Opozycja i totalni wchodzą w buty szmalcowników

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Szmalcownicy była to kategoria osób, która donosiła z różnych względów,  z reguły aby przechwycić ich majątek, albo precjoza, grożąc  donosem do Niemców. Niestety często było tak, że mimo tego, że żydzi się opłacali szmalcownikom, ci donosili na nich Niemcom.

Polskie państwo podziemne wydawało na takie osoby wyroki  i często takie osoby były „likwidowane”. To wstrętną i nie licującą z postawą patriotyczną Polaków,  cechą przejęli europosłowie PO,  którzy na lewo i na prawo donoszą na Polskę , dołączają do nich sędziowie i totalna opozycja.

Donoszenie stało się immanentną częścią tych grup, które wymieniłem. Nienawiść do obecnie rządzących przejawia się zawsze i wszędzie, ostatnim tego przykładem był pogrzeb śp. Jana Olszewskiego, gdzie cała opozycja zbojkotowała ten pogrzeb , nie biorąc w nim udziału.

Co innego było w przypadku śmierci Jaruzelskiego, gdzie cała wierchuszka z Bolkiem na czele pojawiła się w kościele.

Tak samo było po śmierci śp. Pawła Adamowicza, gdzie pojawili się PMM i PAD nie patrząc, że był on przeciwnikiem obecnej władzy, a pani Adamowicz, w dowód wdzięczności posadziła ich w piątym rzędzie.

W czasie wojny, szmalcowników „likwidowano”, oczywiście    nie namawiam nikogo , do takich działań, myślę, że najlepszą odpowiedzią dla postawy tych ludzi, będzie kartka wyborcza , która mam nadzieję wyeliminuje takich ludzi z polityki.  

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Podzieme pod kamieni kupą?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2
#1581112

Pitolisz.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1581128