Nawet w Małej Sycylii Sąd orzekł, że zabójstwo Sp. Adamowicza nie było mordem politycznym.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 

Obowiązującej w PO doktryna , którego twórcą jest nijaki Nojman , który na jednym ze spotkań PO w Tczewie tak rzekł: Póki jesteś w platformie, będę ciię k**** bronił jak niepodległości, jeżeli odejdziesz masz problem.

Chłopina miał pecha, bo został nagrany.

Ten doktryner,  w 2019 r, twierdził, że zabójstwo Adamowicza, było mordem politycznym, ale nie tylko on.

Prezydent Białegostoku Truskolaski i Sopotu Karnowski twierdzili to samo, ale nie tylko oni, część posłów PO, media głównego nurtu głównie (GW i WSI 24) a czerwona szmata z SLD poseł Trela w studio TVP-info wrzeszczał , że to TVP zamordowała  Adamowicza.

Wyrok Sądu i to gdzie w Małej Sycylii co prawda na razie ustny ekspressis verbis stwierdził , że nie było to zabójstwo na tle politycznym, jedynie chora głowa zabójcy, spowodowała ten paskudny czyn.

Czy ci co oskarżali przeproszą? Wątpię, oni słowa przepraszam nie znają, po tym jak Adamowicz ogłosił, że w wyborach prezydenckich będzie startował z własnego komitetu, to kandydat PO  młody Bolek, nazwał Adamowicza „elementem niszczącym”.

Wspomniany Nojman, tako rzecze; "Jedynym gościem jest Adamowicz, który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach"

Po zabójstwie Adamowicza rozpoczął się dance makabrę opozycji na grobie Adamowicza, swoje oskarżenia Adamowicza chcą przykryć atakiem na telewizję, chcą odwrócić uwagę od swoich haniebnych czynów w stosunku do Adamowicza.

GW, WSI 24, lisowy szmatławiec, oraz inne media prześcigały się w oskarżeniach Adamowicza, aż tu nagle przewrót kopernikowski, ci co oskarżali Adamowicza, te swoje oskarżenia chcą przypisać PiS a w szczególności TVP.

]]>https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/589571,pawel-mucha-pawel-adamowicz-slawomir-neumann-pogrzeb.html]]>

]]>https://www.tvp.info/49044550/slawomir-n-byly-minister-po-zatrzymany-dok...]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Od czasu wyborów samorządowych w roku 2018 gdy Adamowicz wystartował  samodzielnie stał się największym wrogiem wśród mafiosóf trójmiejskich z Platformy Obywatelskiej.

Czy intencją wyroku sądowego mówiącego o braku motywacji politycznych zbrodni na Adamowiczu było ucięcie spekulacji o ewentualnej inspiracji do zbrodni ze strony środowiska Platformy Obywatelskiej?

Intuicja mi podpowiada, że wyrok w tym brzmieniu miał uciąć spekulacje o ewentualnym sprawstwie zbrodni antagonistów Adamowicza z PO.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1650932

Odpowiem ci cytatem z "Sami swoi', sąd , sądem, ale my z PO wiemy swoje. 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1650973

Prawda zawarta w uzasadnieniu wyroku SO w Gdańsku o istocie  i przebiegu wydarzeń z 13.01.2019 r. na Targu Węglowym w Gdańsku, podczas kulminacyjnego momentu finału WOŚP, jakim jest "światełko do nieba", jest prawdą formalną (proceduralną), opartą na domniemaniach, fikcjach prawnych lub zgodzie stron i prawdą medialną a nie prawdą materialną.

Polski kodeks postępowania karnego w art. 2 § 2 formułuje zasadę prawdy materialnej:

Art. 2 § 2

Podstawę wszelkich rozstrzygnięć powinny stanowić prawdziwe ustalenia faktyczne.

Kodeks postępowania karnego z 6 czerwca 1997, (Dz.U. z 2022 r. poz. 1375)

Art. 7

W toku postępowania organy administracji publicznej stoją na straży praworządności i podejmują wszelkie kroki niezbędne do dokładnego wyjaśnienia stanu faktycznego oraz do załatwienia sprawy, mając na względzie interes społeczny i słuszny interes obywateli.

Kodeks postępowania administracyjnego z 14 czerwca 1960, (Dz.U. z 2022 r. poz. 2000)

Taki przebieg śledztwa , procesu , wyrok i jego uzasadnienie jest realizacją operacji fałszywej flagi(ang. false flag), polegającej na przeprowadzeniu inscenizacji rzekomego zabójstwa P.Adamowicza, który z powodu ciążących na nim zarzutów karnych, był „elementem niszczącym” dla PO-wskiej mafii w "Małej Sycylii" i umożliwienie jego ewakuacji poza zasięg polskiego wymiaru sprawiedliwosci.

Do odegrania roli "zabójcy" zaangażowano Stefana Wilmonta, który miał zaatakować P.Adamowicza paralizatorem, który publiczność, poprzez medialne doniesienia,  miała uznać za nóż.

Te sceny po ataku(bieganie przez S.Wilmonta po scenie a za nim bieganie przerz P.Adamowicza, rzekomo "zaszlachtowanego" nożem(rzekomo cztery rany kłute w brzuch i klatkę piersiową), w co mogli uwierzyć tylko ludzie wprowadzeni w trans kulminacją "światelka do nieba"(to znane psychologiczne zjawisko, potwierdzone w eksperymencie zwanym "Efektem niewidzianego goryla":

Większość ludzi, w tym Autor notki, też ulegli temu efektowi, tym bardziej, że wszystkie media(publiczne i opozycyjne) a zwłaszcza wymiar sprawiedliwości(instytucja, która formalnie ma stać na strazy prawa i sprawiedliwosci), wsparław ich w przyjęciu tego efektu do świadomosci.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1650948

Masz prawo do takiego oglądu sprawy, z którym ja się nie zgadzam.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1650974