1 + 1 = 1 czyli swołocz na pokojach Rzeczpospolitej...

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Co ma z głową bufetowa, że do dwóch zliczyć nie może ?  Wyjaśniła właśnie Polakom, że do 6 sierpnia jest tylko jeden prezydent ! A przecież od ponad dwóch miesięcy - od 24 maja  prezydentów jest dwóch ! Komorowski i Duda.  Dopiero po 6 sierpnia będzie tylko jeden !

...I żeby wyjść na kompletną idiotkę,  w swymPOprawnie POlitycznym  zacietrzewieniu dokopania Prezydentowi elektowi Dudzie, pieprznąwszy za chwilę– „Potem już sobie może mówić, bo jest prezydentem”.

„bo jest prezydentem”...!

Czyli co ? Jest dwóch prezydentów !  

Jednak....!  Hanka – a ku ku !?

Cała Polska to widzi od dawna, nawet najślepsze lemingi potwierdzają  - od 2 miesięcy z okładem Polska ma prezydentów dwóch  i tylko jedna bufetowa walczy z wiatrakami,  z oczywistą oczywistością wciąż zaślepiona blaskiem „mikada” Bronisława Marii.

I liczyć bufetowa Hanka nie umie choć bezwstydnie się chwali, że  ona 9 lat była prezesem – ho ho - NBP.

No dobrze, ale prezesem NBP nie może być przecież jakiś ciołek, któremu 1 + 1 = 1. Chyba, że... da w łapę gdzie trzeba i ile trzeba, obieca dyscyplinę partyjną to wtedy może być nawet nieczytaty,  niepisaty, a nie tylko preziem NBP bo i prezydętem może zostać....

Niestety  wg HGW 1 + 1 = 1...

Również  wg  HGW, vice szefki Platformy Obywatelskiej obywatelami nie są ci, którzy nie głosowali na Bronisława Marię i pozwala sobie traktować ich jak bydło, jak pariasów, a Prezydenta elekta traktuje tak jakby nie był wybrany w wyborach powszechnych, a wot – Polaczki zebrały się na jakimś podwórku poharatać w gałę i grały w marynarza by wybrać kapitana drużyny. I tak został wybrany Andrzej Duda....

Cholera wie co HGW  ma pod sufitem ! U normalnego - klinicznie, anatomicznie i genetycznie - homo sapiensa, pod „sufitem” jest mózg i móżdżek -„centrala” mózgu, a u niej to chyba tylko to co kucharze u „puchacza&amigos” wypatroszyli z ośmiorniczek.

Chamska odzywka bufetowej pod adresem Prezydenta elekta  „Potem już sobie może mówić” ,  obraża Urząd Prezydenta RP, dyskredytuje samą HGW, stawia ją poza nawias, przy okazji daje pojeździć po sobie, wielkiej HGW, jak po łysej kobyle internautom bo HGW w ten sposób obraża urząd wciąż jeszcze sprawowany – ach, i tu paradoks i  jaja jak... platforma bo „jest tylko jeden prezydent do 6 sierpnia”! - przez jej idola Bronisława Marię !  W ten sposób, w pędzie  partyjnej owcy z obowiązkiem obrażania Prezydenta elekta Dudy (dzień bez oplucia PiS-u jest dniem straconym), Hanula własnoręcznie wbija swemu ukochanemu Bronku (z gracją naćpanego pawiana) nóż w plecy i przejeżdża po nim jak walec.

HGW - jak możesz tak obrażać Bronisława I !...

Wstyd, hańba ! Zwłaszcza, że to jedna z pierwszych dam bizantyjskiego orszaku majestatu Bronka obrzuca go bobkami...

No, ale... jaki majestat, taka dama !

Poza tym... odzywka „Potem już sobie może mówić” pasuje do „wymiany kurtuazji” jedynie między skłóconymi sąsiadami w windzie, w piwnicy, albo do wymiany zdań np.między klientem, mówiącym do bufetowej w portowej mordowni - „potem, jak skończysz zmianę to se możesz mężowi czy kochankowi dolewać wody do wódki”... Takie karczemne słownictwo widać jest w Platformie O. tradycją, kanonem bo  ćwok Donald  też mówił niegdyś do śp.Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który chciał lecieć do Brukseli na szczyt UE - - „ty sobie możesz chcieć”....

Przyjmijmy jednak, że:

a/ komunikacja między ludźmi to nie musi być od razu Wersal,  wystarczy zwykła kultura bycia i empatia,

b/ jeden ćwok w partii zawsze może się zdarzyć.

Można by go potraktować jak przypadek ale  przy dwóch ćwokach tego samego kalibru w tej samej partii, na dodatek domagającej  się w chamski sposób od obywateli szacunku i traktowania jej  jak elitę państwa -  niebuczenia, niegwizdania, niekrytykowania, w ogóle morda w kubeł, bo to nie PO nie chciała dialogu obywatelskiego tylko buczący obywatele, to nie PO nie chciała konsultacji in vitro- to wygwizdujący emisariuszy władzy  obywatele, podjudzani przez  PiS i Kościół,  to wtedy niestety  przypadek przypadkiem przestaje być. Na dodatek od dawna nie jest żadną tajemnicą, że ćwoków ci w Platformie pod dostatkiem, jak pisał wielki Przodek ćwoka od ch..., dupy i kamieni kupy ! W Platformie O. niestety ćwok ćwoka ćwokiem z burakiem poganiają ! Rany! Gdyby Mistrz od pisania ku pokrzepieniu serc polskich wiedział, że po jego mieczu Polska dostanie kiedyś tego jak mu tam było – o, „idę po was”, to by sobie migiem kazał wazektomię zrobić w wieku 10 lat żeby nigdy potomka nie spłodzić by Polsce przez wybryki progenitury wstydu oszczędzić...Platforma O.wcześniej czy później padnie, a wtedy wielu jej synów i cór... expressem  zacznie sobie wyrabiać wariackie papiery, żeby za swą arogancję i wszystkie chamstwa   nie ponieść konsekwencji.... Hehehehe ! To dopiero  widok – w poczekalni psychiartyka POtulnie na ławeczkach, z rączkami w ciup i pyszczkami w małdrzyk czekają :

Stefcio od Myszkiewiczów

Adaśki dwa Sz., Bartek od Arłukowiczów

Joaśki, Elki i różne Protasie

halicko-błońskie Grasie i srasie

dochtory Laski

ministry od laski,

jowito-rutnickie PO-pistolety

i insze  proce, kapiszony, nagany, bandolety

rozgrzanej palestry stado fordanserów

i sznury ofiar gwałtu

gangu krwiożerczych kelnerów

w kąciku poczekalni coś głośno bulgocze

tam głównego ścieku czekają swołocze

:::::

 

Itd., itp., kolejka jest dłuuuuuga !

A diagnoza będzie jedna (uwaga -  też długa) -  „schizofrenia PiS-oidalna (nowa jednostka chorobowa o charakterze pandemicznym, ciekawe czemu wciąż brak jej w sPiSie ścieżek NFZ choć początek ma w czasach ministry zdrowia Kopacz, pa nastajaszczem premiery, ministrze Zembalo – SOS! HELP! PAMAGITIE ! - proszęm pięknie nieoPiSdalać się, no chyba że pan minister nie radzi sobie z oddziałem, pardon – z resortem i KPRM z filią w pendolinie), pacjent nie wymaga hospitalizacji w ZZP (zamknięty zakład psychiatryczny)  natomiast zaburzenia  - z humanitarnego i równościowego punktu widzenia - dyskwalifikują pacjenta  jako uczestnika w przewodzie sądowym zwłaszcza w roli podsądnego”.  

I sruuuu wtedy Stefki, Joaśki, Adaśki itd.... do ZUS-u !  PO rentę chorobową! Im konowały z komisji przyznają bez kolejki i bez szemrania! Taki wariat Stefan czy inny Adasiek – „blondynki PO” z amputowanym przez partię jedynym fałdem mózgowym albo facet z jajami i nadętymi chormonami cyckami jak Pamela Anderson to o wiele cięższe przypadki kliniczne, wymagające renty chorobowej bardziej  niż inwalida Kowalski bez nóg, ręki i po wylewie, sędziwy działacz „Solidarności” ze stanu wojennego Malinowski z niewydolnością nerek i parkinsonem, których jedyną winą w nieprzyznaniu im renty chorobowej przez ZUS (lub jej odebramiu)  jest... NIEprzynależność do Platformy Obywatelskiej !  Albo... „agresywnie demonstrowane publicznie” (argumenty sądu w S.)  sympatyzowanie opozycji  udziałem na wózku inwalidzkim w miesięcznicach smoleńskich– mszach i Marszach Pamięci”, o czem doniósł gdzie i kiedy trzeba „życzliwy” sąsiad leming. 

Nie śmiejcie się ludzie, nie rysujcie kółek na czole - to autentyk!!!

A wystarczyłby Kowalskiemu czy Malinowskiemu byle świstek od byle wycierusa kuluarów byle barona PO by konowały z ZUS padły przed nim plackiem i Kowalskiemu z Malinowskim przyznały max.świadczeń.

Hehehehe - to też autentyk ale w tym przypadku delikwent nie jest z S. i zwie się inaczej, a casus „rozpatrywała” komisja lekarska ZUS w Z. Ponieważ w S. i Z. wciąż trwają „procesy”, na tę chwilę nic więcej nie mogę napisać...

W ogóle to „państwo polskie zdało egzamin”  powinno expressem wystąpić o expressową reaktywację ZBOWiD –u dla tych sierot, póki Bronisław Maria ma jeszcze kilka godzin na złożenie podpisu pod stosowną ustawą...

Ale żarty na bok ! Wracając jeszcze na chwilę do tematu wariackich papierów - póki co te różne Stefanki, Adaśki itd.  jak siroty glancują tyłkami krzesełka w poczekalniach telewizorni, czekając w kolejce na swoją wielką szansę na sukces i taniec z gwiazdą – stokrotką, Morozowskim, Kuźniarem & co. . Ale dobrze – niech wiszą tam, czekając na łaskawość resortowych bachorów i „primetime”, niech się wprawiają bo idą czasy, w których najprzyjemniejszą  dla nich kolejką bedzie ta do kasy w biedronce albo innej żabce...Hanko, chamko na salonach Rzeczpospolitej ! Zapamiętaj sobie – potem to nogi śmierdzą, twoje i twoich platfonsów. Z waszych walonek ze skiszoną słomą. Zasmrodziliście całą Polskę ! I o ile lemingi ten wasz smród przebijają skwierczącą  na grillu salmonellą serdelki z marketu, w którym zakupy robi wasza premiera, to nie znaczy, że smrodu nie ma !I zapamiętaj coś jeszcze – od 24 kwietnia 2015 do Prezydenta RP/o Prezydencie RP  mówi się „Excelencja” ! Zwłaszcza po 6 sierpnia...

Słyszała, swołocz ? Kultura ma być ! Koniec budoruskiego buractwa bo w mordę i batem !

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:15)

Komentarze

Nie, nie contesso...

To nie potencjalni pacjenci psychiatryka. To cwana, cyniczna swołocz. Typowo ruska psychika rabów. Zresztę mongoloidalne rysy HGW świadzą o tym dobitnie.

Ale pies drapał oceny i naszą ośmioletnią męczarnie. W październiku zepchniemy ich na margines, a później sami wyjadą za Ural.

Trzeba natomiast będzie się mocno wziąć za tych pracowników propagandy, którzy myślą, że im się upiecze. Taki tefałen - wczoraj oficjalne pożegnanie Bronka z narodem, potem Frasynik nie wie, jakim człowiekiem jest Duda, a dzisiaj wieczorem ekskluzywny wywiad i lanie łez na antenie nieszczęsnego B. Maiii K. To tak tuż przed jutrzejszym zaprzysiężeniem.

TV Republika będzie dawała non-stop bez reklam, cały dzień relację z objęcia prezydentury. I to jest to.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1489517

III RP to atrapa państwa wolnego, więc i jej funkcjonariusze i beneficjenci także, Sitwa sama siebie mioanowała "elytą", a tak naprawde to lumpy moralne, tepaki, pseudointeligencja...taky "kiepscy" w polskie przestrzeni publicznej...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1489522

http://i.iplsc.com/-/0004I221B03G0NCP-C116.jpg

Buta i chamstwo formacji PO nie zna granic.

Nie potrafią wyciągać wniosków ze swoich porażek.

Słowo dżentelmeńskie zachowanie jest im całkowicie obce, tak samo jak kultura i dobre obyczaje.

Na zaproszeniu na zaprzysiężenie nowego prezydenta, wystosowanym przez marszałka sejmu wiemy jak nazywa się marszałek - prezydent jest osobą bezimienną.

Pozdrawiam :-)

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1489535

Witam! Nie mozemy dopuscic,aby tym cwanym,jak Pan slusznie zauwazyl! Dodam swiadomym bydlakom sie upieklo! Ta szarancza musi poniesc odpowiedzialnosc za upodlenie Polakow! Nowa konstytucja, nowy wymiar sprawiedliwosci,nowa policja ,a nie milicja! Pelne sale sadowe! Kazdy urzad w panstwie,musi byc konstytucyjnie obwarowany odpowiedzialnoscia karna za swoje dzialania, personalnie!   Pani Contessie dziekuje,za bardzo sluszne spostrzezenia! 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1489524

Masz Contesso całkowitą rację. Przecież bufetowa to jedna z najohydniejszych babsztyli dziczy żydowsko-POlszewickiej, i to jeszcze o rysach sowiecko-mongolskich. Nie wiem czy zauważykiście, ale te gęby "elyty" Polszewików  są jakoś zniekształcone, jakieś nienaturalne, z nienawiści do wszystkiego co Polskie (polskość to nienormalność herThuska), do patriotyzmu, do godności i honoru Polaków. I jakoś się tak porobiło, że najbardziej to widać u pejsatych: psychopaty szczawiowo-mirabelkowego-zaślinionego Stefka, "Jasia" Hartmana i wielu, wielu innych. Bufetowej, Kidawie-Błońskiej, Bredzisławowi słowo Prezydent dr. Andrzej Duda nie może przejść przez gardło właśnie dla tego, bo jest on prawdziwym patriotą, wykształconym, kulturalnym człowiekiem, dla którego Bóg-Honor-Ojczyzna to świętość. Ale najbardziej koi moje serce widok żrących się o miejsce na listach POlszewków do Sejmu i Senatu-bezcenny widok, i mam nadzieję, że w końcu się pozagryzają, czego im z całego serca życzę.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1489532

i szczerze wyrażona opinia. Podobnie jak Ty, czekam niecierpliwie na koniec budoruskiego buractwa. Może uda się prezydentowi A. Dudzie przywrócić standarty kulturowe, moralne tak obce obecnej sitwie rządzącej!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

mika54

#1489573