Polski komintern popiera strajkujących nauczycieli  a gdzie uczniowie?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 Fałsz i obłuda kieruje poczynaniami pana spod znaku sierpa i młota z ZNP o nazwisku Broniarz. Byłbym w stanie zrozumieć ten strajk, gdyby nauczyciele nie dostali żadnej podwyżki, ale nie, oni chcą 1000 zł i ani złotówki mniej. Dodam do tego, że te 1000 zł ma być doliczane do podstawy , czyli tak de facto chcą podwyżki znacznie większej.

Kończyłem szkołę i zdawałem maturę dosyć dawno ( za komuny) chociaż niektórzy nauczyciele należeli do PZPR i czcili Lenina, żadnemu nie przyszło przebierać się za krowę i śpiewać idiotyczne piosenki.

Dla tych „starych” nauczycieli najważniejszy był uczeń/wychowanek. Obecnie niektórym nauczycielom nie leży na sercu dobro ucznia, co tam matura i wejście młodego 19/20 letniego człowieka w życie , co tam studia, hałastra popierająca strajk bawi się dobrze, organizuje koncerty, a w pierwszym szeregu ci co zawsze, cała Targowica, wzmocniona komediantami, którzy krytykują rząd, ale biegają do TVP by za „dobre” pieniądze być jurorem, albo grać za jeszcze lepsze pieniądze niż dostają jurorzy w serialach.

Rząd nie może się ugiąć, bo gdyby tak się stało, za chwilę byłby nowy strajk z żądaniem kolejnej podwyżki.

Samorządy, w których wygrali totalni podburzają nauczycieli mówiąc , że będą mieli wypłatę, chociaż wiedzą, że takiej możliwości prawnej nie ma.

Nie długo święta, później długa majówka, jak nauczyciele dostaną w maju 50% albo 25% pensji to może otrzeźwieją i wówczas niech idą do Broniarza i ZNP, żeby wypłacił im należne wypłaty.

 

https://wpolityce.pl/polityka/443010-aktywistka-znp-wzywa-do-nieklasyfikowania-maturzystow  

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)