Bronkobus - WSI 67

Obrazek użytkownika prawymsierpowym.pl
Humor i satyra

Z kraju

W Polskę ruszyły bronkobusy. Jeśli ktokolwiek zauważy autokar o numerach rejestracyjnych WSI 67 proszony jest o pilny kontakt z numerem 112 lub 997.

Tych bronkobusów jest 16. Ponoć w każdym z nich jest Bronek. Jak nic, to jest nasze F-16 – dynamiczny i szybki.

Premier od ataku na PiS, prezydent od zgody ze wszystkimi. W PO wszystko jest na odwrót niż być powinno. Chłop zniewieściał a baba schłopiała.

Władysław Bydłoszewski zagłosuje na Komorowskiego, bo chce by ten go pochował. Tu zgodzę się z Władkiem, bo Bronek to nadaje się na grabarza, a nie na prezydenta.

Bronkobusy jeżdżą po Polsce, a w zasadzie stoją w korkach. Bronek obiecał, że w kolejnej pięciolatce poprawi się przepustowość dróg. Proponuję wycofać 16 autokarów krążących po Polsce to już się ciut luźniej zrobi.

Bronka popierają: Sonik (po rozwodzie), Olbrychski (po rozwodzie), Korzeniowski (po rozwodzie), Buzek (po rozwodzie), Zamachowski (po rozwodzie), Fibak (alfons) i wielu innych, którzy mają tyle brudu za uszami, że nie będę Państwa tym epatował.

Bronka poprze pewnie Durczok, ale trudno było określić, czy jest po rozwodzie, czy jest zoo, czy może coś innego.

W 2014 r. liczba samobójstw w Polsce wyniosła 6165. To wina PO! Dane przedstawione poniżej o tym zaświadczają: 2005 (4621), 2006 (4090), 2007 (3530), 2008 (3964), 2009 (4384), 2010 (4087), 2011 (3839), 2012 (4177), 2013 (6101), 2014 (6165).

Za rządów PiS liczba samobójstw spadała, za rządów PO rosła. Wychodzi na to, że za rządów PO wzrosła liczba samobójstw, bezrobotnych, emigrantów i skala wręczanych łapówek. Jest się czym chwalić.

http://prawymsierpowym.pl/index.php/2015/03/bronkobus-wsi-67/

Wizyta Bronka w Japonii wypadła jako tako.

Jako że Bronek jest obrońcą żyrandoli, lubi krzesła, w Polsce rośnie liczba samobójstw, to może tak Bronek połączy to wszystko i zrealizuje?  Miałeś chamie złoty róg (czyli utracone szanse), został ci się ino sznur.

Ogórek jeździ po Polsce. Była np. w Zielonej Górze (a może to było Zielone Ogórze?). Jako zielona nie dziwię się, że pojechała właśnie tam.

Jarubas (kandydat PSL-u) przyjął od Bronka medal za zasługi dla samorządu. Proponuję pozostanie kandydatowi w samorządzie, skoro taki dobry. A i niech weźmie hrabiego i znajdzie mu jakąś leśniczówkę w świętokrzyskim.

Palikot nie walczyłby w obronie ojczyzny, gdyby zaistniała taka potrzeba. Może zawczasu zapytać każdego obywatela z osobna i tych tchórzliwych wyrzucić z kraju jako nieprzydatnych?

Korwin jako pierwszy złożył 200 tys. podpisów. Ale na jego miejscu nie byłbym taki pewien, bo nie tyle podpisów obecna ekipa potrafi uwalić (patrz: sześciolatki).

Krzysztof Pieczyński jakoś ostatnio nie za często występował przed kamerami. Postanowił zatem wypowiedzieć się na temat Kościoła. Oczywiście niezbyt pochlebnie. Już zaciera ręce i czeka na oferty. Może wróci do Na dobre i na złe? A najlepiej niech wróci do Domu i ochłonie.

A propos serialu Dom, to warto zwrócić uwagę, że Pieczyński grał tam Bronka Talara. Wszędzie ten Bronek, a w tle talary. Sprawa śmierdzi, ale tak to już bywa w rodzinie, że ktoś nie umyje nóg…

Methro w Wahrszawie hruszyło. Bhrawo! Nic to, że z trzyletnim opóźnieniem.

Rysiu Kalisz się ożenił. Wziął ślub po raz drugi i po raz drugi z kobietą. Gdyby był lewicowcem pełną gębą, wziąłby ślub z chłopem. Wychodzi na to, że to jego gadanie o równym traktowaniu płci to jeden wielki blef.

Policja udaremniła zamach na Bronka. Ktoś chciał go zabić krzesłem! Oczywiście to bujda na resorach, bo przecież tam, gdzie jest Bronek, tam musi być krzesło. Oj Bronek, gdyby ten kraj był normalny to policja doprowadziłaby cię na krzesło…elektryczne.

Ze świata

W Rosji zabito Niemcowa. Wszyscy zastanawiają się kto to zrobił. Prawymsierpowym.pl już wie. Skoro Niemcow działał w Rosji, to zadajcie to pytanie Niemco(m).

Putin oczywiście rżnie głupa, Europa jak zwykle wielce oburzona i grożąca sankcjami, Donald T. bierze udział w kolejnym marszu. W Rosji, w Europie i u Donalda T. nic nowego.

W Polsce wiadomością dnia jest postępowanie nauczycielki, która kneblowała uczniom usta. Tymczasem w Egipcie nauczyciel tak pobił ucznia, że ten zmarł. Pocieszające, że jednak są gorsi od nas.

Donald T. powiedział, że Europa nie jest gotowa na dalsze zaostrzenie sankcji wobec Rosji. Nie po to Donald T. został prezydentem Europy, żeby teraz fikał.

Tymczasem kolejni europejscy dygnitarze chcą utworzenia europejskiej armii. Palikot za Polskę nie umrze, ale może za Europę już tak?

Spotkanie Donalda T. z Obamą. Żeby tylko prezydent Europy nie skakał po krzesłach. A zresztą, niech robi co chce. Niech Europa się wstydzi, a nie Polska.

Sport

Lewandowski wygrał bieg na 800 metrów. Ale nie Robert, tylko Marcin.

Robert dalej nie potrafi odnaleźć się w Monachium. Słabo biega, źle strzela. Jego przeciwieństwem jest…

…Nowakowska-Ziemniak, która zdobyła dwa medale na mistrzostwach świata w biathlonie. Szybko biega, dobrze strzela. Jak nic przyda się na froncie.

Polscy skoczkowie latają coraz krócej. Tak to jest jak zmienia się sponsora na Atlas. Kruczek będzie musiał to jakoś posklejać na nowo.

Smuda nie jest już trenerem Wisły. Ponoć ma go zastąpić Kasperczak, który powróci z Mali razem z przylatującymi właśnie do Polski bocianami.

Cristiano Ronaldo stracił narzeczoną, stracił też i formę. Niedawno dowiedzieliśmy się jakiego napoju najbardziej nie lubi Portugalczyk. Otóż jest to szejk (Irina Szejk to jego była narzeczona).

Również sportowcy popierają Bronka. I jak tu nie wierzyć, że ma on 120 % poparcia?

Pogoda

Idzie wiosna, bociany już nadlatują, Kalisz się ożenił. Chce się żyć. Tylko te bronkobusy zatruwają powietrze.

Stężenie smogu w Krakowie wzrosło o kilkaset procent. Trzeba było Krakusy wpuszczać Bronka?

Gdyby Państwo nie wiedzieli, to przypominamy, że od blisko ośmiu lat pogoda w Polsce wyłącznie dla bogaczy.

Misie w ZOO powoli budzą się ze snu. Uważajcie na dupczoka. W sensie, misie uważajcie.

Nie ma zbyt gorących wiadomości, ale może to Państwa nieco rozgrzeje. Bronek Komorowski uderzył w kimono. Teraz jeszcze harakiri i będzie jako tako.

Dobrego tygodnia

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:23)

Komentarze

Jeden tarasował drogę w Łodzi, więc zdenerwowani kierowcy wezwali policję. Ta co prawda nie wlepiła mandatu kierowcy (może miał immunitet?), ale pouczyła go i przegoniła z zajmowanego nielegalnie pasa na cztery wiatry.

Czyżby działał niezapomniany komisarz Alex?

Ptrzy okazji, znalazłem w sieci:

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1469126

Autokary z wizerunkiem Bredzisława rzeczywiście strasza po Polsce. Może go sklonowali w bigosie i jest ich 16-tu...no i jeden co na drzwiach od stodoły lata...wiosna idzie...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1469140