„Zabiłbym wszystkich Polaków” można, można, a SN przyklepie takie słowa

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

„Zabiłbym wszystkich Polaków” można, można, a SN przyklepie takie słowa
Po wyroku SSN , w którym to Marek Pietruszyński z Izby Karnej SN uniewinnił obywatela niemieckiego prowadzącego biznes w Polsce mówiącego , że „ Zabiłbym wszystkich Polaków” jest wyraźnym sygnałem, że można obrażać Polaków, polski mundur  i i Wojsko Polskie, jakie porównanie i jaką obelgę rzuciliby anty Polacy, kasta i tak takie indywiduum uniewinni.
W przeciwieństwie do obrażenia pederastów i całe to „towarzystwo” LGBT, to michnikowa prasa nazwałaby Was homofobami, faszystami, itd. Gdybyście obrazili  Żydów, za przeproszeniem  Michnik i jego ludzie by się posrali, nazwali by  Was rasistami i antysemitami, itd., o obrażaniu muzułmanów nie mówię, bo muzułmanie sami by to załatwili.
Oczywiście jestem przeciwny obrażaniu kogokolwiek, za kolor skóry, religię, przekonania, ale w Polsce widocznie nie wszystkich traktuje się tak samo, co uwidoczniły wyroki zdegenerowanej często postkomunistycznej kasty.
Jeżeli  Ambasador Brzeziński, przyjmuje w ambasadzie USA pokrakę Ochójską, która przyrównuje działanie WP do działań mordercy i hitlerowca Eichmana, albo nie zauważa, że ta pokraka  mówi o żołnierzach jako mordercach.
Spróbowałby w USA honorować kogoś, kto w stosunku do amerykańskich żołnierzy takich słów jakich używa Ochójska, byłby „skończony” zarówno w polityce ale i towarzysko.
Ale takie kreatury na listach do PE promuje PO pospołu z pospezepeerowskimi czerwonymi towarzyszami, którzy byli po 90 roku premierami.
Potomkowie tych, którzy przyjechali na ruskich czołgach zajęli się bezpieczeństwem z ramienia czerwonej zarazy mordując żołnierzy niezłomnych, katując ich w urzędach UB, rozplenili się jak zielsko, opanowując zawody prawnicze, dyplomacje, prasę, itd.
Efekty widzimy co jak wspomniałem pokazał SN, ale nawet wśród tych którzy nie mieli nic wspólnego z czerwonymi, znaleźli się pożyteczni idioci, tacy jak tetryk Strzembosz, który mówił , że sądy same się „oczyszczą”.
Polskie lewactwo za wszelką cenę chce utrzymać w sądach status quo, czyli używając słów córki działacza KPP Agnieszki Holland „ żeby było tak jak było”, angażując w to europejskie lewactwo, któremu nie zależy na silnej i niezależnej Polsce.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/595501-skandal-w-sn-szokujaca-decyzja-ws-n...]]>
]]>https://dorzeczy.pl/kraj/245554/skandaliczne-slowa-ochojskiej-europoslan...]]>
]]>https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1046133%2Cpremier-o-slowach-ochojs...]]>
]]>https://www.polskieradio.pl/13/53/Artykul/2860246,Mordercy-w-polskich-mu...]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Kasabubu i  chęć dowalenia pisiorom choćby za niską cenkę.(bo dla nich to chleb powsz. więc i cena niewygórowana)

Wolne sądy.

Od czego?

Od tego samego od czego wolna jest PP i Prokuratura.

Petenciki, głupole przychodzący z jakimiś sprawami?

Untermensze co to myślą że cokolwiek ugrają.

Powtarzam.

Powszechny Dostęp do Broni Palnej!

(nie mylić z Bronisławą Palną)

Nie pozabijamy się.

Szacunek i wzajemny  respekt wzrośnie.

Do tej pory mają ją tylko bandziory, palancjanty i typki ze środowisk wymienionych wyżej.

Na jedno wychodzi.

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

brian

#1643738