Parlament Europejski czy Parlament Lewacki?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Parlament Europejski już nie jest europejski tylko lewacki. Ojcowie założyciele UE chyba przewracają się w grobach. UE miała być oparta na systemie wartości a nie na ideologii , w obecnym stanie rzeczy głównie lewacko – liberalnej.

Ostatnie wydarzenia pokazują, że z tą UE jest coś nie tak. Ostatnio w PE została zorganizowana dyskusja z udziałem tak „obiektywnych” osób jak pani Holland, pan Kasprzak zwany „ trójzębem” czy prof. Matczak.

Wszystko było pięknie i ładnie dopóki nie odezwał się  europoseł Sośnierz, który miał inne zdanie niż towarzystwo wzajemnej adoracji.  Demokracja jest wówczas, gdy wszyscy mówią tak jak chce lewica , jak się zachowali ci co są za wolnością słowa można zobaczyć na filmiku z PE. Stado najgłośniejszych małp wyjców, mogliby wziąć przykład jak zachowała się ta hałastra.

Innym przykładem może być głosowanie nad rozpoczęciem wdrożenia art.7 wobec Węgier. Nie dość , ze głosowanie zostało zmanipulowane, bo nie wzięto pod uwagę głosów wstrzymujących się , przez to uzyskano wymagane kworum to jeszcze  zachowanie się  niektórych europosłanek , przypomniało bardziej zachowanie podpitego towarzystwa u cioci na imieninach.

Wrzaski całowanie w czoło wiwaty dopełniają obraz tych , którzy marzą o eurokołchozie, w czasach komunizmu niepokornych wysyłano do psychuszki lub łagru, w eurokołchozie uruchamia się art. 7.

https://wpolityce.pl/swiat/412174-nazwali-orbana-goebbelsem-i-smieciem

https://dorzeczy.pl/kraj/76139/Awantura-w-PE-To-jest-wasza-demokracja-Potraficie-tylko-drzec-mordy.html

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)