Karma wraca do PO ze zdwojoną siłą

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Przedstawiciele totalnej opozycji nie skorzystali z okazji żeby siedzieć cicho. Chodzi o wizytę PAD w  Białym Domu i spotkanie z Prezydentem Trumpem. Ponieważ spotkanie było bardzo udane totalni i ich medialni  sprzymierzeńcy zaczęli szukać dziury w całym.

I znaleźli , na jednym ze zdjęć PAD w Gabinecie Owalnym, PAD stoi podpisując jakiś dokument a Prezydent Trump siedzi za biurkiem. To, że w Gabinecie Owalnym ma prawo siedzieć tylko Prezydent Trump ich nie interesuje. Na PAD wylała się fala hejtu a dziennikarze wspierający totalnych stawali wręcz na głowie, żeby Polakom wmówić jakieś wymyślone w ich głowach androny.

Jak to bywa z karmą powróciła ona  ze zdwojoną siłą, przedstawiającą wizytę Bronka w Białym Domu i  jego wywody   na temat bigosowania, pilnowania żony  i polowania. Nawet Obama nie wiedział o co chodzi Bronkowi, a wizyta ta okazała się wielkim blamażem nie tylko dla  Komorowskiego ale i całej Polski.

Szczególnie dla polskojęzycznej niemieckiej prasy PAD stał się obiektem drwin. Ale nie ma się co dziwić, USA postawiły Niemcy do pionu, stąd żółć niezadowolenia musiała się gdzieś wylać i padło na niemieckie polskojęzyczne tytuły w Polsce.

https://wpolityce.pl/polityka/413041-krzywa-rzeczywistosc-polskie-tabloidy-szydza-z-prezydenta

https://wpolityce.pl/polityka/413029-szczerski-zartobliwie-o-zdjeciu-z-gabinetu-owalnego

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:15)

Komentarze

tego przyczyna

 

jedynie wpadają w podziw

na widok gołej klaty Putina

wobec zaś fortecy Trumpa

rzednie im wojownicza mina

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1572398

Przednie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1572400

"Totalni" i "polskojęzyczni" wszystkiego się czepią a jak nie maja czego to z niczego zrobią temat do 'przyłożenia' rządzącym, skutek jest taki, że za każdym razem potwierdzają swoją głupotę i bezsilność.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

To ya.

#1572489

Sprzedawczyki i wszystko.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1572574

Dowcip o Stirlitzu mi się przypomniał: "jak natychmiast nie powiesz, co wiesz, to założymy ci na łeb onucę radzieckiego oficera!– zagroził Müller. Stirlitz tylko się uśmiechnął, ta tortura była mu niestraszna. A poczucie bliskości Ojczyzny jeszcze bardziej dodawało mu sił"

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1572515

Wysusza  mózgi. A poza tym nic na działkach się nie dzieje.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1572524

Już nie ma co wysuszać.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1572576

Totalnym dodaje sił Makrela i Timmermans.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1572575

Od czasów okrągłego stołu Polacy są oszukiwani, ale to się zmieniło, ludzie widzą co się dzieje i kto rządzi w ich kraju. Wcześniej czy póżniej karma wraca do każdego, wszyscy są równi według choroby i karmy! Nawet Żydzi będą sądzeni za swoje śmiertelne grzechy wobec narodu Polskiego i Polski!

Karma zawsze wraca do człowieka czy do takiej organizacji przestępczej jak PO czy PiS. Jedni i drudzy to zdrajcy,!Karma ich ścignie! Już teraz wychodzi prawda kim jest Kaczyński i jego przestępcza organizacja. Ostatnio słyszałem że choruje

Teraz napuszczają Polaków na Iran. A co Polska ma wspólnego z tym krajem? Co nam zawinili Irańczycy? To że nie chcą mieć nic wspólnego z bandytami to przestępstwo? Zostawcie ten kraj, bo sobie biedy narobicie. Chcecie aby po Polsce była wielka dziura?

Jak się żyje za okupacji Amerykańskiej pod kontrolą Izraela? Dobrze wam? Nawet słońca nie widac! Za komuny było lepiej, było mniejsze zadłużenie i ludzie byli jacyś szczęśliwsi! 

Teraz nawet twoja dupa jest własnością korporacji farmaceutycznych z USRAELA! Trują was!b testują szczepionki z trupami zmarłych dzieci! I wy macie być zdrowi?

W zeszłym roku zmarło w Polin 500 000 ludzi, to tyle samo co w czasie II wojny światowej, brawo :) Depopulacja w Polsce się zaczęła! Brawo :) Nikt za wami nie będzie płakał.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1581196