Nowoczerska.prl

Obrazek użytkownika prawymsierpowym.pl
Kraj

Gdy idzie Ryszard Petru korytarzami sejmowymi unosi się za nim odór nieboszczki Unii Wolności, a cień, który rzuca jest bliźniaczo podobny do Leszka Balcerowicza. To polityczne dziecko Władysława Frasyniuka oraz właśnie Balcerowicza. To reprezentant tych, którym bardzo dobrze się powodzi, ale którym ciągle mało. W sondażach drugie miejsce zajmuje Nowoczesna. Partia, której nie było jeszcze pół roku temu dziś jest ulubienicą czerskich mediów, ale i tych związanych z TVN. Petru jawi się jako ostatnia nadzieja czerwono-różowych i chyba na niego stawiają wszyscy. Ten stan będzie trwał dotąd aż PO nie uporządkuje swoich szeregów.

To nie jest tak, że Petru pojawił się nagle. Od kilkunastu lat pojawiał się w telewizji jako jeden z wielu przyjaznych „ekspertów”. To przecież on zachęcał do brania kredytów we frankach, choć sam wziął z złotówkach. Petru to cwany lis, w którego jednak nikt długo nie wierzył. Wiele lat skomlał o łaskę i się doczekał, ale wcale nie wynika to z jego fantastycznych umiejętności, ale wyłącznie ze słabości PO. Tylko i wyłącznie ta słabość powoduje, że media przerzuciły się na Petru, jako na tego, który może stać się zbawcą czerwono-różowej koalicji.

Na mieście krążą plotki, że za miejsce w Nowoczesnej trzeba było zapłacić 30 tys. zł. Sporo. Gdy swego czasu wyszło na jaw, że Samoobrona tuż przed wyborami parlamentarnymi uruchomiła weksle, które miały zapewnić lojalność wobec partii, zrobiła się z tego niezła afera, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek śmiał teraz ruszyć Nowoczesną.

Do czasu zakończenia wojenek w PO, Nowoczesna wyrasta na jedyną opozycję. Ale na samym początku Petru popełnił błąd, bo znalazł się w tłumie tych, którzy bronią rzekomo upadającej demokracji. Gdyby pozostał na swoim miejscu, zyskałby o wiele więcej zwolenników. Dlaczego? Bo w Polsce przyjęło się mówić o zagrożeniu demokracji przez tych, którzy akurat są w opozycji. PiS robił to samo, mając ciut więcej argumentów niż dziś ma PO i Nowoczesna, ale nie posiadając mediów, wiele zrobić nie mógł. Dziś PO i Nowoczesna mają media po swojej stronie, od Czerskiej (siedziba Gazety Wyborczej), przez Wiertniczą (siedziba TVN), aż do mediów publicznych, na czele z TVP INFO. Błąd Petru tkwi w tym, że ludzi naprawdę nie interesuje, czy był zamach na Trybunał Konstytucyjny, czy nie. Ich interesują tylko sprawy związane z polityką gospodarczą (tych bogatszych przede wszystkim) i polityką społeczną (tych nieco biedniejszych) oraz polityką dotyczącą bezpieczeństwa, w tym kwestia uchodźców (to interesuje wszystkich, bo ludzie coraz bardziej się boją).

Jeśli ktoś myśli, że Petru to nowa gwiazda, jest oczywiście w błędzie, bo ani on nowy, ani świeży. Gdy idzie Petru korytarzami sejmowymi unosi się za nim odór nieboszczki Unii Wolności, a cień, który rzuca Rysiek jest bliźniaczo podobny do Balcerowicza. To polityczne dziecko Władysława Frasyniuka oraz właśnie Balcerowicza. To reprezentant tych, którym bardzo dobrze się powodzi, ale którym ciągle mało. Jeśli coś dobrego będzie chciał wprowadzić PiS, to właśnie Petru będzie pierwszym, który najgłośniej będzie krzyczał. Właśnie tacy jak on piszą prawo dla tych wielkich bogaczy. Piszą je w taki sposób, żeby potem można je było interpretować na różne sposoby i ilu będzie ekspertów, tyle będzie ekspertyz. Petru po to właśnie został zamontowany i zmontowany, żeby interesy bogatych miał kto dobrze realizować.

Łatwo zaobserwować, choćby na Facebook’u, że to właśnie Petru przechwytuje dotychczasowych zwolenników PO, SLD i Palikota. Mało kto żywi jakiekolwiek nadzieje z PO, nie wspominając już o SLD. Teraz modna jest Nowoczesna, która mając wsparcie mediów, wlazła na drugie miejsce rankingu partii politycznych. Trzeba mieć jednak na uwadze odór unoszący się po UW i UD oraz to, że nie wszystkie Ryśki to fajne chłopaki. Petru jest na to najlepszym dowodem.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (20 głosów)

Komentarze

z ruchu kontroli wyborów. Tzw. nowoczesna, a raczej "czosnkowa", nie przekraczała do 20.00 w dniu wyborów, progu wyborczego!. Komu odebrano głosy, by im dać?. Pytanie raczej retoryczne!....

Vote up!
10
Vote down!
0
#1500352

"Nowoczerska" - pyszne i pozwolisz, że będę to określenie nieraz wykorzystywał - oczywiście wskaze autora :)

O nowoczesnej, jej źródłach i celach pisałem przestrzegając o planie UW/UD-owców powrotu do znaczenia w polskiej polityce. Chłopcy o jedynie słusznej etnicznie twarzy próbowlai onegdaj z parią demokratyczną, demokraci.pl, ale to im sie nie udało bo wtedy dawni kreatorzy III RP w stylu Geremek, Balcerowicz, Frasyniuk i inni wystawiali się na pierwszy plan a ludzie pamietali ich haniebna historie dla Polski. PO była dla nich tylko częściowo sprzymierzeńscem bo była raczej nastawiona na opcje niemiecką. 

Zdawali sobie sprawę, że PO jako partia tylko i wyłącznie władzy nie będzie w stanie przetrwać po przegranej walce wqyborczej. Stąd Petru i nowoczesna.pl (nomen omen: demokraci.pl - nowoczesna.pl). Teraz Petru i jego partia jest pompowana już bezwsydnie przez czerskie i wiertnicze media razem z TVP. PO padnie niezależnie kto będzie jej liderem. Pozostanie Petru i jest on groźniejszy niz PO. Będzie pompowanmy też jako kandydat na prezydenta. 

Oczywiście Petru i nowoczesna to dziecko i Frasyniuka i Balcerowicza i Olechowskiego i Fundacji S. Batoprego i Fundacji Obywatelkskiego Rozowju, itd i całe to środowiska. Wykreowali sobie partyjkę, która ma im dac powrót do władzy a przeciez te środowiska są dla Polski najtragiczniejsz i najniebezpieczniejsze. 

Nie wierzę do końca w te sondaże i wynik w wyborach nowoczesnej, ale stało się i teraz będzie jeszcze bardziej kreowany na jedynego obrońcę III RP i dlatego dla Polski jest groźny... Ma zaplecze bankowo-gospodarcze i medialne + całą rzeszę słusznych etnicznie środowisk uważających, że Polska jest ich a nie Polaków. 

Niestety wielu młodych zmanipuluja hasłami woilnosciowymi i tzw. postepowymi... nowoczesnymi... a my musimy cały czas go demaskowac i punktować... 

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1500354

Założona przez żydo-masońskie-banksterskie gnidy, do dalszej grabieży i wygaszania Polski, by Polakom nie kojarzyło się z przegraną i znienawidzoną przez Polaków PO.

Więc produkują i finansują takie partyjki jak Nowoczesna czy Razem, by robić Polakom wodę z mózgu, dla niepoznaki, jaki jest ich faktyczny cel.

Vote up!
9
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1500355

....zapach "kredytów", lichwy i pornografii....
i przePOconych  "swetruF"....

 

 

Vote up!
8
Vote down!
0

zimny drań
 

#1500363

Ten Petru jak nic przypomina mi "wczesnego" Palikota. pamiętacie jak przy pomocy koszernych pismaków czy wszelkich telewizorni robił sobie reklamę przez 24h na dobę

Vote up!
5
Vote down!
0
#1500370

Tylko dla niepoznaki nie atakuje kościoła, jak ten głąb Paligup.

Myśli że jest bystrzejszy, a le nie z nami te numery panie pejsaty parchu.

Gdzie te koszerne łapska wyciągasz, po to co Polskie.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1500375

W nieodległych nam czasch to Nowoczesny był Hitler,Stalin,Bierut czy Jaruzelski ze o Gierku nie wspomnę. Dziś tym Nowoczesnym jest Petru,Kopacz,resztką lewicy i oczywiście niezawodny PSL

Vote up!
3
Vote down!
0
#1500379

 z nadmiarem urzędasów ,ale też z managerami od spraw zbytecznych,to to będzie trwało i będą wybirani tacy nie wiadomo kto..Za nimi stoją też łżemedia.Ile  to już było tych Uni Wolności,UD,UP,PO,SLD. i innych.

Vote up!
4
Vote down!
0

staryk

#1500380

JABŁONI;

Krzysztofie. Ja myślę, że przeceniasz tego gostka, którego zrodził:

wyhodował i wykarmił na własnej piersi ten co tu "brailem" nadaje na tym  obrazku POniżej.

 
Było kiedyś powiedzonko:
 
z g....na bata nie ukręci !
 
 
ten Petru to takie guano jest.
Napompowali go banksterzy
"święci".
Czy przez to uświęcony jest ?
 
To takie samo badziewie jak oni.
Nic dodać i nic ująć.
Jabłko zawsze spada przy jabłoni.
Tatuś Balcerowicz "święty".
I tej samej świętości nowoczesny od
Petru się rozchodzi 
swąd....... 
 

W Polsce myślę, że nastąpił pewnien przełom. Tąpnięcie po latach przyzwalania na ten syf made in Balcerowicz. Ta kupa kamieni, której konstruktorem główynym był ten tu POwyżej osobnik z obrazka. Ta kupa kamieni stała się detonatorem tego tąpnięcia, ktorego skutkiem wyautowanie do budy ruskiego i WSIowego agenta Litwina, zepchnięcie na margines POstkomuszej naćpanej  hołoty zera Millera, i kopniak w podbrzusze POtuskiego i "ludowego" badziewia teraz na ostatnich wyborach. Ta cała nowoczesna, to tylko chwytanie się brzytwy mafijnych zgniłków i łajdaków, którzy czują swój rychły, (patrz sprawa Burego) bezpowrotny  koniec, więc wrzeszczą, ujadają, wyją, opluwają, ale to już ich ostatnie podrygi i to już agonia jest i żaden Petru im nie pomoże. 

Ani Święty Boże !

Polska zaczyna Być znów Polską !

NIECH ŻYJE POLSKA !

P.S.

Wiadomość z ostatniej chwili. Przyjechał za ocean chwalić się swymi "sukcesami". 

"códotfurca" psia jego mać !

 

Polish economist Leszek Balcerowicz to lecture at Quinnipiac Dec. 7

Leszek Balcerowicz, who is credited with leading Poland’s successful transition from communism to capitalism, will deliver the lecture, “Crises, Systems and Economic Growth,” at 6:30 p.m. on Monday, Dec. 7, in the Mount Carmel Auditorium in the Center for Communications and Engineering, 275 Mount Carmel Ave.

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1500411

"Nowośmieszną" slużby i banksterzy tworzykli w pośpiechu i dlatego zupełnie nie kryli się z tym,że buduja kolejna mutację parawanu dla sitwy...Swetru to tylko "słup" Balcerowicza i komunistów...teraz zacznie się więdnięcie PO ( niepotrzebnej juz nikomu) a rosnąć zacznie "nowośmieszna" - tylko ilu Polaków ten pic kupi?

Vote up!
1
Vote down!
0

Yagon 12

#1500414

a tylu:

Vote up!
2
Vote down!
0
#1500416