Na Zachodzie prasa takie osoby jak Kosiniak czy Biedroń by „rozjechała”

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 
Wśród dziesiątki kandydatów jest  trzech tzw. noumenów, Piotrowski, Żółtek, Tanajno  i pozostała  siódemka mniej czy więcej znanych począwszy od Jakubiaka na PAD kończąc.

O tej siódemce można mówić różnie , ale dwie osoby się wyróżniają. Gumofilc  Kosiniak- Kamysz i i „ Tyson ” Biedroń.

W krajach z długotrwałą demokracją i wolną prasą nie należącą do obcych państw, szczególnie ci dwaj panowie byliby mówiąc kolokwialnie „ rozjechani” przez prasę.

W przypadku Biedronia nie chodzi o jego homoseksualizm,  bo w Europie zdarzają się homoseksualni premierzy, ale coś co w tych krajach by nie przeszło, chodzi o to, że Biedroń pobił swoją matkę łamiąc jej szczękę.

Takie zawiadomienie wpłynęło do Sądu , ale w jakiś dziwny sposób , akta tej sprawy w jakiś dziwny sposób zaginęły.

Gdyby np. w USA wypłynęła taka sprawa, to takie zdarzenie pogrążyłoby takiego kandydata, a presja prasy i opinii publicznej, doprowadziłaby takiego kandydata do rezygnacji, przypuszczam, że nie tylko w USA ale i innych krajach Europy zachodniej również.

Innym ewenementem jest Kosiniak Kamysz minister pracy i polityki społecznej w rządzie PO. Faktem jest, że to Kosiniak Kamysz podwyższył wbrew zapowiedzią do 67 lat wiek przejścia na emeryturę, a w przypadku rolników nawet o 12 lat.

Chyb wielu z nas pamięta ile karier legło w gruzach, gdy w akcji kobiet me too, oskarżało różne osoby o nieprzyzwoite zachowanie wobec kobiet. Wystarczało jedno oskarżenie i już oskarżony przez tą czy inną kobietę miał kłopoty.

W przypadku Kosiniaka Kamysza , ów tęczowy gumofilc mówi, że to był błąd by w drugim zdaniu powiedzieć : ten wiek dla rolników podwyższył PiS

W Polsce jest inaczej, partie z których pochodzą podejrzani o wykroczenia  karne, stoją murem za nimi, oczywiście chodzi o tzw. Lewicę i PO ale i PSL ( przypadek Burego)

Przyzwoitość się nie liczy, tylko chęć przejęcia władzy, gdyby tak się zdarzyło, że te osoby zdały by mandat, to w przypadku totalnych mogliby stracić w Senacie większość. 
 
]]>https://www.tvp.info/42243038/robert-biedron-pobil-matke-akta-tej-sprawy...]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

Masz calkowita racje ale polska to jest jakis dziwny i popierdolony kraj.30 lat nie mozna pokonac komunistow a rosna nowe gnidy komunistyczne i do tego wszyscy maja racje ale nie my zwykli obywatele.Bande wichrzycieli nazywa sie opozycja,a czlowieka ktory broni siebie i strzela z broni czarnoprochowej zabojca.To jakis matrix i mysle ze jak tak dalej pojdzie to bedziemy mieli tu takie bagno jakie nigdy nigdzie nie bylo na swiecie.Jedni nie chca inni nie moga a jeszcze inni mowia ze unia nie pozwala,wiec zapytam wprost czy ja jestem polakiem czy jakims unijnym czyms?Szkoda wiecej pisac bo to po prostu nie ma sensu.

Vote up!
12
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1629657

Nie po to komuniści obsadzili sądownictwo swoimi ludźmi, nie dla Polski, ale dla własnej ochrony.

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1629725

Chyba Księżyca? W Unii honoruje się i otacza opieką prawną i przywilejami, czynnych pederastów i niemieckie lewatywy pokroju Kosiniak z Kamyszewa...

Vote up!
6
Vote down!
0
#1629715

Ja piszę o prasie konserwatywnej nie lewacko-liberalnej.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1629727

jest tak poprawna, że opowiada się za małżeństwami pedałów. Tam się nikt nie wychyla, sądy "niezależne" czyhają na takie pomyłki...Konserwatyzm zachodu polega jedynie na tym, że jeśli krytykują np. Rosję, to tak po ojcowsku, klapsik! W następnym zdaniu, natychmiast pochwała!...

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1629733

Slusznie zawazyles, ze mimo wszystko, na kontynecie amerykanskim istnieja jeszcze jakies wymagania w stosunku do politykow.

W Polsce panuje pelny matrix.

Najbardziej uderzyl mnie wyglad przyszlego kandytata na pierwsza osobe w Polsce - pana Tanajno.

Bylem wprost zaszokowany jego podobienstwem, a wlasciwie jego usilowaniem upodobienia sie do Jurka Owsiaka.

Ze taki typ ma chec i czelosc reprezentowac Polske na forum miedzynarodowym !

A co najlepsze - ze przy odpowiednim wsparciu moze to osiagnac. Wszak widzielismy juz roznych "politykow" jak Petru czy Niesiolowski, nie mowiac juz o prezydentach jak Bolek-Walesa, pijak Kwasniewski, czy nieodzalowany Bul-chrabia Komorowski.

Zgroza!

Vote up!
2
Vote down!
-1

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1629767

 "Wszak widzielismy juz roznych "politykow" jak Petru czy Niesiolowski, nie mowiac juz o prezydentach jak Bolek-Walesa, pijak Kwasniewski, czy nieodzalowany Bul-chrabia Komorowski."

To nominaci globalistów podsuwani gawiedzi zanurzonej w hiperrzeczywistości, w której nawet najzwyklejszy menel może im się jawić jako wybitny mąż stanu czy autorytet.

W obecnym rozdaniu wyborczym, oferta globalistów jest dość szeroka "od lewa do prawa".

Dla "nowoczesnych katolików" mają płaczka Szymka Hołownię a dla palikociarni,  sierot po Palikocie(przedsiębiorcy alkoholowym i promotorem narkotyków), "przedsiębiorcę" Tanajno.

Dla pedałów jest Biedroń a dla "liberałów", niekumata M.K-B.

Dla chłopków -roztropków mają "rolnika z Wiejskiej" a dla młodych gniewnych patriotów - Bosaka, wychowanka Giertycha, przepoczwarzonego z "narodowca" w mecenasa, obrońcę złodziei bandytów z POlszewickiej mafii.

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1629803

To, że ktoś ma nierówno pod sufitem za to nie odpowiada, dziwią mnie bardziej ci, którzy na takiego cudaka złożyli podpisy

Vote up!
3
Vote down!
0
#1629904

Tyle, że źródło tego nieszczęścia nas wszystkich jest w decyzji konferencji w Jałcie. Mówiąc tak najogólniej. A bardziej szczegółowo, problemem jest wymordowanie i likwidacja prawdziwie polskich elit. Jak również zerwanie ciągłości państwa, obowiązującego prawa i podmiana konstytucji. Tej ostatniej nie warto wspominać, bo to jedynie atrapa konstytucji, pisana zresztą przez komunistów w rodzaju Kalisza.

Istnienie tych wymienionych przez szanownego autora, pożal się Boże polityków, którzy wszak politykami wogóle  ie są, a są jedynie ich bezczelnym zaprzeczeniem, jest emanacją bajzlu jaki chce się zaprowadzić w Polace.

Nie mam najmniejszej watpliwości, że chodzi o takie pokierowanie rozwojem sytuacji, aby doprowadzic do ogólnego chaosu, powszechnej dezorientacji i zniechęcenia jakkimikolwoek działaniami politycznymi.

Bo tylko poprzez zamieszanie, bałagan i ruinę czego tylko się da, mają nadzieję odzyskać władzę ludzie, których mocodawcy znajdują się poza granicami Polaki. Polska ma w zamierzeniu byc państwem słabym ekonomicznie, militarnie, aspoĺeczeñstwo bezwolną masą łafwą w manipulowaniu i pozbawionym podstwawowych przymiotów społecxeństwa świadomego swojego narodowego charakteru.

Dlatego im większy dureń, im głupszy kandydad, im bezczelniej prowadzona i głupsza kampania, tym lepiej dla mocodawców. Mocodawcy oczekują jedynie na efekty osłabienia państwa polskiego. Tylko to im gwarantuje dotychczasowe zyski finansowe i polityczne. Nasz narodowy interes jest dla nich przeszkodą i nie ustaną w zwalczaniu go każdą metodą.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1629846

Nie na próżno na czołgach sowieckich przyjechało około 20 tys oficerów radzieckich i ponad 70 tys aparatczyków, jedni i drudzy z rodzinami, teraz WSI ma w czym wybierać, tzn. w ich potomkach.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1629905