Ideologia LGBT zastępuje ideologie marksizmu

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Czyli gej( latarnik) zastępuje lektora marksistowskiego. Ideologii marksistowskiej nie udało się wyprzeć Boga i wiary z tradycyjnej rodziny polskiej. Co innego w Europy Zachodniej gdzie wiarę udało się co najmniej ograniczyć, a ponieważ życie nie znosi próżni, w te miejsce wszedł islam, z którym macherzy z Zach. Europy boją się walczyć, gdyż muzułmanie nie są tak potulni jak chrześcijanie.

Ponieważ jak już pisałem z marksizmem nie wyszło lewactwo zaordynowało poprawność polityczną a w ramach poprawności politycznej jest wszystko to co uważa lewica i lewactwo.

W Polsce a zwłaszcza w Warszawie, gdzie jeden z wiceprezydentów jest zadeklarowany gej , tytułem próby postanowiono wprowadzić  komisarza politycznego , który w warszawskich szkołach nazywa się latarnik.

Człowiek ten ma dopilnować tego, żeby dzieci o skłonnościach homoseksualnych nie były dyskryminowane przez inne dzieci. Ponoć jest to skutkiem nawet samobójstw wśród dzieci , jak mówił Rabiej, a red. Ziemkiewicz proszący o konkretne przykłady, nie mógł ich wskazać.

Przerażające jest to , że ukaz Trzaskowskiego powołuje się na WHO a tam stoi, że dzieci do 4 roku życia mają się masturbować, a starsze zapoznawać się z technikami seksualnymi, co jest nie do przyjęcia przez rodziców.

Homoloby , stosuje pałkę   poprawności politycznej, oskarżając tych, którzy się z taką narracją się nie zgadzają , jako homofobów.

Widać jak na dłoni, że Lenin został wyprowadzony, a jego miejsce zajął/zajmuje pedał zwany gejem.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Karta LGBT,hostele dla homoseksualistów,edukacja seksualna,polegająca na pokazaniu kilku i kilkunastoletnim dzieciom, jak czerpać radość z masturbacji,to mi się w głowie nie mieści i nie da się skomentować!
Wstyd mi za was "Warszawiacy"!
Nie o taką Warszawę walczyli moi dziadkowie!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1582550