stadiony

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Po niekwestionowanym znawstwie koni berberyjskich, życia intymnego gęsi irlandzkiej pora na la. Pogoda mi jako rolnikowoi służy -samo rośnie, więc po objeżdzie pól, wypiciu piwa Luzak / jak Bóg da, a czas pozwoli kolejny temat to piwo/ mogę po obiedzie wybrać się na kameralny stadion miejski, aby obejrzeć zakończenie 89 MP w la.
Wczoraj najciekawszy był rzut młotem. Szymonowi Ziółkowskiemu,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj

W Poznaniu sypie się stadion. Ot, ktoś zaoszczędził. Jeśli komuś zdawało się, że przynajmniej stadiony ta władza po sobie zostawi, to raczej się rozczaruje. Do końca kadencji wcale nie muszą doczekać.

Inwestor czegoś tam nie zabezpieczył, całkiem zresztą dowcipnie – nad trybuną vip-ów. Informacja została, jakże by inaczej, utajniona, ale w końcu wydostała się na powierzchnię. Kolejny raz okazuje...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Złodziejski kod! Oba, czyli dwa wilczki jej ślubnego skasowali nas, Polaków po niemal 400 tyś.$!, a ona wpadła na kradzieży dwóch przecenionych futer za niecałe 2000 baksów!
Wszak ci dwaj lekką ręką, w ramach wdzięczności za cud-miód -fuchę-robotę na zielonej wyspie POrośniętej szczawiem i mirabelkami mogliby odpalić bez większego uszczerbku PO 10 takich futer!!! i nadal zostałoby im
na czysto...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Enik Nochal
Blog

 

Film, na który zapraszam to w zasadzie teledysk do utworu Dr Dre pt. „Still”. Tak, tak to motyw wykorzystany przez Wojewódzkiego i Figurskiego (pamiętacie obrzydliwe „po trupach do celu”?). Jednak w tym przypadku wektory emocji zostały odwrócone o 180 stopni. Pokazałem kontrast jaki powstał miedzy martwym stadionem Tuska i  pulsującym emocjami stadionem tzw. kiboli. Zaprezentowałem dwie...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
Kraj

Niemiecka prasa ocenia Euro: Polska? Banalnie normalny kraj!

Spektakl zakończony - kosztował Polskę 6 i pół procent PKB - 25 miliardów euro.

Niemiecka prasa podsumowuje Euro 2012. (foto. Mirosław Andrzejewski)

"To była najdroższa impreza, którą kiedykolwiek tu świętowano. Polska wydała na nią 25 miliardów euro, 6,5 procent swojego PKB" …… pisze berliński dziennik "Die Tageszeitung".
"...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Lekki kapuśniaczek zmywa już zieloną farbę ze świeżo POmalowanej trawy! A co to będzie, gdy przyjdzie ulewa?!
Wielki pic, wielki blichtr czyli kosztowna prowizorka poprzedziła rozpoczęcie euro!
Czołowi gęgacze odtuskowi nawet skutecznie wmówili wielu Polakom, że rząd Donalda Tuska dokonał wielkiego skoku cywilizacyjnego!
Takiego stadionu jak narodowy nie było przecież od ... Mieszka I!
A i...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wszystko gotowe do euro 2012. I jak przystało na jedno z najbardziej skorumPOwanych państw hymn zaintonują Sawicka z córką Sobiesiaka w otoczeniu męskiego chórku z samą główną lodziarką-macherką- marszałek w środku!
Trzeba przyznać, że casting przebiegał bardzo burzliwie, gdyż konkurencja szalona.
Kandydaci mieli takie realne dokonania, taką ścieżkę-karierę, że mogliby brylować, dawać praktyczne...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sosenkowski
Sport

W dniu 11 sierpnia 2011 r. Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców oraz Fundacja Republikańska wspólnie utworzyli

Komitet inicjatywy ustawodawczej projektu Ustawy o zmianie Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. zawiadomiono o tym fakcie ówczesnego Marszałka Sejmu III.RP, ale Grzechu niestety olał tą cenną Inicjatywę... jak zwykle :(((

 

 

 

no i teraz będziemy mieć na stadionach...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika fotoamator
Kraj

 Co to jest 4,5 mld złotych ? Jak uzmysłowić sobie taką kwotę i co pożytecznego można by w Polsce zrobić, gdyby każdy pracujący obywatel „zrzucił się” po jakieś 350 zł. I gdyby zebrać to do „jednego worka”?

Policzyłem kilka wersji wykorzystania kwoty 4,5 mld złotych. Na pewno można znaleźć więcej możliwości wykorzystania takiej puli, ale ja skupiłem się na tym, co w moim mniemaniu najważniejsze...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Ryjo! Karnawał w Ryjo!! Najmłodsza szkoła samby Bzyk_Bzyk otworzy dzisiejszy karnawał w Rio! Brazylijczycy rozkochani w futbolu docenili w ten sposób największego z najgenialniejszych z budowniczych stadionów!
Donald Tusk jako król Momo_Mutter został jednogłośnie obwołany królem tegorocznego karnawału!
A jego kilkumiesięczna dopiero szkoła samby o wdzięcznej, muzykalnej Bzyk_Bzyk jest już...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Piłka jest okrągła!A bramki są dwie! Czy to aby pewne panie premierze?
"A chodzi o 2 cm niższą bramkę, ławkę o 12-stu miejscach rezerwowych, krzywe kąty proste na boisku."
Pamiętacie! gdy przenosił się do Sejmu dopilnować ustaw i Schetyny!? Okazuje się, że teraz musi się przeprowadzić na rozgrzebany i spaprany Stadion Narodowy!
Donald zadeklarował kolejny swój osobisty nadzór.
Po refundacji leków...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Nie wypada inaczej jak od klasy Justyny Kowalczyk! Co tu by jeszcze napisać poza tym, że inteligencja, talent, ciężka praca, dobry trener oraz daleko od centrali narciarskiej.
To ostanie b. procentuje, bo ona sama, jej trener oraz ekipa są z dala od intryg, od koterii które opanowały wszystkie zakomuszone mniej lub bardziej centrale-związki dyscyplin sportu.
Jak nie zakomuszone za zatuskowione,...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika Kuki
Gospodarka

Najdroższy tuskobus
po najdroższych autostradach mknie,
mija najdroższe stadiony,
a Polakom ciągle źle.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika sosenkowski
Kraj

praktyczne intencje tuskofaszystów podczas masowego inwestowania w Orliki być może trafnie obnaża fragment filmu "Stan oblężenia" / "Siege" z 1998 roku w reż. Edward Zwick'a ;)))

trzeba przyznać, że Orliki są dobrze zaprojektowane 

  • mają irygację i węzły sanitarne 
  • są zelektryfikowane i dobrze oświetlone 
  • otoczone są solidnymi ogrodzeniami
  • mają dobry dojazd oraz duży parking

Orliki świetnie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zpierwszejpilki.pl
Sport

Piłkarze zabrali głos w głośnym sporze kibiców z organami decydującymi o ich prawach. Zawodnicy zreszeni w SPPiA apelują do władz o zniesienie zakazu wyjazdowego i odejście od zamykania stadionów.

Artykuł na zpierwszejpilki.pl (plus dyskusja!)
Oryginał oświadczenia

Podczas oczekiwania na podjęcie przez stosowne organizacje decyzji o możliwości uczestniczenia w widowiskach sportowych...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika zpierwszejpilki.pl
Sport

Inaugurujący wpis powinien być wyjątkowy - nieprzypadkowo więc zwlekaliśmy z nim aż do dziś. Dziś bowiem w naszym serwisie utworzyliśmy specjalny Dział Kibica ostatecznie zwracając się mocno w stronę obiektywnych, niezależnych i niepoprawnych politycznie mediów. Choć "poprawność" i "salonowość" cechuje przede wszystkim dziennikarzy zajmujących się polityką oraz problemami społecznymi,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Kilka spostrzeżeń i informacji na temat przygotowań do Euro (kompromitacji) 2012:

Michał Brandt (z jednej ze spółeczek ds. Euro) mówił w tvn24, że opóźnienia w inwestycjach w Gdańsku nie są w żadnym stopniu winą urzędników - prezydent Gdańska Adamowicz (PO) jest żałosny, ale jak widać urzędnicy nie lepsi. Stracili kontakt z rzeczywistością - oby udało im się wydobrzeć.

Z netu: "Proponuję wyborców...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Już sytuacja została opanowana! Premier D. Tusk zrobił zebranie. Burza mózgów. Kolejna tyrada premiera i już nie ma strachu, sPOko.
Damy radę!
Premier wychodzi z opresji dzęki 3xT!
Tyrada, tyrada, tyrada!
Z bardzo gardłowym dżwięcznym "r" przechodzącym w mocno gardłowe "h"!/nawet Merkel i Bartoszewski tak wymawiać nie potrafi.ą!/
Na wszystko D. Tusk ma sPOsób!
Tyrada!
PO jego kolejnej tyradzie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Jarosław Kaczyński rzucił na Polskę klątwę mówiąc, że jeżeli nie da się zbudować obwodnicy Augustowa, będzie to znaczyło, iż w Polsce nie da się wybudować niczego.

I. Dajmy se siana z tymi autostradami...

Jak podały mediodajnie, chińska firma Covec wycofuje się z budowy odcinka autostrady A2 między Łodzią a Warszawą. Przedsiębiorstwo od tygodni zalega podwykonawcom z płatnościami, a za...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Filip_Stankiewicz
Kraj

Stadiony budowane na EURO 2012 w przeliczeniu na jedno krzesełko będą kosztowały 3 do 7 razy więcej niż stadiony w Zachodniej Europie. Co prawda za stadiony odpowiadają również samorządy, ale nad wydawaniem przez nie pieniędzy powinny czuwać organy Państwa, na przykład Centralne Biuro Antykorupcyjne, które po odwołaniu Mariusza Kamińskiego po wykryciu afery hazardowej straciło w dużej mierze...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Kraj

Gdańszczanie dziękują prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi za wybudowanie stadionu na po EURO 2012.
Stadion w Poznaniu jest już gotowy. Stadion we Wrocławiu nie bez trudności, ale na EURO 2012 zostanie oddany, podobnie jak stadion w Warszawie.
Stadion w Warszawie budowany jest ze środków budżetu państwa. Stadion w Poznaniu i we Wrocławiu budowane są, podobnie jak stadion w Gdańsku ze środków...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Adr_Nitka
Sport

PZPN postanowił zedrzeć trochę kasy z biednych kibiców i tak bilety na mecze kadry w Warszawie z Argentyną C i w Gdańsku z Francją też niekoniecznie w optymalnym zestawieniu będą kosztowały minimum 90 złotych, średniej klasy 190, a najdroższe 250. Jak wspaniałomyślnie stwierdził boss Grzesio, takie ceny biletów „odstraszą chuliganów i przyciągną na stadion rodziny”. I owszem, dla dzieci w wieku...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Krzysztof Boruszewski
Kraj

Czy naprawdę ktoś wierzy w to, że Donald Tusk chce walczyć z chuliganami na stadionach?

Czy naprawdę ktoś wierzy, że Donald Tusk chce z kimkowiek - poza PiSem i Jarosławem Kaczyńskim, oczywiście - chce walczyć?

Czy naprawdę ktoś wierzy, że Donald Tusk chce zrobić cokolwiek poza szeroko pojętym marketingiem politycznym i walką o władzę która ma być celem samym w sobie?

Kto populizmem wojuje...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika pomniksmolensk
Humor i satyra

Komentarz satyryczny Vitka Skoniecznego

zapraszamy:

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=226

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Igor Zamorski
Kraj

Pisze ten tekst w odniesieniu do Bloga blogera "Nerwowego" pt „WOJNA”
Proponowałbym jednak spojrzenie na sprawę z nieco szerszej perspektywy.
Zamknięto stadiony i sprowokowano kibiców.
Jedną z największych grup niezadowolonych patriotów.
Grup , która ostatnimi czasu stała się dla służb wysoce „niesterowna” od kiedy kibice nie dają już tak łatwo napuszczać się na siebie. Od kiedy zrozumieli swoją...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Kuki
Kraj

Nie można nie widzieć tego, co arcytrafnie zauważył na swoim blogu Krzysztof Fausette w notce Donald Kononowicz Putin. Działania Tuska i Putina w sferze społecznej są coraz bardziej podobne. Możliwe, że nasz premier naśladuje premiera Rosji. Bo skoro Putin ma poparcie Rosjan, to jak nie spróbować?

Metoda zawsze ta sama. Najpierw typowanie wroga ludu - u nas: hazardziści, pedofile, handlarze...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Blog

Jest, jest .... kolejny faszysta, oszołom, wsteczniak, nienawistnik, czyli pisior, a przynajmniej pisowski lizus.

Jan Tomaszewski powiedział: - Walka z kibicami jest dzisiaj kiełbasą wyborczą PO. Żeby nie było wątpliwości, ja kibicuję Tuskowi, żeby wygrał ze stadionowymi terrorystami i bandytami. Wierzę, ze Donald Tusk naprawdę chce przywrócić porządek na stadionach, ale ktoś wpuścił...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Semici i nurkowie wszystkich krajów, łączcie się! Macie chyba Nowego Wroga - A. Seremeta!

 

A. Seremet dziś zagaił sobie: "09.05. Warszawa (PAP) - Prokurator generalny Andrzej Seremet chce zmiany przepisów, by móc karać kibiców zasłaniających twarze na trybunach. Jego zdaniem należy ścigać nie tylko chuliganów, ale i organizatorów winnych zaniedbań; dobrym rozwiązaniem jest też wprowadzenie...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika deszczowy
Humor i satyra

Strach pomyśleć co będzie jeśli rząd zacznie walczyć z piratami drogowymi albo nie daj Boże z korupcją w szpitalach.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Blog

W okienku telewizora ukazał się naczelny waleczny IIIRP postkomunistycznej i ogłosił - WOJNA!

Spójrzcie na tę twarz, na ten wzrok, na ten palec ....... wskazujący, nie mylić z palcem Bożym.

Czy te oczy i te usta mogą kłamać?

"Mamy dużo ostry przepisów, ale nie są one egzekwowane"

Ta wojna jest do wygrania - powiedział naczelny waleczny III RP.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,9539452,...

0
Brak głosów

Strony