Donosić na Polskę w PE, jeszcze raz donosić i donosić.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Chyba nie ma drugiego takiego kraju w Europie a może i świecie, żeby  tzw. elity donosiły na swój kraj,  na swoją Ojczyznę tak jak to się dzieje w PE.

Ludzie, którzy nie mają nic do powiedzenia , robią karierę na swojej odmienności seksualnej, oskarżając Polskę o tzw. homofobie, a jakimś dziwnym trafem tego zadeklarowanego homoseksualistę Polacy  wybrali do PE, a jego dziewczynę/chłopaka do Sejmu.

Drugą „ gwiazdą” w donoszeniu na Polskę jest wesoła wdówka ,  która zrobiła karierę, na śmierci śp. męża i na tej fali dostała się do PE.

Teraz odwdzięcza się Polsce, oskarżając ja o wszystkie plagi egipskie, faszyzm, nazizm i co tam jeszcze, ale to jest jej rola, ponieważ w ostatnim ataku razem z Biedroniem, Łukacijewską , na Polskę w PE, nie potrafiła nic powiedzieć sama z siebie, a czytała to kto jej ktoś napisał na kartce.

Ta „biedna” wdowa, mająca po mężu kilkadziesiąt kont, kilka mieszkań, której dziadkowie przywieźli z robót w Niemczech walizkę pieniędzy i ponoć za te pieniądze zakupiła wspólnie  ze św. pamięci mężem, po prostu nienawidzi Polski i dlatego ją oczernia.  

W wielu krajach są konflikty, np. w Hiszpanii gdzie jedna z prowincji Katalonia chce się oderwać od Hiszpanii, gdzie policja brutalnie pacyfikuje demonstracje, ale nie słyszałem, żeby europosłowie z Hiszpanii, ale i z innych krajów donosili na swój kraj.

Najgorsze jest to, że ktoś na takie kreatury głosuje.

Pan/i gej Biedroń mówi, że w jego kraju, którym jest ponoć Polska, nie może wchodzić do kawiarni, restauracji, bo jest szykanowany.

Gdy został poproszony o podanie przykładów, nie potrafił ich wskazać, musiał się  posiłkować komórką i w końcu znalazł jeden przykład gdzie w kawiarni w Krakowie na drzwiach była naklejka strefa wolna od LGBT, ale zapomniał dodać, że nikt wchodzących gości nie pyta o preferencje seksualne, natomiast gejowi Biedroniowi nie przeszkadza zwalnianie z pracy za poglądy krytykujące ideologie LGBT, jak to miało miejsce w Toruniu z prof. Nalazkowskim  w Katowicach ma UŚL czy w Ikei.

O lekarzu z Pomorza , który na drzwiach gabinetu przykleił nalepkę o nieprzyjmowaniu sympatyków PiS, czy naklejce na jednym z hoteli prowadzonych przez homoseksualistów o takiej samej treści nie wspomnę

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

...jest zawsze tam, gdzie nie ma skutecznej odpowiedzialności za słowa i czyny. Za takimi kanaliami kłamiącymi w żywe oczy dla podniesienia swojego wątpliwego ego, powinno się wysyłać list gończy i natychmiast rozliczać z kłamstw nie jako oszczerców ale jako zdrajców Narodu Polskiego. Niestety słabość skompromitowanych unijnych przywódców, których jedyną siłą jest tryb rozdawnictwa wspólnej kasy i ich osobiste "dokonania" (choćby Tusk, Timmermans czy Merkel) nie pozwala na weryfikację prawdy tylko działa na zasadzie stada wilków lub psów, gdy jeden zaszczeka - reszta zaraz mu wtóruje a nawet wyje bez względu na to jaka jest tego przyczyna. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

niezależny Poznań

#1610562

Cóż ja mogę dodać do Twojej notki, zgoda, pełna zgoda.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1610568

https://www.facebook.com/artur.dziambor/videos/2794068587281346/

a PiSowi blachę w czółko strzelić.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1610570

Jako zwolennik PiS i dobrej zmiany nie rozumie tego wszystkiego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1610596

w Polsce jest okreslany demokrata bo tu wedlug nie wiem jakiego kanonu wszyscy wszystko moga bo jest demokracja.Ja po dzien dzisiejszy od ponad  30 lat nie bardzo moge zrozumiec tej tzw demokracji.W szczegolnosci tych wszystkich,ktorzy lataja do brukseli i tam uskarzaja sie na swoj marny los polityczny i przekonania dewiacji seksualnej okreslane mianem kochajacych inaczej.Rozumie ze dewiacje byly sa i beda ale zeby takie zboczenia mialy kwitnac w przestrzeni publicznej to juz nie jestem w stanie tego zrozumiec.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1610585

Wszystko to jest pokręcone, żeby nie powiedzieć dosadniej.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1610597

to zdrajcy , zaprzańcy , kłamcy , niech się PiS nie dziwi ze tacy posłowie są i występują w imieniu danej grupy "polakow" Rządzący pozwolili na oczernianie Polski i Narodu Polskiego przez osobników o odmiennej seksualności niż większość ludzi na świecie .Dlaczego rządzący nie pociągną do odpowiedzialności karnej kłamców , sabotażystów fałszywców.

tacy pomieszancy obdzierają Polskę i Narod Polski z godności i honoru

Czyżby im się już całkowicie mozg pomieszał się z ::::::

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1610967

Paradoks wolności polega na tym, że można ją obrócić przeciwko Temu, który nas stworzył. Wolność ma to do siebie, że może być obrócona przeciwko Bogu. Otóż wolność zawiera się w słowie: ,,możesz". Więc wolność wyboru. A św. Cyprian, 258 rok, powiada, że Bóg dopuszcza próby, dopuszcza poddawanie próbom człowieka ad gloriam, czyli dla swojej chwały. Liczy na to że człowiek, który jest dobry, który Mu ufa, wyjdzie z tej próby zwycięsko.

Konieczna jest właściwa hierarchia wartości. I tę hierarchię papież Benedykt XVI ustawia tak:
- Chleb 
- ale ważniejsza niż chleb jest wolność 
- a ważniejsza niż wolność jest wierność 
- a ważniejsza niż wierność jest uwielbienie Boga.
https://www.youtube.com/watch?v=vCNvsiDVFK4

Odniesienie do prawdziwych, nieomylnych definicji podpowiada Pismo Święte:
NOWY TESTAMENT, 2 List do Koryntian
17 Pan zaś jest Duchem, a gdzie jest Duch Pański – tam wolność.

NOWY TESTAMENT, List do Galatów
O WŁAŚCIWEJ WOLNOŚCI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
Miłość i wolność
13 Wy zatem, bracia, powołani zostaliście do wolności. Tylko nie bierzcie tej wolności jako zachęty do hołdowania ciału, wręcz przeciwnie, miłością ożywieni służcie sobie wzajemnie! 14 Bo całe Prawo wypełnia się w tym jednym nakazie: Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego3. 15 A jeśli u was jeden drugiego kąsa i pożera, baczcie, byście się wzajemnie nie zjedli.

Z kolei Fryderyk August von Hayek mądrze pisał: „Wolność oznacza nie tylko, że dana osoba ma zarówno szansę, jak i ciężar wyboru; oznacza również, że musi ponosić konsekwencje swoich czynów, za które otrzyma pochwałę lub karę. (…) Wolność i odpowiedzialność są nierozłączne”.

A ja dodam, że wolność jest wtedy jak człowiek może żyć po swojemu.

Najważniejsze w tej kwestii jak i pozostałych podpowiedział nam Św. Augustyn: „Jeżeli Bóg w życiu jest na pierwszym miejscu, wszystko znajdzie się na właściwym miejscu.” Tyle.
 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1611006