Polowanie na kaczki

Obrazek użytkownika prawymsierpowym.pl
Kraj

Wszyscy, byle nie Kaczyński. Ten przekaz tłoczony jest do świadomości Polaków od 9 lat. Gdy w 2005 r. wybory parlamentarne wygrał PiS, gdy prezydentem został Lech Kaczyński, media jak gdyby na zawołanie umówiły się, że muszą zniszczyć ich samych i formację, z której się wywodzili. A że mali, że zawistni, że pamiętliwi, że naburmuszeni, że nieufni. Co i rusz pojawiali się eksperci ds. wizerunku, którzy analizowali każdą minę, każdy gest, każde słowo jednego z „kaczorów”. Na początku można to było jakoś wytłumaczyć tym, że media patrzą na ręce władzy, że takie ich prawo do krytyki rządzących. Media jechały po nich,  jak po przysłowiowej łysej kobyle. Obiektywizmu w tym wszystkim było tyle, co kot napłakał.

Po sromotnej porażce media szybko się otrząsnęły. Czy z własnej inicjatywy, czy sterowane odgórnie, postanowiły przypuścić szturm na Kaczyńskich, który to szturm można porównać do nawałnicy niemieckiej na Brazylię. Rozpoczęła się jazda bez trzymanki, w której to jeździe dziennikarze nie mieli żadnych hamulców. Uwijali się jak w ukropie, byle tylko dokopać braciom Kaczyńskim. Z pozoru błaha sprawa związana z Hubertem H. została rozdmuchana w taki sposób, żeby pokazać L. Kaczyńskiego jako człowieka mściwego, który obraża się niczym księżniczka. I choć sprawa przeciwko Hubertowi H. skierowana była niejako z urzędu, to media podchwyciły, że to tylko i wyłącznie małostkowość prezydenta zdecydowała, że jakiś tam lump nagle znalazł się dobrą pożywką dla mediów. A przecież ta sprawa to błahostka.

Rzekomy zamordyzm z lat 2005-2007 rozdmuchano do takich granic, że panowało przekonanie, że o szóstej rano służby mogą wejść do każdego i tak naprawdę nikt nie może czuć się bezpiecznie. Oczywiście była to jedna wielka bujda na resorach, ale ziarno zostało rzucone i o dziwo zakorzeniło się w świadomości wielu Polaków. Do dziś ten strach jest potęgowany przez usłużnych dziennikarzy i „ekspertów”. Nie potrafię wytłumaczyć tego fenomenu. Bo przecież nikt nie potrafi przyznać się, że służby wtargnęły do ich mieszkań, ba, nikt nie zna osoby, do której te służby wtargnęły. Ale legenda o wizytach smutnych panów w domach niemal wszystkich Polaków ciągnie się od lat i przekazywana z ust do ust robi oszałamiającą karierę. W tym wypadku potwierdza się przysłowie, że kłamstwo często powtarzane staje się prawdą. Tylko w ten sposób można wytłumaczyć tę sytuację. Zbiorowe otępienie? Powszechne otumanienie?

Czy media mają aż taką moc? A może to ludzka głupota sięgnęła szczytów? Ciężko rozstrzygnąć, co tak naprawdę stoi za tą zbiorową ociężałością Polaków. Są i tacy, którzy wprost potrafią powiedzieć, że wolą nieuczciwego Tuska, niż uczciwego do bólu Kaczyńskiego. Czym to wytłumaczyć? Może tym, że tak jak w Rosji musi być władca, który trzyma wszystko w garści i rządzi twardą ręką, tak w Polsce milej widziany jest cwaniak, spryciarz niż patriota i mąż stanu? Może Polacy wolą miernotę, która pozwala na wszystko, niż kogoś kto stawia wymagania? Weźmy pod uwagę słowa Jana Pawła II, który do młodzieży powiedział: „wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali”. Te słowa pasują jak ulał do współczesnych czasów. Władze przymykają oczy na wszelkie zło, dają zielone światło dla oszustów i drobnych cwaniaków, pozwalają na deprawację, sami będąc zdeprawowanymi. Musimy zatem sami wymagać…

Obóz, który reprezentuje Prawo i Sprawiedliwość wywodzi się ze środowisk od wieków wyśmiewanych za swoje przywiązanie do tradycji, religii, kultury. To nie wspaniałomyślność dzisiejszej propagandy decyduje o tym, że PiS i jego zwolennicy zostali wrzuceni do wora oszołomów, ciemnogrodzian. Ten podział zarysował się wieki temu. Z jednej strony są postępowcy, przeważnie zwani liberałami, z drugiej strony są ideowcy, którzy nie kryją się ze swoim konserwatyzmem. Ci postępowcy chłoną wszystko co nowe niczym gąbka. Dziś nazwałbym ich gadżeciarzami, bo rzucają się na każdą nowość, odrzucając na bok często lepszy staroć. Biorą garściami, ile się tylko da i jak im się znudzi, zmieniają na nowe, czasem lepsze, czasem gorsze. Te gadżetowe fanaberie przekładają się na ich relacje międzyludzkie i stąd widać wśród nich więcej luźnych związków, większe parcie na liberalizację wielu dziedzin życia. Wolą luźny związek, bo przecież łatwiej go rozwiązać. Wybierają pijaka, bo przecież sami lubią wypić. Wybiorą ćpuna, bo sami od czasu do czasu dadzą sobie w żyłę. Zagłosują na transwestytę, bo sami do końca nie potrafią się określić. Skrytykują przy tym uczciwego człowieka, bo przecież sami mają sporo za uszami. Będą głośno krzyczeć, gdy złapią przestępcę, bo przecież sami mogliby (i powinni) być na jego miejscu.

Co mogą zatem zrobić siły patriotyczno-konserwatywne? Robić swoje, wytykać błędy, nie zadowalać się małymi sukcesami, tylko działać dalej i choćby nie wiem ile jadu wylewało się na nie, choćby nie wiem jakich obelg używano by je zdyskredytować, niech nie ustają. Na 25 lat wolności postępowcy rządzili ponad 22 lata. To bardzo dużo a jakoś nie widać owoców tego ich postępu. Bo jeśli tym owocem ma być baba przerobiona na faceta, czy aborcja na życzenie, to osobiście wybieram życie w ciemnym grodzie i aktywne działanie na rzecz pokrzyżowania planów cwaniakom, gadżeciarzom, transom, homosiom, złodziejom i innym typom spod ciemnej gwiazdy. Zapraszam do tej walki innych, którym nie jest wszystko jedno, i dla których wskazania Jana Pawła II nie pozostały jedynie pustymi słowami. Wymagajmy od siebie…

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (27 głosów)

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika burek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Chyba jednak dużym sukcesem jest to, że Jaruzelski uznał swoje grzechy i za nie żałował, co prawda nie było to bardzo eksponowane, ale to wielki sukces.

W dalszej perspektywie może to wydać dobre owoce.

Vote up!
3
Vote down!
-6
#1445303

Jaruzelski żałował??? A zadośćuczynił skrzywdzonym?

Vote up!
7
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1445328

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika burek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jezus mu wybaczył i go rozgrzeszył, mimo tego, że łotr nie zadośćuczynił skrzywdzonym

Dziękuję czuje się dobrze

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1445418

... Otóż ten, który wybacza, bierze winę tego, kto go skrzywdził na siebie. Bierze też na siebie jej skutki, ale tylko w przypadku, gdy krzywdziciel nie jest w stanie zadośćuczynić sam.

Porównanie Twoje jest zupełnie chybione, bo nawet jeżeli Jaruzelski się wyspowiadał i przy spowiedzi żałował za swoje grzechy, to swoją dalszą postawą wykazał, że ten jego żal za grzechy był fałszywy, gdyż w żaden sposób nie zadośćuczynił swoim ofiarom, a nawet ani publicznie się nie pokajał, ani nie prosił żyjących jego ofiar o wybaczenie mu.

Z tego, co wiadomo, to nie była to spowiedź „na łożu śmierci”, żeby zaraz umierał. On po tej spowiedzi miał jeszcze dużo czasu, aby to zrobić, a więc skoro tego nie zrobił, to pozostał wciąż nieskruszonym łotrem, takim jak ten, co się z Jezusa Chrystusa naigrawał, a który odpuszczenia grzechów nie doznał.

Dla mnie jest jasne, że w niebie go nie zobaczymy.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1445434

to mimo że ksiądz dał mu rozgrzeszenie pewnie w niebie nie będzie, i tu zostawiam to opatrzności, nie mnie go sądzić.

Jednak do wszystkich poszła informacja,  że poprosił o odpuszczenie grzechów przed śmiercią, i może jakiś grzesznik zastanowi się wcześniej co robi, a nie na łożu śmierci

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1445453

Głupotą jest czekać ze spowiedzią na ostatnią chwilę życia, bo może ono się okazać krótsze jakby się chciało, a więc nie zdążyć pojednać się ze Stwórcą.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1445457

Nie wierzę , że się wyspowiadał i żałował . Dlaczego nie zrobił tego rok przed śmiercią , gdy był jeszcze przy zdrowych zmysłach ?

Vote up!
7
Vote down!
-3

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1445335

... i w czasie spowiedzi (i po niej) przy zdrowych zmysłach. Inaczej ksiądz nie mówiłby o tym, że go spowiadał. To musiał być z jego punktu widzenia ważny akt spowiedzi.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1445438

Najważniejsze pytanie jest bez odpowiedzi , dlaczego nie przeprosił i czekał do ostatniej chwili (jeżeli faktycznie wyspowiadał sie) ? Dlaczego nie wydał pisemnych przeprosin ? Nie daję wiary jakimś oświadczeniom „na gębe„ .Dlaczego nie poprosił o przebaczenie bliskich księdza Popiełuszki ? Temu spowiednikowi nie wierzę . Chodziło chyba tylko o to aby można było zrobić pogrzeb z pompą i pozostawić po zdrajcy coś pozytywnego .

Pozdrawiam .

Vote up!
2
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1445495

Puścili wrzutę, że kandydatem na prezydenta ma być Piotr Duda.

Wiadomo, że nie jest to prawdą, ale jest jednocześnie dowodem, za jakich idiotów uważają Polaków.

Winą za ogłupianie Narodu nie należy obciążać tuska, ale media.

 

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
4
Vote down!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1445304

To niesamowite jest jak zgrana jest Platforma Obywatelska.

Nic i nikt nie jest w stanie jej rozbić, bo skończy się to źle - zabójstwa, katastrofy lotnicze itp.

Nawet afera podsłuchowa nie była w stanie rozbić mafii żydowskiej w Polsce.

Platforma Obywatelska jeszcze długo będzie rządzić.

Chyba ze Polacy się zjednoczą ale to nie jest możliwe

Bez komentarza : http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/bez-komentarza/

Vote up!
10
Vote down!
-5
#1445310

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...Czyż to media przekręcały jego słowa i zmieniały na fałszywe oceny jego dobrych, patriotycznych, moralnych, prawych i sprawiedliwych, dalekowzrocznych i odpowiedzialnych czynów?

Bądźmy precyzyjni

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
0
Vote down!
-2
#1445439

Lepiej być Jarosławem  "Kaczorem"

niż gumowym Donaldem i PO bachorem.

 

Pozdrawiam.

 

Vote up!
14
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1445317

...zgoda, do doskonałości trzeba dążyć, przez "trudy do gwiazd" i  z całą pewnością nie tych ciemnych:))

 

Vote up!
6
Vote down!
-3

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1445320

Walą w pory ze strachu przed PISem zwłaszcza ci którzy mają nieczyste sumienia..A jest takich sporo zwłaszcza skorumpowani i złodzieje z pełowskiej bandy ryżego..To właśnie najwięcej oni i wieśniaki z psl boją się JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO..

Vote up!
8
Vote down!
-2

Marika

#1445322

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika pacyna został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Tak, politycy PiS bardzo utyskiwali na stronniczość mediów i na nagonkę jaka ich spotkała.
Ten sam PiS odmawia prawa do udziału w publicznej debacie KNP, choć nie przeszkadza politykom PiS obecność Palikociarni.

Vote up!
2
Vote down!
-6

              

#1445325

KNP to partia niepoważna, więc PiS słusznie traktuje ich w ten sposób. Przecież Korwin popiera Rosję i robi to zupełnie oficjalnie...

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1445358

Nie tyle popiera Rosję wg mnie ile nie popiera opcji probanderowskich.
A kto w RP decyduje o tym, która partia jest poważna, a która nie? Mamy już urząd od tego?

Vote up!
2
Vote down!
0

              

#1445371

Nie tyle popiera Rosję wg mnie ile nie popiera opcji probanderowskich.
A kto w RP decyduje o tym, która partia jest poważna, a która nie? Mamy już urząd od tego?

Vote up!
1
Vote down!
0

              

#1445372

Żaden urząd o tym nie decyduje. Wystarczy rozum, a nawet rozumek, żeby zobaczyć, że KNP jest tylko po to, żeby zaszkodzić prawicy szeroko rozumianej.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1445382

W takim razie kto o tym decyduje?
Kto ma prawo ograniczać prawo do dostępu do wyborców poprzez rugowanie z dyskusji?

Vote up!
0
Vote down!
-1

              

#1445386

Wyciąganie, w momencie gdy to Putin jest agresorem, bandytą czy wręcz mordercą, tematu banderowców, to nie tylko paranoja, to wyraz wiernej służby kagiebowcom!

Nam obecnie nie zagraża ani Ukraina ani banderowcy!

Naszym największym zagrożeniem - oprócz oczywiscie zdrajców i oszustów z PO/PSL/SLD/TR - jest kagiebista Putin i jego mordercze plany!

Vote up!
4
Vote down!
0

1normalnyczlowiek

#1445417

Poczytaj choćby aktualny wpis GWNO Aleszuma.

Z mojej oceny wynika że Putin jest agresorem, bandytą czy wręcz mordercą w wielu miejscach i pozostaje wrogiem Polski, ale nie może nas to zaślepić na fakty, że na Ukrainie to agresorem są USA i Izrael, a wewnętrznego wsparcia i twarzy dostarczają im właśnie banderowcy, którzy się szczególnie zaktywizowali, również antypolsko.

Ta wojna dla Polski, tak samo jak i dla Węgier to nie nasza wojna. Kto nas w to wciąga, ten nie jest polskim patriotą.

Racje polityczne nigdy nie mogą iść przed moralnymi, ani przed rozumem. Wróg naszego wroga nie jest naszym przyjacielem.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1445446

Nie tyle popiera Rosję wg mnie ile nie popiera opcji probanderowskich.
A kto w RP decyduje o tym, która partia jest poważna, a która nie? Mamy już urząd od tego?

Vote up!
2
Vote down!
0

              

#1445373

Czytając pana  to tak jak bym siebie słyszała i często zadawałam sobie pytanie dlaczego polacy w taki sposób myśla i przypomniało mi sie stwierdzenie Kiszczaka,że co 5 polak to kolaborant,przynajmniej w pracy. Smutne to jest,ale oni wciąż żyją i ich dzieci również . Teraz jestem juz na emeryturze od kilku lat,ale pracowałam jako metrolog i z racji wykonywanego zawodu jeździłam po całym województwie bielskim wówczas takim był i nie mogłam zrozumiec tej nienawiści do Kaczyńskich wśród ludzi i słusznie pan określił tę niesamowitą nagonkę na nich,natomiast teraz za takie postępowanie niektórzy dostaja wyroki i nawet to nie daje ludziom nic do myślenia.Pomyślałam sobie że przyczyna tkwi,iż w okresie komunizmu człowiek który kradł to był określany jako spryciarz,a ludzie nadużywający alkohal byli toleroani ,a ten który nie pił był uważany za kapusia,dlatego wydaje mi sie że to jest istotna przyczyna.Pozdrawiam i mam nadzieję że następne pokolenia będa wymagać u innych ,również u siebie inne wartości jak honor, prawda,rzetelność i uczciwość. Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
0

 

 

 

#1445327

A tak się zarzekałaś, że juz więcej nie skomentujesz, bo zdarzyła Ci się mała "wpadka". Każdy kiedyś tam popełnił błąd, ale Ty za niego przeprosiłaś i jest wszystko w porządku. Ale tak nie postępują niektórzy tu piszący. Nawet jak obrzucą błotem Bogu winnych Użytkowników, to pomimo przedłożonych niezbitych dowodów, że nie mają racji, - idą w dalszym ciągu "w zaparte" (vide bursztyn vel Reszka) tutaj: http://niepoprawni.pl/comment/1432658#comment-1432658

Bardzo rzeczowy Twój komentarz. Proszę o więcej.

Jeśli spotkasz adwersarza, który "wiesza psy" na PiS-ie i J. Kaczyńskim, to wrzuć jemu mój tekst z 29 czerwca br. spod tego linku: http://niepoprawni.pl/blog/8282/nie-mow-falszywego-swiadectwa-przeciw-blizniemu-swemu-j-kaczynski-nieudacznikiem, a szczególnie podtytuł: "Co Polacy zawdzięczają J. Kaczyńskiemu i PiS-owi".

 

Serdeczności,

   

Vote up!
7
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1445330

Cieszę się, że nadajemy na tych samych falach :). Polacy to naprawdę dziwny naród. Piłsudski mówił, że naród wspaniały, tylko ludzie k.... I coś niestety w tym jest...

Vote up!
6
Vote down!
-1
#1445359

Jakie są przyczyny? Ja widzę to tak. Kierujemy się emocjami. Polityka lubimy lub go nie lubimy. Nie chce nam się odrobić pracy domowej. Tak to kiedyś nazwał pewien forumowicz, parę lat temu (nazwy portalu nie pamiętam). Napisał, że on nie lubi Jarosława Kaczyńskiego, jednak będzie na niego głosował, bo widzi w tym swój interes. Ten interes przedstawiał jako życie w porządnym państwie. Stwierdził, że każdy człowiek idący do wyborów powinien odrobić swoją pracę domową, czyli co jest najlepsze dla Polski. Zadał chyba z trzydzieści pytań na ten temat i zaznaczył, że są to kluczowe zagadnienia. Ja na wszystkie nie odpowiedziałam. Choć przeczytałam wszystkie programy wyborcze partii. A ludzie nie czytają programów, bo im się nie chce. Wydaje mi się, że do tego ich się nie zmusi. Opierają się przede wszystkim na tym co powiedzą w telewizji. Zawsze funkcjonowały tzw. "legendy miejskie" i będą funkcjonować. Ludzie przyjmują je bezkrytycznie.

Vote up!
7
Vote down!
0

NIE dla prywatyzacji Polskich Lasów Państwowych

#1445338

...w zasadzie są to oczywiste oczywistości...natomiast to zdanie mnie ciekawi cytuje :"Obóz, który reprezentuje Prawo i Sprawiedliwość wywodzi się ze środowisk od wieków wyśmiewanych za swoje przywiązanie do tradycji, religii, kultury."

...chciałbym się zapytać jaką tradycję, kulturę i religię kultywuje ten obóz ?...Myślę, że mojżeszową, ponieważ jawny spór z Redemtorystami z RM stawia ich trochę w niezręcznej sytuacji...poza tym przychylnośc św. pamięci Lecha Kaczyńskiego dla państwa Izrael też jest wymowna...

22.XI.1938 Ignacy Mościcki dekretem zdelegalizował, a 9.IX.2007 Lech Kaczyński przywrócił działalność masońskiej B’nai B’rith – Loża Polin...

“9 września przy okazji otwarcia nowej loży B’nai B’rith w Warszawie ambasador Victor Ashe spotkał się z działaczami tej organizacji – prezesem Moishem Smithem i wiceprezesem Danem Mariaschinem. Omówiono m.in. sprawę ustawodawstwa dotyczącego zwrotu mienia oraz kwestie związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam. Otwarcie warszawskiej loży B’nai B’rith oznacza odrodzenie się tej organizacji żydowskiej w Polsce po niemal 70 latach nieobecności.”

http://www.bibula.com/?p=71616

..no i ta Magdalenka...

...dlatego spokojnie  tymi peanami...każdego polityka należy rozliczyć z jego słów i jego pracy na rzecz Polski...poza tym PIS nie daje gwarancji uniezależnienia się od żadnego obcego mocarstwa, Pis nie daje gwarancji na rewizję umów na podstwie których obce korporacje powykupywały prawie cały polski majatek narodowy...pozdrawiam :))

Vote up!
8
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1445345

Jeżeli dodamy do tego podpisanie traktatu Lizbonskiego,  szkodliwe grzebainie przy  progranie ograniczenia emisji CO2 i umożliwienie działanią wrogich mainstreamowych mediów w Polsce ,  wyprawa do Smoleńska bez zabezpieczeń,  a ostatnio pomoc przy przegłosowaniu ustawy "psychuszkowej", to mamy cały obraz szkodliwości kaczyzmu w Polsce, a raczej zaledwie tę znaną społeczeństwu część.

Pozdrawiam niepoprawnie.

 

Vote up!
8
Vote down!
-8

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445356

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika trybeus nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...dodając jeszcze do tych "zasług" "gest kaczyńskiego, to stwierdzam, jednoznacznie, że polowanie na kaczki zostało definitywnie zakończone :))pozdrawiam niepoprawnie inaczej :))

Vote up!
4
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1445357

 O tak, gest to oni mają. Choćby takie MHŻP w Warszawie.

Polowanie na kaczki od początku było pozorowane i strzelano do nich z kapiszonów i ślepej amunicji, żeby broń Boże piórko im nie spadło. Ta tzw. "walka" z kaczorami miała jedynie za zadanie  ich  uwiarygodnienie i legalizację. 

Przecież taka opozycja dla rządzącej w Polsce mafii to marzenie. Nigdy  lepszej nie mogli sobie wymarzyć i nigdy jej nie zmienią. Będą ją sobie hodować do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej.

Smoleńsk musiał się zdarzyć prawdopodobie dlatego, że  w PiS zaczęły tworzyć się frakcje uniezależniające się od Kaczorów i wytyczonej kaczystowskiej linii a do tego służby nie mogły dopuścić.

 

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-8

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445362

"... Polowanie na kaczki od początku było pozorowane i strzelano do nich z kapiszonów i ślepej amunicji, żeby broń Boże piórko im nie spadło ..."

 

---> Po prostu, wbrew faktom bezczelnie kłamiesz ... i nie mam najmniejszego zamiaru by tak prymitywne czyjeś kłamstwa jeszcze dodatkowo objaśniać -  tym bardziej, że jak widać nie potrafiłeś ze zrozumieniem przeczytać nawet tego, co jasno i dokładnie opisał Autor prawymsierpowym.pl ...

Vote up!
5
Vote down!
0

1normalnyczlowiek

#1445424

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445425

Przed Smoleńskiem, komentując na rp.pl często wskazywałem na grę PiSu z PO do jednej polskiej bramki bo skuteczność działań propolskich PiSu była wtedy marna. Nazywałem to grą w "dobry glina zły glina".

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1445448

Szkoda, że w błogosławieństwie np. sklerozy swej "zapominają", że pierwszym kto podpisał TL był Donald Tusk !

No ale Tuska ruszać nie lzia ! Bo to takie niepatriotyczne i w ogóle be.

 

Czekam na fotki Kaczyńskich w myckach....

:D:D:D

Vote up!
12
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1445394

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445416

"... Czyli powiedział mniej więcej tak :  Jak ty Vacek skoczysz do studni zwanej TL, to ja też za tobą skoczę ..."

 

---> I znowu bezczelnie kłamiesz by bronić  bolszewię, lewactwo, komunistów ... - czy jaki ich tam zwał!

Nie muszę nawet nigdzie szukać swoich lub innych materiałów ... bo pamiętam doskonale, że JEDYNYM powodem uzależnienia złożenia podpisu pod TL, od podpisu prezydenta Czech, było to, że Lech Kaczyński nie chciał podpisać PRZED innymi państwami! Bo nie chciał ich zachęcać do podpisania, nie chciał dawać argumentu: Patrzcie a Polska już podpisała! Po prostu fakty są takie, że Prezydent Lech Kaczyński opóźniał podpisanie TL MAKSYMALNIE ile się dało i podpisał dopiero na końcu gdy już nie było innego politycznego wyjścia.

Mam prośbę: Powiedz w czyim interesie tak się ośmieszasz i tak prymitywnie kłamiesz?

 

Vote up!
5
Vote down!
0

1normalnyczlowiek

#1445427

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445430

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

... Powielasz propagandę.

Polityczne wyjście jest zawsze. Bo polityka to roztropna troska o dobro wspólne. Polityka to służba na rzecz moralności w tym morale wspólnotowego. Polskiego morale wspólnotowego - tego z miłością Ojczyzny.

Prawdziwy wybór jest zawsze, bo to wybór między dobrem a złem. To dopiero on przekłada się na alternatywy polityczne, a nie jakieś oszukańcze gry interesów i zdrad.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
1
Vote down!
-3
#1445450

Widzę tu efekty propagandy Tuska, który kłamliwie m.in. podczas konwencji pod "Kapeluszem" w Parku Śląskim rok temu:

http://normalny.neon24.pl/post/96640,dronek-tusk-uniosl-sie-nad-polska

wszystko zwalał na Kaczyńskich i PiS - choć ich wkład w REALIZACJĘ poszczególnych spraw był minimalny!

 

Vote up!
5
Vote down!
0

1normalnyczlowiek

#1445421

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445426

Zbyt dobrze znam fakty, okoliczności towarzyszące ich zaistnieniu i niuansy wielu spraw, by dać się nabrać na takie tłumaczenia i wciskanie winy Kaczyńskim

Vote up!
5
Vote down!
0

1normalnyczlowiek

#1445428

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1445431

"... Kaczyńscy - i owszem - byli jednym z elementów Okrągłego Stołu, ale NIE BYLI elementem UKŁADU okrągłostołowego! ..."

 

---> Nie rozumiem dlaczego jedne sprawy usiłujesz przykrywać innymi - tak robią propagandyści PO/PSL/SLD/TR a nie my blogerzy!

         Przywiązanie PiS-u/Kaczyńskich do tradycji, religii, kultury jest ewidentne i poza wszelką dyskusją.

Stosunki z Izraelem to inny temat, wymagający także porównania - w TEMACIE! - jaką politykę i jakie rozmowy z Tel Awiwem prowadzili przeciwnicy Kaczyńskich, również tacy jak Michnik, Bartoszewski, Geremek, Mazowiecki ... To oni, tak jak Tusk i reszta lewactwa, niszczyli i niszczą nadal naszą historię, tradycję, religię, kulturę!

Wracając zaś do spraw okrągłego stołu, to uczestników rozmów należy rozliczać ... ale po owocach a nie po samej obecności!

Chyba nie zaprzeczysz, że Kaczyńscy, Jan Olszewski, Antoni Maierewicz ... poszli zupełnie inną drogą. gdy zobaczyli po 1989 roku już na pewno, kto stara się wzmacniać komunistyczno/ esbeckie układy!

Dziwne, ale podobne poglądy jak Twoje, można zauważyć u Zygmunta Wrzodaka - z którym ostro się ścierałem na Nowym Ekranie - i u niektórych innych tam blogerów ... zanim mnie nie zablokowali! :)

http://mojsiewicz.neon24.pl/post/83808,korwin-mikke-szczuje-narodowcow-przeciw-kaczynskiemu#comment_715390

Vote up!
6
Vote down!
-1

1normalnyczlowiek

#1445419

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika trybeus został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...czy mam zaprzeczyć, że "że Kaczyńscy, Jan Olszewski, Antoni Macierewicz" poszli inna drogą... teraz mam ku temu powody, aby zaprzeczyć...poszli drogą Loży Kopernik, do której należą...tak, należą, ponieważ pomimo zapewnień (np Wildsteina" ,że z Loży masońskiej odszedł, to jednak z lóż się nie odchodzi, chyba, że przez zejście z tego świata...

cytat :"

Jan Olszewski:

„Do wolnomularstwa został przyjęty l V 1962 w loży „Kopernik” (loża niezależna, od 27 XII 1991 Wielka Loża Narodowa Polski) w Warszawie, tu 24 X 1964 nadano mu stopień mistrza; 1971-1973 piastował w niej godność II dozorcy, 1975-1981 i 1986-1991 – mówcy. W 1991 został wybrany wielkim przysposobicielem Wielkiej Loży Narodowej Polski. Później wycofał się („uśpił się”).

Bronisław Wildstein:

„Do wolnomularstwa został przyjęty 6 II 1986 w polskiej loży „Kopernik” N” 679 (Wielka Loża Francji) w Paryżu; w niej 7 IV 1988 nadano mu stopień mistrza. W 1990 „afiliował” (przyłączył się) do loży „Kopernik” (ówcześnie loża niezależna, od 7 XII 1991 Wielka Loża Narodowa Polski) w Warszawie; w 1991-1993 przewodniczący loży „Przesąd Zwyciężony” (Wielka Loża Narodowa Polski) w Krakowie; od 1991 zarazem wielki dozorca Wielkiej Loży Narodowej Polski”.

Mentorem i wychowawcą obu, a także wychowawcą Lecha Kaczyńskiego – był nieżyjący już patron KOR-u i całej lewicy laickiej – Jan Józef Lipski (1926-1991). Oto dane z książki Hassa na jego temat:

„Do wolnomularstwa został przyjęty 19 II 1961 w loży „Kopernik” (loża niezależna) w Warszawie; w niej 9 I 1962 nadano mu stopień mistrza. W 1962-1981 i 1986-1988 piastował tu godność przewodniczącego, 1981-1986 mówcy, 1988-1990 sekretarza”.

http://radtrap.wordpress.com/2012/04/16/loza-kopernik-rzadzi-na-polskiej-prawicy/

 

..można w coś wierzyć, w szczytne idee...ale jesli ktoś robi coś tajemnie, to w końcu wierzący staje pod ścianą...sorry, ale ja już nie wierzę ani jednemu politykowi, z lewa, jak i z prawa...nawet tym na szczeblach powiatowych...pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1445441

Autor wybaczy mi moje refleksje.Tytuł  mnie zdenerwował   dlatego dodaję  moją opinię a nie komentarz.W szukarkach ten tytuł  jest   przeciw   partii   opozycyjnej w Polsce.Nie zgadzam i konkretnie protestuję.Program i  propozycje partii PiS  mogą zmienić Oświatę i Służbę Zdrowia czego ja oczekuję.Nie wracam do przeszłości gdyż nie ona nakarmi mniej zamożnych w Polsce  ale przy odpowiedniej  oświacie i normalnej jak w EU zachodniej Służbie Zdrowia Polska i jej mieszkańcy mogą przetrwać pomimo dyferencji jak Dług publiczny  i wizja 2 Argentyny czy Grecji w Polsce.

_______

Powiązania władz PiS  z Izraelem o których wspomina Boss Trybeus nie interesują mieszkańców Polski tylko ich perspektywy.To nie  Solidarność czy Magdalenka decydowała ale już cicha  umowa  Kiszczaka,Jaruzelskiego,Wałęsy ..z administracją USA,która finansowała S jak i pokojowe zmiany w Polsce na ...brutalny i krwawy kapitalizm w Polsce.Przestańmy   tworzyć iluzje cyrkowe dla gości w cyrku politycznym.

_________

Głosować na PiS i nie dyskutować.Oczywiście w przypadku gdy wybory jak dotychczas nie będą fałszowane.

__________

Pozdrawiam   oczywiście  autora   wraz  z punktami ,których nie znoszę dlatego podaję do Facebook czy internetu.Amen.A ponieważ znam inne języki i aby zdenerwować Ruszkiewicza szukającego w internecie szczęścia i reklamy w sądach w Polsce,specjalnie piszę Szalom Alejhem.On czuje się patriotą tak jak by sprzątaczki w Polsce były ufoludkami.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1445349

Tytuł faktycznie jest przewrotny ale czy fałszywy ?

 

Kto choć raz czy dwa pobuszował po portalu prawymsierpowym.pl, o jego (tytułu) fałszu nawet nie pomyśli.

Nie zapominajmy, że może w sumie piszemy trochę sami dla siebie czyli  przekonani dla przekonanych ale jak przyciągnąć uwagę leminga ? Tytułem ! Tylko, bo w rezultacie i w długoplanowym zamyśle to właściwie leming jest tym pierwszym i końcowym celem i adresatem prawicowo zorientowanych blogerów. Tytuł to właściwie tylko magnes dla tych, którzy czytają tylko wołami pisane tytuły, pismo obrazkowe i etykiety w Biedronce. Z lemingami trzeba bardzo uważnie jeśli się chce jakiś pozytywny rezultat osiągnąć - zbudzić takiego i wyciągnąć z hipnotycznego stanu, z tej TVN-śpiączki farmakologicznej, aplikowanej mu 24/24 h przez różnych spindoktorków, zapalić mu we łbie czerwoną lampkę by sam doszedł, że coś jest jednak na rzeczy.

Wiem co mówię bo od 4 lat "budzę" lemingi, z którymi bywa bardzo różnie bo to jest bardzo szczególny przypadek intelektu, zainfekowany bardzo głęboko i tradycyjnymi, utartymi  metodami po prostu nie da rady.

...Ten tytuł jest również absolutnie adekwatny  do nazwy i emploi portalu, prowadzonego przez  Gospodarza tego bloga.

Pozdrawiam.

Vote up!
7
Vote down!
-1

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1445368

Brakuje   konkretnych   pozytywnych   (z programu  PiS) informacji i  faktów  dlatego nie złośliwe ale serdecznie zaprotestowałem  jako  czytelnik a  nie Hobby Bloger.Program  tej   partii  jest bardzo interesujący.Polecam się zapoznać.W przypadku portalu internetowego   cytującego   wiadomości  media   czy  prasę pro PiS,można jako czytelnik, zaglądający na taki portal  oczekiwać markentingu dla PiS.Tytuł  mnie zaskoczył.Efekty  są  takie że pod hasło Polowanie na Kaczki różne szukarki podają w archiwach informacje z roku 1994 o o spókach : `SREBRNA’, `INTERPOLIGRAFIA’ I `CELSA’,`SREBRNA MEDIA’Również informacje z 29 grudnia 1994 o przekazie nieruchomości ze strony wydziału Skarbu w Warszawie dla Fundacji.Powstaje dodatkowo FUNDACJA – `NOWE PANSTWO’ itd.Nie kontynuuję  przekazu  znanych  informacji,które nie były i nie są zaskoczeniem.One są związane z partią PiS?Tak.Sytuacja w roku 2014 wymaga szczególnie przed wyborami pozytywnej  reklamy ale nie w formie wzbudzania litości  u  czytelnika  pod motto..widzicie,wszyscy  znowu atakują PiS i Prezesa...a on taki dobry. Mamy rok 2014.Młodzi oczekują perspektyw  a  nie lamentowania nad losem określonej partii.W roku 2014,  PiS  jest  inny i ma znacznie  lepsze  programy zmian w Polsce aniżeli koalicja  PO z PSL.

____

Reklama polityczna jest postrzegana jako działalność informacyjna oraz perswazyjna do określonego działania na rynku wyborczym. Jest ona  jak wiemy nosicielem informacji i sugestii , które partia polityczna pragnie przekazać
otoczeniu.A w przypadku PiS ,to jest właśnie program polityczny zamiast powrotów do przeszłości.Nie mam ochoty cytować Marka  Kochana.podam tylko  link do znanej uczelnii.

https://www.usosweb.uj.edu.pl/kontroler.php?_action=actionx:katalog2/przedmioty/pokazPrzedmiot%28kod:WFz.IS-SDW002%29

_______

Dziękuję  oczywiście za uwagę jak i za Opinię  na temat mojego skromnego,szczerego komentarza.Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1445407

Leminga program PiS nie przyciągnie bo on ma swoją ciepłą wodę w kranie od Tuska, ma ochłapek na grilla i ma TVN. Co mu jeszcze do szczęścia potrzeba ?

Pan patrzy na tytuł z marketingowego punktu widzenia, ja fałszu w tytule nie widzę bo uwzględniam temat przewodni notki, który Autor sobie obrał. Niemniej zgadzam się z Pana komentarzem

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1445437

Wymyślając tytuł nie szukam w wyszukiwarkach, tylko w głowie. Czpiliście się tytułu jak pijany płotu. Polowanie na kaczki jest faktem, jedną nawet udało się upolować. Zajmijcie się konkretami a nie szukaniem dziury w całym...

Vote up!
2
Vote down!
0
#1445468

jest w głowie. Nie piszemy na zamówienie, na koncert życzeń, piszemy co nam w sercu gra.

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1445484

No, no! Jak na Nowym Ekranie z wielką rezerwą i podejrzliwością - żeby nie powiedzieć wrogością - odnosiłem się do Twoich komentarzy tak pod tym podpisuję się "rękoma i nogami"!

https://twitter.com/LechNowacki/with_replies

Vote up!
6
Vote down!
0

1normalnyczlowiek

#1445429

z Twoim zaproszeniem jestem już gotów.

Vote up!
3
Vote down!
0

lupo

#1445353

Faszystowsko-liberalistyczne PO i faszystowsko-satanistyczne, lewackie media głównego ścieku skrzywdziły PiS i oszukały Naród – podjęły szeroko zakrojoną akcję kłamstwa i manipulacji społeczeństwem, które niestety dało się w to wciągnąć.

W zestawieniu z PO i innymi partiami sejmowymi trzeba wybierać PiS.

Ale to nie wszystko. Kaczyński wykrzykując na Majdanie hasła banderowskie zdradził nie tylko idee PiS, ale i Polskę. Nie usprawiedliwia go, że tą drogą poszły i PO i Sejm.

Jak PiS nie znajdzie sposobu, by się z tego oczyścić, będę dalej wzywał do głosowania na Ruch Narodowy w przekonaniu, że to z niego wyłoni się prawdziwie patriotyczna, odpowiedzialna partia zdolna do rządzenia Polską. W PiS jest naprawdę wielu porządnych ludzi, ale dla nich (włącznie z Kaczyńskim) już widzę pożyteczne miejsce w drugiej linii, czy wręcz na zapleczu RN.

Pozdrawiam

miarka

Vote up!
2
Vote down!
-3
#1445444

- czy uważasz, że RN ma szanse w wyborach parlamentarnych na wprowadzenie do sejmu i senatu tylu swoich kandydatów, by stanowili większość, tzn. w sejmie 231 posłów i 51 senatorów? Jestem realistą i jestem więcej niż pewny, że RN nie osiągnie takiego wyniku, choćby nie wiem jak sie starał! Natomiast jest realna szansa, że taki wynik może osiągnąć PiS. Zatem moim zdaniem będzie błędem posunięcie "rozdrobnienia" głosów dla partii, które z ledwościa przekroczą 5-procentowy próg wyborczy.

Też widzę ujemne strony i pewne potknięcia PiS-u, wszak nikt nie jest doskonały. Ale krótki, okres ich rządzenia - co prawda z koalicją zawiązaną z LPR-em i Samoobroną, - dał obraz, że jednak można progresywnie rządzić. Zerknij na mój tekst tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/8282/nie-mow-falszywego-swiadectwa-przeciw-blizniemu-swemu-j-kaczynski-nieudacznikiem, a szczególnie na treść w podtytule: "Co Polacy zawdzięczają J. Kaczyńskiemu i PiS-owi".

 

Pozdrawiam,

    

Vote up!
10
Vote down!
-1

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1445449

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika miarka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...  jest retoryczne. Oczywiście RN może wprowadzać do Sejmu swoich przedstawicieli, ale to nie jest istotą ruchu politycznego. Jest nim natomiast grupowanie określonych sił patriotycznych dla nadzoru nad całokształtem życia politycznego w kraju. Wchodzi w rachubę formowanie alternatywnego do władzy rządu fachowców. Wchodzi w rachubę powoływanie wyodrębnionych z siebie partii politycznych. 

Dltego to piszę, że dla wielu, zapewne dla większości działaczy PiS, o ile się nie oczyści ze zmazy banderowskiej jest na zapleczu tak szeroko pojętego Ruchu Narodowego.

Nie wchodzi tu w rachubę rozdrobnienie, bo jeszcze przed wyborami sejmowymi PiS przestaje istnieć, a krzepnie nowa partia, a w ostateczności partie się rozwiązują i organizuje się rząd fachowców pod pieczą Ruchu Narodowego.

Na to jeszcze jest czas.

Pozdrawiam 

miarka

Vote up!
1
Vote down!
-4
#1445454

To jednak dobrze, że Jaruzelski trafił do nieba, a obowiązkiem prawdziwych komunistów był udział we mszy za zbawienie jego duszy.
W niebie jeszcze takiego dziada nie widzieli...

Vote up!
2
Vote down!
0

szczurek

#1445517