Biedroń nowy „Duce” lewicy.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Chociaż wydawać się mogło, że nowa partia Biedronia o nazwie „ Wiosna” jest jakby nowym powiewem wiosny, ale tak de facto to produkt lekko nieświeży.

Biedroń to były członek SLD, Ruchu Palikota i Prezydent Słupska.  Z wczorajszej konwencji  wynika, że głównym  celem partii Biedronia jest walka z Kościołem. Ponad to drugim przeciwnikiem Biedronia będą górnicy , bo Biedroń po roku 2030 chce zamknąć wszystkie kopalnie.

Polsce w kraju tradycyjnie katolickiemu funduje się walkę z kościołem, w Polsce, w której górnicy i górnictwo jest  bardzo ważnym elementem gospodarki i bardzo dużą siłą społeczną również walkę z nią.

Obłąkańczą lewacką politykę Biedroń próbuje wprowadzić na teren Polski. Obiecując dla każdego coś miłego nie przeprowadzają rachunku ekonomicznego  obiecując  każdemu emeryturę  w wysokości ponad 1600 zł i wiele innych obietnic  bez pokrycia, zamierza jakiś czas na tym „patencie” pojechać.

To , że konwencja była zrobiona w stylu amerykańskim z kolorowymi balonikami mówi tylko tyle, że za fasadą nic nie ma. Od razu rodzi się pytanie skąd Biedroń miał na to pieniądze?

Większość  liberalno lewackich mediów ma pewien problem. Czy „postawić ” na totalnych czy na nowego Duce lewicy, który tak de facto  może się okazać nadmuchanym balonem.

Wydaje mi się, że ta formacja może liczyć na 5-10% i tak naprawdę nie przemodeluje polskiej sceny politycznej,  a biorąc preferencje Biedronia, to na pewno będzie on mógł liczyć na zdominowany przez lewactwo  PE, chyba, że coś się zmieni po wyborach do PE w maju 2019r.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)

Komentarze

Podobne przemówienie słyszałem na własne uszy 53 lata temu. Wygłaszał je tow. W . Gomułka z podobną zaciekłością i werwą jak dzisiaj tow. R. Biedroń. Wówczas rozdrażnił go Kard. Stefan Wyszyński, który ośmielał się obchodzić 1000 - lecie Chrztu Polskiego i napisał list pojednawczy do  niemieckich biskupów. Zatem tow. W.Gomułka zapowiedział  ku aplauzie publiki podobnie jak dziś tow.R.Biedroń  dobranie się do wstrętnego kościoła odizolowanie go od "klasy robotniczej" , pozbawienie dóbr, separacje od państwa itd. Podobna retoryka, podobne plany, podobny styl, podobne reakcje motłochu, który wówczas wrzeszczał Wiesław, Wiesław, Wiesław.... tak jak dzisiaj Robert, Robert, Robert. Wówczas cały naród z partią czyli PZPR tak jak dzisiaj z "Wiosną". Historia się powtarza , oby jednak nie tak jak w 1968, 1970 i 1981 roku ....Na razie jest radocha podobnie jak niegdyś!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1580008