Negocjacje a la Broniarz, negocjujmy ale musi być 1000 zł

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Broniarz jest wzorem tego jak „należy negocjować”. Interlokutor Broniarza , rząd może robić różne „szpagaty” , proponować różne rozwiązania, ale nie, ten wieczny przewodniczący  ZNP (od 25 lat)mówi musi być tak jak ja chce.

Rodzi się pytanie dlaczego ten strajk trwa ? są dwie przyczyny. Pierwsza,  to zbliżające się wybory w ZNP a zrezygnować z 12 tys. zł jest trudno , a druga to to, że strajk jest bo ma być. Nie na próżno Broniarz pokazywał  się na spędach Totalnych, razem z KOD i innymi antyrządowymi harcownikami.

Poza tym to w działaniach widzę długą rękę Schetyny i brak woli porozumienia przez ZNP, o  czym świadczą wypowiedzi Broniarza  w niedzielę w południe w komercyjnej stacji radiowej przed wieczornymi  rozmowami  z rządem, powiedział, że strajk będzie. Czyli on już wiedział.

Ponieważ wyszła na światło dzienne niechlubna przeszłość pana Guza przewodniczącego Forum ZZ, że onegdaj  tzn. w PRL był w ORMO, został schowany i Broniarz niczym „Lenin wiecznie żywy” firmuje swoją twarzą i postkomunistycznym ZNP  strajk nauczycieli.

Wyraźnie widać, że jest koincydencja między strajkiem a  wyborami w tym wypadku do europarlamentu. Widać , że jest to strajk polityczny, ale rachuby totalnych i ZNP mogą być zwodne, gdyż rodzice mogą się wkurzyć,  tym bardziej , że 10. 04. jest test kompetencji dla ośmioklasistów i plany totalnych wraz z ZNP , że ten strajk uderzy w rząd może, obrócić się przeciwko nim.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Zbolszewizowany i lewacki ZPN nigdy nie został zdekomunizowany! Zawsze trzymał z bolszewickimi, czy też postbolszewickimi mafiami.

Bolszewicki politruk Broniarz zawsze trzymał ze zbrodnicą mafią z PO. Więci  teraz ciągle współdziała z postbolszewickią mafią z PO, wszelkiej maści lewactwem i zboczonymi degeneratami.

Dlatego, nienawidzący polskiego patriotyzmu i polskich dzieci bolszewicki politruk Broniarz powinien karnie odpowiedzieć za terroryzowanie polskich dzieci oraz szantażowanie państwa polskiego.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1585556

Niestety nie tylko ZNP, ale i wymiar sprawiedliwości i szereg innych instytucji.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1585580

To pokłosie grubej krechy Mazowieckiego, okrągłego stołu i nie rozliczenia żydokomuny.

A weta Dudy co do sądów, nie pozwoliły do rozliczenia żydokomuny w togach i teraz bronią swoich z  żydokomuny.

Andy i w końcu przestańcie wybielać Dudę.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1585559

Ciesz się! Już niebawem ten "zasrany rząd" - jak o nim piszesz - padnie. I wrócą złodzieje ( o których tak marzysz), a wówczas będzie wspaniale, fajnie i ten teges. Będę Ci o tym przypominał i gratulował oczywiście, do końca moich dni na NP.

Pozdrawiam serdecznie Jjj i podobnie myślących. Tak trzymać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Apoloniusz

#1585564

Daj cytat gdzie się cieszę że PiS przegra, a jak nie znajdziesz to czekam kiedy to odszczekasz.

Ja wspieram RN, a nie żydokomunę tak jak ty. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1585571

A RN wspiera Putin.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1585582

A może jeszcze kosmici popierają RN???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2
#1585590

Z kosmitami ma kontakt Wałęsa ja nie, więc nie wiem.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1585607

Obaj, Ty i ja jesteśmy orędownikami RN - fakt #1;

Obaj Ty i ja kochamy swój kraj - fakt #2

Obaj, Ty i ja dążymy, aby w naszej ojczyźnie RN był znaczącą siłą - fakt #3

Narodowcy będą coraz większą siłą w Polsce, będzie to proces powolny ale nieodwracalny - fakt #4

ale, Ty ze wszystkich swych sił dążysz aby zwycięstwo RN odbyło się "po trupie" tego "zasranego rządu" ja uważam odwrotnie, gdyż:

po pierwsze:  RN ma dwóch przeciwników : PIS i totalnych. Z tych dwóch słabszym jest PIS. PIS nie użyje przemocy w stosunku do Narodowców, natomiast totalni gdy wygrają powygarniają nas z domów przed szóstą rano (może nie Ciebie i mnie, ale nasze dziciaki i wnuki). Rozjadą pod byle pretekstem czołgami. Tak jak robili to w przeszłości, którą obaj mamy w pamięci.

dlatego po drugie pirmo, uważam, iż w naszym, narodowym interesie jest robić wszystko co możliwe aby totalni zniknęli z mapy politycznej kraju, czyli innymi słowy aby "ten zasrany rząd" jak ich nazywasz nie padł.

Więcej nie będę Ci tego wyłuszczał. Moim zdaniem należy wejść do sejmu pod sztandarem PIS-u  nie kombinować czegoś na boku, gdyż to osłabia prawą stronę zwłaszcza w sytuacji gdy totalni łączą się z samym diabłem. Szanuję Cię i w...wia mnie  gdy tak bezkrytycznie plujesz z taką okrutną zawziętością. Bez sensu, gdyż w funkcji czasu będzie coraz lepiej.

Więcej, w przyszłości nie będę Ci zawracał d..y, gdyż jeśli nie zrozumiesz, to już nie zrozumiesz. Jak niektóre "autorytety" z tutejszej gadaczki.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1585616

Wiem że budowa RN  musi potrwać, muszą zbudować struktury podobne jak ma PiS, w całej Polsce i to wymaga czasu

I znowu mnie ranisz, nie jestem za zniszczeniem PiS-u, a za tym co obiecał przed wyborami i tego nie spełnili.

Jestem przeciw wydawaniu miliardów dla żydów i banderowców, jestem przeciw udawanym reformą sądowniczym i jestem przeciw cichej ustawie 447 którą za akceptował PiS.

I jako katolik, jestem przeciw zabijaniu dzieci nienarodzonych, a niestety PiS nie chce uchwalić ustawy przeciw aborcji, bo woli słupki poparcia, jak przestrzegać Praw Boskich. I niech uważa by Bóg ich za to nie pokarał.

Co Polska to ladacznica, co Każdy możny i wpływowy może  ją rżnąć bez liku??? Tak jak teraz próbują żydzi, przy biernej postawie PiS.

Gdyby PiS dotrzymał tego co obiecał, to miałby i 400 posłów, co myślisz że ludzie tego nie widzą i nie tylko ja się wkurz.

Więc myśl co chcesz o mnie.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1585637

Z pierwszym zdaniem się zgadzam, z dalszą treścią nie, co zamiast Prezydenta Dudy/ Tusk czy ktoś w stylu Komorowskiego?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1585581