Czyżby Seremeta ukrytym antysemitą i antynurkiem?

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Semici i nurkowie wszystkich krajów, łączcie się! Macie chyba Nowego Wroga - A. Seremeta!

 

A. Seremet dziś zagaił sobie: "09.05. Warszawa (PAP) - Prokurator generalny Andrzej Seremet chce zmiany przepisów, by móc karać kibiców zasłaniających twarze na trybunach. Jego zdaniem należy ścigać nie tylko chuliganów, ale i organizatorów winnych zaniedbań; dobrym rozwiązaniem jest też wprowadzenie dożywotniego zakazu stadionowego. Według Seremeta, kary za zasłanianie twarzy podczas imprez sportowych i posiadanie niebezpiecznych narzędzi, takich jak noże, przyczynią się do zwalczania przestępczości stadionowej. "Obecnie obowiązujące przepisy, m.in. ustawa o imprezach masowych, są dobrymi instrumentami, żeby ścigać przestępców, jednak wydarzenie bydgoskie pokazały potrzebę uściślenia pewnych rozwiązań" - mówił.Wprowadzenie osobnej odpowiedzialności karnej za samo zasłanianie twarzy w czasie imprezy sportowej ułatwi identyfikację osób łamiących zasady udziału publiczności w takich imprezach. "To obecnie najpoważniejszy problem, przed którym stają organy ścigania" - ocenił." (źródło) 

 

 W związku z powyższym jakoś mi się tak nawiązało... choć nawiązań może być wiele więcej zapewne...

 

 

1. Ludy semickie lub Semici − umowna nazwa, pochodząca od imienia biblijnego Sema (jednego z synów Noego), grupy ludów posługujących się językami należącymi do rodziny języków semickich. Określenie to pochodzi od niemieckiego filologa Augusta Schlözera, który wprowadził je w roku 1781. (źródło),

 

2.  Języki semickie - rodzina języków, należąca do języków afroazjatyckich, wywodząca się z języka prasemickiego. Językami semickimi posługuje się obecnie ok. 280 mln mówiących, zamieszkujących głównie na Bliskim Wschodzie, w Afryce Północnej i Etiopii. Współcześnie do najważniejszych języków tej rodziny zaliczają się: język amharski, język arabski, język hebrajski, język maltański, język tigrinia. (źródło),

 

3.  Islam jest religią semicką, monoteistyczną, drugą na świecie pod względem liczby wyznawców po chrześcijaństwie. Muzułmanie zaś to wyznawcy islamu. Muzułmanki w niektórych krajach zakrywają twarze i całe ciało (źródło: TU, TU),

 

4. Nurkowanie – przebywanie pod wodą przy wykorzystaniu odpowiedniego sprzętu lub na tzw. zatrzymanym oddechu (freediving), w celach rekreacyjnych, sportowych, naukowych, technicznych, ratunkowych lub militarnych. Nurkowanie ze sprzętem (ang. scuba diving) oraz nurkowanie na zatrzymanym oddechu (ang. freediving) jest zaliczane do sportów ekstremalnych. (źródło).

 

5.  Strój nurka może zakrywać twarz i wyglądać np. tak:

 

Nie mam pojęcia czy odziani w tradycyjne lub lokalne stroje niektóre muzułmanki i niektórzy nurkowie bywają na stadionach, ale gdyby akurat tak się zdarzyło i skorzystano by z ewentualnego prawa przyjętego na wniosek A. Seremeta to.... byłby to chyba czysty antysemityzm oraz antynurkizm! A może jednak się mylę?

 

Ojejku coś się za bardzo miesza niektórym a chyba tym najważniejszym już się kompletnie "pomieszało, zmiksowało i wyrzygało kompletnym debilizmem wtórnym".... bo przecież aż mi się nie chce wierzyć, że to wymysł prokuratorski!

 

Pozdrawiam

 

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

ale tacy goście na stadionach bywają dość często. Przez prokuratora Seremeta to sie teraz pylicy nabawią:

--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#157475

Oglądałam wczoraj ten występ Seremeta i wcale mi do śmiechu nie było. Te ich działania zmierzają w jednym kierunku, pokazać głupiemu narodowi, gdzie jego miejsce. Dzisiaj wtargnęli do mieszkań kibiców rzekomo rozpoznanych na nagraniach z monitoringu, kto wie, jakie postawią im zarzuty. Mam nadzieję, że nie skończy się to konfrontacją kibiców z policją, Cały czas mam wrażenie, że Tuskowi o to chodzi. Obojętne co myślimy o kibicach, ale nie wolno dopuścić, aby byli karani zbiorowo przez władzę, która nie ma nic do zaoferowania swoim rodakom oprócz kłamstw i propagandy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Julka

#157524

Seremet swoja propozycją zakazu zakrywania twarzy albo strzela sobie w stopę, albo chce zabezpieczyc nierząd Tusku przed jakąś prowokacją i tym samym ujawnieniu elektoratowi prawdziwego konfliktu w Polsce..Przeciez w sytuacji burdy na stadionie, policji wystarczyłoby wyłapac tych z zakrytymi twarzami i po krzyku!

A jednak decyduja sie na zakazy!! Dlaczego? Bo Tusku i Seremet wiedza że prowodyrzy stadionowych zadym to prowokatorzy WSI / KGB! Nie można ich zwinąć, bo wyszedłby na jaw prawdziwy konflikt, no wiec Tusku chce zmarginalizować Bul-Komoruskowych poprzez zakazy! Kolejny raz wracam do rewelacji gen.Petelickiego o SMSie Tuska tak skrzetnie omijanego przez Czerską i spółke..Na Tuskowych kiboli przyszły ciężkie czasy...są trzymani za jaja przez Putinowych poprzez zbrodnie smoleńską i bezkarnie poddawani WSIowym prowokacjom obliczonym na wprowadzenie rozwiazań uniemozliwjacym sie odbyc wyborow jesiennych..Nawet jak Tuskowe sobie poradza na stadionach, to Bul-Komoruskowe podrzuca im kolejne kukułcze jajo! Chciało sie kibolowi z Gdańska gierek politycznych z Putinem? no to je teraz ma!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#157509

Co mają wspólnego kibole zasłaniajacy twarz,[by nie byc rozpoznanym] z żuzlowcami w kaskach chroniacych ich przed urazami i pyłem,z muzułmankami z racji religii zakrywającymi twarz kwefem,nurkami w maskach potrzebnych do oddychania,z rajdowcami,motocyklistami,dziecmi na rowerach,skuterach,bobslejowcami [również w maskach]itp.?Czy w swoim krytykowaniu nie idziemy z daleko?
Przypomnę,że p.Jarosław Kaczyński na ostatniej konferencji PiS,mówił o podobnych propozycjach.Dlaczego trudno jest nam pogodzic się z tym,że czasami ludzie z przeciwnych obozów mogą mówic jednym głosem?Dlaczego jest to niemożliwe?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#157516