Poseł Szczerba ma  działać jak prowokator Hadacz

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Nie wiem czy słowa Schetyny, o tym , że organizatorem listopadowego puczu  był poseł Szczerba, czy mu się to po prostu wymksnęło. Jeżeli to jest prawda, to poseł Szczerba w ręku Schetyny stała się kimś w rodzaju prowokatora Hadacza pseudonim „ Matka”.

Prowokatora kręcącego się w pobliżu Komorowskiego znany z prowokacji w 2010 r wobec osób palących świece i modlących się przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie.

Taka sama rola została powierzona posłowi Szczerbie, posłowi, który już raz się sprawdził  w grudniu 2016 r. Długo zachowanie i cel posłów opozycji w grudniu 2016 r. było  przemilczane, Ale wreszcie sam szef PO powiedział , że to był pucz.

Skoro tak, to widzę pole do popisu dla prokuratorów, bo w prawie polskim takie działania są niezgodne z prawem i podlegają różnym paragrafom.

Mało tego, próbowano wcisnąć Szczerbę, do programu minęła 20:00 z wiadomym celem, ale kierownictwo TVP info się zorientowało i poseł Szczerba nie został wpuszczony do studia.

PO swoim zwyczajem próbowało zrobić dym w tej sprawie ale nic im z tego nie wyszło.

 

https://wpolityce.pl/polityka/348978-obrzydliwa-prowokacja-po-nasz-przedstawiciel-nie-zostal-wpuszczony-do-studia-tvp-szczerba-mial-wywolac-awanture-i-oglosic-rewolucje-pikieta-na-woronicza-juz-zwolana-wideo

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

To jakas wywrotowa marionetka w rekach oszołomionego nadmiarem demokracji wrocławskiego posła schetyny.Porównując tych dwóch osobników zwanych posłami do odchodów przecietnego zwierzaka mozna z pełna swiadomoscią postawic znak równosci.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1544465

W rzeczy samej.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1544468

kiepski aktorzyna i jeszcze bardziej kiepski prowokator,ciekawe dlaczego nie zastanowi się nad swoją przyszłością i tym,ze zostanie zapamiętany jako marny kłamca i załosny człek

nocne pozdrowienia 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1544488

Już Ci odpowiadam, tacy ludzie nie myślą.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1544502