Dla opozycji PAD to ciul.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Opozycja próbuje  na wszelkie sposoby zdyskredytować PAD.  Ostatnio senator PO nazwał PAD ciulem, jeżeli ktoś nie wie co to po śląsku ciul, już podpowiadam to znaczy ch.j.

Będę niegrzeczny w stosunku do posła Plury, sam będąc pokurczem jeżdżącym na wózku, nie ma szacunku do pierwszej osoby w państwie czyli PAD, będąc samemu dotkniętemu przez los powinien szanować chociaż werbalnie innych ludzi tym bardziej PAD.

Ale określenie jako ciul, działaczy i polityków PiS jest już niemal tradycją wśród totalnych zwłaszcza PO jest niemal tradycją, i tak radny z Piekar Śląskich nazwał posła Poloczka ciulem, za co poseł podał go do sądu, także poseł Rosa nazwała  radnego Kałuże, ciulem i zdrajcą.

Widać, że posłowie i radni ze Śląska nie mają argumentów w stosunku do posłów i radnych używają inwektyw, a zwłaszcza na śląsku określenie kogoś ciulem jest straszną obrazą.

Grupa wsparcia PO jeżdżąca za PAD w Pucku wprost w czasie uroczystości państwowych wprost darła się Duda ty ch.ju, a MKB, obściskiwała się z tą bandą i chwaliła ich , ze było słychać jak oni się darli, słowa przepraszam nikt do dzisiaj nie słyszał.

Inwektywy i chamskie zachowania są wektorami dla kampanii MKB.

 

]]>https://wpolityce.pl/polityka/490178-zenujace-plura-duda-ty-ciulu-potem-drwi-adrian]]>

]]>https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/nazwal-posla-pis-ci-gorszym-od-kaluzy-ten-domaga-sie-https://www.tvp.info/40126777/ty-ciulu-ty-zdrajco-poslanka-nowoczesnej-atakuje-radnego-wojciecha-kaluzeprzeprosin/kk8gntz]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (11 głosów)

Komentarze

ch.jem. Ciul to niedojda, człowiek nieporadny, lebiega, ułom, janusz... Ale w o wiele bardziej pejoratywnym znaczeniu. Co ciekawe, nawet baba może być ciulem.

 

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1621419

Nowoczesna baba tak.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1621432

Niestety ale przysłowiowa głupota i zwykła zawiść posłanek i posłów PO to nie jest żaden mit. To rzeczywistość.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1621441

Mówi się że w grupie posłanek PO równa się w dół, do najgłupszej czyli Jachiry Joanny S-W czy " Żywej Gotówki"

Vote up!
4
Vote down!
0
#1621453

"Przy procesie druku gazety wyborczej brał udział chory na koronawirusa".

Ciekawe jaki wplyw na sprzedaż miałaby taka informacja?

Vote up!
1
Vote down!
0

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1621583