Kacapy chcą złamać Ukrainę, PE, totalni, kasta, konserwatywny polski rząd.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Kacapy chcą złamać Ukrainę, PE, totalni, kasta, konserwatywny polski rząd.

Widzę paralelę  pomiędzy kacapami a UE/PE. Kacapy chcą pokonać i zniszczyć Ukrainę atakując infrastrukturę krytyczną, tego państwa m.in. elektrociepłownie, stacje transformatorowe, sieci grzewcze, sieci energetyczne, ale  „ nie pogardzą” szkołami, szpitalami, przedszkolami, cerkwiami, itd.

Z kolei UE/PE chcą obalenia polskiego konserwatywnego rządu, który stoi ością w gardle Berlinowi i Brukseli  (de facto) to jeden diabeł, zastępując go germanofilem Tuskiem, chce to zrobić przy pomocy kasty.

Jest jeszcze jeden szczegół bardzo ważny, ci Ukraińcy, którzy są kapusiami i donoszą na swoich kacapom, jeżeli zostaną złapani mają zapewnione po kilka lat w więzieniu.

Tak jak niszczenie infrastruktury krytycznej ma doprowadzić do poddania się Ukraińców, tak przy pomocy niektórych sędziów, PE chce doprowadzić do całkowitego chaosu w polskim sądownictwie.

Sędziowie występujący na zlotach antyrządowego KOD-u i Iustiti jak ta ostatnia pod SN, gdzie sędzia Piekarska-Drążek groziła SG, że sędziowie z  kasty (niektórzy) rozliczą się z żołnierzami SG.

Niestety sędziów chroni immunitet tak jak parlamentarzystów i prokuratorów, a za grożenie żołnierzom powinno być więzienie, ale gdzie tam, głupiutka celebrytka nazwała żołnierzy mordercami, a rozgrzany sąd nie widział w tym nic zdrożnego i uniewinnił głupią celebrytkę.

W sądach panują podwójne standardy, np. za spalenie kukły żyda (czego nie popieram) 9 miesięcy więzienia, za podrzynanie gardła kukle abp Jędraszewskiego, osoba ta została przez sąd uniewinniona.

Moim zdaniem część rokoszan sędziowskich być może opłacana z zagranicy, robi wszystko, żeby obalić rząd.

Ponieważ wygląda na to, że w uczciwych wyborach, totalnym by się to nie udało, totalni wraz z kastą, chcą zaprzęgnąć w to UE, nie przyznając Polsce pieniędzy z KPO, pieniędzy, które się Polsce należą, powołując się na nigdzie nie zdefiniowaną praworządność.

Ponadto w zawartych przez Polskę traktatach, wymiar sprawiedliwością jest „wyjęty” z traktatów, ale PE ma to w głębokim powarzaniu.

 ]]>https://www.fronda.pl/a/Kasta-basta-Sedzia-grozi-funkcjonariuszom-strzegacym-granicy-Osadzimy-was,208967. htmlhttps://www.tvp.info/64957997/barbara-kurdej-szatan-uniewinniona-maciej-wasik-krytykuje-decyzje-sedziego]]>

]]>https://wpolityce.pl/polityka/626826-kasta-idzie-po-odwet-znana-sedzia-ja-ich-osadze]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Jako jedną z propozycji tej brakującej puenty, warto tu przytoczyć rozkaz mjr "Łupaszki" d-cy V i VI Brygady Wileńskiej AK : „ Żołnierz sowiecki to jak esesman –rozstrzeliwać, Funkcjonariusz UBP, to jak gestapowiec- rozstrzeliwać , PPR-owiec, to jak NSDAP, a milicja to jak żandarmeria –zrobić wywiad środowiskowy i w zależności od sytuacji , podjąć właściwą decyzję , żołnierze polscy –rozbrajać i puszczać wolno”  ( źródło :Piotr Niwiński Wieński Okręg AK w latach 1944-48 wyd 1999 r s. 203 ) Jak wskazuje logika dziejów Polski było to jak najbardziej słuszne stanowisko. I nic się dotąd poza dwiema rzeczami nie zmieniło : Po pierwsze: nazwami funkcyjnymi, dalej jest ta sama opresja z tą różnicą , że mamy nowe kłamstwa (min. nazwy) w miejsce starych . Zamiast kacapów mamy kastę sędziowską sowieckiego pochodzenia , zamiast ubowców kastę prokuratorską , zamiast PPR-owców –mamy lewactwo i fałszywy PSL(b. ZSL) tego samego ppr-owskiego rodowodu. I wreszcie POpierdojczy z korzeniami z NSDAP. Po drugie, choć na razie formalnie wojsk sowieckich formalnie nie ma , to jako naród, za sprawa w/w kast i sitw jesteśmy najbardziej rozbrojonym w Europie. Lecz możemy ten stan zmienić. Otóż  gdy w razie jakiegokolwiek przetaczającego się konfliktu zbrojnego przez obszar lub część obszaru Polski,  o ile wszelkimi dostępnymi środkami pozyskamy i zabezpieczmy do swojej dyspozycji największą możliwie jej ilość ,czy z pobojowisk czy handlem , np. bezpośrednio od pijanych soldatów . A taki nierejestrowany potencjał zawsze się przyda. A potem, po przetoczeniu się takiego konfliktu i ustąpieniu „fali kolejnego potopu” , korzystając z zaistniałego chaosu, zastosować się do w/w wytycznej w rozkazie mjr. Łupaszki. A wtedy żadni euronazisci spod szyldu UE , owym sowieckiego i hitlerowskiego pochodzenia kastom, już  nie pomogą, bo nie będą władni ingerować przynajmniej przez dłuższy czas. A nim się zbiorą do kupy, wtedy może już będzie na naszym podwórku pozamiatane...i to legalnie ,zgodnie z bezprawnie uchylonym przez sowiecką okupację KK RP z 1932 roku.  
Vote up!
5
Vote down!
0

E.Kościesza

#1649078

   Cały czas trwają próby pudrowania sądów. A, dlaczego nie zrobi się dekomunizacji i dogłębnej lustracji sądownictwa w Polsce. Mam wrażenie, że żydokomuna rządzi w kraju, a nie Polacy.

Vote up!
5
Vote down!
0

ronin

#1649081

Przytoczony rozkaz mjr Łupaszki świadczy o tym, że to był mądry facet i wielki patriota.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1649096

"Iustitia" skupia około 3500 sędziów, a w Polsce jest ich jakieś 10 000. To zupełnie niepojęte, że 70% uczciwych, lojalnych oddanych ciężkiej pracy ludzi pozwala szargać swoją opinię zbuntowanej przeciwko prawu i państwu upolitycznionej mniejszości.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1649080

Mamy jeszcze Themis, rodzinni też coś tam mają swojego. Administracyjni też...

Vote up!
4
Vote down!
0
#1649083

 Ja jednak mam nieodparte wrażenie, że to jednak te 70% stoi na czerwonej barykadzie.

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1649088

W tym problem, że ci uczciwi dali się zdominować przez tą hołotę

Vote up!
3
Vote down!
0
#1649097