Kapusie, donosiciele, zdrajcy, jak nazwać totalnych?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Kapusie, donosiciele, zdrajcy, jak nazwać totalnych?

Do wyliczanki, którą zamieściłem w tytule notki, można jeszcze dodać : Targowiczanie, V kolumna, zdradzieckie mordy, itd.

Pomyśleć, że na Litwie żyję około 7% mniejszość  rosyjska, a na Łotwie ponad 25% mniejszość rosyjska, w obliczu zagrożenia państwowości tych dwóch krajów, wszyscy obywatele skupili się wokół rządów tych krajów, żeby dać odpór wojnie hybrydowej , którą za pomocą emigrantów prowadzą  Putin z Łukaszenką.

Widząc, że na Litwie i Łotwie jest consensus społeczeństwa  wokół ochrony granic, Baćka postawił na polskich pożytecznych idiotów w sejmie, których jest bardzo  dużo , postawił i się nie mylił. To co wyprawiała ta swołocz, nie zdarzyło się w polskim sejmie po 1989 r.

Baćka i jego rodzina  bierze po kilka tys. USD od emigrantów  obiecując im , że dostarczy ich do Europy Zachodniej  tymczasem dostarcza ich na dobrze strzeżoną  granicę polską.

Jak podają polskie  służby na Białorusi jest kilkanaście o ile nie kilkadziesiąt tysięcy emigrantów, przedostać się przez granicę udaje się nielicznym.

 

Polscy  pożyteczni idioci mówią , że granica powinna być szczelna, jednocześnie, że należy ich wpuścić.  Do szantażu moralnego wykorzystują dzieci, osoby chore, ale przecież to nie Polska ich zapraszała tych emigrantów, tylko Baćka, którzy są na terenie Białorusi legalnie.

 

Straszy jazgot w sejmie   spowodowała głównie lewica, gdyż SG zatrzymała jakąś rodzinę z dziećmi w Michałowie.

 

Ponieważ  zatrzymani emigranci nie byli zainteresowani złożeniem nawet wniosku o azyl w Polsce, tylko w Niemczech, SG odesłała ich  z powrotem na Białoruś.

 

Tyle szamba ile się wylało na min. Kamińskiego i na polski rząd, można jedynie porówna do zachowania się hitlerowców w stosunku do żydów.

 

Chociaż Konfederacja nie jest z mojej bajki bardzo spodobały mi się słowa posła Winnickiego, do posłów, którzy darli japę, którzy z nich chcą do swych domów przyjąć emigrantów z dziećmi jakoś nikt z ich obrońców w sejmie się nie zgłosił.

 

Przedłużenie stanu wyjątkowego, o które wnioskował PAD, przeszło stabilną większością, a zdradzieckie mordy były przeciw.

 

]]>https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/205108]]>

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Także pozytywnie rozczarowałem się Konfederacją - w sumie pierwszy raz po serii niezrozumiałych i kompromitujących posunięć czy zaniechań, nie mówiąc już o szaleńcu Braunie.
Większość opozycji to zwykłe pajace i pożyteczni idioci. Inna jest sytuacja gdy nie zgadzasz się ze swoim oponentem, ale zachowuje się on dość sensownie i ma coś sensownego do opwiedzenia, a co innego gdy Twój "oponent" to idiota i pajac. Z takimi nie ma sensu nawet dyskutować. A tak właśnie jest.

ps. powinieneś w tagi wpisać: "targowica, zdrajcy, pożyteczni idioci", a nie  "s,z,c,z,u,p,a,k", bo to kompletnie bez sensu. Pisz proszę tagi zgodnie z ich przeznaczeniem. Strzelasz sobie trochę w stopę, bo po właściwych tagach tekst ma szansę być wyszukany - jeśli te tagi posiada ;) Zresztą pisałem ci to bodajże w PW, już sam nie pamiętam ;)

Vote up!
7
Vote down!
-2

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1632193

Z pierwszą częścią komentarza całkowicie się zgadzam, natomiast  pouczenia co i jak mam pisać, uważam nie na miejscu.

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1632223

Radości z zatrzymania w Anglii Ziemkiewicza było mnóstwo - ja tych ludzi nazwałem dzisiaj nowym gatunkiem małpy  

Owszem, trzeba ich brać na serio, ale trzeba także z nich się śmiać. 

Nie żałujmy im kpiny i pogardy. 

 

Co do zatrzymania w Wiekiej Brytanii Ziemkiewicza:

Jedni (brytyjczycy) nie chcą wpuszczać do swojego kraju ludzi kulturalnych i majętnych, jak Ziemkiewicz, inni nie chcą dzikich islamistów- ci pierwsi wpuszczają islamistów.     

Zabawne, ciekawe kto na tym lepiej wyjdzie :) I niech tylko Angole coś wspomnią o braku tolerancji w Polsce... :)

Vote up!
14
Vote down!
-1

Romuald Kałwa

#1632201

Okazuje się , że żydowska morderczyni mogła sobie przebywać w UK, natomiast dla Ziemkiewicza konserwatywnego pisarza i felietonisty nie ma miejsca w UK bo jest zagrożeniem. 

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1632225

Wszyscy się nas boją, dlatego tak nas gnoją, bo Wolni Polacy to potęga ekonomiczna, gospodarcza i militarna!

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1632264

Nie wiem czy się boją czy nie, ale ekonomicznie stanowimy konkurencję, którą wygrywamy, stąd ten raban.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1632483

Tusk i PO to zdrajcy i sprzedawczyki- dlaczego Polacy na nich głosują? Nie zdają sobie sprawy z tego co robią?

Dlaczego nikt nie krzyczy "Jeb*** Tuska i PO"- bo za to nikt nie płaci!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Dodaj własny artykuł na naszych blogach- patrz profil.

#1632488

poszła spać

Vote up!
0
Vote down!
0

Mozets

#1632530