O posłach, którzy są/będą z ręką w nocniku

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Peregrynacja posłów trwa. W ubiegłej kadencji poseł Sowa widząc, że notowania PO spadają,  „przeprowadził ” się do Ryśka Petru,  z .N gdzie odprawił elegie pod drzewem poświęconą kierowcy Sebastianowi, po czym szybko wrócił niczym syn marnotrawny, gdy partia Ryśka zaczęła dołować, do czego przyczyniły się w głównej mierze panie, ale też nie zależy zapomnieć o miłosnej wyprawie z jedną z posłanek na Maderę w czasie puczu w sejmie,  nowym szefem partii została pani o ksywce „Stasiek”, a partia zaczęła proces samorozkładu.

Panie z .N  czyli Kamilka, Stasiek, Dolniak, Henig-Kloska, ale i Szłapek, Soboń, itd.  znalazły przystań u Borysa w PO, po  czym pani Kloska wraz z Soboniem, znalazła się w „objęciach”  płaczka z TVN.

Ciekawym przykładem jest poseł Piątkowska, która z „Wiosny” Biedronia przeflancowała się do Gowina, ale dla niej okazał się to bardzo niecelny strzał i mówi się, że zamierza przejść do Republikanów.

Tak w ogóle o Gowinie i jego Porozumieniu, można powiedzieć” miałeś chamie złoty róg” byłeś wicepremierem, miałeś 17 szabel, zostało ci tylko 5-6 , chcesz się do kogoś przykleić ale niczym trendowatego nikt cię nie chce.

Gowin przekozaczył myślał że trzyma całą Zjednoczoną Prawicę za jaja i że  to on będzie rozdawał karty, ale to nie ta waga do walki z PJK. Tak, że Gowin i ta garstka co przy nim została , znalazła się z ręką w nocniku, ze szczególnie śmierdzącymi ekstrementami.

Należy też wspomnieć o pośle Gramatyka dr praw były prokurator, wydawałoby się , że „ma nosa”, ale też nie wyczuł kierunku wiatrów, poszedł do płaczka z TVN gdy ten miał dużą przewagę nad PO, ale gdy wrócił przedstawiciel Makreli na Polskę to się wszystko zmieniło.

Należy też wspomnieć o byłej minister sportu z PO specjalistki od III ligowego hokeja pani Joannie Musze, która znalazła się u płaczka z TVN, kto kogo przekonał jest pytaniem otwartym.

Trzeba powiedzieć, że część posłów, ma w głębokim poważaniu swoich wyborców, kierują się swoimi interesami i kalkulują gdzie się i do kogo przykleić, by mieć szansę na kolejny mandat poselski, ale czasami kalkulacje biorą w łeb i w następnych wyborach zamiast mandatu mogą zostać z ręką w nocniku.

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

Zauważono duży ruch w ogródkach działaczy KO. Wykopują krzyże a zakopują flagi UE

Patrzę na tego żałosnego Tuska jak zatacza się od ateisty do katolika jak zaklina rzeczywistość i powiem wam, że to już jest koniec partii niemieckiej w Polsce. 

Tego trupa się nie wskrzesi

KO is. dead

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1630949

Żeby się nie pomylili i nie wykopywali  krzyży żelaznych lub prawosławnych.

Vote up!
4
Vote down!
-3
#1630957

"Trzeba powiedzieć, że część posłów, ma w głębokim poważaniu swoich wyborców, kierują się swoimi interesami i kalkulują gdzie się i do kogo przykleić, by mieć szansę na kolejny mandat poselski, ale czasami kalkulacje biorą w łeb i w następnych wyborach zamiast mandatu mogą zostać z ręką w nocniku." Na pewno część? A jaka (jak duża)?

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1630982

Fundacja założona przez Brauna zorganizowała zbiórkę... na Brauna. Polityk zapowiada "NORYMBERGĘ 2.0".

 

W związku z karą nałożoną na Grzegorza Brauna za skandaliczne słowa wypowiedziane w kierunku ministra zdrowia, została zorganizowana… zbiórka na rzecz posła Konfederacji. Udało się już uzbierać ponad 100 tys. złotych. Polityk zapowiada „działania służące gromadzeniu użytecznych procesowo dowodów przestępstw i zbrodni popełnianych w zw. z COVID-19 - projekt pod roboczą nazwą: NORYMBERGA 2.0”.

 

https://wpolityce.pl/polityka/566890-fundacja-zalozona-przez-brauna-zalozyla-zbiorke-na-brauna

Vote up!
0
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1631114