Nie zabijaj mnie, Mamo!

Obrazek użytkownika prawymsierpowym.pl
Idee

Wpadłaś? Zajmiemy się tym! Twój lekarz zasłania się klauzulą sumienia? Przyjdź do nas, my sumienia nie mamy! Czy takie reklamy wkrótce nas zaleją?

Pani dziecko jest chore i nie ma szans na przeżycie. Ja nie dokonam aborcji, bo nie pozwala mi na to sumienie, ale proszę udać się do kliniki przy ul. Chazana, gdzie z pewnością uzyska pani wszelką potrzebną pomoc w tym zakresie. Czy według aborcjonistów tak miało to wyglądać? Przecież wówczas prof. Chazan stałby w jednym szeregu z tymi, którzy zajmują się aborcją. Przecież on podesłałby kolejnego klienta, którego należy unicestwić. Ale prof. Chazan tego nie zrobił i chwała mu za to. Jako katolik chciałbym, żeby moja Żona trafiła do takiego lekarza. Nie chciałbym, żeby trafiła do mordercy, którego jedyną propozycją w zaistniałej sytuacji, byłaby aborcja. Gdyby tak było, od razu zgłosiłbym to do prokuratury, bo lekarz-morderca to połączenie, którego nijak nie można obronić. Lekarz nie jest od zabijania, nie jest od odbierania życia, ale jedynym zadaniem lekarza jest leczyć, ratować życie. Cóż to za lekarz, który mając do wyboru życie i śmierć, wybiera to drugie? Jest mordercą!

In vitro kosztuje, antykoncepcja kosztuje, aborcje kosztują. To zachcianki lewaków, na które jako katolik absolutnie się nie godzę. A ktoś decyduje, że pieniądze idą na te haniebne cele. Spójrzmy na cały ten proceder.

Przychodzi kobieta do ginekologa. Nie chce mieć dzieci, wiec ten wspaniałomyślnie wypisuje receptę na antykoncepcję. Ta zadowolona wychodzi od lekarza i pędem do apteki. Tam wydaje masę kasy i od czasu do czasu ponownie nawiedza i lekarza, i aptekę. Wychodzi obładowana reklamówką leków, które sprawią, że będzie mogła używać na całego. Bawi się świetnie. Trwa to rok, dwa, pięć. No ale przecież czas się ustatkować, czas pomyśleć o rodzinie. A może by tak dziecko? Dobry pomysł. Znowu udaje się do lekarza a ten bezradnie rozkłada ręce i mówi, że antykoncepcja „nieco” zaburzyła płodność tej kobiety, ale da się to naprawić. Trwa to rok, dwa, czasem pięć. Zdesperowana kobieta chodzi od lekarza do lekarza, szukając takiego, który jej pomoże. Oczywiście na swej drodze spotyka takiego, który oferuje jej In vitro. To rzecz jasna kosztuje, ale przecież od czego jest państwo, które pomaga kobiecie w osiągnięciu szczęścia. W międzyczasie kobieta dzięki In vitro zachodzi w ciążę. Kolejne badania potwierdzają, że coś jest nie tak z dzieckiem. Może urodzić się z wadami. Co robić? Kobiecie ktoś podsuwa pomysł, że przecież można to dziecko zabić i zapodać sobie kolejne. Oczywiście nikt nie powie kobiecie, że to zabójstwo, tylko wmówią jej, że to aborcja a przecież to nie są równoważne słowa. Kobieta dokonuje aborcji i znowu stara się o dziecko…

Ingerowanie w naturę robi swoje. Najpierw trzeba się wyszaleć, zatem kobiety i mężczyźni tworzą bariery, które uniemożliwiają zajście w ciąże. Bronią się rękami i nogami przed „wpadką”, bo przecież oni tacy młodzi, chcą trochę poużywać życia, zanim staną się odpowiedzialni. Oczywiście wszyscy naokoło stwierdzają, że są odpowiedzialni, że do dzieci to trzeba dorosnąć. Czują się w tym wszystkim wspierani zewsząd. Nikt nie zwraca im uwagi, że ich postępowanie jest niemoralne, gorszące. Bo kto to ma robić? Państwo? Przecież państwo wyznaje zupełnie inne wartości, gdzie wykorzystuje się kobietę i mężczyznę, żeby dać zarobić przemysłowi farmaceutycznemu a potem wszelkim klinikom zajmującym się leczeniem niepłodności. Głowę daję sobie uciąć, że ci sami ludzie zajmują się antykoncepcją i leczeniem niepłodności. I mają podwójne zyski z tego. Najpierw zapobiegają ciążom, potem je wywołują. I jedno, i drugie kosztuje, z czego biedna kobieta i naiwny mężczyzna nawet nie zdaje sobie sprawy. I tak machina kręci się.  A myślą Państwo, że aborcje są oferowane za darmo? Przecież to biznes przynoszący horrendalne zyski mordercom, którzy na dodatek mają przyzwolenie od rządów różnych krajów.

Dyskusja trwa w najlepsze. Od zawsze ścierają się ze sobą dobro i zło i nie ma co ukrywać, że często zło wygrywa. Wygrało i tym razem, ale nie ma co załamywać rąk, tylko trzeba bronić tej postawy do upadłego. Trzeba pokazywać, że samowolki w tej materii być nie może. Trzeba świecić przykładem, jak prof. Chazan. I choć będą szydzić, będą wyzywać od ciemniaków, to należy trwać. Trwać przy dobru!

Przychodzi kobieta do ginekologa. Na drzwiach gabinetu wielkimi literami napisane jest, że w razie zachcianki pacjentki, ów ginekolog dokona aborcji. Czy tego chcecie wy wszyscy, którzy krytykujecie postawę prof. Chazana? Bo ja życzę sobie, żeby na drzwiach lekarzy sumienia wisiała karteczka, że oni za żadne skarby nie dokonają aborcji, że podpisali klauzulę sumienia. Jeśli tylko zobaczyłbym taką karteczkę to przynajmniej wiedziałbym, że to lekarz godny zaufania a nie potencjalny morderca mojego dziecka. Czy zatem zgodzicie się na to, żeby jawne było to, kto dokonuje aborcji, czy może wolicie, żeby dalej działać w podziemiu? Będziecie chronić prywatność lekarza dokonującego aborcji? Skoro nie wstydzicie się swoich czynów, to żądajcie jawności od lekarzy aborcjonistów. Ktoś zaraz wskaże Piechę jako tego, który dokonywał aborcji a teraz jest europosłem PiS-u. Słowo dokonywał jest tu zasadnicze, bo choć to co robił było przecież mordowaniem, ale przynajmniej nawrócił się ze złej drogi.

Klauzula sumienia nie funkcjonuje w życiu publicznym. Bo czymże jest sumienie w obliczu prawa? Prawo nakazuje lekarzowi wskazać placówkę, w której można dokonać aborcji. A co jeśli taki lekarz ma sumienie, które nie pozwala mu na takie działania? Przecież jeśli powiem złodziejowi, że znam sklep, który można obrabować bez problemu, czy wówczas nie uczestniczyłbym w złodziejstwie?

Jestem za jawnością. Wskażcie tych, którzy podpisali klauzulę sumienia, ale jednocześnie wskażcie tych, którzy dokonują aborcji. Tych drugich będę omijał szerokim łukiem. Co wy na to, mordercy?

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (24 głosy)

Komentarze

Bardzo dobrze napisałeś. Szkoda tylko, że duża część naszego społeczeństwa tego nie rozumie.

Moja opinia na temat bezpłodności jest identyczna.

Teraz jest to plaga.

Plaga dająca biznes, wielki biznes.

Dlaczego NIKT nie pyta podatników, czy wyrażają zgodę na finansowanie ze swoich pieniędzy kaprysu in vitro?

 

 

 

Pozdrawiam.

Vote up!
9
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1444193

Czy jednak Polska ma być państwem zdrowym, komu zależy na demoralizacji młodzieży, gdzie "kute" są ideologie

genderowskie? Na wschodzie? A może gdzieś indziej.

Pozdr.

Vote up!
11
Vote down!
-4

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1444209

Na wschodzie ideologie gender raczej nie mają szans przebicia się.

Wiedzą o tym ci, którzy tak atakują nimi wszystkie kraje od Polski poczynając.

Z tego, co widać największy napór wprowadzenia  nienormalnych zmian jest ukierunkowany na nas.

1.Przypomnieć wystarczy rosyjską  przygodę i "godne " przyjęcie Nergala i jego drużyny satanistycznej.

2.A dziewczęta postępowe , w stroju topless , które jeździły po Europie zachodniej i robiły zadymy to skąd były?

  (z Ukrainy)

   Przecież była informacja, że zaatakowały nawet biskupa katolickiego bodajże z Brukseli.

  Jakoś na razie dziewczynki swoje tournee przerwały.

  Cicho o nich, jakby nigdy nie istniały.

3.Gwiazdy homoseksualne i poważni politycy zapowiadali swoje wyjazdy do Rosji i co? Dlaczego nie pojechali?

   Przecież w samej Rosji jest chyba bezpiecznie.

  Wiedzą, że Rosjanie brzydzą się i nie zgodziliby się na takie prawo i zmiany, jakie nam się na siłę chce wprowadzać.

Nie myślę o Putinie, ale o rosyjskim narodzie.

To są ludzie. Miliony ludzi  przeciętnych, prostych, ale nie prostackich i co najważniejsze to   psychicznie zdrowych.

Mają równo pod sufitem.

Może dlatego, że nie mają  marketów z żywnością niewiadomego pochodzenia, którą prawie darmo, niemal za dopłatą w tych marketach dają. Byle tylko wziąć.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-5

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1444269

matkę i  urodziła dziecko,które bardzo dobrze psychicznie się rozwija  ale jako 3 latek ma za sobą 10 operacji w kilinikach katolickich z pomocą izraelskich,rosyjskich,polskich i niemieckich chirurgów.Proszę Boga o łaskę dla Alexandra.Wiem że lewica   czyli pseudo    radykalna  lewica  chce aby koncerny chemiczne i farmaceutyczne zarabiały na płodach dlatego tak brutalnie atakują.Przestańmy się  oszukiwać:  aborcja  to biznes z płodami i organami.Są oczywiście wyjątkowe sytuacje w których jest zagrożenie życia dla matki czy po brutalnych krwawych gwałtach ale to nie na temat.

Brawo dla autora za odwagę cywilną.

 

Marek Lipski.

Vote up!
10
Vote down!
0
#1444216

...i dla wszystkich MAM :)))...nie bójcie się małych Dzieciaczków !!!

 

Myślałam kiedyś- zdobędę świat
co drzwi przede mną już otwiera
To kwestia dni, no możne lat
W papierach sukces i kariera

Mówili talent, mówili wdzięk
Mówili wejdź szeroką bramą
wśród ofert rozejrzałam się
wybrałam: chce być mamą

ref:
Jestem mamą to moja kariera
Jestem mamą na zawsze od teraz
Jestem mamą to premia to awans
Jestem mamą

Już zatwierdzony mój biznesplan
Wiem po co grac, co dzień się budzić
Ambicje niesłychane mam
Wychować ludzi chce na ludzi

Do tego talent, do tego wdzięk
Do tego serce i ręce i głowa
Choć kroki czasem zmyli lek
Powtarzam wciąż od nowa

Ref:
Jestem mamą to moja kariera
Jestem mamą na zawsze od teraz
Jestem mamą to premia to awans
Jestem mamą

Jesteś mamą to Twoja kariera
Jesteś mamą na zawsze od teraz
Jesteś mamą zrobiłaś to dla nas
Jesteś mamą

Jestem mamą to moja kariera
Jestem mamą na zawsze od teraz
Jestem mamą to premia to awans
Jestem mamą

...pozdrawiam niepoprawnie..:)))

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-2

http://trybeus.blogspot.com/

#1444280

leży zdecydowany sprzeciw przeciwko wszelkim "oświeconym" trendom nowoczesności lansowanym przez nowych architektów świata zakładających zdziesiątkowanie ludności Globu.  Zaczyna się od dyskusji na temat nowych pomysłów a później drąży się temat aż zostanie prawnie usankcjonowany. Oczywiście nie byłoby tego całego oświecenia gdyby nie przynosiło ono wymiernych korzyści finansowych wielkim koncernom farmaceutycznym i współpracujących z nimi. W Polsce powinno się głośno mówić NIE ingerowaniu w zdrową tkankę rodziny, protestować przeciwko wszelkim dewiacjom narzucanym przez tych nadmiernie ucywilizowanych. Przede wszystkim jednak nie powinniśmy wyrażać zgody na zabijanie nienarodzonych dzieci bo one nie mają szans dopominać się o prawo do życia.

Słynne mówienie feministek, że kobieta może robić co chce z własnym brzuchem jest zwykłmym kłamstwe. Owszem z własnym brzuchem niech wyprawia co chce ale nie ma prawa zabijać dziecka, które się w nim znajduje.  To najzwyczajniej w świecie jest morderstwo bo dziecko nie ma szansy na obronę.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1

Szpilka

#1444309

...ale w dyskusji,krytyce aborcji wskazuje się najczęściej winne kobiety lub lekarzy.A dlaczego nie mówi się o winie nieodpowiedzialnych mężów i ojców?

Vote up!
5
Vote down!
-3

Verita

#1444310

...i ja podpisuję się pod nią ( nawet dwoma rękami).

Vote up!
6
Vote down!
-1

Pozdrawiam.
Prawda jest chlebem ducha -Hermann Schell

#1444321

Bezpośrednimi sprawcami aborcji są: tylko kobieta i lekarz.

Nawet jeśli mężczyzna namawiałby kobietę do aborcji, to ostateczna decyzja należy do niej.

Matka wydaje wyrok śmierci na dziecko, a lekarz jest jego katem.

Ostre to słowa, ale tak jest.

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
7
Vote down!
-3

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1444322

ostre słowa ale tak jest.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Verita

#1444323

ostre słowa - to fakt

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1444324

Ale nie ma co ukrywać, że mężczyzna też ma sporo do powiedzenia. Wystarczy, że zapewni kobietę, że jest z nią (brzmi to może banalnie, ale to co oczywiste dla katolika, nie jest oczywiste dla ludzi, którzy są dalecy od wiary). Takie zapewnienie daje kobiecie poczucie bezpieczenstwa i wówczas nie przychodzą jej do głowy pomysły dotyczące aborcji. Więc nie sprowadzałbym wszystkiego do odpowiedzialności kobiet i lekarzy. Czasem mężczyzna może mieć wspóudział w dobrym lub złym.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1444431