Porządne męskie i kobiece.. już legendarne "Legendy"...

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

 

Witam
 

Tak sobie przeglądam onetową nową szatę graficzną... aż tu nagle czerwona "zajawka" woła do mnie, że ""TYLKO U NAS Legenda "S" wsparła Tuska. "To porządny mężczyzna"".
 

A wyglądało to tak...
 

 

 Zaciekawiony kliknąłem i zobaczyłem to...
 

I... wszystko jasne...
 

Uhm... a co na taką deklarację powie (powiedział) "mąż owej żony" albo "żona owego porządnego męża, który przecież już niedawno posiadłby podobno jakąś Tolę"?

 Aaa i jeszcze jedno... Bardzo trafne określenie w tytule: ""legenda "S""... Jest wiele możliwości rozwinięcia... od "samokreacji" aż do "samochwalstwa"... Może ktoś ma inny pomysł?
 

Pozdrawiam z uśmiechem...
 

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad... http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com Prośba: "Jeżeli korzystasz z wikipedii to sprawdź, czy treść informacji nie została ocenzurowana przez administratorów/cenzorów polskiej jej wersji - porównaj treść hasła z jego brzmieniem na obcojęzycznych stronach wikipedii, szczególnie tej anglojęzycznej!"

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Legenda

 

 legenda

1. «opowieść dotycząca życia świętych i bohaterów lub jakichś wydarzeń historycznych, nasycona motywami fantastyki i cudowności»
2. «o osobie otoczonej niezwykłą sławą»
3. «zmyślone lub przesadzone historie dotyczące sławnych ludzi, miejsc albo zdarzeń historycznych»
4. «krótki tekst na marginesie mapy, objaśniający występujące na niej symbole graficzne i barwne»
5. «napis na monecie, medalu lub pieczęci»
6. «liryczny utwór instrumentalny»     sjp.pwn.pl/slownik/2565793/legenda

 

wg Wiki:

 

Masoneria

Jednym z istotnych elementów tradycji wolnomularskiej jest Legenda o Mistrzu Hiramie opisująca losy legendarnego założyciela masonerii.

 

 

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#182841

Krzywonos (w wszystko inne, w nadmiarze...) stała się "legendą" kiedy zaatakowała Kaczkę. Nie wiadomo jak było z tym zatrzymaniem tramwajów, nie wiadomo jak z poronieniem (sama nie bardzo pamięta jak i kiedy to było))...Historią się manipuluje, a najłatwiej, jeśli ma się do dyspozycji kołchoźniki. Podstawą manipulacji jest krótka pamięć. Na przykład Niesiołowski zapomniał, jak "śpiewał na SB niczym słowik".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#182846

Witam
Tramwaje były unieruchomione wczesniej a KLrzwonos sie dołączyła... Dziś "robi" za "legendę" i żal mi jej... tak samo jak tych wszystkich Leminowych... Co za swiat... tragedia...

Pozdrawiam

krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#182858