Można bić matkę, kłamać i donosić i być kandydatem lewicy na prezydenta.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

I wszystko jasne, kryptokomunista Czarzasty powiedział, że  pan/pani Biedroń zadeklarowany pederasta będzie kandydatem lewicy na prezydenta w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Czym sobie zasłużył Biedroń , żeby tow. Czarzasty wystawił go jako kandydat lewicy. Przecież ten człowiek w życiu prawdy nie powiedział. Ma na swoim koncie min. pobicie swojej matki i znęcanie się nad swoim młodszym bratem.

Sprawa rozeszła się po kościach, ponoć zginęły akta sprawy, by koniec końców Biedroń porozumiał się z matką i sprawa ucichła.

Biedroń został prezydentem Słupska solennie obiecywał , że Słupska nigdy nie opuści, Słupsk traktował jako dobrą odskocznie do swoich licznych podróży, na pewno nie na rzecz Słupska, a raczej do kontaktowania się z osobami z podobnymi upodobaniami seksualnymi do niego.

Nadeszły wybory do europarlamentu najpierw założył partię Wiosna, która organizowała ewenty nie wiadomo z jakich funduszy, z kosztów których nie rozliczył się do dzisiaj.

Obiecywał, że jak się dostanie do europarlamentu to zrezygnuje z mandatu i wystartuje do polskiego sejmu. Lewaczka prof. Płatek, zacierała z radości ręce, a tu masz kicha.

Mandat posła zapewnił swojemu mężowi/żonie, tak, że para jest ustawiona.

Biedroń jak dobry bolszewik pederasta zaczął donosić na swoją Ojczyznę, mówiąc, że jako pederasta jest w Polsce prześladowany.

Niestety nie potrafił podać żadnego przykładu a mimo to lewicowy PE przyjął rezolucje o prześladowaniu homoseksualistów w Polsce. 

Ta wyjątkowo oślizła postać głosem tow. Czarzastego, który trzyma kasę została kandydatem całej lewicy i ten wybór wydaje mi się będzie rzutował na całąlewicę.

https://polskatimes.pl/robert-biedron-mial-znecac-sie-nad-swoja-matka-helena-19-lat-temu-prokuratura-postawila-mu-zarzuty/ar/c1-14063801

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Autorze, szanuj polski język, nie niszcz go i nie zaśmiecaj. Słowo "event" jest słowem angielskim, a w polskim języku ma to słowo wiele odpowiedników (polski język jest bogatym językiem). Zamiast pisać czy mówić "ewent", możemy od razu precyzyjnie określić o co chodzi. Możemy napisać impreza, wydzarzenie, uroczystość, pokazy, promocja itd.

Słowa "dobrze" i "w porządku", już zostały wyrugowane z polskiej mowy, zostały zastąpione jakimś O.K.-jem, którego pochodzenia nie zna żaden Polak, nie zna go nawet olbrzymia większość Amerykanów. Polacy zachowują się jak papugi, pisał już o tym zachowaniu J. Słowacki. Polski język ginie, jest niszczony tak jak i wszystko co polskie i nie jest to jakiś przypadek, lecz celowe działanie. Jest to też brak szacunku dla ojczystej mowy.

Potrząsam głową, gdy w polskich tekstach widzę słowa "who is who" (kto jest kim), lub "know how" (wiedza specjalistyczna, jak coś zrobić). Zastanawiam się ilu Polaków, wstawiających te słowa w swoje teksty zna język angielski?

Szkoda, że Polacy tego nawet nie czują, a młodzież myśli, że takie słowa już od dawna istnieją w polskim języku. Na to, co dzieje się z polską mową już od dawna zwraca uwagę profesor Piotr Jaroszyński. Kilka lat temu sam rozmawiałem z nim na ten temat. Ze względu na tego "ewenta" wpisu nie oceniłem.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1614204

Romek wolny kraj, robisz co uważasz.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1614212