ZNP Broniarza  ma być jak Hamas, a tarczą jego młodzież i dzieci.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

ZNP Broniarza  ma być jak Hamas, a tarczą jego młodzież i dzieci.

Swego czasu lewacki dziennikarz Żakowski powiedział , że KOD  ma działać jak Hamas, słowa te wypowiedział w 2016 r. W 2019 r. KOD-u nie ma albo jest w formie szczątkowej, niestety Żakowski jeszcze daje popisy w lewackich mediach.

Słowa Żakowskiego do serca wziął postkomuszy przewodniczący ZNP Broniarz. W czasach gdy rządzili swoi z PSL-PO , gdy przez lata pensje nauczycieli były zamrożone, były likwidowane szkoły a nauczyciele tracili pracę, postkomunista Broniarz siedział cicho jak mysz pod miotłą.

Nie burzył się, na to że nauczyciele nie maja podwyżek on brał swoje ca.12 tys. i miał wszystko gdzieś. Z kilkuletniej hibernacji obudził się gdy Zjednoczona Prawica  wygrała wybory i wówczas zaczęły się harce tego pana wraz ze swoim związkiem.

Broniarz ze swoimi zastępami z ZNP, ogłosił referendum strajkowe i zapowiada strajk nauczycieli, ponieważ widać że strajk nauczycieli nie spotkał się z takim odzewem jakim spodziewał się Broniarz , wyciągnął broń godną dobrego komunisty, czyli użycia dzieci i młodzieży do swoich niecnych czynów, strasząc  kataklizmem  mówiąc , poza generalnym strajkiem, którego początek jest zaplanowany na 8 kwietnia, nauczyciele mogą użyć jeszcze jednego "oręża". – Strajk to nie wszystko. Mamy w ręku potężny oręż jakim jest promocja uczniów. Jeśli go wykorzystamy, to edukacji grozi kompletny kataklizm.

Czyli chcą nie dopuścić do egzaminów promocyjnych w szkołach podstawowych, gimnazjach i maturach.

Nie wiem czy po takich słowach nie powinien trafić pod sąd.

Faktem jest, że nauczyciele nie zarabiają kroci, ale obecny rząd podniósł już dwa razy pensje nauczycielom a we wrześniu będzie trzecia podwyżka. Czyli widać , że ten rząd coś robi, a nie udaje tak jak było za czasów PO-PSL.

I jeżeli obecny rząd obieca, że będą kolejne podwyżki , a wyborcy mu zaufają, to na pewno te podwyżki będą.

https://wpolityce.pl/polityka/292167-lichocka-o-marszach-kod-ci-ludzie-zostali-wciagnieci-w-intelektualna-pulapke-partie-ukladu-iii-rp-poniosly-porazke

https://dorzeczy.pl/kraj/97015/broniarz-grozi-kataklizmem-jest-odpowiedz-men.html

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:5)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1583484

Czy przypadkiem nie zapomniałaś wziąć leków?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1583497

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wulgaryzmy albo ubliżanie i obrażanie gdy brak argumentów.

Nie biorę żadnych leków...bo nie chodzę  po lekarzach-konowałach, którzy znają się jedynie na przepisywaniu leków....

A ty chyba bierzesz regularnie...bo gadasz  często od rzeczy. To właśnie leki ogłupiają... najbardziej. Widać, że tu sporo słabeuszy bierze leki...bo przestają całkowicie myśleć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1583533

hahaha i to by było na tyle w kwestii dawania + Verita (o czym pisałem w innym temacie) ;)

Ps. nauczyciele zarabiają bardzo dobrze. Za pracę 8 miesięcy w roku!!! i swoje dodatkowe przywileje, to dostajabardzo dobre pieniądze. I mam żal do PiS, ze wciskaja idiotyzmy, jakoby nauczyciele tacy wspaniali i chętnie by im dali kase - w okresie międzywojennym to nauczyciele byli moze wspaniali, a teraz spotkać nauczyciela, który chce uczyć TO ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ. Oni tylko zadają do domów, a na lekce przyprowadzają znajomków (m.in. lewactwo) przed którymi trzeba chronić dzieci, a nauką to się zajmuja rodzice w domach dopiero.

Tutaj PiS robi znów źle, bo ma wszelkie możliwości i dowody aby wdeptać te drańskie postulaty nauczycieli a sięz nimi certoli a nawet ich noblitują - a powinni zmienić prawo, ze każdy z (obojętnie jakim) wykształceniem wyższym i wychowujacym co najmniej jedno dziecko, może nauczać dzieci w szkole - problem rozwiązał by się po mału sam i do szkół uczyć szły by osoby nie po profity i przywileje a z chęci nauczenia innych czegoś (z powołania).

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1583559