Tak się kończą adopcje dzieci przez "towarzystwo" z LGBT

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Para lesbijek, Rosana Auri da Silva Cândido i Kacyla Priscyla Santiago Damasceno, została zatrzymana przez policję 31 maja, w związku z morderstwem 9-letniego syna jednej z kobiet.

Matka dziecka, 27-letnia Rosana Auri da Silva, i jej partnerka Kacyla Priscyla Santiago (lat 28) torturowały chłopca, odcinając jego penisa już rok temu. Wtedy nie reagowano.
Na krótko przed aresztowaniem, para lesbijek zamordowała dziecko, gdy ono spało, dźgając je wielokrotnie nożami.

Ciało dziecka znaleziono rozczłonkowane i oskórowane. Ponadto, "dziewczyna" matki chłopca próbowała spalić ofiarę na grillu. Szczątki dziecka znaleziono w dwóch torbach i walizce.

Zamordowany chłopiec miał młodszą o rok siostrę, która była w domu z morderczyniami. Twierdziła ona, że "mama zabiła brata".

Makabra została odkryta przez młodych ludzi grających w nocy w piłkę. Około 1:30 dostrzegli oni jedną z kobiet wyrzucającą walizkę do rzeki.

Kiedy poszli zobaczyć, co zawiera walizka, znaleźli część szczątków dziecka. Zawiadomili służby.

Kobiety znane były wymiarowi sprawiedliwości.
Pochodziły z Rio Blanco, ale uciekły pięć lat temu, kiedy Rosana Auri da Silva straciła opiekę nad dziećmi na rzecz ich ojca. Porwała więc dzieci i uciekła z "dziewczyną".

Para lesbijek osiedliła się w Samambai dwa miesiące temu, gdzie według sąsiadów dzieci nie chodziły do szkoły i nie miały z nikim kontaktu.

Nie usłyszysz o tym w europejskich mediach. Wiadomość o morderstwie dociera do nas tylko za pomocą mediów społecznościowych.

Coś podobnego wydarzyło się kilka miesięcy temu w związku z przestępstwem popełnionym przez parę lesbijek w USA, które zamordowały sześcioro adoptowanych dzieci. Tu również media  europejskie nie informowały o przestępstwie - wszystko dlatego, że to tzw. "osoby LGBT".

Chcesz takiej "równości" dla LGBTQIA+? Twoja sprawa, ale oddaj im swoje dzieci, a nie cudze - zobaczymy wtedy, jaki będziesz mądry.

Ale, żeby nie było tak, że tylko lesbijki mordują adoptowane dzieci, to samo robią niektórzy geje, ale to nie są księża, o nich nie wolno mówić, oni są tacy fajni kolorowi jak mówił Trzaskowski.

Żaden Sekielski czy ktoś w tym stylu , nie nakręci filmu o gejach i lesbijkach, nie dość , że pedofilach, to i mordercach dzieci.

https://dorzeczy.pl/swiat/105789/Szokujace-doniesienia-z-Brazylii-Para-lesbijek-miala-wykastrowac-i-zamordowac-9-letniego-chlopca.html

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.5 (głosów:7)