To nie jest protest polityczny mówią medycy, mając baner z  8 gwiazdkami.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Efekt Tuska nie zadziałał, mówiąc niezbyt mądre androny po początkowym efekcie wow,  okazuje się, że biały koń na którym przyjechał Tusk, okazał się rachityczną szkapą, albo nawet osłem.

PO próbowało wszystkiego, Lager Polska, przejęty przez Tuska od Trzaskowskiego zamiast wzrostu notowań, spowodował ich spadek, ale skoro na nim przemawia dinozaur Balcerowicz, Bieńkowska namawiająca do ukarania finansowo Polski, Nitras postulujący opiłowywanie katolików, czy marszałek Koperta, postulujący likwidacje 800 szpitali, to nie mogło być inaczej.

Baćka wiedział, że może liczyć na polskich zdrajców, taki Sterczewski którzy niczym konik polny kicał przy  granicy, głupi i głupszy chcący przerzucić śpiwory dla emigrantów, idiotka Dżachira, która na immunitet poselski chciała przekroczyć granicę, cz ypani  wice marszałek senatu , o zgrozo prawnik, z lewicy, która, chciała przekonać pograniczników do czynu zabronionego, czy inny poseł z lewicy Konieczny, chciał przerzucać czy podać emigrantom jedzenie bo ponoć piją wodę ze strumyka, ale najlepsza była poseł  z Zielonych koalicjanta PO, która przygotowała puszki z wieprzowiną dla muzułmanów.

PAD wydał rozporządzenie o stanie wyjątkowym w pasie 3 km. Od granicy, ale ca. 160 zdrajców, było za odrzuceniem rozporządzenia Prezydenta.

Ponieważ nic nie działa, totalni postanowili powtórzyć manewr z 2007 r. z tzw. „ Białym miasteczkiem” , na którym pojawiły się banery z ośmioma gwiazdkami, faszystowskie błyskawice, rolniko- medycy jak Kołodziejczak, który przykleja się do każdego protestu jak g… do statku, medycy Joński i Scerba, itd.

Ale oczywiście nie jest to protest polityczny, to jest protest, który jest kolejną próbą obalenia rządu.  

Jak to się skończy nie wiem, ale medycy tracą w oczach społeczeństwa, na pewno trzeba rozmawiać, ale żądanie zarobków po 21 tysi, to żądanie z księżyca.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

   Witaj! Sprawdziły się moje słowa wśrod moich znajomych. Przyzwyczajenie do dużych Covidowych pieniędzy służby zdrowia, przełoży się póżniej na roszczenia dmuchane przez wrogów Polski, czyli jak obalić rząd. Ciekawe, czy ktoś jeszcze zastanawia się nad słowem, służba...To może się przenieść na inne grupy zawodowe. Chyba brakuje nam protestów przeciw tej Targowicy, albo opcji Piłsudskiego. Mniemam, że tu również czas społecznego protestu pod sądami, bo ostatnie wyroki wskazują, że sądy nie pełnią konstytucyjnej roli, czyli nie służą społeczeństwu sprawiedliwą oceną, czyli sprawiedliwymi wyrokami. I tu kłaniają się media. Ważne, aby w tej sytuacji Pan Prezydent podpisał Ustawę Medialną wzorem ogółu państw, bo wtedy z balona zejdzie morowe powietrze totalnej nieuprawnionej obstrukcji. Reasumując, Paradoksalnie Targowica boi się szybko rozwijającej się silnej Polski, bo ich rola się skończy i nie będą mieli komu służyć, bo obce koryta wyschną, bo Polska będzie partnerem ekonomicznym, bo inne kraje będą zabiegać o wpływy polskie. Dla kolaborantów to niepojęte., bo oni z pradziada na służbie obcych. Kończąc, co do Tuska, to on poważnie się obawia, aby nie wrócił do Niemiec  w sposób, w jakim sowieci przysłali Bieruta, bo nieprawdą jest, że nie ma ludzi w kraju odważnych wzorem wyklętych. Smoleńsk musi być ukarany przez Polaków sądem. Oby nie musiał się odbyć być może na polanie...Pozdrawiam!

Vote up!
9
Vote down!
-1

ronin

#1630779

Nie chyba ale na pewno brakuje.Totalniacy coraz śmielej brykają,dziwna bezkarność wobec nich zachęca do coraz podlejszych działań.

pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1

mirek

#1630783

  Witam! Masz rację, bo niestety bezkarność rodzi przyzwolenie. Ale nie do końca, bo szybko może się to zmienić wbrew całej narracji narzucanej nam pokrętnej psychotechniki. Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
-1

ronin

#1630793

  W proteście pod Trybunałem Stanu, do Kramka brakło parę metrów, aby mu obić facjatę..Policja, kordon i po sprawie. Słusznie, ale buca miało nie być z tęczową tytą na ramieniu. Wnioski zaowocują... Może słowa moje radykalne kogoś zniesmaczą, ale widząc naocznie jego ironię,  pogardę i arogancję....sami wpadibyście w gniew. Co to się porobiło, że Polacy boją się reagować na ekstremalnie wrogie sytuacje. Tam pod TK było parę tysięcy przywódców prawicy regionów Polski pod sztandarami Gazety Polskiej. Przyjście Kramka, to była zaplanowana prowokacja , który chyba nie zdawał sobie sprawy, gdzie trafił...Mnie wychowano w biało-czarnych kolorach. Trzeba mieć świadomość co jest dobrem, a co złem i nie ma zmiłuj dla pogardy i agresji wroga.

Vote up!
2
Vote down!
-1

ronin

#1630803

Jak ktoś dostaje coś za darmo, to później tego nie szanuje. Chciałbym, żeby w Polsce był model francuski, studia medyczne za darmo, ale musisz przepracować 15 we Francji, jak nie to zwrot kosztów za studia. 

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1630813

Jaka tam drożyzna? 
Bestseller T.Lisa kupisz wprost z kosza na śmieci za jedyne 2 złote za kilogram razem z Harlequinem i Książką Kucharską

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1630790

Lis dołączył do takich tytanów, jak Kamiński z książką 'Koniec PiS-u "czy Tusk z książką "Szczerze"

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1630814

To co medycy zyskali podczas pandemii, teraz tracą w postępie geometrycznym...

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1630794

   Witam! Bardzo słuszna uwaga. Ale dopowiem...Ciekawią mnie teraz uwagi zwolenników Pana Brauna...Czy może koniec tej chorej szopki...Dzięki za słowa. Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
-1

ronin

#1630800

Sami mają co chcieli.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1630815

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1630802

 Witaj! Dzięki, że nie złożyłeś "broni" i piszesz dalej! Wracając do tematu. Żona była położną, ale jakoś nie płacze nad swoim losem. Działała ze mną w Solidarności i były problemy, ale udało się rozwiązać. Pomogliśmy wielu ludziom pozytywnie i z tego się cieszymy. Niestety w tym zawodzie podobnie, jak w sądowniczej kaście czyli 90% sowiecka opcja. Mówię o starszej części personelu, bo młodą Tusk wypchał za granicę. Ja obecnie działam społecznie, jako przedstawiciel wojewody wspierając służbę zdrowia w rzeczywistych problemach, a głównie pilnowaniia uczciwego wykorzystania środków finansowania. Pozdrawiam!

Vote up!
5
Vote down!
-1

ronin

#1630809

Poruszyła mnie bardzo ta jego krzywda dotycząca średniej krajowej. A dokładnie stosunku ich pensji do średniej krajowej.

Gnojek nie twierdził, że im brakuje na życie, godne życie, czy wygodne życie. On czuł krzywdę, że jego pensję dogania średnia krajowa - znaczy tubylcze bydło nie może zarabiać tyle co oni ?

Rozumiem, gdyby powiązali swoje pensje z najniższą krajową - jej wielokrotnością - to rozumiem. Ale żeby mieć pretensję: bo ludzie coraz lepiej zarabiają ??

 

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1630808

  Witaj! Kojarzę Ciebie, jak pojechałeś z komuchem Zawiszą. Co do Twojej wypowiedzi, to właśnie gospodarowanie przywilejów z górnej półki..., bo niższa nieakceptowalna. Boli mnie, że "lanie wody, fejki, to nic innego , niż pospolite kłamstwo w ich ustach. Rosyjsko- Niemiecka zaplanowana hybryda działa. Czas odświeżać "złom" naszych dziadków, bo tęczowa zaraza komunistyczna, w odsłonie Neokomuny prawie za progiem. Wyrugowanie ojca, matki...normą....Niedoczekanie! Miśki zza biurka wyjdą na ulicę, albo Kwach z Millerem z kanapy z Bolkiem? Przyjdzie czas polowania na hazarów...Pozdrawiam!

Vote up!
2
Vote down!
-1

ronin

#1630811

Wg. niego, paniska ( medycy) muszą mieć dużo więcej.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1630816

Niech mają więcej. Tak na przykład 4x płaca minimalna, lub 5x.  Oczywiście mówię o publicznej służbie zdrowia. Bo w prywatnej klinice to niech sobie i po 100 000 miesięcznie zarabiają.

Ci jednak mówią o średniej krajowej - mityczny punkt odniesienia wszystkich siedzących w budżetówce, wywołujący frustrację i poczucie krzywdy kadry urzędniczej, nauczycielskiej i medycznej.

Najlepsze jest to, że ci umysłowi biedacy nie rozumieją co to takiego jest - o czym się przekonałem pracując wśród nich.

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1630858