Parabanki, paraolimpiada.....paranoja

Obrazek użytkownika hobo
Idee

Zrobiłem wyjątek dla Korwina-Mikke i obejrzałem program Lisa. Nie zawiodłem się .Klangor prowadzącego i wspomagającej go Korwin Piotrowskiej, której kolor włosów rzutuje wyrażnie na intelekt był obezwładniający. Z poglądami JKM można się zgadzać lub nie, ale zarzucać mu faszyzm to już gruba przesada. Lis posunął się nawet do autoreklamy , bo jak mi się wydaje sam jest blondynem o niebieskich oczach. Widać że wśród postępaków , którzy gotowi są podpalić świat w trosce o dobro szarego człowieka działa narzędzie wymyślone przez Blumsztajna i jego otoczenie; nie zgadzasz się ze mną więc jesteś faszystą!

Dla konserwatysty Korwina są rzeczy normalne i nienormalne. Tak było od zawsze.Kiedyś protezy ukrywano, to kwestia smaku i estetyki. Teraz jednak coraz więcej rzeczy nienormalnych staje się normą, a wręcz powodem do dumy jak w przypadku odmiennych preferencji seksualnych. Temu służy też przedefiniowanie pojęć np; chwilowy zabór mienia zamiast kradzieży. Mamy więc parasportowców, para- polityków, paraministrów, paraaktorów, paradziennikarzy etc. etc...Każdy w swej nieograniczonej wolności może robić co mu się żywnie podoba.

Z pewnością kalectwo nie jest normalnym stanem i każdy kto próbuje to kalectwo przezwyciężyć zasługuje na szacunek, ale do licha nie jest to powodem aby budować na tym kolejny ołtarzyk. Niepełnosprawni sportowcy dokonali większego wyczynu niż ich pełnosprawni koledzy, mogą być przykładem hartu ducha i woli walki. Cech które powinien posiadać każdy kto próbuje stawać w szranki każdej rywalizacji.Tymczasem normą staje się kwitowanie każdej porażki czy wręcz blamażu powiedzeniem; "nic się nie stało" Pytanie tylko dlaczego mamy na tych nieudaczników łożyć kasę?

Fikcją są równe szanse w sporcie, wszyscy mają tego świadomość tylko się o tym nie mówi. Postęp techniki i medycyny robi swoje.Dlaczego więc nie dopuścić stosowania dopingu skoro ten który po niego sięga robi to świadomie i z własnej woli? Przynajmniej zawody będą ciekawsze, a nieubłagany postęp doprowadzi do tego że niewidomi himalaiści wytyczą nowe drogi wspinaczkowe na K2.

Brak głosów

Komentarze

marcopolo

Kiedys mialem "przyjemnosc"byc nie w domu wczasowym ,jak "nasz ukochany" Rezydent ,ale w normalnym wiezienu z obecnym Prezesem TVP i bylym Prezesem Trybunalu Konstytucyjnego (jedynym nie prof,ale do dzis kiedy zwracaja  sie do niego Panie prof,nawet nie prostuje,cos na wzor Bartoszewskiego!!Ale ,do rzeczy zebym wiedzial  wtedy ,ze ta menda bedzie tak" krecila "w TVP,to bym mu ten zydowski leb ukrecil!!Ile to mozna znosic tego LISA i ta Lisice za wielkie pieniadze !!Ciagle powtarzam nie placcie abonamentu na ta bande ,do czega nawolywal Was samo Slonce TUSKOWE, a dzis jest ustawa stworzona przez niego samego o OBOWIAZKU placenia tego "haraczu"pod kara "wywiezienia "na niedzwiedzie,lub sciecie glowy!! Program tez obejrzalem i znowu LISEK stanal na wysokosci zadania-on wszystko robi ,aby zostal tam w TVP PREZESEM i chyba mu sie to uda! TO WTEDY BEDA JAJA w TVP (niby publicznej) A, jezeli chodzi o Paraolimpiade to podziwiam tych sportowcow,wspanialych ludzi,ktorymi zachwycal sie caly swiat a nie te polskie rzadowe (dupki) z Rezydentem na czele !!Minister SPORTU winna byc natychmiast wywalona na zbity PYSK,ale kto to ma zrobic ,jak tam wszyscy robia to samo -OLEWAJA NAS,zrobmy to samo z nimi! Pozdro!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#289476

Świetnie Pan to ujął.JKM-faszystą i wszystko jasne.

Vote up!
0
Vote down!
0

markiza

#289518