Gamoń Siemoniak oprócz SKW dostał MSW

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Tzw. lampkowy, który  na jednym z przemówień przemawiał do lampki zamiast do mikrofonu, został wzmocniony.

Oprócz koordynatora służb specjalnych dostał wiano w postaci MSW. Siemoniak moim zdaniem człowiek  mierny , bierny, ale wierny Tuskowi, dobrał sobie na szefów SKW, postacie, które nie dają rękojmi że służą tylko Polsce.

Człowiek, który w SKW toleruje płk. Duszę , który chlał wódę z małojcami z FSB i podpisał z nimi umowę,  która de facto była wymierzona w struktury natowskie, trzeba dodać , że Stróżyk  to „swój chłop” wszak  pełnił służbę w ]]>Wojskowych Służbach Informacyjnych]]> i w ]]>Służbie Wywiadu Wojskowego]]> czyli  tak de facto to człowiek Moskwy.

CIA wg. doniesień prasowych mocno oponuje przeciwko umieszczeniu płk. Duszy jako zastępcy szefa SKW, ale wydaje się, że błogosławieństwo dla Duszy płynie z innej strony i Dusza może się na razie czuć bezpieczny na swoim stanowisku.

Amerykanie, mogą mieć wątpliwości w przekazywaniu polskiemu kontrwywiadowi  tajnych wiadomości, wiedząc, że w polskim kontrwywiadzie są byli ludzie Moskwy, lub sympatycy tejże.

Moim zdaniem Siemoniak nie jest samodzielny w podejmowaniu decyzji, ale taki pasuje Tuskowi.

Zamordyści wykonali swoje zadania, za to dobry pan, wysłał ich na saksy do PE.

]]>https://wpolityce.pl/polityka/691145-ziobro-punktuje-tuska-boi-sie-faktow-i-znowu-klamie]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (10 głosów)

Komentarze

 Że ochrona przed takimi ************( wielogwiazdkowcami ) i ich otoczeniem jest w dużej części zbieżna z interesami zarówno Polski jak i US.

 Nie zdziwiłbym się gdyby od dłuższego czasu działały tu spore rozproszone struktury CIA.

 Śledzące nadmienionych i nie tylko.

 Gotowe w obliczu zaostrzenia sytuacji na zdjęcie wszystkich, hurtem. Bez zważania na piski tutejszych aparatczikov, patreigenossen czy unijnej agentury wpływów.

 Oraz na pierdy Brukseli.

Vote up!
3
Vote down!
0

brian

#1660527