  polskie przepisy bo tak sobie wymyśliło paru k*tasów?

Nie! 

"Rezolucje", werdykty weneckie nie mają statusu ustaw wiążących i teraz polskie władze powinny sprawić tak, żeby UE nas całowaała w dupę i to przez serwetkę. Koniec kurtuazji - polski rząd podszedł właśnie z kurtuazją do PE, a ten  zaczyna robić Polsce na głowę. 

Kurde! Ja już myślałam, że wróciłam do Polski i Polska wróciła do mnie... I co? Znów mam na głowie  gówna zdrajców. 

Pozdrawiam...

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1511248

No mamy przeciez plan B, ale nie bedzie taki elegancki jak niektorym moze sie wydawac... i nalezy sobie z tego zdac sprawe Droga Contesso...Naturalnym jest, ze nie bedziemy trzymac rak w kieszeni..., lecz musi byc nam swiadomym, ze raz ruszony mechanizm w ruch nie bedzie mozna juz zatrzymac... i to rowniez jest fakt...wiec...albo szachy, albo walka na ringu... decyzja nalezy do nas. Jednak decyzja ta nie powinna byc zbyt pochopna.

serdecznie pozdrawiam

Krzysztof

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

chris

#1511252

Każdy  plan "A"  powinien być tak wypracowany by nie zachodziła potrzeba  wprowadzania planu "B"!  

Każdy plan "B" to jest już tylko w zasadzie musztarda po obiedzie i  pozorowana "ucieczka do przodu", pochłaniająca  90%   energii najpierw na zaszywanie ran i stopowanie krwotoków  po przerżniętym planie "A".  

A obcykane hieny tylko na to czekają... 

Pozdrawiam. 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1511263

Lewactwo może się dzis cieszyć z "rezolucji", tylko jak PO-konfidenci spojrzą w oczy Polakom? Targowiczanie tez nie umieli...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1511243

Ręczę, iż neo-targowiczanie nie zaprzątali sobie głów Polakami robiąc to co zrobili. Jest takie powiedzenie: ten się cieszy/śmieje, kto się śmieje/cieszy - ostatni. Mam nadzieję, iż obecnie sprawujący władzę w Kraju przestaną wierchuszce kolosa unijnego tłumaczyć się z różnych pociągnięć na naszym podwórku. Do licha ciężkiego,  niech się UE odpierwiastkuje od Polski i zajmie problemem inwazji przedstawicieli najbardziej pokojowego światopoglądu na nasz kontynent.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Janina otęska

#1511295

Dość walenia nam na głowę tego nawozu

Zdrajcy niech się pakują, spadają do tych krów

Niech nie zmuszają nas do grzechu ścinania łbów

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1511266

polityki, budujmy szubienice. Poloneza czas zacząć.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1511280