Pan Samochodzik wpadł w poślizg

Obrazek użytkownika prawymsierpowym.pl
Kraj

Z kraju

Sikorski znowu wpadł… tym razem w poślizg.

Sikorski znów na topie. Albo palnie coś głupiego, albo wyjedzie… Zachorował bidak na kilometrówkę. Jak nic, sprawa śmierdzi na kilometr.

Co wyjaśni jedną aferę, wpada w kolejną. Los Sikorskiego wisi na włosku.

W związku z zimową porą przypominamy Radkowi o założeniu opon zimowych. By zrobił więcej kilometrów. Zimą.

CBOS podaje, że PO ma 43% poparcia. Pewne jest, że ktoś zapomniał dołożyć „jedynkę” z przodu.

73% obywateli III RP dobrze ocenia pracę prezydenta Red Bula. Są do bulu głupi.

Red Bul Komorowski ma się dobrze, ale być może jego spokój zmąci nieco zbliżające się przesłuchanie w głośnej sprawie Wojciecha Sumlińskiego.

Po 25 latach rzecznikiem rządu ponownie został Jerzy Urban. Ewie Kopacz potrzebne jest gumowe uszko.

Jako ciekawostkę podam Państwu informację, że nowy rzecznik rządu w 1983 r. polecił Mariusza Waltera (tego od TVN-u) jako najzdolniejszego redaktora telewizyjnego w Polsce. Dziś Walter jest jednym z rozdających karty w mediach…

Media są w rękach albo czerwonych gnid, albo niemieckich łajdaków. I tak to się kręci, a kto myśli inaczej ten wróg.

60-100 tys. wrogów systemu raczyło wyjść na ulice. Ale jak wyliczono to raptem 0,2% ogółu narodu. 99,8% jest z władzą.

Mohery nie podpaliły Polski, choć skutecznie były do tego zachęcane. Gwiazdą ostatnich dni stał się niejaki Andrzej Celiński, który nie po to siedział, żeby ktoś teraz mógł chodzić po ulicach. Tak człowiek słucha tych wywodów i tylko przekonuje się, że kulawa ta demokracja.

Methro będzie w lutym. Skoro nie ma wyborów, można było podać miesiąc bez roku. Cieszmy się, że będzie w lutym i żyjmy nadzieją, że będzie to 2015 rok.

Warszawka dała się jak zwykle nabrać. Methra nie ma, a biedni pasażerowie muszą walczyć o przeżycie na Dworcu Wileńskim. Bhrawo Wahrszawa.

Pendolino ruszyło na dobre. Po trzech dniach dotarło z Warszawy do Krakowa. Wolniej idzie tylko praca nad metrem.

3 pierożki w Pendolino kosztują 18 zł. Ma się rozumieć, że jest to cena promocyjna. Popendoliło ich już całkiem.

Wróćmy na chwilę do afery taśmowej. Otóż umorzono śledztwo ws. rozmowy Nowaka z Parfianowiczem. Sądy są co prawda rozgrzane, ale wiele spraw w ogóle nie trafia na wokandę sądową, bo już prokuratura uwali wszystko co trzeba. W tej sprawie jedyne oskarżenie dotyczy nielegalnych nagrań.

W Polsce rządzi Kononowicz. Nie ma afery stoczniowej, nie ma afery hazardowej, nie ma również afery informatycznej i taśmowej. Nie ma już nic.

Kalisz nie został co prawda oficjalnie kandydatem SLD na prezydenta, ale sondaże wskazują, że zagłosuje na niego mniej więcej tyle ludzi, ile mieszka w Kaliszu, czyli nieco ponad 100 tys. Rysiu wolałby pewnie, żeby tyle znalazło się na jego koncie.

 

Inny kandydat już został nominowany, a w zasadzie sam się nominował. Palikot marzy o 100 tys. głosów, ale prawdopodobnie otrzyma poparcie mniej więcej tylu obywateli, co liczy Biłgoraj (miasto rodzinne Palikota). A jest to ok. 27 tys.

127 tys. głosów zostało rozdysponowanych. Resztę zagospodaruje PSL, ale nie ma jeszcze kandydata. Poszukiwany jest ktoś urodzony w Tokio (aglomeracja miejska liczy 32,5 mln mieszkańców), ktoś kto nie jest żółty tylko zielony i zgodzi się na to, żeby mimo tak realnej perspektywy na zwycięstwo, w ostatniej chwili przelać poparcie dla Bula.

Ze świata

Po raz piętnasty z rzędu Człowiekiem Roku w Rosji został Wladimir Putin. Już teraz można go ogłosić człowiekiem XXI wieku.

Putin zaprosił Kim Dzong Una do Moskwy. Spotkanie czerwonych na Placu Czerwonym. Dla uczczenia tej wiekopomnej chwili należy wysłać delegata znad Wisły – Red Bula Komorowskiego.

Donald T. zadomowił się w Brukseli. Ledwie rozpoczął swoją działalność, a Belgowie ruszyli na ulice. Już się poznali na kanciarzu.

Donald T. przygotował ledwie 3 strony dokumentu na najbliższy szczyt Rady Europejskiej. Tak brzmiała informacja w środowy poranek, ale już przed południem okazało się, że są to jednak 4 strony. Dajcie jeszcze troszkę czasu Donaldowi T. to porażkę przekuje w sukces i okaże się, że chodziło o 3 tys. stron. Teraz może nawet 4 tysiące. I ciągle rośnie.

Elżbieta (sorry taki mamy klimat) nie za dobrze radzi sobie w Komisji Europejskiej. Cóż, sorry, tak sobie wybraliście.

Tymczasem w USA już trwają przygotowania do wyborów prezydenckich. Jednym z kandydatów będzie oczywiście Bush. Ale nie to jest śmieszne, ale jego imię. Jeb Bush – to on zastąpi Baraka.

Na Węgrzech zapadła decyzja o zakazie handlu w niedziele. Można? W Polsce też jest to możliwe, ale zaraz ogłoszą, że każdy dzień bez pracy to strata dla budżetu państwa rzędu 3 mld zł (takie głosy padły niedawno z ust Konfederacji Pracodawców Polskich i Lewiatana). Gdyby iść tą logiką, to za 365 dni w roku zyski budżetu wyniosłyby 1,1 bln. Tymczasem dochody budżetu na 2015 r. wyliczono ledwie na 297 mld…

W Sydney miał miejsce akt terrorystyczny. Pewne jest, że zamachowcem nie był Sydney Pollack. Można nam zarzucić, że były więzienia CIA w Polsce, ale z zamachem w Sydney żaden Polak nie ma nic wspólnego.

Sport

Nie ma Stocha, nie ma skoków. Czyżby żyła złota się wyczerpała?

Kowalczyk również przeżywa kryzys i postanowiła wycofać się do końca roku z zawodów. W związku z powyższym w telewizji nie będzie gorąco tej zimy.

Pozostaje nam zatem oglądać KSW, walki bokserów, którzy przy okazji dorabiają na boku… A w ogóle wszędzie ta przemoc.

Mirosław Przedpełski, dziś występujący jako Mirosław P., posiedzi dłużej w areszcie. To był piękny rok dla siatkówki. Miro może już tylko liczyć na łaskę Red Bula, którzy są zresztą dość bliskimi przyjaciółmi. Zobaczymy, czy prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie.

W ogóle zaczyna się teraz smutny czas dla kibiców sportu, bo większość lig zawiesza działalność na czas świąt (gra tylko angielska). Skoki nie są już tak fajne, skoro wszyscy zaliczają co najwyżej „jedną Mateję”. Kowalczyk sama się wycofała. Propozycja prawymsierpowym.pl jest taka, żeby po prostu spotkać się z rodziną.

Pogoda

Szaro, buro i ponuro. Pogoda nie nastraja optymistycznie, ale już za 4 miesięcy wiosna, także uszy do góry.

Synoptycy zapowiadają, że Dziadek Mróz w tym roku nie przyjdzie.

To już 8 zima z PO. O 8 zim za dużo…

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

kulawa jest. Jest ślepa, garbata i syfilistyczna, w ostatnim stadium.

...Dziś da popis niezawisłości polska Temida - oskarżonemu już odebrała prawo zadawania pytań świadkowi. To żadna bogini sprawiedliwości, a zwykła dziwka z przetarowaną wagą i podpaską na oczach zamiast opaski by spod skrzydełek widzieć jaruzelo-kiszczakowych kolesi i nie krzywdzić ich. Głowę jej obciąć należy, wtedy dopiero będzie sprawiedliwa.

 

Pozdrawiam.

Vote up!
8
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1456191

Kulawa, ślepa, głucha, podła, wredna...Tych określeń jest cała masa. Pełna zgoda, ale czy przez to, że tak napiszemy ona się zmieni? Ale czasem cisną się jeszcze gorsze słowa...

Vote up!
3
Vote down!
0
#1456273

Kolesie z PO i PSL rozwalili już wszelkie struktury państwa, okradli wzystkie gałęzie gospodarki, sla prokuratura i "niezawisly" są i tak nie dopatrza się przestepstw...bo to PO-lska własnie...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1456205

Celińskiego albo wypuścili albo uciekł z Tworek, gdy go zapraszają ubeckie media do komentowania, POwtarza w kółko to samo, Kaczyński podpala Polskę.

Lekarze już zdiagnozowali chorobę u Celińskiego, zbyt długie oglądanie TVN WSI-24, i słuchanie szalonego profesora Niesioła, sPOwodowały zanikanie mózgu, a co z tym idzie, brak samodzielnego myślenia u pacjenta.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1456212