Pedofil w PO, atakując JP II próbują przykryć ten skandal

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Sytuacja w PO w jakimś sensie przypomina lata 20-30  XX w. w  ZSRR.  W tych mrocznych czasach skazywano  mężów, żony, itd., nawet na karę śmierci, a mimo to najbliżsi ofiar  dalej chwalili Stalina i komunizm.

Na szczęście w Polsce tak nie jest, ale są pewne symptomy że może dość do takiej sytuacji (chodzi o chwalenie matki partii bez względu na okoliczności), partii,  którą jest PO o czym świadczą słowa Tuska, który zrobił dance macabre zwołując konferencję po śmierci syna poseł Filiks.  

Przychylne media rzuciły się na telewizję i dziennikarzy, nie informując, że pedofil to członek PO, a sprawę skutecznie tuszowano od 2020 r.

Tak jak w stalinowskie ZSRR Stalin i komunizm byli „świętymi”, tak w obecnej dobie jest tak, jak to mówił Neumann: „Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k***a bronił jak niepodległości”. 

Kodziarka Filiks poświęciła syna umożliwiając mu obcowanie z pedofilen , z pedofilem o którego skłonnościach wiedziało środowisko PO w Szczecinie, teraz milczy. Przecież było rzeczą powszechnie znaną, że Krzysztof Faliński , pełnomocnik marszałka Geblewicza był homoseksualistą, mało tego Faliński był przedstawiany, jako psychoterapeuta, specjalistę terapii uzależnień i trenera interpersonalnego. Jako terapeuta pracował m.in. w Zachodniopomorskim Towarzystwie Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych „Powrót z U” w Szczecinie, oraz w Centrum Terapeutycznym Symetria w Szczecinie, itd.

Ale w Szczecinie panuje sycylijska omerta.

Nikt się nie chce wychylić licząc na biorące miejsca w wyborach, nawet matka.

Chcąc przykryć sprawę pedofila  Falińskiego, antypolska prywatna telewizja WSI 24 uderza w św. JP II, na podstawie donosów tzw. „księży patriotów”, które są w aktach UB.

Akt nigdy nie zweryfikowanych ani nie potwierdzonych z innych źródeł.

Molestowanie śp. syna poseł Filiks mogło być czubkiem góry lodowej.

Ale musiało się tak stać, wszak to wychowawca dzieci, który działał w po 14 lat.

Ile mógł skrzywdzić dzieci, można jedynie domniemać, jeżeli  dodamy do tego że znaleziono u niego prawie 0,5 kg narkotyków, to włos się jeży na głowie, co ten pedofil mógł robić z dziećmi i dzieciom, mam nadzieje, że odpowiednie organa zajmą się tą sprawą.

Platforma ma wybitnych członków w zachodniopomorskim, do których można zaliczyć Grodzkiego, Gawłowskiego, Nitrasa, który chciał opiłować katolików i to zrobił rękami WSI 24, co przyniesie przyszłość zobaczymy.
 
 
]]>https://www.tvp.info/49044550/slawomir-n-byly-minister-po-zatrzymany-dok...]]>(link is external)
 

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)