Krzyż jako pałka, wierni jako świnie paplające się w błocie

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Czy wyobrażacie sobie Państwo podobne słowa w stosunku do wyznawców mojżeszowych , muzułmanów, czy do pederastów i całego tego towarzystwa spod znaku tęczy? gdzie pałką będzie gwiazda Dawida,  Koran czy tęczowa flaga osadzona na drzewcu?

Są to rzeczy niewyobrażalne, porównanie do świń muzułmanów czy żydów, dla których  świnia  jest zwierzęciem nieczystym , skończyłoby się skandalem międzynarodowym , nazwanie wypowiadającego te słowa antysemitom , natomiast muzułmanie potraktowaliby takiego delikwenta w taki sposób, że więcej takich słów by nie wypowiedział.

Ale wygląda na to, że obsesyjnie chorym antyklerykałom wolno więcej, mało tego dostaną za to brawo od elit zgromadzonych w UW w tym od rektora, szefa „konserwatywnego” PSL i  szeregu innych osób samych nazywających się elitami.

Oczywiście to jest mowa nienawiści, a kto temu wszystkiemu patronuje? ano rektor UW i  krul Jewropy Donald Tusk, który dopuścił do tego , że chorobliwy antyklerykał Jażdżewski występuje jako jego suport, którego po przemówieniu łaskawie klepie Tusk, chyba za herezje , które on wygłosił.

Nie było w auli UW na tym niby wykładzie nikogo z „ jajami” , który by wstał i wyszedł mówiąc co myśli o tych obrazoburczych dla katolików słowach.

Nie oszukujmy się to było naplucie w twarz znacznej części społeczeństwa polskiego, które przyznaje się do wiary katolickiej.

W czasie gdy Polacy wraz z Prezydentem i dziesiątkami tysięcy ludzi świętowało rocznicę 3 Maja na defiladzie wojskowej, na UW odbywała się „ czarna msza” , której patronował rektor UW i krul Jewropy. 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:16)

Komentarze

są niestety dobrze zorientowani w sprawach religijnych. Wiedzą, że Żydzi wyznają zasadę "oko za oko, ząb za ząb", a muzułmanie za obrazę Mahometa wydają fatwy zobowiązujące każdego wiernego do zabicia winnego bluźnierstwa. Tylko chrześcijaństwo wyznaje zasadę drugiego policzka. I oni niestety dobrze o tym wiedzą.

Ale zasada drugiego policzka nie wyklucza możliwości korzystania z prawa. A przy okazji całkiem niedawno czytałem anegdotę o jednym świętym (niestety zapomniałem o którego konkretnie chodziło), który zapytany, co by zrobił, gdyby go uderzono w jeden policzek, odpowiedział: "wiem co powinienem jako chrześcijanin zrobić, ale nie wiem, co bym zrobił". Zresztą sam Chrystus w podobnej sytuacji powiedział: "Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?". Takich prowokacji jak ta na UW nie można pozostawiać bez odpowiedzi.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

M-)

#1588920

W religii katolickiej istnieje pojęcie odpłaty i to powinno nastąpić.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1588930

W religii katolickiej istnieje pojęcie odpłaty i to powinno nastąpić.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1588931

.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Polko i Polaku zacznij działać dla Polski zanim znowu obudzisz się na Syberii albo nad dołem Katyńskim.

Konfederacja to bolszewicko-faszystowska agentura i zdrajcy.

#1589141