Durnia mamy za prezydenta

Obrazek użytkownika prawymsierpowym.pl
Kraj

Niedawno zadzwonił do mnie policjant i zapytał, czy byłem kiedykolwiek na szkoleniu wojskowym. Zadawał też inne pytania: jaki mam stopień wojskowy, jaki jest mój status rodzinny, gdzie pracuję. Na moje pytanie dotyczące po co mu ta wiedza odpowiedział, że celem jest aktualizacja danych i… ogólna sytuacja na Ukrainie. Dziwi, że taką aktualizacją danych zajmuje się policja a nie ktoś z WKU (Wojskowej Komisji Uzupełnień), ale oczywiście kluczowe jest pytanie, czy mamy się czego obawiać (wojny?), czy możemy jednak spać spokojnie.

]]>http://prawymsierpowym.pl/index.php/2015/02/durnia-mamy-za-prezydenta/#more-4196]]>

No to jak to jest z tą wojną? Będzie mobilizacja? Czy są to jedynie rutynowe działania, czy jednak jest coś na rzeczy? Żeby była jasność, nie jestem zwolennikiem wojny, ale państwo powinno tak działać, jak gdyby wojna miała wybuchnąć jutro. Państwo musi zakładać najgorsze. Nie może bazować na optymizmie i na myśleniu życzeniowym. Władze muszą być przygotowane na najgorsze, po to tylko, że gdy to najgorsze nastąpi, po prostu od razu zacznie działać w kierunku likwidacji zagrożenia.

Państwo powinno żądać od każdego obywatela płci męskiej, żeby był gotowy do walki. Musi jednak najpierw wysłać takiego delikwenta na odpowiednie przeszkolenie wojskowe. I nie mam w ogóle pretensji, że ktoś dzwonił do mnie w tej sprawie, i tym bardziej nie będę ich miał, jeśli w końcu wyląduję na tych szkoleniach. Pytanie, dlaczego tak późno. Dlaczego państwo zrezygnowało z powszechnego naboru do wojska? Czy już naprawdę władze były tak bezmyślne, że wierzyły w niekończący się pokój na ziemi? Jak można być tak bezmyślnym, tym bardziej w tak zapalnym regionie jak Europa Środkowa?

PO od momentu przejęcia władzy podejmuje bezmyślne decyzje. W kwestii obronności liczy wyłącznie na NATO. To droga prowadząca donikąd, bo co z tego, że zobowiązania sojusznicze wymagają pomocy atakowanemu państwu, ale przecież nim ten moloch (NATO) podejmie jakąkolwiek decyzję, nie będzie już niczego. Umiesz liczyć, licz na siebie.

Wczoraj Komorowski, po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego (RBN) powiedział, że Polska jest krajem relatywnie bezpiecznym, a straszenie wojną i tworzenie klimatu militarnego zagrożenia to gruba przesada i brak odpowiedzialności za poczucie bezpieczeństwa Polaków. I to mówi prezydent? Czy mówienie o tym, że Polska nie jest gotowa na jakikolwiek konflikt zbrojny jest straszeniem? Czy przesadą jest twierdzenie, że zagrożenie jest realne i ono dzieje się na naszych oczach? Jak zatem określić dzisiejsze wystąpienie Kozieja, szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego, który powiedział, że trzeba brać pod uwagę wszystkie opcje są możliwe, że nie można też wykluczyć wojny z Rosją (]]>http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/483281,szef-bbn-gen-stanislaw-koziej-o-rosyjskiej-agresji-na-polske.html]]>)?

Kogo mamy zatem słuchać? Komorowskiego, który mówi, że nic się nie dzieje, czy może jego doradców i ministrów?

„Wiemy świetnie, że dziś Gruzja, jutro Ukraina, a później może i czas na mój kraj, na Polskę!” Lech Kaczyński w sierpniu 2008 r. w Tbilisi. A jeszcze w 2014 r. Komorowski mówił: „nie sądzę, żeby dziś Rosja mogła zastosować wobec Ukrainy scenariusz, który zastosowała kiedyś w stosunku do Gruzji” (kontrwywiad RMF). Kto nie wierzy niech przeczyta i posłucha: ]]>http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-bronislaw-komorowski-czas-zacisnac-zeby-i-zaczac-reformy-ukr,nId,1111583]]>.

Czy to nie powinno dawać do myślenia? Przecież w 2008 r. Rosja była jeszcze stosunkowo spokojna, a już wtedy Prezydent Kaczyński wiedział, że coś wisi w powietrzu. A ten chłystek, zwany dziś prezydentem ma czelność twierdzić, że nic Polsce nie zagraża. Państwo wybaczą te mocne słowa, ale prezydentem nie może być człowiek, który kompletnie nie wyczuwa polityki zagranicznej, który za każdym razem błędnie ją interpretuje. Wychodzi na to, że wypowiedź L. Kaczyńskiego z 2008 r. jest o wiele bardziej aktualna niż wypowiedź Komorowskiego sprzed roku. Kaczyński miał wiedzę i wyczucie polityczne, ale nie miał przychylnych mediów. Komorowski nie ma wiedzy i politycznego wyczucia, ale ma przychylne mu media. Co zatem mają do powiedzenia media w tej sprawie? Może wypomną tę sprawę Komorowskiemu, bo ostatnio sporo mówił, że żeby być prezydentem, trzeba mieć kompetencje. Na tacy jest podany brak tej kompetencji. Durnia mamy za prezydenta!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

Wróżką nie jestem, ale pytałam Horpyny i wiem, że Rosja chce odzyskać Kijów. Toć to przecież ich kolebka, jak mówią.

Wiemy, że jak Rosja czegoś chce, to zwykle próbuje to zdobyć. Zapowiedzi separatystów o marszu na Kijów, a nawet  na Berlin, też nie są bezpodstawne. Coś w trawie piszczy. Może to tylko Żyrinowski, może nie tylko...

  Wiosna blisko. Idealny czas na ofensywę.

Pozdrawiam:)

Vote up!
12
Vote down!
0
#1466426

Rosjanie to madry narod, oni nigdy na nikogo nie napadali i nie napadná

Vote up!
3
Vote down!
0
#1466456

6. Art. 135. § 2. kodeksu karnego - Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

 

Nie ma tu żadnych okoliczności łagodzących :-)))))))))

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1466427

Józefie,

 

z pamięcią u mnie nie jest najlepiej,

ale przypominam doskonale jak

PREZYDENTA

Rzeczypoospolitej Polskiej

Pana Prof. Lecha Kaczyńskiego

 

znieważał

ten chłystek, wtedy marszałek, 

każdą swoją wypowiedzią, że wspomnę tylko tę o

ślepym snajperze !

 

Tych wypowiedzi chłystka było multum.

 

Za każdą z nich powinien garować w pierdlu.

3 lata

Więc pewnie

winno być

 

DOŻYWOCIE !!!

 

 

miejsce przestępców jest w ZK !

i TO nie tylko z tego paragrafu KK co POniżej.

 

Tych paragrafów jest tyle, że zwykły KS to byłoby zbyt mało.

Tu włóczenie końmi,

łamanie kołem

i

nawlekanie na pal

by się zdało !

 

 a zanim ten KS potrójny,

zakucie w dyby i publiczna chłosta !

ubiczowanie przestępcy,

najlepiej na Starym Rynku w Krakowie,

 

TAM,

gdzie kiedyś Naczelnik

Tadeusz Kościuszko, Przysięgę Składał w czasie Insurekcji,

Na Wierność Bogu i Ojczyźnie , a później porwał za SOBĄ

Naród do walki z moskalami.

 

I Walczył, a z Nim szli Ci co

Żywią y Bronią !

 

 

 

 

http://prawica.net/node/18088

 

 

6. Art. 135. § 2. kodeksu karnego - Kto publicznie znieważa Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Nie ma tu żadnych okoliczności łagodzących :-)))))))))

Źródło: http://niepoprawni.pl/comment/reply/99971/1466427
© Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :) <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle - blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1466435

No zastnawiałem się, czy dać taki tytuł, ale poszperałem trochę w necie i znalazłem informację, że nie jest to obraźliwe. Zresztą wykorzystam casus Wałęsy. Jemu włos z głowy nie spadł, więc może i ja się jakoś wywinę :)

 

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0
#1466447

ale to juz kolejna recydywa - patrz portalowy kodeks karny:-))))))))))) i czym to pachnie

Vote up!
5
Vote down!
0
#1466450

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Salata53 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

durnia macie? Jakiego wybraliscie takie macie, moze inaczej jakiego wam wcisneli takiego zaakceptowaliscie.

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1466432

taki mądry jesteś ???

 

ani nie wybraliście ani nie zaakceptowaliście !

 

wjechany został na ruskich serwerach i nielegalnie zaczął działać jako (p)rezydent

w chwilę

P O

smoleńskiej zbrodni.

 

Więc proszę tutaj bez takich durnowatych insynuacji:

cyt.

wybraliście, zaakceptowaliście  !

 

POniatno ?!

Vote up!
13
Vote down!
0
#1466437

Wybraliście beze mnie!

Vote up!
2
Vote down!
-1

Stasiek

#1466454

i czyja to wreszcie wina

Vote up!
2
Vote down!
0
#1466455

nie potrafi zrzucić ze swojego karku kilku pasożytów, dymających go od prawie ośmiu lat, cóż tu mówić o prawdziwej wojnie.

Gdy wróg u bram, wtedy trzeba mieć pokolenie "Kolumbów" gotowych na największy zryw i poświęcenie a nie bandę

materialistycznych lemingów ceniących ponad wszystko: ciepłą wodę w kranie, seriale w telewizji i pracę u bauera w Reichu.

Brak historycznych autorytetów, odpowiednio wyszkolonego dowództwa, silnej moralnie i militarnie armii, kończy się zawsze

tak samo, tak jak w Debalcewe.

 

Współcześni "Kolumbowie" jeśli nadejdą to zaczną od rzeczy najważniejszej-odbudowa wolnej i niepodległej oraz silnej

gospodarczo Polski.

Realizacja tych założeń pozwoli zająć Polsce należne jej wysokie miejsce w Europie i świecie, gdzie ni Putin, ni

Merkel nie będzie mówić jak mamy żyć i jak umierać.

Droga do tego nie wiedzie przez wplątywanie się w zagraniczne "ruchawki" lecz przez naprawę tego wszystkiego co

zniszczono po okrągłym stole.

To jest cel i zadanie, warunkujące każde inne przyszłe działanie i dobrobyt tego państwa.

Vote up!
5
Vote down!
-3

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1466438

Słusznie waść prawisz

Vote up!
2
Vote down!
0

wp

#1466807

Nie wiem czy Autor w tytule nie zdradził tajemnicy państwowej? a poza tym - wiadomo jak jest. Osiem lat wirtualnego rządu i PO-lityki z piaskownicy uczyniło z Polski "państwo teoretyczne". jest rzecza jasną,że Rosja gdy uzna za celowe dla siebie sięgnie i tutaj. No ale podobno na wyposarzenie wojska Siemoniak kupił drabiny...jakby trzeba było szturmowac kremlowskie mury?

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1466451

raczej sp*****ć tylnym oknem z toalety.

Vote up!
1
Vote down!
0

wp

#1466808

Wyć się chce patrząc na jego osobę. Od słuchania obłąkanych teorii o bezpieczeństwie Polski, aż mdli. Tak kochani, silna armia to gwarant ,,zebrania wpierdol,, gdyby się coś komuś wydawało....a namawianie do zachowania spokoju,  przez tego skrajnie prorosyjskiego pociotka SZCZYNUKOWICZÓW, doprowadzi Polskę do kataklizmu... czujecie jeszcze smród po jego destrukcyjnej dla armii kadencji na stanowisku MINISTRA,, ŁOBRONY,, NARODOWEJ...(za to co zrobił w myśl instrukcji z naszą armią , już powinien gnić w więzieniu!!!) Dzisiaj ma zamiar ją dozbrajać i spić smietankę po ustawionych przetargach...Nie drażni Was to, że,,oni ,, maja się dobrze, winni wszelkich zaniedbań i szwindli dokonanych przez ostatnie 20 lat, chodzą wolni jak święte krowy? Już PO szykuje 10 mln na kampanię wyborczą tego-nie mojego prezydenta- bula. Płakać się chce z bezsilności! Celem jest wypompowanie z Polski obiecanych 60mld dolarów dla Izraela, zadość uczynienie więzionym w Polsce(czasy Milera i Kwaśniewskiego) więźniom CIA i wydojenie kraju do ostatniej kropli w imię bratnich zobowiązań dla chojnego zachodniego sąsiada pod batutą A. Merkel(Ta szczodrze sponsorowała od 10 lat PO i ich lidera w Polsce, słynnego malarza kominów a obecnego zdrajcy Polski i Polakow, ryżego dziada, zabranego z gestem do Brukseli)
Ile musimy wycierpieć i jak długo jeszcze na zakurzonych półkach naszego lenistwa odłożona będzie duma z bycia Polakiem ? Jak długo poprawne media będą ukrywać życiorysy takich Komorowskich, Kwaśniewskich, Tusków???
Niech Polską zaczną rządzić Polacy sprawdzani do trzech pokoleń wstecz. Pozdrawiam.
 
Vote up!
5
Vote down!
0
#1466457

Vote up!
4
Vote down!
0
#1466458

Wiesz jak Rosja kocha inne narody, bez granic.

Vote up!
2
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1466473

Nigdy nikomu nie daje zadnych informacji przez telefon chyba ze wiem dokladnie z kim rozmawiam. Zadnych info o wojsku, finansach,  rodzinie itp. Do wszystkich naszych Niepoprawnych apel.  Prosze odkladac sluchawke. Nikt Wam nic nie zrobi. Uwierzycie jak zadzwonie i powiem jakies klamstwo? To czemu wierzycie bo ktos sie podal za policjanta ? Swoja droga mamy sprzedawczykow Mojej Ukochanej Polski. Zdrajcy i tyle.

Vote up!
5
Vote down!
-1

casey

#1466498

Toć takich informacji bez telefon sie nie podaje chocby nawet dzwonił sam Pan Bóg!.No! On nie zadzwoni bo wie swoje. Dałes sie wyrolować jak malutkie dziecko.

Vote up!
3
Vote down!
0

Ostatni legion

#1466598

na portalu WZZW opublikowano  jego wizerunek ...

Vote up!
2
Vote down!
0
#1466793