Tusk gotowy do ataku na Libię! Bronisław bul-bul hetmanem NSR. A Gabon?!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Prezydęt Bronisław bul-bul na czele armady Stodoła POwietrzna już gotowy do ataku na Libię. Rezerwiści min.Klicha po jednodniowym przeszkoleniu na drawskim poligonie oczekują tylko na rozkaz startu.
Rząd PO/Psl chce zdystansować O'bamę, który na razie tylko werbalnie zagroził Kadafiemu!
Premier Tusk odwołał wczoraj wizytę u Camerona!, gdyż wraz z ekspertami lotniczymi typu Hypki, Fiszer, płk Klich, Latkowski, Czuchnowski, Olejnik i inni zajęty jest opracowywaniem tras przelotu.
Berlusconi, miłośnik bunga-bunga, wielki przyjaciel Libii nie wyraża zgody na udostępnienie korytarzy powietrznych nad Włochami, gdyż obawia się odwetu ze strony zawsze nieobliczalnego Gabonu!
PO burzy mózgów w trójkącie Tusk, Komorowski, Klich uznano, że buława hetmańska należy się Komorowskiemu, gdyż wykazał się jako jedyny w tym gronie herbem, co prawda w Liber Chamorum, ale w zupełności to wystarczyło przy tuskowych przodkach w pickelhaubach i wehrmachtówkach oraz podle-nisko-plebejskim pochodzeniu Klicha.
Najwięcej czasu poświęcili na ocenę ryzyka, jakim może być odwetowe uderzenie kontyngentu zawsze nieobliczalnego Gabonu!
Decydującą okazała się opinia znanych specjalistek-afrykanistek; walterówki Moniki O. oraz jej agorowej przyjaciółki Agnieszki K., którym co prawda do Scypionów Młodszego i Średniego bardzo daleko, ale.....wiadomo jak trzeba się liczyć z ich opinią!
Zresztą po ostatnim standingu Banku Światowego, który wykazał, że Polska za rządów Tuska osiągnęła poziom Ghany i znalazła się daleko za Gabonem, w kraju tym ogłoszono tygodniowe święto narodowe.
Odpada więc grożba natychmiastowego odwetowego ataku na Polskę pozbawioną tarczy czyli klichowatych rezerwistów z NSR!
W tej sytuacji Bronisław bul-bul, będący przy wielkiej ...nadzieji!! na swój kolejny sukces bez większych obaw przejął hetmańską buławę wyprzedzając pozostałe kraje w operacji "Stodoła POwietrzna" -atak na Libię.
W czasie ataku na Kadafiego F-16 pilotowane przez Owsiaka i jego wolontariat mają zrzucać na benefisa Adama Małysza kolorowe serduszka.

pzdr

Ocena wpisu: 
Brak głosów